Автобусний тур в Хорватію "Хорватський рай"

Тривалість: 12

Маршрут: Київ - Мукачево - Загреб - Пореч - Грожнян* - Мотовун* - Мукачево

Мінімальна вартість: 6756 грн

Транспорт: Автобус

Для замовлення туру залиште запит, або зв'яжіться з менеджером

Гарантована дата виїзду: 04.09.2020


Хорватія - країна красивої природи, хвойного та морського повітря, скелястих круч, мальовничих бухт, затишних пляжів та блакитного чистого моря. Запрошуємо в тур, де на вас чекає 7 ночей відпочинку на Адріатичному узбережжі Істрійського півострова на курорті Плава Лагуна.

Розпочнемо подорож зі знайомства та дегустації угорських вин Долини Красунь;

зачаруємось серцем Хорватії - Загребом;

відпочинемо 7 ночей на узбережжі Адріатичного моря істрійського курорту Плава Лагуна;

познайомимось з перлинами Істрії - Пулою та Ровінь;

відправимось вздовж мальовничих берегів на морську прогулянку;

потрапимо до казкового курорту Опатія;

помилуємось казковими середньовічними містечками Грожнян та Мотовун;

опинимось в райському куточку Хорватії - Плитвицьких озерах.

Особливості туру

Найпопулярніший тур в Хорватію з 2015 року без нічних переїздів

7 ночей відпочинку на Адріатичному узбережжі півострова Істрії - райському куточку Хорватії

Проживання на вибір в готелях Delfin 2* і Plavi 3* курорту Зелена Лагуна, різноманітні пляжі якого отримали "Блакитні прапори" за чистоту моря і узбережжя

Включено дворазове харчування ( сніданки та вечері) на курорті за системою "Шведський стіл", широкий і якісний асортимент страв, в тому числі і вегетаріанських

Захоплююча екскурсійна програма по Істрії

Круїзи, фіш-пікнік та активні розваги на курорті

Маршрут
Київ
Мукачево
Загреб
Пореч
Грожнян*
Мотовун*
Мукачево

Загальний кілометраж: 2000 км

1 день

Увага! Виїзд туристів з Києва: 03.09.2020

Організована здача тестів ПЦР в місті Київ (орієнтовно в 08:30)
18:30 - Зустріч туристів в Києві представником компанії Сакумс біля автобуса (автобус буде подано на парковку біля ПІВДЕННОГО залізничного вокзалу).
19:00 - Виїзд з Києва. Нічний переїзд до Львова.
Або
Посадка в поїзд №29 сполучення Київ-Мукачево. Відправлення поїзда.

2 день
Наша подорож починається

Дати туру: 04.09.2020

03:30 - Зустріч туристів у Львові представником компанії Сакумс у автобуса (автобус буде поданий на парковку біля залізничного вокзалу, якщо стояти спиною до вокзалу, парковка буде праворуч, де сквер).
04:00 - Виїзд на кордон. Можливо приєднання в місті Стрий.
08:05 - Прибуття в Мукачево. Зустріч представником компанії Сакумс біля автобуса (автобус буде поданий на парковку на привокзальній площі).
08:20 - Виїзд на кордон. Проходження українсько-угорського кордону.
Переїзд по території Хорватії. Поселення в транзитний готель. Ночівля. 

3 день
Вас вітає столиця Хорватії!

Сніданок. Виселення з готелю. Переїзд по території Хорватії. Рекомендуємо екскурсію "Загреб - столиця Хорватії" (15 євро для дорослих/10 євро для дітей). Загреб - це місто контрастів - одночасно древній і молодий, уранці - діловий, увечері призначений для розваг. Місто за багатьма характеристиками є європейським мегаполісом, але його, передусім, знають, завдяки чарівності його центру і гостинності його жителів.

Переїзд на курорт Плава Лагуна. Поселення в готель. Ночівля. 

4 день
Півострів Істрія

Сніданок. Відпочинок на Адріатичному узбережжі в Істрії. Півострів Істрія - один з найпопулярніших курортних регіонів Хорватії. Туристи називають Істрію райським куточком. Природа тут дивно красива: найчистіше море, скелясте узбережжя, соснові ліси і листяні парки - і в цій красі дуже вдало вписуються старовинні міста і сучасні готелі. Завдяки географічному розположенню пляжу тут не буває великих хвиль і сильного вітру. Прибережна смуга оточена сосновим лісом, що надає неповторний аромат повітрю і створює досить тіні для відпочинку від яскравого сонця. 

5 день

Сніданок. Відпочинок на Адріатичному узбережжі. Вільний час. Сьогодні запрошуємо вас на екскурсію "Істрійська Рив’єра" (35 євро для дорослих/25 євро для дітей). Ровинь - Венеціанська перлина Істрії, найвище місце на півострові. Півострів, на якому розмістилося історичне ядро міста, оточений 22 невеликими зеленими острівцями. Вузькі, мощені, звивисті вулички Ровеня створюють незабутню романтичну атмосферу міста. Ви побачите Міську ратушу, Міські стіни і Ворота Балби, Ворота Святого Бенедикта, годинникову вежу, Кафедральний собор, Палац Каліффи та ін. Пулу - "місто Колізей", заснований понад 3 тисячі років тому. Численні пам'ятники давньоримської архітектури прикрашають це місто: Амфітеатр, Тріумфальна арка Сергіуса, римський Форум, храм Августа. Під час оглядової екскурсії Ви познайомитеся з історією життя порту після падіння Римської імперії до наших днів, прогуляєтеся по Амфітеатру.

Повернення в готель. Вечеря. Ночівля. 

6 день
Морський бриз Істрії+Fish picnic

Сніданок. Відпочинок на Адріатичному узбережжі. Вільний час. Бажаючих запрошуємо відправитися на екскурсію "Морський бриз Істрії+Fish picnic" (35 євро). Прогулянка на катері уздовж мальовничих берегів Істри, її смарагдових лісів, бірюзових заток і містечок кольору топленого молока з дахами з червоної черепиці. Ми попливемо повз найкрасивіше місто Врсар, побачимо таємничу печеру піратів в затокі Ліми, зупинимося в м. Ровінь на захоплюючу прогулянку. Після прогулянки ми не лише насолодимося сонцем і морем, але і зможемо по-справжньому розслабитися і покуштувати дуже смачну рибу, запивши її прекрасним місцевим вином. Зупинка в м. Ровінь (близько 2 годин вільного часу), обід на кораблі риба копчена або курячий стейк, вино. По поверненню, якщо немає хвиль, заїзд в м.Врсар, вільний час на купання (1 година). Програма на цілий день з 9: 30 до 17: 00.

Повернення в готель. Вечеря. Ночівля. 

7 день
Хорватська Ніцца - курорт Опатія

Сніданок. Відпочинок на Адріатичному узбережжі. Вільний час. Рекомендуємо вам відвідати курорт Опатія (20 євро для дорослих/10 євро для дітей) - знаменита хорватська Ніцца, найфешенебельніший і неповторний по своїй архітектурі курорт Хорватії. Унікальний теплий і м'який клімат, субтропічна зелень прекрасних парків і скверів, десятки розкішних готелів, що вишикувалися уздовж знаменитого "лангомара" (променаду), ексклюзивні магазини європейських фірм, дорогі ресторани і престижні вілли, побудовані ще за часів Австро-Угорщини, - усе це Опатія. Повернення в готель. Вечеря. Ночівля.

8 день
Істрийська мозаїка

Сніданок. Відпочинок на Адріатичному узбережжі. Вільний час. Рекомендуємо відвідати факультативну екскурсію "Істрійська мозаїка" (30 євро для дорослих/20 євро для дітей). Відвідування найкрасивіших міст півострова Істра. На пагорбі недалеко від Мотовунського лісу в північно-західній частині Істри, над долиною річки Мирні, на відстані 15 км від моря, розташувалося древнє містечко Грожнян. Місто, оточене оливковими деревами і виноградниками, пишається своєю багатою традицією, культурною спадщиною, красою природного оточення і усе це, до того ж, ушляхетнено мистецтвом. Мотовун - місто і фортеця XII - XIII століть. Хорвати ще називають його "місто над хмарами", тому що коли сідає туман, то вершини гір з будівлями виявляються вище, оскільки вони розташовані на висоті 277 м над рівнем моря. Місто, ніби по спіралі струмує з вершини до підніжжя пагорба, а біля підніжжя, в долині знаменитих Мотовунських лісів тече річка Мирна. Мирна впадає у Венеціанську затоку Адріатичного моря. З деревини Мотовунських лісів будувалася Венеція. Оглядові екскурсії в г.Грожнян і Мотовун + дегустація трюфелів.
Повернення в готель. Вечеря. Ночівля. 

9 день

Сніданок. Відпочинок на Адріатичному узбережжі. Вільний час. Вечеря. Ночівля. 

10 день
Восьме чудо Світу - Плітвицькі Озера

Сніданок. Виселення з готелю. Переїзд в Угорщину.
По дорозі рекомендуємо відвідати Плітвицькі Озера (35 євро для дорослих/20 євро для дітей до 17,99 років/діти до 6,99 років безкоштовно). Хорвати часто називають це місце "восьмим чудом світу" - 16 озер національного парку, і 92 каскади водоспадів з блакитними, а часом смарагдовими відтінками води, по прозорості не зрівняються ні з чим, вважаються одним з найунікальніших природних явищ у світі. Це одне з небагатьох місць на планеті, де щороку народжуються нові водоспади. Говорять, що одного разу королева молилася про дощ, і молитва її була почута. З неба хлинули водні потоки і заповнили по самі вінця близько двадцяти Плітвицьких озер.
Поселення в готель. Ночівля. 

11 день
Повернення в Україну

Сніданок. Виселення з готелю. Виїзд в сторону угорсько - українського кордону. Проходження кордону.

Прибуття в Мукачево близько 20:30.
Прибуття до Львова близько 01:30.

12 день

Прибуття до Києва близько 09:00.

Тривалість: 12

Маршрут: Київ - Мукачево - Загреб - Пореч - Грожнян* - Мотовун* - Мукачево

Мінімальна вартість: 6756 грн

Транспорт: Автобус

Вартість туру

 HOTEL DELFIN 2* (номер Standart з балконом)* опис готелю

Дати туру

Вартість туру при бронюванні до 15.03.2020

Базова вартість

Дорослий

Дитина 0-6,99 років на основному ліжку в номері з 1 дорослим

Дитина 7-13,99 років на основному ліжку в номері з 1 дорослим


SPO

04.09.2020


385 євро

435 євро


SPO 395 євро

325  євро


SPO 290 євро

370  євро


SPO 330 євро

15.09.2020

360 євро

410 євро

310  євро

350  євро

26.09.2020

340 євро

390 євро

290  євро

330  євро

Доплата за одномісне розміщення - 75 євро

 

HOTEL PLAVI 3*(номер Standart з балконом)* опис готелю

Дати туру

Вартість туру при бронюванні до 15.03.2020

Базова вартість

Дорослий

Дитина 0-4,99 років в номері з 2-ма дорослими

Дитина 0-6,99 років на основному ліжку в номері з 1 дорослим

Дитина 7-11,99 років на основномуліжку в номері з 1 дорослим

SPO

04.09.2020

450 євро

500 євро


SPO 450 євро

205 євро


SPO 190 євро

355 євро


SPO 305 євро

410 євро


SPO 350

євро

15.09.2020

425 євро

470 євро

205 євро

340 євро

395 євро

26.09.2020

405 євро

450 євро

185 євро

320 євро

375 євро

 

Доплата за одномісне розміщення - 125 євро


Акції
Яскраві емоції в день народження

Особливий день дає особливі переваги! Якщо ви святкуєте свій день народження під час подорожі, отримайте депозит 20€ на додаткову екскурсійну програму.

Повнота вражень

Замовте місця в 2, 3, або 4 ряду по ціні 15€.

Більше простору

Замовте біля себе гарантоване вільне місце в автобусі по ціні 90€.

Вигідна ціна на останні місця

Бронюйте місця в автобусі в останньому ряду і отримайте знижку 30€.

Сімейні переваги

Для дітей віком до 12 років знижка 200€ від базової вартості дорослого при проживанні з двома дорослими в номері DBL + exb, або TRPL.

Входить у вартість
 • Проїзд за маршрутом автобусом єврокласу;
 • Проживання 2 ночі у готелях рівня 3* в номерах з усіма зручностямипо дорозі на Адріатику і назад, харчування - сніданки; 
 • Проживання в готелі вибраної категорії на Адріатичному узбережжі (7 ночей), харчування - сніданки + вечері, на вечерю напої за додаткову оплату);  
 • Супровід керівником групи. 
Не входить у вартість
 • Курортний збір (оплачується при бронюванні туру) - 15 євро з особи;
 • Медичне страхування - 5 євро, для осіб старше 60 років - 10 євро;
 • Факультативні екскурсії;
 • Доплата за 7 обідів в Хорватії 105 євро;
 • Вхідні квитки в екскурсійні об’єкти (церкви, собори, музеї тощо);
 • Проїзд громадським транспортом;
 • Особисті витрати;
 • Туристам із Києва Туроператор «САКУМС» може надати послуги щодо придбання залізничних квитків Київ-Ужгород(Мукачево)-Київ - 1750 грн (купе). Квитки можна купити самостійно, обов'язково завчасно уточніть у менеджера номер поїзда. Увага! Вартість квитків може бути змінена Туроператором після придбання, внаслідок підняття тарифів, чи підтвердження УЗ дорожчого поїзда;
 • Доплата за автобус Київ-Мукачеве-Київ - 40 євро.
Залишити відгук

Тиждень в Істрії - це було чудово!

Прекрасний тур. Відпочивали вдвох із дружиною. Величезна, дуже красива та добре впорядкована територія готелів Лагуна, поряд з м. Пореч; відпочивали у Дельфіні, гуляли біля Плаві та інших. Смачна їжа, може дещо одноманітна. Номери невеличкі, але зручні. Яскраві враження від приморських містечок в Істрії: Пореч, Ровінь, Врсар. До Пореча ходили пішки, чудові бухточки, гарні пляжі. Перлина туру (для мене) - гірські містечки Грожнян та Мотовун: люблю історію, там все нею пронизане. Комфортний автобус, зручна дорога, задоволений, що не було нічних переїздів. Дякую водіям: Дмитро і Олександр майстри). Кордони пройшли швидко, стояли приблизно по годині-півтори і туди і назад. Окрема подяка нашому гіду Ірині Попович - багато знає про країну, завжди в хорошому гуморі. Минулого року були на півдні Хорватії, недалеко від Спліту, Істрія сподобалась навіть більше, більш м`який клімат, а містечки не менш колоритні за Дубровнік та Спліт. Тести на коронавірус, дякуючи Сакумсу здавали централізовано і швидко. До речі, вчора Хорватія вийшла з червоної зони.

04.09.2020
Андрій Шаповал

Первый раз в Хорватии

С туроператором Sakums отдыхали первый раз и теперь только с вами! Замечательный тур, прекрасная страна, отличный сопровождающий гид Ирина, профессиональные водители! В это непростое время сумели чудесно отдохнуть - загореть, поплавать, увидеть красоты Хорватии. В Хорватию влюбилась сразу: горы, солнце, море. Отели по пути замечательные, номера чистые и комфортные! На побережье жили в отеле Plavi 3*. Номера маловаты, но это на отдыхе не главное. Убирали каждый день, меняли полотенца ежедневно, а кормили просто нет слов - вкусно, разнообразно, много! Но главное в туре - это сама Хорватия! Каждый день захватывает дух от этой красоты. Из экскурссий были только на Плитвицких озерах, это место стоит посетить каждому, очень красиво.
Ирина Попович - наш руководитель группы. Просто профессионал своего дела. Все возникающие проблемы решала быстро и решала так, что это было максимально комфортно для группы, очень позитивный и терпеливый человек (а это очень важно, так как в автобусе едут разные люди и не все понимают, что значит собраться через 15 минут или не вставать и не ходить по салону во время движения автобуса))))
Тур и туроператора Sakums однозначно рекомендую!

14.08.2020
Яна Дохнова

Все безопасно! Не откладывайте мечты!

Благодарю компанию и сотрудников направления Хорватия! Тур очень интересный и приятный! Путешествие в текущих условиях карантина прошло шикарно! Хорватия открыта и очень рада отдыхающим! Жёстких правил и ограничений нет, масочный режим только в маркетах.

14.08.2020
Елена Тронза

Супер тур!

Їздили в такого роду тур вперше. Тур дуже сподобався, і моря вистачило і екскурсіями насолодились, а Плітвицькі озера взагалі щось неймовірне. Побоювались, що буде важко їхати автоусом, але без нічних переїздів норм. Щодо готелю, ми жили в готелі Плаві, готель сподобався, щодня зміна білизни і рушників, годували смачно і вибір великий, на вечерю щодня вино біле і червоне. Одним словом треба їхати і ловити кайф, головне перед виїздом зробити тест на КОВІД.

14.08.2020
Ірина

Чудово! Прекрасно відпочила.

Поїздка була відмінна! Вирватися після карантинного ув'язнення було необхідно. Були і форс-мажорні обставини, але Іра Попович- професіонал! Все вирішувала. Хорватія гостинно і привітна. Я вже другий раз з Сакумсом в Хорватії і все добре. Взагалі дуже відповідальний туроператор! Була ще з ним і в Італії і в Словаччині і в Чорногорії. Нарікань не було. Вже мрію про наступні подорожі з Сакумсом.

14.08.2020
Наталія Руденко

Место, куда хочется вернуться!

Замечательный тур "Хорватский рай".Подойдёт и для любителей экскурсий и для любителей "поваляться "у моря. Городки Ровинь, Пореч, Грожнян завораживают своим колоритом и гостеприимностью. Море потрясающее! Отель Плави,прямо на побережье,очень замечательный!Огромное спасибо Ире Попович за замечательное сопровождение! С ней было всё легко,просто и понятно!
Спасибо компании Сакумс за хорошо организованный тур,быстрое решение всех возникающих вопросов и хорошо организованную сдачу теста!

14.08.2020
Оксана Кулакова

От поездки в восторге!

Побывал турагенством Сакумс. До этого был в Хорватии 3 раза. Самое доброе впечатление. Каждый раз поражался природе и доброму отношению приезжим. В Порече был впервые, очень понравилось, проживали в отеле "Дельфин"; проживание достойное и питание хорошее. Экскурсия по различным местам подобраны очень рационально. Сопровождающая Лилия во время проезда по Венгрии, Хорватии проводила интересные лекции. Поездка оказалась просто уникальной!! Спасибо! :)

13.09.2018
Роман Калинин

Понравилось очень

Ездила с Вашим турагенством в Хорватию. Прекрасное время - бархатный сезон. Очень интересные экскурсии. Посещение Плитвицких озёр очень запомнилось. Старинные города Пореч и Ровень не оставили равнодушными. Впечатлений море. В отеле отличное питание и обстановка на хорошем уровне. Спасибо Большое за Ваш сервис! :)

13.09.2018
Виктория Котова

Действительно рай!

Прекрасно совершенно все! Очень грамотно продуман график активно-пассивного отдыха, возможности увидеть что-то новое до места прибытия. Питание, автобусы, гостиницы, гид Лилия - все отличное! Очень-очень рекомендую!!! :)

13.09.2018
Наталия Федько

Название тура полностью оправдано

Тур замечательный. Это действительно Хорватский рай. Получили удовольствие и от природы, и от организации, от Лили как сопровождающей, построения тура, питания. Хочу отдельно остановиться на организации и структуре тура. Мне импонирует, что длинные переезды дробятся и туристы получают возможность увидеть красоты природы и архитектуры еще по дороге к пункту назначения. Моя семья и друзья с Сакумсом совершили более 15 поездок. И это главное, за что мы выбираем эту компанию. Спасибо. Ждем новых разработок и поездок.

13.09.2018
Александра Малых

Отличный туристический оператор

Отличный туристический оператор. Все организовано по высшему разряду. Съездили этой осенью в экскурсионный тур в Хорватию и получили только одни позитивные эмоции! Тарас Кузив - менеджер данного направления - работает четко, конкретно и быстро, сразу же реагирует на заданные вопросы, отвечая на письма по электронной почте (от других туроператоров приходится ждать ответов по несколько дней). Тур составлен великолепно (если не считать первого и последнего дня длинной дороги), экскурсионная программа замечательная и насыщенная, расселение в отели, кстати довольно - таки неплохие, очень быстрое без каких-либо заминок. В общем, все четко, быстро и организованно! Поэтому всем рекомендую путешествовать с Сакумс!

06.09.2016
Андрей Поздняков
Просимо звернути увагу

Важлива інформація щодо поїздок в Хорватію.

1. Для в’їзду в Хорватію кожен громадянин України, незалежно від віку, повинен отримати негативний результат ПЛР тесту. Між проведенням тесту (забором біоматеріалу для тесту) і проходженням кордону з Хорватією повинно пройти не більше 48 годин, тому важливо, щоб на довідці про результати тесту був вказаний час забору біоматеріалу, інакше час забору рахуватиметься з 00:00 годин з дати проведення тесту.

Довідка повинна бути на англійській мові, або на українській мові але обов'язково з нотаріально завіреним перекладом на англійську або хорватську мови, із зазначенням Прізвища та Імені, дати народження та серії і номера закордонного паспорта особи, що здає тест. Для проходження тесту в лабораторію потрібно приходити особисто з документом, що посвідчує особу (закордонним паспортом). До здачі тесту не допускаються особи з наявними симптомами ГРВІ.

Рекомендуємо зробити копію сертифікату для кордону.

Адреса рекомендованої клініки для здачі тесту в м.Києві:

ДНК лабораторія - вул. Ю. Глушка, 9 (ст.м. "Дорогожичі")

Вартість - 725 грн.

Здача аналізу буде здійснюватись організовано в день виїзду з Києва з 07:30 в порядку черги. Забір сертифікатів з результатами тесту буде здійснено представником компанії Сакумс в цей же день з 17 до 18 години.

Довідки туристам будуть видані в день виїзду з м.Мукачево при посадці в автобус.

Увага: для того, щоб результати тесту були достовірні за 3 години до здачі матеріалу для тесту рекомендовано не курити, не вживати ніякі напої, окрім звичайної питної води, не їсти, не користуватись спреєм/каплями для носу та горла, не смоктати ліки/цукерки, не жувати гумку і не чистити зуби! Це все може призвести до неточних аналізів!

Якщо ви здаєте тести самостійно, в такому випадку туристична компанія не несе відповідальності за своєчасність видачі результатів тесту. Турист особисто несе відповідальність за своєчасну здачу та отримання результатів тесту.

2. Travel announcement - анкета з деталями вашої подорожі для епідеміологічної служби Хорватії.

Анкету треба заповнити самостійно після отримання інформаційного листа від Туроператора Сакумс. В анкеті обов’язково треба вказувати РЕАЛЬНУ електронну пошту, до якої ви маєте доступ, оскільки вам надійде підтвердження, яке необхідно роздрукувати і пізніше пред’явити на кордоні при в’їзді в Хорватію.

Для заповнення анкети вам буде потрібен закордонний паспорт (ваш та членів вашої сім’ї, якщо вони подорожують з вами) та інформаційний лист від туроператора з інформацією щодо готелів по маршруту.

Зразок заповнення Анкети можна подивитись тут.

Заповнити анкету можна за посиланням:

https://entercroatia.mup.hr/

Зверніть увагу, в підтвердженні, яке ви отримаєте на електронну пошту після заповнення анкети і яке обов’язково треба роздрукувати, не буде ваших особистих даних, лише код.

Якщо ви їдете з сім’єю, всіх членів родини можна внести в одну анкету, натиснувши на посилання “Add Passenger” і усім можна вказати одну електронну пошту.

Менеджери по роботі з туристами
Тетяна Крвавич

тел.: +38 044 221 77 37 (вн.116)

тел.: +38 097 918 29 78

skype: sakums_bustour

e-mail: office@sakums.com.ua

Альона Галинська

тел.: +38 044 221 77 37 (вн.104)

тел.: +38 097 099 99 94

skype: trip_434

e-mail: trip@sakums.com.ua

Олена Карпуніна

тел.: +38 044 221 77 37 (вн.107)

тел.: +38 099 154 69 84

skype: sakums_office

e-mail: bustour@sakums.com.ua

Лариса Беркут

тел.: +38 044 221 77 37 (вн.102)

тел.: +38 067 124 55 88

skype: tour_360

e-mail: trip@sakums.com.ua

Менеджери напрямку
Ольга Єфімова

тел.: +38 044 221 77 37 (вн.106)

тел.: +38 099 488 41 42

skype: sakums_exotic

e-mail: info@sakums.com.ua

Схожі тури