Автобусний тур в Бакоту та Хотин "Дивовижний світ поділля: Кам'янець - Бакота - Хотин - Кришталева печера"

Тривалість: 3

Маршрут: Київ - Кам'янець-Подільський - Бакота - Хотин - Київ

Мінімальна вартість: 2730 грн

Транспорт: Автобус

Для замовлення туру залиште запит, або зв'яжіться з менеджером

​Запрошуємо Вас приєднатись до мандрівки Українським Поділлям, яке вражає різноманітністю туристичних пам'яток! В програмі туру: Хотинська фортеця-казка, місто-фортеця Кам'янець-Подільський, затоплене місто Бакота з її дивовижними пейзажами,.
Особливості туру

Триденний тур українським Поділлям

2 ночі в готелі 3* на базі сніданків

У вартості туру екскурсії по Кам'янцю-Подільському

Екстрим-екскурсія на БРДМ

Маршрут
Київ
Кам'янець-Подільський
Бакота
Хотин
Київ

Загальний кілометраж: 1100 км

Вартість туру
SPO №1
2 730 грн

При бронюванні туру за 6 тижнів до виїзду

Базова вартість
2 930 грн

Без покупки факультативних екскурсій

Дізнатись більше
1 день
Славетне місто - Кам'янець-Подільський

Туристи, які подорожують автобусом: 
07:00  збір групи та виїзд з м. Київ від ст. м. "Шулявська".
08:30 зупинка і посадка туристів в м. Житомир, центральний автовокзал. (Заправка «БРСМ»).
14:00 прибуття до Кам'янця-Подільського.
Для туристів, які подорожують потягом:
Прибуття до Кам'янця-Подільського. Вільний час. Приєднання до групи в 14-00.
Поселення в готель.
Запрошуємо на пішохідну екскурсію по місту-фортеці Кам'янець-Подільський з відвіданням: магістрату, кафедрального костелу, турецького мінарета, вірменської церкви, францисканського монастиря, будинку Потоцьких.
Найстаріша офісна будівля України – місцева ратуша (XІV ст.); величні храми різних конфесій, кафедральний костел з мінаретом; унікальні гідротехнічні спорудження Російських і Польських брам, за допомогою яких в разі ворожого нападу каньйон, який оточував місто, заповнювався водою. Ми оглянемо всі основні споруди Кам'янця, прогуляємося його ринковими площами, спустимося в каньйон Смотрича і піднімемося на Замковий міст, який в народі називають Турецьким.
Кам'янець-Подільський - одне з найдавніших міст України, районний центр Хмельницької області. У ньому знаходиться заповідник «Кам'янець»: Старе місто, оточене річкою Смотрич, Замковий міст, комплекс Старого і Нового замків. Своєрідність і унікальність міста - в гармонійному поєднанні ландшафту і середньовічних споруд. Фортифікаційна система Кам'янець-Подільського не має аналогів в Європі.
Кам'янець-Подільська фортеця (60 грн/дор, 40 грн/дит)  - архітектурний лауреат конкурсу 7 чудес України! - є одним з найбільш знаменитих пам'ятників фортифікаційного мистецтва Східної Європи і одним з найпопулярніших місць України. Фортеця складається з двох окремих укріплень - Старого замку і Нового замку. Неприступність укріплень Кам'янця-Подільського вражала своїх сучасників. У 1621 році турецький хан Осман підійшов до фортеці і запитавши, хто ж так зміцнив її, отримав відповідь: «Сам Бог!» Осман розгорнув своє військо і, йдучи геть, сказав фразу, що стала крилатою: «Нехай Бог її і бере!»
Спочатку нас чекає захоплююча розповідь про Кам'янець-Подільську фортецю і відвідування музеїв на її території, а після Ви зможете насолодитися «середньовічними» розвагами - постріляти з лука, викарбувати монету, виконати гравюру.
Вільний час і відпочинок. Ночівля.

2 день
Подільські товтри та його перлина - Бакота

Сніданок у готелі. 
Запрошуємо на захоплюючу екскурсію  "Бакота - затоплене місто" (вартість 250 грн/особа)
Переїзд на територію Національного природного парку «Подільські Товтри», де запрошуємо на екскурсію по околицях Бакоти. Це селище древня столиця Пониззя або "Руси дольной", як називалася в XIII-XIV століттях територія між Дністром і Південним Бугом. За селом - Біла гора. Від підніжжя, просто з Дністрових вод, як уламки якихось циклопічних колон, підпирають її схили химерні скелі, складені з вивітрених тонкошарових сланців. Привертає увагу їх особливого забарвлення: суміш глибокого сірого з синім і навіть трохи блакитним. Напевно, такий колір міг породити лише союз землі, води і неба, вмитого весняними дощами. Розповідаючи про Бакоту непростимо не згадати про Свято-Михайлівський скельно-печерний монастир  (20 грн/особа), який знаходиться на схилі Білої гори на висоті 70 м в обриві берега. Скоріш за все монастир виник в XI-XII столітті.
Повернення в Кам'янець-Подільський.
Вільний час на обід.
Поціновувачам екстремального відпочинку пропонуємо оглянути мальовничий каньйон ріки Смотрич та памятки міста на БРДМ (вартість 350 грн/особа)- бойова машина яка знаходиться на озброєнні розвідувальних підрозділів більш ніж 50 країн світу. Це не просто машина – а всюдихід, який може долати водні перешкоди, добиратися практично в будь-які місця, де позашляховик не зможе пробратися! Ви відчуєте всю унікальність off-road поїздки. В один момент -машина перетворюється в катер, який з легкістю долає водні перешкоди.Ви зможете не нудно провести час і відчути всю красу Кам'янець-Подільського
А ввечері ми запрошуємо вас на нічну екскурсію "Полювання на відьом" (вартість 350 грн/особа). Щоб детально вивчити "відьомську" тему, темної-темної ночі, в темному-темному місті, біля Міського Вірменського колодязя ми зберемося, одягнемо чорні мантії з каптурами та вирушимо на полювання!
Під проводом професійної відьми зі смолоскипом у руках прогуляємося по страшним і загадковим місцям Кам'янця-Подільського. Зустрінемося з відомими літературними персонажами і мешканцями древнього міста. Неймовірні романтичні та страшні історії, засновані на реальних документах, почуємо під час екскурсії по нічному Старому місту. Вам розкажуть про міських відьом, які жили в місті, покажуть місця їх збіговиськ і місця страти. Кому з них вдалося врятуватися, а хто пішов на вогнище? Ви дізнаєтеся, хто з гетьманів користувався послугами чаклунів і що таке "бойова магія".
"Полювання на відьом" - це не екскурсія, а справжня вистава, тому вам доведеться на дві години стати слідчим і актором. І, можливо, нам пощастить зловити справжню відьму.
Повернення в готель.

3 день
Могутня Хотинська фортеця

Сніданок. Звільнення номерів. 
09:00 Виїзд на екскурсійну програму в Хотин
Екскурсія по Хотинській фортеці - де відбулося багато вирішальних битв, в тому числі Хотинська битва 1621 року, яка зупинила просування турецьких військ у Східній Європі. Фортеця довгі роки вважалася неприступною, завдяки розташуванню (над урвищем, на березі Дністра) і потужним оборонним спорудам, які неодноразово добудовувалися і посилювалися.
Сьогодні Хотинська фортеця зберігає багато історій і легенд минулого, про які ви дізнаєтеся на нашій екскурсії.
Ще одне місце, яке ми відвідаємо – крихітне село Маліївці - неймовірно мальовничий куточок на Поділлі. Крім палацу Орловських, з яким по красі, довершеності, витонченості, гармонії не може конкурувати жодна подільська резиденція, в Маліївцях зберігся старовинний парк з двома ставками, фонтанами, стилізованою під замкову вежу водонапірною баштою. Але головна атракція Маліївців - 18-метрова скеля з водоспадом і печерним гротом.
Виїзд до Києва.

Тривалість: 3

Маршрут: Київ - Кам'янець-Подільський - Бакота - Хотин - Київ

Мінімальна вартість: 2730 грн

Транспорт: Автобус

Вартість туру
SPO №1
2 730 грн

При бронюванні туру за 6 тижнів до виїзду

Замовити
Базова вартість
2 930 грн

Без покупки факультативних екскурсій

Замовити
Доплата за одномісне розміщення - 900 грн.
Знижка для дітей до 14 років - 200 грн.
Входить у вартість
  • Проїзд за маршрутом автобусом єврокласу;
  • Проживання у готелі рівня 3* в номерах з усіма зручностями;
  • Харчування – сніданки;
  • Супровід керівником групи;
  • Оглядові екскурсії по Кам'янець-Подільському;
  • Страхування на період туру.
Не входить у вартість
  • Факультативні екскурсії;
  • Вхідні квитки в екскурсійні об’єкти;
  • Додаткове харчування;
  • Особисті витрати.
Акції
Фантастична десятка

Бронюй подорож разом з друзями! При бронюванні десяти туристів по базовій вартості (на один тур і дату виїзду), отримай 11 місце на цей же тур зі знижкою 100 %!

Сімейні переваги

Для дітей віком до 12 років знижка 200 грн від базової вартості дорослого при проживанні з двома дорослими в номері DBL + exb, або TRPL.

Повнота вражень

Замовте місця в 2, 3, або 4 ряду по ціні 200 грн.

Більше простору

Замовте біля себе гарантоване вільне місце в автобусі по ціні 400 грн.

Вигідна ціна на останні місця

Бронюйте місця в автобусі в останньому ряду і отримайте знижку 200 грн.

П'ятеро одного не ждуть, а за півціни беруть!

Бронюй подорож разом з друзями! При бронюванні п'яти туристів по базовій вартості (на один тур і дату виїзду), отримай 6 місце на цей же тур зі знижкою 50 %!

Залишити відгук
У туру поки ще немає відгуків
Просимо звернути увагу

Менеджери по роботі з туристами
Марина Севрук

Тел.: +38 044 338 77 37

Vodafone 
+38 099 102 40 10

Київстар 
+38 067 124 55 88

Lifecell
+38 093 700 90 40

skype: sakums_ukraine

e-mail: ukraine2@sakums.com.ua

Михайло Кіт

Тел.: +38 044 338 77 38

Vodafone 
+38 050 167 00 41

Київстар 
+38 097 099 99 94

Lifecell
+38 093 700 90 70

skype: sakums_europa

e-mail: sales@sakums.com.ua

Схожі тури