Автобусний тур в Стамбул "Стамбул - місто двох континентів"

Тривалість: 6

Маршрут: Київ - Житомир - Стамбул - Житомир

Мінімальна вартість: 7041 грн

Транспорт: Автобус

19.06.2020
18.07.2020
08.08.2020
22.08.2020
19.09.2020
24.10.2020

Для замовлення туру залиште запит, або зв'яжіться з менеджером

Запрошуємо до країни, яка береже багату історію, вміє здивувати і закохати в себе - Туреччини. Стамбул - дивовижне місто палаців та мечетей. Тут урочисті площі живуть по сусідству з затишними колоритними двориками, а світлі просторі проспекти - з заплутаним лабіринтом вузьких вуличок.

Розпочнемо подорож з міста сорока церков Несебра, де здійснимо незабутню прогулянку на кораблику;

проведемо 2 дні в місті двох континентів - Стамбулі;

прогуляємось старовинними гучними вулицями, розкішними палацами та неповторною Блакитною мечеттю;

дізнаємось секрети найвеличнішого візантійського храму Айя-Софія та потрапимо в стародавнє водосховище - Цистерну Базиліку;

потрапимо до розкішного палацу Долмабахче та головного палацу Османської імперії - Топкапи;

здійснимо прогулянку по Босфору та помилуємось панорамами Стамбула;

закохаємось в мальовниче місто Болгарії, яке розташоване на скелястому схилі - Велико-Тирново;

Особливості туру

Шестиденний приголомшливий тур до Стамбулу, без нічних переїздів у супроводі професійного гіда

Зачаруємось величчю старовинних мечетей і багатим оздобленням султанських палаців

Незабутні прогулянки на кораблику по Босфору та Чорному морі

Красиві локації для фото наповнені таємницями Сходу

Гастрономічне задоволення від турецької кухні

Потрапимо на колоритне шоу Turkish nigh

Маршрут
Київ
Житомир
Стамбул
Житомир

Загальний кілометраж: 2800 км

1 день
Початок незабутньої подорожі

Прибуття в Чернівці.
Компанія Сакумс пропонує автобусний проїзд Київ-Чернівці-Київ(можливе приєднання туристів в м.Житомир, м.Хмельницький, м.Кам'янець - Подільський) або організовану купівлю залізничних квитків*.

Зустріч туристів в м.Чернівці представником компанії САКУМС біля автобуса на залізничному вокзалі. Посадка в комфортабельний автобус. Виїзд автобуса в 07:00 ранку.
Перетин українсько-румунського кордону. Переїзд у Болгарію.
Переїзд в транзитний готель. Поселення. Ночівля.

2 день
Місто контрастів - Стамбул

Сніданок. Виселення з готелю. Переїзд в Стамбул. Запрошуємо усіх на оглядову екскурсію "Місто контрастів - Стамбул". Стамбул - найбільше місто Туреччини, головний торговий, промисловий і культурний центр, основний порт країни. Розташований на берегах протоки Босфор, що розділяє його на європейську і азіатську частини, сполучені мостами і метротунелем. Ви відвідаєте Блакитну Мечеть, яка вразить внутрішнім оздобленням небесно-блакитного кольору. Площа Султанахмет відкриє скриньку коштовностей : Єгипетський обеліск, Німецький фонтан і Зміїну колону. Ви дізнаєтеся частинку великої історії могутньої держави.
Ввечері рекомендуємо вам круїз на кораблі по Босфору з розважальною програмою Turkish night (50 євро для дорослих / 40 євро для дітей). Стамбул просто дивовижний в оздобленні вогнів, і ви насолодитеся їм з корми корабля. А також ви побачите справжній танець живота від східних красунь, інсценування турецького весілля і театралізовану історію Османської імперії. На вечерю будуть запропоновані смачні страви турецької національної кухні і безліміт алкогольних напоїв. Цей прекрасний вечір закінчиться дискотекою, під час якої буде звучати європейська і турецька музика.
Поселення в готель. Ночівля.

3 день
Такий різний Стамбул

Сніданок. Сьогодні запрошуємо вас познайомитися з найвідомішими родзинками Стамбула:
- Айя-Софія і Цистерна Базиліка (20 євро для дорослих, 15 євро для дітей +вх. квиток). Як думаєте, чи можна православний собор перетворити на мечеть? Ще як можна. Айя Софія яскраве тому підтвердження. У мусульманських храмах заборонені зображення людей і тварин. Мечеті прикрашають красивими орнаментами і плитками. Саме завдяки цьому факту, збереглися багато фресок. Зовні розміри храму відчути неможливо. Тільки всередині собору можна зрозуміти істинні масштаби Айя Софії. Цистерна Базиліка - одне з найбільших , які збереглися, древніх підземних водосховищ Константинополя, що має деяку подібність з палацовим комплексом. Якщо Ви не були в цих місцях то можна рахувати, що і в Стамбулі Ви не були.
- Палац Топкапи (20 євро для дорослих, 15 євро для дітей +вх. квиток)головний палац Османської імперії до середини XIX століття. Розташований в історичному центрі Стамбула, на мисі Сарайбурну, в місці впадання Босфору і Золотого Рогу в Мармурове море. Топкапи - це цілий палацовий комплекс площею в сімсот тисяч квадратних метрів, що складається з чотирьох окремих дворів, що простягаються на п'ять кілометрів. Тут розташовувалися притулок, казначейство, диван (щось на зразок турецького уряду), склад зброї (розташований в будівлі церкви Св. Ірини, головного собору константинопольських князів), пекарні, стайні султана, розкішний сад і квіткові тераси з фонтанами, в деякій віддаленості перебував кахельний палац, де жили наложниці.
Повернення в готель. Ночівля.

4 день
Найвизначніші мечеті та пам'ятники Стамбулу

Сніданок. Вільний день. Факультативно пропонуємо відправитися з нами на наступні екскурсії:
- мечеть Сулеймана і усипальня Роксолани (20 євро для дорослих, 15 євро для дітей). Цей величезний комплекс, побудований в 1557 році без яких-небудь кранів, бульдозерів, комп'ютерного моделювання і сучасних будівельних матеріалів, вражає не лише архітектурними формами і елементами, але і застосуванням технологій, які дозволили пережити за 450 років 89 (!!!) серйозних землетрусів силою більше 7 балів за шкалою Ріхтер. Найголовнішими похованнями на цьому кладовищі є два мавзолеї - самого Сулеймана і його улюбленої дружини, знаменитої Роксолани, яка була родом з України, і стала матір'ю подальшого падишаха Селіма 2. Мавзолей (тюрбе) Сулеймана знаходиться в самому центрі кладовища і він набагато пишніший, ніж мавзолей дружини.
- палац Стамбулу - Долмабахче (20 євро для дорослих, 15 євро для дітей +вх. квиток). Палац Долмабахче в Стамбулі - це символ розквіту і одночасного занепаду Османської імперії. Нічого величнішого і грандіозного немає в усьому світі. Величезні площі, багаті матеріали, розкішне оздоблення - все свідчить про колишню міць і велич Туреччини XIX століття. Розкішний палац Долмабахче, найбільш «нетурецьких» з монарших резиденцій в Стамбулі, був створений для того, щоб позмагатися в помпезності з кращими палацами європейських правителів. Треба сказати, султану Абдул-Меджидов цей зухвалий задум вдався з великим успіхом - блискучий стиль бароко знайшов на берегах Босфору особливий шарм, в чому може переконатися кожен відвідувач палацу Долмабахче.
- прогулянка на кораблику по Босфору (25 євро для дорослих, 20 євро для дітей). Перебування в Стамбулі буде неповним без прогулянки по протоці Босфор, природною водною межею між Європою і Азією. Вам відкриються прекрасні види на Стамбул, величні палаци і фортеці, Дівочу Вежу, що самотньо розмістилася посеред водної гладіні Босфору.
Переїзд в транзитний готель. Поселення. Ночівля.

5 день
Подарунок від компанії Сакумс - трансфер в Несебр

Сніданок. Виселення з готелю. Переїзд на територію Болгарії.
Подарунок від компанії Сакумс - трансфер в Несебр, вільний час для прогулянки по місту і обіду.
Охочих пропонуємо відправиться на екскурсію «Несебир - місто-музей» (10 євро). Несебир розташований на красивому півострові поруч з курортом Сонячний берег - одним з найдавніших міст Європи. Його старовинна частина в 1983 році була оголошена ЮНЕСКО пам'ятником культури світового значення і з тих пір знаходиться під егідою цієї організації. Незважаючи на те, що за площею цей крихітне містечко займає менше одного квадратного кілометра, в середні віки в ньому було побудовано більше 40 церков. Всього кілька з них збереглися до наших днів. Ви прогуляєтеся старим містом, відвідайте і огляньте церкви Св. Стефанаі Св. Спаса. Насолоджуйтеся вузькими вуличками, затишними ресторанчиками зі смачною їжею з видом на море.
Переїзд в транзитний готель. Поселення. Ночівля.

6 день

Сніданок. Виселення з готелю. Переїзд на територію України. Орієнтовний час прибуття в Чернівці 22:30.

Для тих хто замовив автобусний проїзд - переїзд в Київ. Прибуття в Київ орієнтовно в 08:00 (на наступний день).

Тривалість: 6

Маршрут: Київ - Житомир - Стамбул - Житомир

Мінімальна вартість: 7041 грн

Транспорт: Автобус

19.06.2020
18.07.2020
08.08.2020
22.08.2020
19.09.2020
24.10.2020
Вартість туру
SPO №1
225 EUR

На дату виїзду 10.10.2020, без попередньої купівлі факультативних екскурсій

Замовити
SPO №2
205 EUR

При купівлі факультативних екскурсій до початку туру на суму 80 євро дорослі/60 євро діти

Замовити
Базова вартість
245 EUR

Без попередньої купівлі факультативних екскурсій

Замовити

Знижка для чоловіків до "Дня збройних сил України" -10 євро (на дату виїзду 10.10 та 24.10)

Доплата за одномісне розміщення - 100 євро

Знижка для дітей до 12 років - 20 євро

Акції
Яскраві емоції в день народження

Особливий день дає особливі переваги! Якщо ви святкуєте свій день народження під час подорожі, отримайте депозит 15€ на додаткову екскурсійну програму.

Повнота вражень

Замовте місця в 2, 3, або 4 ряду по ціні 20€.

Більше простору

Замовте біля себе гарантоване вільне місце в автобусі по ціні 90€.

Вигідна ціна на останні місця

Бронюйте місця в автобусі в останньому ряду і отримайте знижку 20€.

Фантастична десятка

Бронюй подорож разом з друзями! При бронюванні десяти туристів по базовій вартості (на один тур і дату виїзду), отримай 11 місце на цей же тур зі знижкою 100%!

П'ятеро одного не ждуть, а за півціни беруть!

Бронюй подорож разом з друзями! При бронюванні п'яти туристів по базовій вартості (на один тур і дату виїзду), отримай 6 місце на цей же тур зі знижкою 50%!

Сімейні переваги

Для дітей віком до 12 років знижка 30€ від базової вартості дорослого при проживанні з двома дорослими в номері DBL + exb, або TRPL.

Входить у вартість
 • Проїзд за маршрутом автобусом єврокласу;
 • Проживання у готелях рівня 3* в номерах з усіма зручностями;
 • Харчування – сніданки;
 • Супровід керівником групи;
 • Оглядова екскурсія по Стамбулу і подарунок від компанії Сакумс, трансфер в Несебр.
Не входить у вартість
 • Курортний збір (оплачується при бронюванні туру) - 8 євро з особи;
 • Навушники в Стамбулі (обов'язкова оплата) - 6 євро з людини;
 • Медичне страхування - 5 євро, для осіб старше 60 років - 10 євро;
 • Факультативні екскурсії;
 • Вхідні квитки в екскурсійні об’єкти (церкви, собори, музеї тощо);
 • Проїзд громадським транспортом;
 • Особисті витрати;
 • Туристам із Києва Туроператор «САКУМС» може надати послуги щодо придбання залізничних квитків Київ-Чернівці-Київ -1750 грн (купе). Квитки можна купити самостійно, обов'язково завчасно уточніть у менеджера номер поїзда. Увага! Вартість квитків може бути змінена Туроператором після придбання, внаслідок підняття тарифів, чи підтвердження УЗ дорожчого поїзда;
 • Доплата за автобус Київ-Чернівці-Київ - 40 євро.
Залишити відгук
У туру поки ще немає відгуків
Просимо звернути увагу

Текст по умолчанию для туров- XXXXX

Менеджери по роботі з туристами
Тетяна Крвавич

тел.: +38 044 221 77 37 (вн.116)

тел.: +38 097 918 29 78

skype: sakums_bustour

e-mail: office@sakums.com.ua

Альона Галинська

тел.: +38 044 221 77 37 (вн.104)

тел.: +38 097 099 99 94

skype: trip_434

e-mail: trip@sakums.com.ua

Олена Карпуніна

тел.: +38 044 221 77 37 (вн.107)

тел.: +38 099 154 69 84

skype: sakums_office

e-mail: bustour@sakums.com.ua

Лариса Беркут

тел.: +38 044 221 77 37 (вн.102)

тел.: +38 067 124 55 88

skype: tour_360

e-mail: trip@sakums.com.ua

Менеджери напрямку
Ольга Єфімова

тел.: +38 044 221 77 37 (вн.106)

тел.: +38 099 488 41 42

skype: sakums_exotic

e-mail: info@sakums.com.ua

Схожі тури