Автобусний тур в Одесу 'ОДЕСА ТА ПЕРЛИНИ БЕССАРАБІЇ: ВИЛКОВЕ, ШАБО, АККЕРМАН'

Тривалість: 3

Маршрут: Київ - Одеса - Вилкове - Шабо - Білгород-Дністровський - Київ

Мінімальна вартість: 3200 грн

Транспорт: Автобус

Для замовлення туру залиште запит, або зв'яжіться з менеджером

Під час подорожі Ви відвідаєте Білгород-Дністровську фортецю - одну з найбільших і найпотужніших оборонних споруд XIII-XV ст. на території України і, звичайно, знайомство з культурою вин Шабо! В романтичному Вилковому вас полонять неймовірні відчуття, коли прогуляєтеся на човнах вулицями міста, потрапите до дельти Дунаю та побачите рідкісних птахів, що тут мешкають. А традиційні страви із дунайської риби та місцеве вино не залишать байдужим гурманів! І звісно ж сама Одеса - перлина біля моря, південна Пальміра, Чорноморський Вавилон, столиця півдня, місто гумору, Одеса-мама - яких тільки епітетів вона не має. Місту є чим вас здивувати, шокувати, захопити! Як люблять говорити самі одесити: «В Одесі все, як у Франції, тільки краще!». І ви в цьому переконаєтеся! 

Особливості туру

Триденний тур до Бессарабії з Києва

2 ночі в готелі 3* на базі сніданків

У вартості туру оглядова екскурсія по Одесі

Дослідження одеських підземель

Відпочинок на пляжах "Аркадія" та "Ланжерон", морські прогулянки та колоритні ресторани

Маршрут
Київ
Одеса
Вилкове
Шабо
Білгород-Дністровський
Київ

Загальний кілометраж: 1500 км

Вартість туру
SPO №1
3 200 грн

При бронюванні за 6 тижнів до початку туру

Базова вартість
3 500 грн

Без попередньої покупки факультативних екскурсій

Дізнатись більше
Відгуки про тур

Програма туру "Одеса та перлини Бессарабії" - гарно спланована та дуже цікава.

Добрий день! Програма туру "Одеса та перлини Бессарабії" - гарно спланована та дуже цікава. Все було організовано на високому рівні. Групу супроводжував Тарас Кузів - справжній професіонал. Рекомендую цей тур для подорожі. Дякую команді, що працювала над цією програмою.

18.07.2020
Наталія К.

Ми дуже раді, що вам сподобався тур! Чекаємо на вас в нових подорожах!

Більше відгуків
1 день
Неймовірний день в Одесі

Туристи, які подорожують автобусом:
06:30 збір групи та виїзд з Києва комфортабельним автобусом від ст. м. "ВДНГ"
14:00 прибуття до Одеси.
Для туристів, які подорожують потягом:
Ранкове прибуття до міста, 14:00 приєднання до групи.
Обід в одному з колоритних ресторанів Одеси (за додаткову плату).
Запрошуємо на оглядову екскурсію по місту. Під час екскурсії Ви дізнаєтеся про історію народження і розвитку Одеси від її заснування і до наших днів. Наш  екскурсовод розкриє таємниці Соборної, Катерининської та Думської площі, повідає легенди міста - як і чому виникла самобутня культура одеситів ... Ви почуєте легенди про осіб, які проживали тут, тих, хто подарував свій талант світу - Л. О. Утьосов, А. С. Пушкін, Ільф і Петров, І. Е. Бабель, А. Ф. Ланжерон, Хосе де Рібас, герцог Рішельє, Катерина II, Франц де Волан і багато інших. Побачите основні визначні пам'ятки міста: Дерибасівська, площа О. Бендера і його знаменитий 12-й стілець, готель Пасаж, Міський сад, Приморський бульвар, Потьомкінські сходи, Оперний театр, Тещин міст, будинок з однією стіною і багато іншого.
Факультативно запрошуємо на екскурсію «Таємниці підземної Одеси». (250 грн/дор; 150 грн/дит) Музей-катакомби - це система підземного лабіринту в каменоломнях кінця 19 початку 20 століття, де добували камінь для будівництва центру міста. У першій половині 20 століття катакомби під Молдаванкою активно використовував одеський кримінальний світ. У роки другої світової війни в цих каменоломнях ховався партизанський загін, а в роки холодної війни були побудовані протиатомні бункери. Пройшовши комплекс протиатомних підземних споруд, ви потрапляєте в старовинні каменоломні, в лабіринті яких побачите бази і стоянки партизан, бандитську малину, масонський зал, музей гірничої справи (шахтарські інструменти і предмети побуту), а також карстові печери з кістками доісторичних тварин і підземні озера. Під час екскурсії вам розкажуть про історію видобутку каменю та геології краю, історії створення одеських катакомб і будівництво міста, а також дізнаєтеся багато цікавого про мешканців підземель і їх побут. Всі учасники екскурсії забезпечуються організатором яскравими сучасними ліхтарями і касками. Екскурсія закінчується на глибині 25 метрів .
Переїзд в готель. Поселення на Чорноморському узбережжі. Вечірній відпочинок на пляжі в обіймах моря.
Вільний час, щоб насолодитися вечірніми прогулянками містом, зануритися в море, відвідати колоритні заклади Одеси.

2 день
Вилкове - перлина Дунаю

Сніданок в готелі. 
Виселення з номерів. Виїзд на екскурсію «Вилкове-0 кілометр»
11:00 Прибуття в Вилкове. Зустріч з капітаном на морвокзалі.
Водна екскурсія на катері в дельту Дунаю - в серце Дунайського біосферного заповідника (катерна прогулянка з екскурсоводом + обід на острові - 540 грн/дор; 500 грн/діти до 12 років - обов'язкова доплата).
На острові Полуденному встановлено пам’ятник «0 КМ» - знак, що символізує зустріч 2-х стихій, величезної річки і моря. У Вас буде можливість прогулятися по дикому безлюдному морському узбережжю, побачити птахів, які тут живуть, сфотографуватися і, звичайно ж , згадати бажання, проходячи через символ «0 км».
14:00 Пікнік на острові. Вас пригощатимуть смачними стравами за липовинськими рецептами: уха з сазану, картопля з приправами, риба сазан під фірмовим соусом, келих сухого вина та чай на травах. Смакота!!! Гарантуємо, ця страва буде до душі всім!
16:00 Повернення на морвокзал. Оглядова екскурсія по місту Вилкове.
Під час екскурсії ви побачите: Морвокзал, Св. Миколаївську церкву, Білогородський канал. "Українська Венеція" - місто каналів і човнів, місто рибалок і виноробів. Ой, а тут вулиць може бути і не бути! Незвичайність його в тому, що стара частина міста розташована на воді. Замість вулиць там канали, по яких пресуваються, в основному, на своєрідних українських "гондолах" і моторних човнах. Тут є навіть свої водоплавні таксі - човни з шашечками!
Вільний час. Радимо відвідати місцевий ринок. Саме тут ви зможете придбати дунайський делікатес - вилковський оселедець, який відомий на всю Україну своїм неповторним смаком.
Переїзд в готель. Поселення на Чорноморському узбережжі. Вечірній відпочинок на пляжі в обіймах моря.
Вільний час.

3 день
Перлини Бессарабії

Сніданок в готелі.
Виселення з номерів.
Виїзд на екскурсію в Білгород-Дністровську фортецю та центр культури та вина Шабо.
Білгород-Дністровська фортеця (150 грн/дор, 100 грн/дит) - найдавніша з усіх збережених фортець на території сучасної Одеської області. Історія Аккермана (колишня назва міста Білгород-Дністровський) налічує майже 25 століть. Відправившись на екскурсію, Ви відвідаєте одне з найдавніших міст світу.
Прибуття групи в с. Шабо.
Екскурсія з дегустацією продукції - «Європейська сироварня» - сучасні технології, рецептура, перевірена часом і якість, говорить сама за себе. Основним напрямком діяльності є виробництво високоякісного сиру, а також розвиток сироварні, як туристичного об'єкта. Ми пропонуємо вам прослухати змістовну та цікаву екскурсію, продегустувати смачний сир і просто добре провести час. (Вартість екскурсії з дегустації сиру: 200 грн/дор, 150 грн/дит).
Ви побуваєте на діючому винному заводі "Шабо" і в винному сховищі, де дізнаєтеся і зможете простежити технологію виготовлення вина. Ви відвідаєте стародавній винний льох, в дубових бочках якого з XII-го століття зберігається вино і коньячний спирт. Історію краю в найдрібніших подробицях розглянете в незвичайному музеї, де зібрані предмети побуту, одяг перших переселенців цього краю, а також мініатюрні копії старовинних обозів і багато іншого. У кінозалі Вам покажуть фільм про життя вина, від першої лози до першого келиха. І, звичайно ж, зірка програми - це дегустація ексклюзивних видів вин, шампанського, коньяку та горілки під традиційну для такого заходу закуску (вартість дегустаціі - 360 грн/особа, екскурсія по заводу без дегустації - 280 грн/особа).
15:00 Відправлення до Києва.
Для туристів, що подорожують поїздом – трансфер на вокзал Одеси.

Тривалість: 3

Маршрут: Київ - Одеса - Вилкове - Шабо - Білгород-Дністровський - Київ

Мінімальна вартість: 3200 грн

Транспорт: Автобус

Вартість туру
SPO №1
3 200 грн

При бронюванні за 6 тижнів до початку туру

Замовити
Базова вартість
3 500 грн

Без попередньої покупки факультативних екскурсій

Замовити
Доплата за одномісне розміщення -900 грн.
Знижка для дітей до 14 років - 300 грн.
Входить у вартість
 • Проїзд за маршрутом автобусом єврокласу;
 • Проживання у готелі рівня 3* в Одесі та комфортабельній базі відпочинку в Приморську, номери з усіма зручностями;
 • Харчування – сніданки;
 • Супровід керівником групи;
 • Оглядові екскурсії по Одесі, Вилково;
 • Страхування на період туру.
Не входить у вартість
 • Факультативні екскурсії;
 • Вхідні квитки в екскурсійні об’єкти (церкви, собори, музеї тощо);
 • Додаткове харчування;
 • Проїзд громадським транспортом;
 • Особисті витрати.
Акції
Фантастична десятка

Бронюй подорож разом з друзями! При бронюванні десяти туристів по базовій вартості (на один тур і дату виїзду), отримай 11 місце на цей же тур зі знижкою 100 %!

Повнота вражень

Замовте місця в 2, 3, або 4 ряду по ціні 300 грн.

Більше простору

Замовте біля себе гарантоване вільне місце в автобусі по ціні 1000 грн.

Вигідна ціна на останні місця

Бронюйте місця в автобусі в останньому ряду і отримайте знижку 300 грн.

П'ятеро одного не ждуть, а за півціни беруть!

Бронюй подорож разом з друзями! При бронюванні п'яти туристів по базовій вартості (на один тур і дату виїзду), отримай 6 місце на цей же тур зі знижкою 50 %!

Залишити відгук

Програма туру "Одеса та перлини Бессарабії" - гарно спланована та дуже цікава.

Добрий день! Програма туру "Одеса та перлини Бессарабії" - гарно спланована та дуже цікава. Все було організовано на високому рівні. Групу супроводжував Тарас Кузів - справжній професіонал. Рекомендую цей тур для подорожі. Дякую команді, що працювала над цією програмою.

18.07.2020
Наталія К.

Ми дуже раді, що вам сподобався тур! Чекаємо на вас в нових подорожах!

Поїздка була чудова, відчуття неперевершені. Всім рекомендую!

Особлива подяка Тарасу і менеджерам, все організувавано чудово, екскурсоводи в Одесі просто вразили. Група була на диво організована й жодних проблем не виникало. А ще у нас був чудовий і доброзичливий водій Макс.

18.07.2020
Світлана Лістрова

Дякуємо за відгук, Світлано! До зустрічі в нових подорожах!

Однозначно рекомендую!:)))))

Рекомендую тур 100%! Три дні моря, сонця краси , позитиву :))) Цікаво, інформативно, легко, смачно - заряд доброї енергетики на довго!:)))

27.06.2020
Ірина Кліменко

Дякуємо за відгук і бажаємо гарних подорожей в майбутньому!

Море, красивая природа, интересные экскурсии вкусные дегустации вина и сыра, катание по Дунаю на лодочке. Все что нужно для релакса на выходных

Менеджеры придумали хороший тур. В котором мы и в море купались, и в Вилково в заповеднике отдохнули вкуснейшей рыбы отведали, и по Дунаю на лодочке покатались. А в завершение ещё и на двух европейских дегустациях побывали - вина и сыра. Узнали много нового и интересного. Очень порадовало, что Украина тоже может делать качественно. И, если забыть о наших плохих дорогах, пробках, и очередях в туалет на заправках, что тут поделаешь, все едут отдыхать, то в целом все прошло замечательно.

27.06.2020
Степаненко Ирина

Спасибо за отзыв, Ирина! Вы правы, у нас в Украине есть что посмотреть и попробовать!

Чудова програма. Особливо сподобалось Вилково. Неочікувано цікавими були екскурсії в Шабо! Всім рекомендую.

Чудова програма. Особливо сподобалось Вилково. Неочікувано цікавими були екскурсії в Шабо! Всім рекомендую.

27.06.2020
Ірина Фесина
Просимо звернути увагу

Менеджери по роботі з туристами
Марина Севрук

Тел.: +38 044 338 77 37

Vodafone 
+38 099 102 40 10

Київстар 
+38 067 124 55 88

Lifecell
+38 093 700 90 40

skype: sakums_ukraine

e-mail: ukraine2@sakums.com.ua

Михайло Кіт

Тел.: +38 044 338 77 38

Vodafone 
+38 050 167 00 41

Київстар 
+38 097 099 99 94

Lifecell
+38 093 700 90 70

skype: sakums_europa

e-mail: sales@sakums.com.ua

Схожі тури