Автобусний тур в Стамбул "Стамбул - місто двох континентів"

Тривалість: 7

Маршрут: Київ* - Житомир* - Хмельницький* - Кам'янець-Подільський* - Чернівці - Стамбул - Несебир - Чернівці - Київ*

Мінімальна вартість: 7062 грн

Транспорт: Автобус

11.06.2022
26.06.2022
23.07.2022
21.08.2022
18.09.2022
08.10.2022
22.10.2022
18.12.2022

Для замовлення туру залиште запит, або зв'яжіться з менеджером

Коротко про тур
Запрошуємо до Туреччини - країни, яка має багату історію, вміє здивувати і закохати в себе. Стамбул - дивовижне місто палаців та мечетей. Тут урочисті площі живуть по сусідству з затишними колоритними двориками, а світлі просторі проспекти - з заплутаним лабіринтом вузьких вуличок.
Ми познайомимось зі старим містом, погуляємо площею фонтанів та побачимо Блакитну мечеть. Ми пізнаємо таємниці Айя-Софії та відвідаємо найбільше підземне водосховище - Цистерну Базиліку, а потім, зануримось в історію палацу Османської імперії - Топкапи.
Яскравим контрастом буде екскурсія в розкішний палац Долмабахче та мечеть Сулейманія. А крім того вас вразить вечірній Босфор та розважальна програма Turkish night. Ви побачите справжній танець живота від східних красунь, інсценування турецького весілля і театралізовану історію Османської імперії. На вечерю будуть запропоновані смачні страви турецької національної кухні.
Ми побачимо одну з пам'яток ЮНЕСКО - Несебр, місто, що розташоване на красивому півострові поруч з курортом Сонячний берег. Незважаючи на те, що за площею цей крихітне містечко займає менше одного квадратного кілометра, в середні віки в ньому було побудовано більше 40 церков. Всього кілька з них збереглися до наших днів. 
Детальна програма
Маршрут
Київ*
Житомир*
Хмельницький*
Кам'янець-Подільський*
Чернівці
Стамбул
Несебир
Чернівці
Київ*

Загальний кілометраж: 2800 км

Вартість туру
SPO №1
7 062 грн

При купівлі факультативних екскурсій до початку туру на суму 80 євро дорослі/60 євро діти

Базова вартість
8 440 грн

Без попередньої купівлі факультативних екскурсій

Дізнатись більше
Відгуки про тур

Неймовірна подорож ❤️ Стамбул вражає!!! Місто яке ніколи не спить🎶🎸Місто, що об'єднує дві частини світу, місто мечетей і хмарочосів, місто спокою і метушні, місто нескінченних потоків людей і конкуренції – Стамбул, культурна і торгова столиця Туреччини. Місцеве поєднання азіатської та європейської культур приховує безліч незвіданого, навіть в ароматі турецької кави або хрусткій скоринці пахлави❤️❤️❤️ Дякуємо за чудову організацію мандрівки ♥️Особлива подяка Вікторії Кульбачній❤️

Рекомендую)))

23.10.2020
Наталія Кондратенко
Більше відгуків
1 день
Початок незабутньої подорожі

19:30 - Зустріч туристів в Києві представником компанії Сакумс біля автобуса (автобус буде подано на парковку біля Південного залізничного вокзалу).
20:00 - Виїзд з Києва.
Приєднання туристів в:
22:00 - м.Житомир (с.Заричани, Бердичівський майдан 11 // АЗК OKKO).
03:30 - м.Хмельницький (Н-03 трасса Житомир-Чернівці 192 км // АЗС WOG ).
05:30 - м.Камянець-Подільский (пр-т.М.Грушевского 2В // АЗС ОККО).
Переїзд в Чернівці.

Туристи що не хочуть їхати нічним переїздом в автобусі можуть придбати ж/д квитки Київ-Чернівці на потяг №117.

2 день

Прибуття в Чернівці.

Зустріч туристів в м.Чернівці представником компанії САКУМС біля автобуса на залізничному вокзалі. Посадка в комфортабельний автобус. Виїзд автобуса в 08:10 ранку.
Перетин українсько-румунського-болгарського кордону. Переїзд у Болгарію.
Пізне поселення в транзитний готель. Ночівля.

3 день
Місто контрастів

Сніданок. Виселення з готелю. Переїзд в Стамбул. Запрошуємо усіх на оглядову екскурсію "Місто контрастів - Стамбул". Стамбул - найбільше місто Туреччини, головний торговий, промисловий і культурний центр, основний порт країни. Розташований на берегах протоки Босфор, що розділяє його на європейську і азіатську частини, сполучені мостами і метротунелем. Ви відвідаєте Блакитну Мечеть, яка вразить внутрішнім оздобленням небесно-блакитного кольору. Площа Султанахмет відкриє скриньку коштовностей : Єгипетський обеліск, Німецький фонтан і Зміїну колону. Ви дізнаєтеся частинку великої історії могутньої держави.

Ввечері рекомендуємо вам круїз на кораблі по Босфору з розважальною програмою Turkish night (50 євро для дорослих / 40 євро для дітей)(через пандемію тимчасово не працює). Стамбул просто дивовижний в оздобленні вогнів, і ви насолодитеся їм з корми корабля. А також ви побачите справжній танець живота від східних красунь, інсценування турецького весілля і театралізовану історію Османської імперії. На вечерю будуть запропоновані смачні страви турецької національної кухні і безліміт алкогольних напоїв. Цей прекрасний вечір закінчиться дискотекою, під час якої буде звучати європейська і турецька музика.
Поселення в готель. Ночівля.

4 день
Такий різний Стамбул

Сніданок. Сьогодні запрошуємо вас познайомитися з найвідомішими родзинками Стамбула:

- Айя-Софія і Цистерна Базиліка (20 євро для дорослих, 15 євро для дітей +вх. квиток)(Базиліка через пандемію тимчасово не працює). Як думаєте, чи можна православний собор перетворити на мечеть? Ще як можна. Айя Софія яскраве тому підтвердження. У мусульманських храмах заборонені зображення людей і тварин. Мечеті прикрашають красивими орнаментами і плитками. Саме завдяки цьому факту, збереглися багато фресок. Зовні розміри храму відчути неможливо. Тільки всередині собору можна зрозуміти істинні масштаби Айя Софії. Цистерна Базиліка - одне з найбільших , які збереглися, древніх підземних водосховищ Константинополя, що має деяку подібність з палацовим комплексом. Якщо Ви не були в цих місцях то можна рахувати, що і в Стамбулі Ви не були.
- Палац Топкапи (20 євро для дорослих, 15 євро для дітей +вх. квиток)головний палац Османської імперії до середини XIX століття. Розташований в історичному центрі Стамбула, на мисі Сарайбурну, в місці впадання Босфору і Золотого Рогу в Мармурове море. Топкапи - це цілий палацовий комплекс площею в сімсот тисяч квадратних метрів, що складається з чотирьох окремих дворів, що простягаються на п'ять кілометрів. Тут розташовувалися притулок, казначейство, диван (щось на зразок турецького уряду), склад зброї (розташований в будівлі церкви Св. Ірини, головного собору константинопольських князів), пекарні, стайні султана, розкішний сад і квіткові тераси з фонтанами, в деякій віддаленості перебував кахельний палац, де жили наложниці.
Повернення в готель. Ночівля.

5 день
Найвизначніші мечеті та пам'ятники Стамбулу

Сніданок. Вільний день. Факультативно пропонуємо відправитися з нами на наступні екскурсії:
- мечеть Сулеймана і усипальня Роксолани (20 євро для дорослих, 15 євро для дітей). Цей величезний комплекс, побудований в 1557 році без яких-небудь кранів, бульдозерів, комп'ютерного моделювання і сучасних будівельних матеріалів, вражає не лише архітектурними формами і елементами, але і застосуванням технологій, які дозволили пережити за 450 років 89 (!!!) серйозних землетрусів силою більше 7 балів за шкалою Ріхтер. Найголовнішими похованнями на цьому кладовищі є два мавзолеї - самого Сулеймана і його улюбленої дружини, знаменитої Роксолани, яка була родом з України, і стала матір'ю подальшого падишаха Селіма 2. Мавзолей (тюрбе) Сулеймана знаходиться в самому центрі кладовища і він набагато пишніший, ніж мавзолей дружини.
- палац Стамбулу - Долмабахче (20 євро для дорослих, 15 євро для дітей +вх. квиток). Палац Долмабахче в Стамбулі - це символ розквіту і одночасного занепаду Османської імперії. Нічого величнішого і грандіозного немає в усьому світі. Величезні площі, багаті матеріали, розкішне оздоблення - все свідчить про колишню міць і велич Туреччини XIX століття. Розкішний палац Долмабахче, найбільш «нетурецьких» з монарших резиденцій в Стамбулі, був створений для того, щоб позмагатися в помпезності з кращими палацами європейських правителів. Треба сказати, султану Абдул-Меджидов цей зухвалий задум вдався з великим успіхом - блискучий стиль бароко знайшов на берегах Босфору особливий шарм, в чому може переконатися кожен відвідувач палацу Долмабахче.
- прогулянка на кораблику по Босфору (25 євро для дорослих, 20 євро для дітей). Перебування в Стамбулі буде неповним без прогулянки по протоці Босфор, природною водною межею між Європою і Азією. Вам відкриються прекрасні види на Стамбул, величні палаци і фортеці, Дівочу Вежу, що самотньо розмістилася посеред водної гладіні Босфору.
Переїзд в транзитний готель. Поселення. Ночівля.

6 день
Подарунок від компанії Сакумс - трансфер в Несебр

Сніданок. Виселення з готелю. Переїзд на територію Болгарії.
Подарунок від компанії Сакумс - трансфер в Несебр, вільний час для прогулянки по місту і обіду.
Охочих пропонуємо відправиться на екскурсію «Несебир - місто-музей» (10 євро). Несебир розташований на красивому півострові поруч з курортом Сонячний берег - одним з найдавніших міст Європи. Його старовинна частина в 1983 році була оголошена ЮНЕСКО пам'ятником культури світового значення і з тих пір знаходиться під егідою цієї організації. Незважаючи на те, що за площею цей крихітне містечко займає менше одного квадратного кілометра, в середні віки в ньому було побудовано більше 40 церков. Всього кілька з них збереглися до наших днів. Ви прогуляєтеся старим містом, відвідайте і огляньте церкви Св. Стефанаі Св. Спаса. Насолоджуйтеся вузькими вуличками, затишними ресторанчиками зі смачною їжею з видом на море.
Переїзд в транзитний готель. Поселення. Ночівля.

7 день

Сніданок. Виселення з готелю. Переїзд на територію України. Орієнтовний час прибуття в Чернівці 22:00. Туристам що їдуть потягом рекомендуємо купляти квитки Камянець-Подільський-Київ на потяг №770.

Для тих хто замовив автобусний проїзд - переїзд в Київ. Прибуття в Київ орієнтовно в 08:00 (на наступний день).

Тривалість: 7

Маршрут: Київ* - Житомир* - Хмельницький* - Кам'янець-Подільський* - Чернівці - Стамбул - Несебир - Чернівці - Київ*

Мінімальна вартість: 7062 грн

Транспорт: Автобус

11.06.2022
26.06.2022
23.07.2022
21.08.2022
18.09.2022
08.10.2022
22.10.2022
18.12.2022
Вартість туру
SPO №1
7 062 грн

При купівлі факультативних екскурсій до початку туру на суму 80 євро дорослі/60 євро діти

Замовити
Базова вартість
8 440 грн

Без попередньої купівлі факультативних екскурсій

Замовити

Доплата за одномісне розміщення - 100 євро

Знижка для дітей до 12 років - 20 євро

Входить у вартість
 • Проїзд за маршрутом автобусом єврокласу;
 • Проживання у готелях рівня 3* в номерах з усіма зручностями;
 • Харчування – сніданки;
 • Супровід керівником групи;
 • Оглядова екскурсія по Стамбулу і подарунок від компанії Сакумс, трансфер в Несебр.
Не входить у вартість
 • Курортний збір (оплачується при бронюванні туру) - 8 євро з особи;
 • Аудіо-комплект (радіопередавач + навушники) (обов'язкова оплата) - 6 євро з людини;
 • Медичне страхування - 5 євро, для осіб старше 60 років - 10 євро;
 • Страхування від невиїзду (до 60 років) - від 31 євро (по бажанню)(оформлюється не пізніше ніж за 14 днів до киїзду);
 • Факультативні екскурсії;
 • Вхідні квитки в екскурсійні об’єкти (церкви, собори, музеї тощо);
 • Проїзд громадським транспортом;
 • Особисті витрати;
 • Туристам із Києва Туроператор «САКУМС» може надати послуги щодо придбання залізничних квитків Київ-Чернівці-Київ -1750 грн (купе). Квитки можна купити самостійно, обов'язково завчасно уточніть у менеджера номер поїзда. Увага! Вартість квитків може бути змінена Туроператором після придбання, внаслідок підняття тарифів, чи підтвердження УЗ дорожчого поїзда;
 • Доплата за автобус Київ-Чернівці-Київ - 40 євро.
Акції
Яскраві емоції в день народження

Особливий день дає особливі переваги! Якщо ви святкуєте свій день народження під час подорожі, отримайте депозит 15€ на додаткову екскурсійну програму.

Повнота вражень

Замовте місця в 2, 3, або 4 ряду по ціні 20€.

Більше простору

Замовте біля себе гарантоване вільне місце в автобусі по ціні 90€.

Вигідна ціна на останні місця

Бронюйте місця в автобусі в останньому ряду і отримайте знижку 20€.

Фантастична десятка

Бронюй подорож разом з друзями! При бронюванні десяти туристів по базовій вартості (на один тур і дату виїзду), отримай 11 місце на цей же тур зі знижкою 100%!

П'ятеро одного не ждуть, а за півціни беруть!

Бронюй подорож разом з друзями! При бронюванні п'яти туристів по базовій вартості (на один тур і дату виїзду), отримай 6 місце на цей же тур зі знижкою 50%!

Сімейні переваги

Для дітей віком до 12 років знижка 30€ від базової вартості дорослого при проживанні з двома дорослими в номері DBL + exb, або TRPL.

Залишити відгук

Неймовірна подорож ❤️ Стамбул вражає!!! Місто яке ніколи не спить🎶🎸Місто, що об'єднує дві частини світу, місто мечетей і хмарочосів, місто спокою і метушні, місто нескінченних потоків людей і конкуренції – Стамбул, культурна і торгова столиця Туреччини. Місцеве поєднання азіатської та європейської культур приховує безліч незвіданого, навіть в ароматі турецької кави або хрусткій скоринці пахлави❤️❤️❤️ Дякуємо за чудову організацію мандрівки ♥️Особлива подяка Вікторії Кульбачній❤️

Рекомендую)))

23.10.2020
Наталія Кондратенко

Стамбул - місто, яке вражає!

Дякуємо за незабутні канікули у Стамбулі 😁 Враження неймовірні, мечеті красенні, екскурсії цікаві, автобус мега зручний, готелі приємні, екскурсовод колоритна, супроводжуюча Вікторія весела та відповідальна, компанія мега весела 👍
Експерти рекомендують👌😎

23.10.2020
Ольга Жолніна

Неймовірні враження від відвідання Стамбулу!

Щойно повернулись з туру Стамбул – місто двох континентів. Це наша перша подорож з початку карантину за кордон. Час для подорожі чудовий. Жовтень – листопад найкращій період щоб відвідати Стамбул (тепло, зелено та лагідне море).
Перед нами розкрилися сторінки Візантійської та Османської імперії. Вразила Айя Софія, де ми побачили відкриті фрески Діви Марії та шестикрилих янголів; старий та новий світ резиденції османських султанів - палаці Топкапи та Долмабахче, які не можливо оминути сьогодні. Ми мали можливість без поспіху та з насолодою відвідати ці перлини Стамбулу. Слід зауважити, що сильно подорожчали вхідні квитки, десь на 30%.
У Туреччині діє жорсткий карантин та заходи, щодо носіння масок. Так, мені зробили зауваження, коли під час прогулянки по парку маска прикривала лише рот. Взагалі дуже мало туристів: готелі, кафе та магазини майже порожні, проте Єгипетський базар кипить життям. Ми насолоджувались турецьким кофе та кухнею в азіатській частині Стамбулу. Туди добрались паромом, 10 хвилин через Босфор, від Долмабахче до Узкодара. Проїзд туди коштував нам 3,5 ліри (13 грн) з Истамбул карт, як і проїзд у трамваї міста. Крім того, ми самостійно орендували яхту та насолоджувались прогулянкою по нічному Босфору.
Окрема подяка супроводжуючому тур Тарасу Кузиву, який є найціннішим скарбом компанії Сакумс. Він профі, ввічливий, коректний, спокійний та обізнаний. У нас трапився нещасний випадок, який Тараc вирішив бездоганно. Організація туру компанією Сакумс добре продумана (час подорожі, готелі, зупинки, цікаві об’єкти та основні пам’ятки Стамбулу). Готелі гідні з ситними сніданками, автобус комфортний, водії кваліфіковані.
Дуже дякуємо Вам!!

10.10.2020
Наталія Журавленко

Дякуємо за відгук, ми дуже раді, що вам сподобалось! Чекаємо вас знову!

Тур мне понравился и оправдал ожидания.

Я до этого не был в Турции. До тура я просмотрел много роликов на ютубе о Стамбуле, и перед поездкой имел представление и понимание, что меня ожидает, и что я хочу увидеть.
Тур мне понравился и оправдал ожидания. Программа экскурсий была насыщена, познавательна, интересная и гибкая, в неё входят все объекты первой пятёрки, которые демонстрируют великолепие и богатство Стамбула. Экскурсовод с турецкой стороны, хорошо говорящая на русском Зейнаб, классно подавала исторический материал, помогала советами и рекомендациями. Вообще интересно услышать не советский взгляд на исторические события. Всё проходило легко, радостно и без напряга. При этом было свободное время для самостоятельных прогулок, так как городская транспортная система это позволяет легко реализовать. Тур даёт возможность понять Стамбул и полюбить его. Наш гид Тарас умело, быстро, гибко и великолепно решал все вопросы, возникающие в туре. Гостиницы для этого тура были нормальными, питание хорошее.
Болгарию в туре вы увидите с окна автобуса. Остановка в Несебыре позволяет увидеть старый город.

Общие рекомендации:
экскурсии в туре лучше оплачивать в евро
Отель в Стамбуле находится в районе оптовых магазинов, где много русскоговорящих продавцов. Если вы будете делать покупки - лучше иметь доллар. Турецкая лира нужна только на еду, сладости, входные билеты, транспорт. Кстати в двух шагах от отеля есть магазинчик Нади, где продают сладости хорошего ассортимента и по приемлемым ценам.
В Болгарии левы нужны для магазина JANET, вино лучше покупать за евро. При посещении JANET лучше иметь список названий продуктов на болгарском языке.
В дороге расчёт возможен карточкой за возникшие потребности. Также не помешает наличие пледа.

Пожелания:
Тест на "корону" нужно сразу включать в цену тура.
Переезд Киев-Стара Загора получается долгим и тяжёлым, желателен отдых в Румынии.

10.10.2020
Константин

Константин, спасибо за подробный и приятный отзыв! Будем рады видеть вас снова!

С Сакумс путешествую с мая 2013

С Сакумс путешествую с мая 2013-го года, это уже восьмая моя поездка с ними. Тур "Стамбул-город двух континентов" - великолепно продуманный,насыщенный и интересный по содержанию.
Отдельная благодарность руководителю компании Притолюк Жанне Филипповне, менеджеру Ольге Ефимовой и нашему гиду Тарасу Кузиву за предоставленную возможность осуществить мою давнюю мечту-побывать в Турции! Браво Сакумс! Вы-лучшие!!!

10.10.2020
Леонид Гончаров

Спасибо за отзыв! Очень рады, что вам понравился тур! До встречи в новых путешествиях!

Просимо звернути увагу

Турист несе повну матеріальну відповідальність за втрату та / або пошкодження аудіокомплекту ( радіопередавач + навушники ) наданої перед та / або в ході туру. У разі втрати / пошкодження аудіокомплекту ( радіопередавач + навушники ) турист відшкодовує його ВАРТІСТЬ у розмірі 50 євро.  

Менеджери по роботі з туристами
Тетяна Крвавич

Тел.: +38 044 338 77 37

MTC 
+38 099 102 40 10

Київстар 
+38 067 124 55 88

Lifecell
+38 093 700 90 40

skype: sakums_bustour

e-mail: office@sakums.com.ua

Вікторія Кульбачна

Тел.: +38 044 338 77 38

MTC 
+38 050 167 00 41

Київстар 
+38 097 099 99 94

Lifecell
+38 093 700 90 70

skype: sakums_travel

e-mail: travel@sakums.com.ua

Анастасія Гороховська

Тел.: +38 044 338 77 38

MTC 
+38 050 167 00 41

Київстар 
+38 097 099 99 94

Lifecell
+38 093 700 90 70

skype: live:tour_360

e-mail: trip@sakums.com.ua

Менеджери напрямку
Дарина Павлович

Тел.: +38 044 338 77 38

MTC 
+38 050 167 00 41

Київстар 
+38 097 099 99 94

Lifecell
+38 093 700 90 70

skype: sakums_exotic

e-mail: info@sakums.com.ua

Схожі тури