Автобусний тур в Хорватію "Хорватський рай"

Тривалість: 10

Маршрут: Київ* - Київ - Загреб - Пореч - Грожнян* - Мотовун* - Мукачево

Мінімальна вартість: 16747 грн

Транспорт: Автобус

16.09.2022

Для замовлення туру залиште запит, або зв'яжіться з менеджером

Коротко про тур

Найпопулярніший автобусний тур в Хорватію з 2011 року без нічних переїздів. Хорватія - країна красивої природи, хвойного та морського повітря, скелястих круч, мальовничих бухт, затишних пляжів та блакитного чистого моря. Запрошуємо в тур, де на вас чекає 7 ночей відпочинку на мальовничому Адріатичному узбережжі півострова Істрії - райському куточку Хорватії.

Організована здача тестів ПЦР в м.Київ. Можливий виїзд автобусом з Києва, туристи можуть приєднатись до групи в містах: Житомир, Рівне, Львів, Мукачево. Можливий варіант авіатуру, програму дивіться тут --->

Проживання на вибір в готелях Delfin 2* і Plavi 3* курорту Зелена Лагуна, різноманітні пляжі якого отримали "Блакитні прапори" за чистоту моря і узбережжя. Включено дворазове харчування (сніданки та вечері) на курорті, широкий і якісний асортимент страв, включаючи й вегетаріанські.

Відвідування Національного парку Плітвіцькі озера який знаходиться під охороною ЮНЕСКО. Хорвати часто називають це місце "восьмим чудом світу" - 16 озер національного парку, і 92 каскади водоспадів з блакитними, а часом смарагдовими відтінками води, по прозорості не зрівняються ні з чим, і вважаються одним з найбільш унікальних природних явищ у світі.

Захоплююча екскурсійна програма: Загреб - столиця Хорватії, хорватська Венеція - місто Ровінь, Хорватський Рим - місто Пула, аристократичний курорт Опатія, середньовічне місто художників - Грожнян, місто, біля якого ростуть трюфелі - Мотовун, морська прогулянка на катері уздовж мальовничих берегів Істри з смачним обідом зі свіжої риби.

Детальна програма
Маршрут
Київ*
Київ
Загреб
Пореч
Грожнян*
Мотовун*
Мукачево

Загальний кілометраж: 2000 км

Вартість туру
Раннє бронювання: 16.09.0202
16 748 грн

Ціни раннього бронювання діють до 15.07.22. Проживання в готелі Delfin Plava Laguna (сніданок+вечеря). Вартість вказана за 1 особу при проживанні в 2-х місному номері

Базова вартість
18 018 грн

Проживання в готелі Delfin Plava Laguna (сніданок+вечеря). Вартість вказана за 1 особу при проживанні в 2-х місному номері

SPO1
17 325 грн

При оплаті депозиту на факультативні екскурсії до початку туру на суму 60 євро дорослі/ 40 євро діти

Дізнатись більше
З нами їдуть
Ірина Попович, гід

Подорож - це маленький крок до щастя. Адже, по-справжньому щасливою людину роблять не речі, а відчуття. Тому більше подорожуйте, насолоджуйтесь кожним прожитим моментом та колекціонуйте спогади. Адже вони не закінчуються та не мають терміну придатності. «Не люди створюють подорожі, а подорожі створюють людей»

Відгуки про тур

Самый потрясающий тур этой осени!

Хочу поблагодарить команду сакумс а особенно гида Оксану Гаврилову за эту невероятную поездку! Мне понравился морской отель, питание и номера полностью отвечают своим звёздам! Море и природа Хорватии захватывает, не передать словами! Маленькие красивые экскурсионные городки радуют глаз, пляжи оборудованы душами и кабинками для переодевания. По сути, оплатив тур, можно практически не тратить ничего, т.к. все включено в стоимость поездки) разве что сувениры и кафешки с безумно вкусным мороженым)
А плитвицкие озера это вообще отдельная история) обязательно рекомендую для посещения всем! Была там второй раз, но эмоции переполняли, фото и видео на год вперед!
Вообщем очень рекомендую этот тур для релакса и перезагрузки ) обязательно поеду снова!

03.09.2021
Горбачева Дарья

Спасибо за отзыв, Дарья!

Більше відгуків
1 день
Наша подорож починається

Прибуття до Мукачевого.
Зустріч туристів у Мукачеві представником компанії Сакумс біля автобуса на залізничному вокзалі. Посадка у комфортабельний автобус. Виїзд автобусу о 6:00 ранку.
Переїзд територією Хорватії. Поселення у транзитний готель. Нічліг.

2 день
Вас вітає столиця Хорватії!

Сніданок. Виселення з готелю. Переїзд по території Хорватії. Рекомендуємо екскурсію "Загреб - столиця Хорватії" (15 євро для дорослих/10 євро для дітей). Загреб - це місто контрастів - одночасно древній і молодий, уранці - діловий, увечері призначений для розваг. Місто за багатьма характеристиками є європейським мегаполісом, але його, передусім, знають, завдяки чарівності його центру і гостинності його жителів.

Переїзд на курорт Плава Лагуна. Поселення в готель. Ночівля. 

3 день
Півострів Істрія

Сніданок. Відпочинок на Адріатичному узбережжі в Істрії. Півострів Істрія - один з найпопулярніших курортних регіонів Хорватії. Туристи називають Істрію райським куточком. Природа тут дивно красива: найчистіше море, скелясте узбережжя, соснові ліси і листяні парки - і в цій красі дуже вдало вписуються старовинні міста і сучасні готелі. Завдяки географічному розположенню пляжу тут не буває великих хвиль і сильного вітру. Прибережна смуга оточена сосновим лісом, що надає неповторний аромат повітрю і створює досить тіні для відпочинку від яскравого сонця.  Вечеря. Ночівля.

4 день

Сніданок. Відпочинок на Адріатичному узбережжі. Вільний час. Сьогодні запрошуємо вас на екскурсію "Істрійська Рив’єра" (35 євро для дорослих/25 євро для дітей). Ровинь - Венеціанська перлина Істрії, найвище місце на півострові. Півострів, на якому розмістилося історичне ядро міста, оточений 22 невеликими зеленими острівцями. Вузькі, мощені, звивисті вулички Ровеня створюють незабутню романтичну атмосферу міста. Ви побачите Міську ратушу, Міські стіни і Ворота Балби, Ворота Святого Бенедикта, годинникову вежу, Кафедральний собор, Палац Каліффи та ін. Пулу - "місто Колізей", заснований понад 3 тисячі років тому. Численні пам'ятники давньоримської архітектури прикрашають це місто: Амфітеатр, Тріумфальна арка Сергіуса, римський Форум, храм Августа. Під час оглядової екскурсії Ви познайомитеся з історією життя порту після падіння Римської імперії до наших днів, прогуляєтеся по Амфітеатру.

Повернення в готель. Вечеря. Ночівля. 

5 день
Морський бриз Істрії+Fish picnic

Сніданок. Відпочинок на Адріатичному узбережжі. Вільний час. Бажаючих запрошуємо відправитися на екскурсію "Морський бриз Істрії+Fish picnic" (35 євро). Прогулянка на катері уздовж мальовничих берегів Істри, її смарагдових лісів, бірюзових заток і містечок кольору топленого молока з дахами з червоної черепиці. Ми попливемо повз найкрасивіше місто Врсар, побачимо таємничу печеру піратів в затокі Ліми, зупинимося в м. Ровінь на захоплюючу прогулянку. Після прогулянки ми не лише насолодимося сонцем і морем, але і зможемо по-справжньому розслабитися і покуштувати дуже смачну рибу, запивши її прекрасним місцевим вином. Зупинка в м. Ровінь (близько 2 годин вільного часу), обід на кораблі риба копчена або курячий стейк, вино. По поверненню, якщо немає хвиль, заїзд в м.Врсар, вільний час на купання (1 година). Програма на цілий день з 9: 30 до 17: 00.

Повернення в готель. Вечеря. Ночівля. 

6 день
Хорватська Ніцца - курорт Опатія

Сніданок. Відпочинок на Адріатичному узбережжі. Вільний час. Рекомендуємо вам відвідати курорт Опатія (20 євро для дорослих/10 євро для дітей) - знаменита хорватська Ніцца, найфешенебельніший і неповторний по своїй архітектурі курорт Хорватії. Унікальний теплий і м'який клімат, субтропічна зелень прекрасних парків і скверів, десятки розкішних готелів, що вишикувалися уздовж знаменитого "лангомара" (променаду), ексклюзивні магазини європейських фірм, дорогі ресторани і престижні вілли, побудовані ще за часів Австро-Угорщини, - усе це Опатія. Повернення в готель. Вечеря. Ночівля.

7 день
Істрийська мозаїка

Сніданок. Відпочинок на Адріатичному узбережжі. Вільний час. Рекомендуємо відвідати факультативну екскурсію "Істрійська мозаїка" (30 євро для дорослих/20 євро для дітей). Відвідування найкрасивіших міст півострова Істра. На пагорбі недалеко від Мотовунського лісу в північно-західній частині Істри, над долиною річки Мирні, на відстані 15 км від моря, розташувалося древнє містечко Грожнян. Місто, оточене оливковими деревами і виноградниками, пишається своєю багатою традицією, культурною спадщиною, красою природного оточення і усе це, до того ж, ушляхетнено мистецтвом. Мотовун - місто і фортеця XII - XIII століть. Хорвати ще називають його "місто над хмарами", тому що коли сідає туман, то вершини гір з будівлями виявляються вище, оскільки вони розташовані на висоті 277 м над рівнем моря. Місто, ніби по спіралі струмує з вершини до підніжжя пагорба, а біля підніжжя, в долині знаменитих Мотовунських лісів тече річка Мирна. Мирна впадає у Венеціанську затоку Адріатичного моря. З деревини Мотовунських лісів будувалася Венеція. Оглядові екскурсії в г.Грожнян і Мотовун + дегустація трюфелів.
Повернення в готель. Вечеря. Ночівля. 

8 день

Сніданок. Відпочинок на Адріатичному узбережжі. Вільний час. Вечеря. Ночівля. 

9 день
Восьме чудо Світу - Плітвицькі Озера

Сніданок. Виселення з готелю.По дорозі рекомендуємо відвідати Плітвицькі Озера (25 євро для дорослих/15 євро для дітей до 18 років +вх.квиток). Хорвати часто називають це місце "восьмим чудом світу" - 16 озер національного парку, і 92 каскади водоспадів з блакитними, а часом смарагдовими відтінками води, по прозорості не зрівняються ні з чим, вважаються одним з найунікальніших природних явищ у світі. Це одне з небагатьох місць на планеті, де щороку народжуються нові водоспади. Говорять, що одного разу королева молилася про дощ, і молитва її була почута. З неба хлинули водні потоки і заповнили по самі вінця близько двадцяти Плітвицьких озер.
Поселення в готель. Ночівля. 

10 день
Повернення в Україну

Сніданок. Виселення з готелю. Виїзд в сторону угорсько - українського кордону. Проходження кордону.

Прибуття в Мукачево близько 20:30.

Тривалість: 10

Маршрут: Київ* - Київ - Загреб - Пореч - Грожнян* - Мотовун* - Мукачево

Мінімальна вартість: 16747 грн

Транспорт: Автобус

16.09.2022
Вартість туру
Раннє бронювання: 16.09.0202
16 748 грн

Ціни раннього бронювання діють до 15.07.22. Проживання в готелі Delfin Plava Laguna (сніданок+вечеря). Вартість вказана за 1 особу при проживанні в 2-х місному номері

Замовити
Базова вартість
18 018 грн

Проживання в готелі Delfin Plava Laguna (сніданок+вечеря). Вартість вказана за 1 особу при проживанні в 2-х місному номері

Замовити
SPO1
17 325 грн

При оплаті депозиту на факультативні екскурсії до початку туру на суму 60 євро дорослі/ 40 євро діти

Замовити

*Увага: депозит на факультативні екскурсії не розповсюджується на оплату вх.квитків, депозит можливо використати лише на оплату екскурсії.

Доплата за одномісне розміщення – 75 євро

Вартість для дітей до 3,99 років при проживанні на додатковому ліжку при проживанні з 2-ма дорослими в номері – 150 євро

Вартість для дітей 4-7 років при проживанні на додатковому ліжку з 2-ма дорослими в номері – 290 євро

 

Входить у вартість
 • Проїзд за маршрутом автобусом єврокласу;
 • Проживання 2 ночі у готелях рівня 3* в номерах з усіма зручностямипо дорозі на Адріатику і назад, харчування - сніданки; 
 • Проживання в готелі вибраної категорії на Адріатичному узбережжі (7 ночей), харчування - сніданки + вечері, на вечерю напої за додаткову оплату);  
 • Супровід керівником групи. 
Не входить у вартість
 • Курортний збір (оплачується при бронюванні туру) - 15 євро з особи;
 • Медичне страхування - 5 євро, для осіб старше 60 років від 10 євро;
 • Факультативні екскурсії;
 • Вхідні квитки в екскурсійні об’єкти (церкви, собори, музеї тощо);
 • Проїзд громадським транспортом;
 • Особисті витрати;
 • Туристам із Києва Туроператор «САКУМС» може надати послуги щодо придбання залізничних квитків Київ-Ужгород(Мукачево)-Київ - 1750 грн (купе). Квитки можна купити самостійно, обов'язково завчасно уточніть у менеджера номер поїзда. Увага! Вартість квитків може бути змінена Туроператором після придбання, внаслідок підняття тарифів, чи підтвердження УЗ дорожчого поїзда;
 • Доплата за автобус Київ-Мукачеве-Київ - 40 євро.
Акції
Яскраві емоції в день народження

Особливий день дає особливі переваги! Якщо ви святкуєте свій день народження під час подорожі, отримайте депозит 20€ на додаткову екскурсійну програму.

Повнота вражень

Замовте місця в 2, 3, або 4 ряду по ціні 15€.

Більше простору

Замовте біля себе гарантоване вільне місце в автобусі по ціні 90€.

Вигідна ціна на останні місця

Бронюйте місця в автобусі в останньому ряду і отримайте знижку 15€.

Сімейні переваги

Для дітей віком до 12 років знижка 200€ від базової вартості дорослого при проживанні з двома дорослими в номері DBL + exb, або TRPL.

Залишити відгук

Самый потрясающий тур этой осени!

Хочу поблагодарить команду сакумс а особенно гида Оксану Гаврилову за эту невероятную поездку! Мне понравился морской отель, питание и номера полностью отвечают своим звёздам! Море и природа Хорватии захватывает, не передать словами! Маленькие красивые экскурсионные городки радуют глаз, пляжи оборудованы душами и кабинками для переодевания. По сути, оплатив тур, можно практически не тратить ничего, т.к. все включено в стоимость поездки) разве что сувениры и кафешки с безумно вкусным мороженым)
А плитвицкие озера это вообще отдельная история) обязательно рекомендую для посещения всем! Была там второй раз, но эмоции переполняли, фото и видео на год вперед!
Вообщем очень рекомендую этот тур для релакса и перезагрузки ) обязательно поеду снова!

03.09.2021
Горбачева Дарья

Спасибо за отзыв, Дарья!

Хорваткий рай -все просто СУПЕР!!!!

Тур" Хорватский ра"-действительно райская поездка, с момент , когда очутился в Хорватии-каждый день -был как в сказке, солнце, лазурное море, чайки и компания. Спасибо организаторам тура-все было спланировано и очень комфортно, с момента посадки в автобус и приезда в Киев. Спасибо -гиду и сопровождающему Ирине Попович- очень легкий и комфортный "человечек", все сглаживала и ОЧЕНЬ, ОЧЕНЬ старалась , чтобы мы ощутили все прелести и загадки Хорватии. ПО больше бы таких сотрудников и ЛЮДЕЙ. Спасибо САКУМ -за комфорт, удобства и МОРЕ позитива, что вы подарили!!!!
Как говорила моя подруга во время всего ТУРА -все просто" ОБАЛДЕМОН"!!!
Ждем следующих встреч и поездок Вместе с САКУМС!!! Удачи тебе туроператор.

04.09.2020
Ольга Таран

Тиждень в Істрії - це було чудово!

Прекрасний тур. Відпочивали вдвох із дружиною. Величезна, дуже красива та добре впорядкована територія готелів Лагуна, поряд з м. Пореч; відпочивали у Дельфіні, гуляли біля Плаві та інших. Смачна їжа, може дещо одноманітна. Номери невеличкі, але зручні. Яскраві враження від приморських містечок в Істрії: Пореч, Ровінь, Врсар. До Пореча ходили пішки, чудові бухточки, гарні пляжі. Перлина туру (для мене) - гірські містечки Грожнян та Мотовун: люблю історію, там все нею пронизане. Комфортний автобус, зручна дорога, задоволений, що не було нічних переїздів. Дякую водіям: Дмитро і Олександр майстри). Кордони пройшли швидко, стояли приблизно по годині-півтори і туди і назад. Окрема подяка нашому гіду Ірині Попович - багато знає про країну, завжди в хорошому гуморі. Минулого року були на півдні Хорватії, недалеко від Спліту, Істрія сподобалась навіть більше, більш м`який клімат, а містечки не менш колоритні за Дубровнік та Спліт. Тести на коронавірус, дякуючи Сакумсу здавали централізовано і швидко. До речі, вчора Хорватія вийшла з червоної зони.

04.09.2020
Андрій Шаповал

Все удалось!

В нашей осложненной пандемией жизни, это был прекрасный отпуск, практически лишенный забот и неприятностей, солнечная цветная картинка на фоне серых будней.
В общем, как-то сложилось все, начиная от общения при заказе тура с менеджером Леной, до теплого расставания с руководителем группы Ириной. Отличная организация сдачи тестов в офисе Сакумс в день отъезда и приезда, продуманный маршрут и дополнительные экскурсии, прекрасный автобус и приветливые водители, настоящие профессионалы, отличные экскурсоводы.
Очень понравилось место – Истрия, городок Пореч, чудесная бухта возле отеля. Единственное, к чему можно было бы придраться, это размер номера и особенно душевой кабины, но отличное качество и большой выбор блюд в ресторане искупил этот недостаток с лихвой. Очень ухоженная территория, но тем кто соберется в эту поездку стоит учесть, что пляж каменистый и вход и выход из воды возможен или по металлическим лесенкам или в специальных тапках (продаются рядом за 7евро).
Самое лучшее впечатление произвела Ирина, руководитель группы. Девушка прекрасно мыслит, четко ставит задачу, действительно руководит и группой, и водителями, и экскурсоводами, а главное, старается помочь в любых затруднениях.
Это наша третья поездка с Сакумс. Хочу отметить, что вы прогрессируете, и если после первой у меня не было уверенности в продолжении, то теперь мы с мужем ждем открытия границ, лыжных туров , следущего лета и анонсированного тура в Апулию. Успехов!
P.S. Огромный привет всей нашей группе, было приятно!

03.09.2020
Шевцова Оксана

Первый раз в Хорватии

С туроператором Sakums отдыхали первый раз и теперь только с вами! Замечательный тур, прекрасная страна, отличный сопровождающий гид Ирина, профессиональные водители! В это непростое время сумели чудесно отдохнуть - загореть, поплавать, увидеть красоты Хорватии. В Хорватию влюбилась сразу: горы, солнце, море. Отели по пути замечательные, номера чистые и комфортные! На побережье жили в отеле Plavi 3*. Номера маловаты, но это на отдыхе не главное. Убирали каждый день, меняли полотенца ежедневно, а кормили просто нет слов - вкусно, разнообразно, много! Но главное в туре - это сама Хорватия! Каждый день захватывает дух от этой красоты. Из экскурссий были только на Плитвицких озерах, это место стоит посетить каждому, очень красиво.
Ирина Попович - наш руководитель группы. Просто профессионал своего дела. Все возникающие проблемы решала быстро и решала так, что это было максимально комфортно для группы, очень позитивный и терпеливый человек (а это очень важно, так как в автобусе едут разные люди и не все понимают, что значит собраться через 15 минут или не вставать и не ходить по салону во время движения автобуса))))
Тур и туроператора Sakums однозначно рекомендую!

14.08.2020
Яна Дохнова

Все безопасно! Не откладывайте мечты!

Благодарю компанию и сотрудников направления Хорватия! Тур очень интересный и приятный! Путешествие в текущих условиях карантина прошло шикарно! Хорватия открыта и очень рада отдыхающим! Жёстких правил и ограничений нет, масочный режим только в маркетах.

14.08.2020
Елена Тронза

Супер тур!

Їздили в такого роду тур вперше. Тур дуже сподобався, і моря вистачило і екскурсіями насолодились, а Плітвицькі озера взагалі щось неймовірне. Побоювались, що буде важко їхати автоусом, але без нічних переїздів норм. Щодо готелю, ми жили в готелі Плаві, готель сподобався, щодня зміна білизни і рушників, годували смачно і вибір великий, на вечерю щодня вино біле і червоне. Одним словом треба їхати і ловити кайф, головне перед виїздом зробити тест на КОВІД.

14.08.2020
Ірина

Чудово! Прекрасно відпочила.

Поїздка була відмінна! Вирватися після карантинного ув'язнення було необхідно. Були і форс-мажорні обставини, але Іра Попович- професіонал! Все вирішувала. Хорватія гостинно і привітна. Я вже другий раз з Сакумсом в Хорватії і все добре. Взагалі дуже відповідальний туроператор! Була ще з ним і в Італії і в Словаччині і в Чорногорії. Нарікань не було. Вже мрію про наступні подорожі з Сакумсом.

14.08.2020
Наталія Руденко

Место, куда хочется вернуться!

Замечательный тур "Хорватский рай".Подойдёт и для любителей экскурсий и для любителей "поваляться "у моря. Городки Ровинь, Пореч, Грожнян завораживают своим колоритом и гостеприимностью. Море потрясающее! Отель Плави,прямо на побережье,очень замечательный!Огромное спасибо Ире Попович за замечательное сопровождение! С ней было всё легко,просто и понятно!
Спасибо компании Сакумс за хорошо организованный тур,быстрое решение всех возникающих вопросов и хорошо организованную сдачу теста!

14.08.2020
Оксана Кулакова

От поездки в восторге!

Побывал турагенством Сакумс. До этого был в Хорватии 3 раза. Самое доброе впечатление. Каждый раз поражался природе и доброму отношению приезжим. В Порече был впервые, очень понравилось, проживали в отеле "Дельфин"; проживание достойное и питание хорошее. Экскурсия по различным местам подобраны очень рационально. Сопровождающая Лилия во время проезда по Венгрии, Хорватии проводила интересные лекции. Поездка оказалась просто уникальной!! Спасибо! :)

13.09.2018
Роман Калинин

Понравилось очень

Ездила с Вашим турагенством в Хорватию. Прекрасное время - бархатный сезон. Очень интересные экскурсии. Посещение Плитвицких озёр очень запомнилось. Старинные города Пореч и Ровень не оставили равнодушными. Впечатлений море. В отеле отличное питание и обстановка на хорошем уровне. Спасибо Большое за Ваш сервис! :)

13.09.2018
Виктория Котова

Действительно рай!

Прекрасно совершенно все! Очень грамотно продуман график активно-пассивного отдыха, возможности увидеть что-то новое до места прибытия. Питание, автобусы, гостиницы, гид Лилия - все отличное! Очень-очень рекомендую!!! :)

13.09.2018
Наталия Федько

Название тура полностью оправдано

Тур замечательный. Это действительно Хорватский рай. Получили удовольствие и от природы, и от организации, от Лили как сопровождающей, построения тура, питания. Хочу отдельно остановиться на организации и структуре тура. Мне импонирует, что длинные переезды дробятся и туристы получают возможность увидеть красоты природы и архитектуры еще по дороге к пункту назначения. Моя семья и друзья с Сакумсом совершили более 15 поездок. И это главное, за что мы выбираем эту компанию. Спасибо. Ждем новых разработок и поездок.

13.09.2018
Александра Малых

Отличный туристический оператор

Отличный туристический оператор. Все организовано по высшему разряду. Съездили этой осенью в экскурсионный тур в Хорватию и получили только одни позитивные эмоции! Тарас Кузив - менеджер данного направления - работает четко, конкретно и быстро, сразу же реагирует на заданные вопросы, отвечая на письма по электронной почте (от других туроператоров приходится ждать ответов по несколько дней). Тур составлен великолепно (если не считать первого и последнего дня длинной дороги), экскурсионная программа замечательная и насыщенная, расселение в отели, кстати довольно - таки неплохие, очень быстрое без каких-либо заминок. В общем, все четко, быстро и организованно! Поэтому всем рекомендую путешествовать с Сакумс!

06.09.2016
Андрей Поздняков
Просимо звернути увагу

Правила в'їзду та перебування

Відсутні ковідні обмеження для в'їзду з будь-якої країни світу.

Громадяни України, які мають біометричний закордонний паспорт, можуть в’їхати до Хорватії без візи та перебувати в країні до 90 днів протягом 180-денного періоду. Хорватія не є країною шенгенської угоди, відтак у країні право на 90 днів з туристичною метою рахується окремо від інших країн ЄС (країн шенгенської угоди). У цей період громадяни України не можуть працювати без отримання дозволу на роботу та перебування.

Менеджери по роботі з туристами
Дарина Павлович

Тел.: +38 044 338 77 38

MTC 
+38 050 167 00 41

Київстар 
+38 097 099 99 94

Lifecell
+38 093 700 90 70

skype: sakums_exotic

e-mail: info@sakums.com.ua

Менеджери напрямку
Дарина Павлович

Тел.: +38 044 338 77 38

MTC 
+38 050 167 00 41

Київстар 
+38 097 099 99 94

Lifecell
+38 093 700 90 70

skype: sakums_exotic

e-mail: info@sakums.com.ua

Схожі тури