1 день
Історична Волинь запрошує
07:00 Виїзд автобусом з Києва від ст. м. "Житомирська"
Переїзд до м. Острог - одне з найстаріших міст України, батьківщина князів Острозьких, Відвідування Острозього замку XIV століття. Місто також відоме своєю Острозькою Академією - першим слов'янським вищим навчальним закладом (Музей "Історії Острожської академіі": 30 грн/дор, 20 грн/дит).
Екскурсія по Острозькому замку (30 грн/дор, 20 грн/дит). Ця оборонна споруда є найвідомішою пам'яткою міста. Сьогодні на його території діє музей краєзнавства, який є найдавнішим музейним закладом на Рівненщині. Тут гості можуть побачити таємні підземелля, давні вежі і почути легенди. Ця споруда є унікальним житловим замком з однією вежею. Масивні мури, старі дерев'яні сходи і музейна виставка переносять відвідувачів у часи середньовіччя.
Вільний час на обід.
Переїзд до с. Пересопниця. Тут розміщений музей Першокниги – Українського Євангелія - символ української державності, на якому приймають присягу президенти України, книга є шедевром рукописного мистецтва, за красою і багатством оформлення немає собі рівних (20 грн/дор, 10 грн/дит).
Переїзд до с. Клевань де знаходиться всесвітньовідомий «тунель кохання», який є ботанічним феноменом, що утворений заростями дерев і кущів навколо вузькоколійної залізниці.
Переїзд до м. Луцьк.
Поселення в готелі. Вечеря. Відпочинок.
2 день
Подорож від середньовіччя до нового часу
Сніданок в готелі.
Екскурсія по м. Луцьк - сучасна столиця Волині, яку іноді за велику кількість храмів називають “Волинським Римом”, є одним з найцікавіших міст України.
Ви оглянете церкву св. Покрови (XV ст.), кафедральний костел св. Петра і Павла (1610 р.), лютеранську кірху (1907 р.), Хрестовоздвиженську церкву (XVІІ ст.), колишню синагогу (1626 р.) та церкву св. Трійці (1752 р.)
А ще на Вас чекає “луцький будинок з химерами” художника Миколи Голованя, який прикрашений химерними скульптурами, візерунками і викликає щире захоплення в усіх гостей міста.
Відвідування замку Любарта (60 грн/дор, 35 грн/дит) - унікальний історико-архітектурний пам'ятник кінця XIII - XIV століття, головна визначна пам'ятка Луцька. Дана споруда збереглося з часів князівства Литовського до наших днів практично без змін, а це є великою рідкістю. Архітектурний шедевр з вежами, арками, мостами, старовинної бруківкою і павільйонами і сьогодні приваблює безліч туристів
Вільний час.
Переїзд до м. Дубно. Екскурсія у Дубенський замок XV століття. Свого часу ця могутня фортифікаційна споруда була резиденцією багатьох польських князів (10 грн/дор, 6 грн/дит).
Обід у місті.
Переїзд у Тараканів. Завершальним екскурсійним об'єктом у цей день буде надсекретний форпост прикордонної зони Російської імперії кінця XIX століття – Тараканівський форт, це 3 поверхи над землею і стільки ж під землею (30 грн/особа).
Повернення в готель. Вечеря. Вільний час. Ночівля.
3 день
Базальтові стовпи та буршитиновий клондайк
Сніданок в готелі. Виселення з номерів.
Переїзд у м. Рівне
Місто Рівне з населенням сьогодні близько 250 тис. осіб на протязі семи століть було місцем визначних історичних подій, як середньовіччя так і більш сучасної історії.
В цьому краї народилися і внесли великий внесок у розбудову і становлення української державності багато відомих особистостей.
Під час 3-х годинної екскурсії пропонуємо відвідати:
- краєзнавчий музей, музей У. Самчука,
- зоопарк,
- проїхати та пройтися вуличками, підземним містечком, полюбуватися історичними памятками, послухати цікаву розповідь екскурсовода про місто минуле і сучасне.
Також Вас чекає знайомство з історією українського «Клондайку» - ми відвідаємо музей каменю, який у давні часи прирівнювався до золота, а в обмін на нього можна було купити раба (15 грн/дор, 10 грн/дит). Деякі експонати бурштину досягли 40 000 000 років. Крім каменів ви побачите і вироби з них - столові прилади, вітражі, одяг і взуття, застиглих комах, українську корону з бурштину, яку зможете приміряти. В музеї працює сувенірний магазин.
Природні дива продовжаться вже в геологічному заказнику «Базальтові стовпи» у Яновій Долині. Цією пам’яткою природа довела свою неперевершеність майстра-архітектора. Вона запропонувала нам унікальну споруду із базальтових стовпів-багатогранників, що вишикувані стрункими рядами і вражають своєю монументальністю та стрункістю геометричних фігур. А щоб не втомитись від одноманітності форм, представлена неперевершена скульптура базальтового віяла. І все це – в обрамленні філософського спокою кришталевої води. Базальтові стовпи заслужено входять в список "7 природних див України". А коли будете у столицях європейських держав, зокрема в Парижі, Лондоні, Брюсселі, Варшаві та Відні, зверніть увагу на бруківку – вона звідси!
Обід на природі !!!
Повернення в Київ.