Автобусний тур до замків Волині

Тривалість: 3

Маршрут: Київ - Острог - Клевань - Луцьк - Дубно - Тараканів - Рівне - Київ

Мінімальна вартість: 2950 грн

Транспорт: Автобус

Для замовлення туру залиште запит, або зв'яжіться з менеджером

Шанувальників лицарської романтики і стародавніх фортифікацій, любителів коштовностей та артефактів, мрійників та людей закоханих у природу запрошуємо до незабутньої мандрівки! В програмі туру: одне з найстаріших міст України - Острог, з відвідуванням однойменного замку; екскурсія до музею Першокниги – Українського Євангелія; всесвітньовідомий "Тунель кохання"; місто Луцьк та лицарський замок Любарта; загадковий Тараканівський форт та Дубенський замок; екскурсія в Рівне з відвідуванням музею бурштину; подорож в геологічний заказник "Базальтові стовпи"...
Особливості туру

Триденний тур романтичною Волинню

2 ночі в готелі 3* з дворазовим харчуванням (сніданки та вечері)

У вартості туру оглядові екскурсії по Острогу, Луцьку та українському "Клондайку" - місту Рівне

Фантастичні замки (Острозький, Дубенський замки та замок Любарта), та легендарний Тараканівський форт

Незабутні фотографії на фоні "тунелю кохання"

Рівненські бурштинові скарби, "Базальтові стовпи" Янової Долини та обід на природі

Маршрут
Київ
Острог
Клевань
Луцьк
Дубно
Тараканів
Рівне
Київ

Загальний кілометраж: 1100 км

Вартість туру
SPO №1
2 950 грн

При бронюванні за 6 тижнів до початку туру

Базова вартість
3 350 грн

Без попередньої покупки факультативних екскурсій

Дізнатись більше
1 день
Історична Волинь запрошує

07:00 Виїзд автобусом з Києва від ст. м. "Житомирська"
Переїзд до м. Острог - одне з найстаріших міст України, батьківщина князів Острозьких, Відвідування Острозього замку XIV століття. Місто також відоме своєю Острозькою Академією - першим слов'янським вищим навчальним закладом (Музей "Історії Острожської академіі": 30 грн/дор, 20 грн/дит).
Екскурсія по Острозькому замку (30 грн/дор, 20 грн/дит). Ця оборонна споруда є найвідомішою пам'яткою міста. Сьогодні на його території діє музей краєзнавства, який є найдавнішим музейним закладом на Рівненщині. Тут гості можуть побачити таємні підземелля, давні вежі і почути легенди. Ця споруда є унікальним житловим замком з однією вежею. Масивні мури, старі дерев'яні сходи і музейна виставка переносять відвідувачів у часи середньовіччя.
Вільний час на обід.
Переїзд до с. Пересопниця. Тут розміщений музей Першокниги – Українського Євангелія - символ української державності, на якому приймають присягу президенти України, книга є шедевром рукописного мистецтва, за красою і багатством оформлення немає собі рівних (20 грн/дор, 10 грн/дит).
Переїзд до с. Клевань де знаходиться всесвітньовідомий «тунель кохання», який є ботанічним феноменом, що утворений заростями дерев і кущів навколо вузькоколійної залізниці.
Переїзд до м. Луцьк.
Поселення в готелі. Вечеря. Відпочинок.

2 день
Подорож від середньовіччя до нового часу

Сніданок в готелі.
Екскурсія по м. Луцьк - сучасна столиця Волині, яку іноді за велику кількість храмів називають “Волинським Римом”, є одним з найцікавіших міст України.
Ви оглянете церкву св. Покрови (XV ст.), кафедральний костел св. Петра і Павла (1610 р.), лютеранську кірху (1907 р.), Хрестовоздвиженську церкву (XVІІ ст.), колишню синагогу (1626 р.) та церкву св. Трійці (1752 р.)
А ще на Вас чекає “луцький будинок з химерами” художника Миколи Голованя, який прикрашений химерними скульптурами, візерунками і викликає щире захоплення в усіх гостей міста.
Відвідування замку Любарта (60 грн/дор, 35 грн/дит) - унікальний історико-архітектурний пам'ятник кінця XIII - XIV століття, головна визначна пам'ятка Луцька. Дана споруда збереглося з часів князівства Литовського до наших днів практично без змін, а це є великою рідкістю. Архітектурний шедевр з вежами, арками, мостами, старовинної бруківкою і павільйонами і сьогодні приваблює безліч туристів
Вільний час.
Переїзд до м. Дубно. Екскурсія у Дубенський замок XV століття. Свого часу ця могутня фортифікаційна споруда була резиденцією багатьох польських князів (10 грн/дор, 6 грн/дит).
Обід у місті.
Переїзд у Тараканів. Завершальним екскурсійним об'єктом у цей день буде надсекретний форпост прикордонної зони Російської імперії кінця XIX століття – Тараканівський форт, це 3 поверхи над землею і стільки ж під землею (30 грн/особа).
Повернення в готель. Вечеря. Вільний час. Ночівля.

3 день
Базальтові стовпи та буршитиновий клондайк

Сніданок в готелі. Виселення з номерів. 
Переїзд у м. Рівне
Місто Рівне з населенням сьогодні близько 250 тис. осіб  на протязі семи століть було місцем визначних історичних подій, як середньовіччя так і більш сучасної історії.
В цьому краї народилися і внесли великий внесок у розбудову і становлення української державності багато відомих особистостей.
Під час 3-х годинної екскурсії пропонуємо відвідати:
- краєзнавчий музей, музей У. Самчука,
- зоопарк,
- проїхати та пройтися вуличками, підземним містечком, полюбуватися історичними памятками, послухати цікаву розповідь екскурсовода про місто минуле і сучасне.
Також Вас чекає знайомство з історією українського «Клондайку» - ми відвідаємо музей каменю, який у давні часи прирівнювався до золота, а в обмін на нього можна було купити раба (15 грн/дор, 10 грн/дит). Деякі експонати бурштину досягли 40 000 000 років. Крім каменів ви побачите і вироби з них - столові прилади, вітражі, одяг і взуття, застиглих комах, українську корону з бурштину, яку зможете приміряти. В музеї працює сувенірний магазин. 
Природні дива продовжаться вже в геологічному заказнику «Базальтові стовпи» у Яновій Долині. Цією пам’яткою природа довела свою неперевершеність майстра-архітектора. Вона запропонувала нам унікальну споруду із базальтових стовпів-багатогранників, що вишикувані стрункими рядами і вражають своєю монументальністю та стрункістю геометричних фігур. А щоб не втомитись від одноманітності форм, представлена неперевершена скульптура базальтового віяла. І все це – в обрамленні філософського спокою кришталевої води. Базальтові стовпи заслужено входять в список "7 природних див України". А коли будете у столицях європейських держав, зокрема в Парижі, Лондоні, Брюсселі, Варшаві та Відні, зверніть увагу на бруківку – вона звідси!
Обід на природі !!!
Повернення в Київ.

Тривалість: 3

Маршрут: Київ - Острог - Клевань - Луцьк - Дубно - Тараканів - Рівне - Київ

Мінімальна вартість: 2950 грн

Транспорт: Автобус

Вартість туру
SPO №1
2 950 грн

При бронюванні за 6 тижнів до початку туру

Замовити
Базова вартість
3 350 грн

Без попередньої покупки факультативних екскурсій

Замовити
Доплата за одномісне розміщення - 700 грн
Знижка для дітей до 14 років - 250 грн
Входить у вартість
  • Проїзд за маршрутом автобусом єврокласу;
  • Проживання у готелі рівня 3* в номерах з усіма зручностями;
  • Харчування – 2 сніданки, 2 вечері, 1 обід;
  • Супровід керівником групи;
  • Оглядові екскурсії в Луцьку, Острозі та Рівному;
  • Страхування на період туру.
Не входить у вартість
  • Вхідні квитки в екскурсійні об’єкти (церкви, собори, музеї тощо);
  • Додаткове харчування;
  • Проїзд громадським транспортом;
  • Особисті витрати.
Акції
Фантастична десятка

Бронюй подорож разом з друзями! При бронюванні десяти туристів по базовій вартості (на один тур і дату виїзду), отримай 11 місце на цей же тур зі знижкою 100 %!

Сімейні переваги

Для дітей віком до 12 років знижка 500 грн від базової вартості дорослого при проживанні з двома дорослими в номері DBL + exb, або TRPL.

Повнота вражень

Замовте місця в 2, 3, або 4 ряду по ціні 200 грн.

Більше простору

Замовте біля себе гарантоване вільне місце в автобусі по ціні 400 грн.

П'ятеро одного не ждуть, а за півціни беруть!

Бронюй подорож разом з друзями! При бронюванні п'яти туристів по базовій вартості (на один тур і дату виїзду), отримай 6 місце на цей же тур зі знижкою 50 %!

Залишити відгук
У туру поки ще немає відгуків
Просимо звернути увагу

Менеджери по роботі з туристами
Марина Севрук

Тел.: +38 044 338 77 37

Vodafone 
+38 099 102 40 10

Київстар 
+38 067 124 55 88

Lifecell
+38 093 700 90 40

skype: sakums_ukraine

e-mail: ukraine2@sakums.com.ua

Михайло Кіт

Тел.: +38 044 338 77 38

Vodafone 
+38 050 167 00 41

Київстар 
+38 097 099 99 94

Lifecell
+38 093 700 90 70

skype: sakums_europa

e-mail: sales@sakums.com.ua

Схожі тури