Автобусний тур на відпочинок на Шацьких озерах

Тривалість: 7

Маршрут: Київ - Дубно - Світязь - Шацьк - Біловезька Пуща* - Зимне* - Володимир-Волинський* - Луцьк - Клевань - Київ

Мінімальна вартість: 4800 грн

Транспорт: Автобус

Для замовлення туру залиште запит, або зв'яжіться з менеджером

Запрошуємо побувати на Шацьких озерах, які часто називають блакитними очима України. Їх тут більше двохсот двадцяти - великих, малих і зовсім маленьких. У Вас буде можливість не тільки побачити їх, але і відпочити, покупатися і навіть пройтися по екологічній стежці вздовж озер. Озеро Світязь - найглибше в Україні, його називають «Українським Байкалом». Глибина озера 58 метрів, воно в чотири рази глибше, ніж Азовське море

Особливості туру

Семиденний тур до Шацьких озер з Києва

6 ночей на вибір в готелі 3* або на базі відпочинку зі сніданками

У вартості туру екскурсії по м.Луцьк та Шацькому національному парку та заїзд до тунелю Кохання

Відпочинок на найбільшому озері України - озері Світязь

Незабутня екскурсійна програма замками, фортецями та монастирями Волині

Можливість здійснити прогулянки на байдарках, човнах, велосипедах та позашляховиках

Факультативна поїздка до сусідньої Білорусі ( Біловезька пуща та садиба Діда Мороза)

Маршрут
Київ
Дубно
Світязь
Шацьк
Біловезька Пуща*
Зимне*
Володимир-Волинський*
Луцьк
Клевань
Київ

Загальний кілометраж: 1350 км

Вартість туру
SPO №1 в готелі 3*
5 950 грн

При бронюванні за 6 тижнів до початку туру

SPO №1 на базі відпочинку Економ класу
4 800 грн

При бронюванні за 6 тижнів до початку туру

Базова вартість в готелі 3*
6 150 грн

Без попередньої покупки факультативних екскурсій

Базова вартість на базі відпочинку Економ класу
5 150 грн

Без попередньої покупки факультативних екскурсій

Дізнатись більше
1 день
Легенди Дубенського замку та містика Тараканівського форту

08:00 Збір та виїзд з Києва комфортабельним автобусом від ст. м. "Житомирська"
Переїзд до м. Дубно.
13:00 Прибуття в Дубно. Екскурсія по Дубенському замку (100 грн/дор, 50 грн/дит.) Замок князів Острозьких— один із найстаріших замків України, який до цього часу несе у собі риси середньовіччя (суворі мури підземель зі склепіннями) парадного стилю (оздоблені ліпленням пишні палаци і такі ж зали). Побудований у 1492 році на місці давньоруського городища. Легендарним замок став завдяки тому, що протягом п’яти століть його жодного разу не взяли штурмом. Та спроб захоплення фортеці було немало. Кажуть, лише протягом XVII століття на місто нападали близько ста разів.
Обід в кафе поблизу замку (за додаткову вартість).
Далі нас чекає загадковий Тараканівський форт (30 грн/особа) - унікальна військова і загадкова фортеця, що практично не має аналогів, яка вабить туристів та лякає водночас. Збудована ще в 19 столітті, ззовні оточена глибоким ровом із земляними валами, укріпленими потужними стінами. В центральній частині форту зведена двоповерхова казарма, до якої ведуть чотири підземні ходи, прокладені під другим земляним валом. Там розташовувались житлові, складські та господарські приміщення для артилерійської роти та штаб коменданта форту. Периметр форту складений зі 105 так званих безпечних казематів. І щоб до них потрапити, треба було подолати подвійну лінію оборонних рубежів. Дехто зараховує Тараканівський форт навіть до числа найбільш містичних місць України. Тут, в лісових хащах гаснуть ліхтарі, розряджаються батарейки мобільних телефонів, із підземелля іноді доносяться дивні голоси, а з приходом ночі біолокаційна рамка на форті просто «зашкалює». Також тут проводяться зйомки багатьох містичних проектів, програм і навіть кінофільмів, а екскурсоводи показують туристам фото зі своїх телефонів з зафіксованим на ньому привидом. Інтригує…?
Переїзд до с. Світязь Волинської області.
Озеро Світязь - найглибше в Україні, його називають «Українським Байкалом». Глибина озера 58 метрів, воно в чотири рази глибше, ніж Азовське море. Води озера Світязь настільки чисті й прозорі, що дно можна розгледіти на восьми метровій глибині. Озерна вода має цілющі властивості тому, що в своєму складі вона має срібло, йод і гліцерин. Майже уздовж всієї берегової смуги озера ростуть ліси. У літню пору тут можна досхочу надихатися напоєним ароматом хвої повітрям, назбирати чорниці, ожини, лохини, грибів. Таких розваг немає не на одному морському узбережжі. Та й сам Світязь чимось схожий на море.
Любителі спокійного відпочинку, звичайно, оцінять піщані пляжі і чисту воду озер, яка в літній час прогрівається до комфортної температури. Ну і, звичайно, рибаловля. Шацькі озера – це просто рай для рибалки.
Вільний час.

2 день
Шацькі озера - блакитні очі України

Сніданок.
Можливість ближче познайомитися з регіонами Шацького поозерья - з прекрасними і неповторними водними просторами, мальовничими лісами та їх мешканцями.
Виїзд на екскурсію по Шацькому Національному парку, озеро Світязь+ радіотелескоп «Уран – 3», озеро Люцимер, озеро Перемут, озеро Чорне, озеро Пісочне. Відвідування чоловічого Петропавлівського монастиря, відвідування музею флори і фауни Полісся в смт. Шацьк.
Повернення в готель. Вільний час, купання на найбільшому і самому чистому в Україні озері Світязь.

3 день
День активного відпочинку

Сніданок. Вільний день. Відпочинок і купання на найбільшому і самому чистому озері в Україні – Світязь.
Пропонуємо Вашій увазі цікаві факультативні екскурсії:
1. Екскурсія на туристичних байдарках «Поліські джунглі». Маршрут: озеро Перемут – озеро Луки – озеро Світязь. Тривалість: 3,5 – 4 години. Вартість 400 грн/особа
2. Екскурсія на човнах «Озерний лабіринт». Маршрут: оз. Світязь (затока Лука) – оз. Чорне Велике – оз. Люцимер. Тривалість: 3 – 4 години. Вартість 300 грн
3. Екскурсія на туристичних байдарках «Шляхи Робінзонів». Маршрут екскурсії по самому глибокому озеру України і найбільшим серед водойм Шацького національного парку – озером Світязь. Тривалість: 3, 5 – 4 години.
Вартість 350 грн.
4. Велоралі, велосипедний тур. Марштут: Шацьк – оз. Світязь (ур. Гряда) – оз. Сомінець – оз. Карасинець – оз. Люцимер (смт. Шацьк) – оз. Чорне Велике (смт. Шацьк). Тривалість: 4 години. Вартість 300 грн.

4 день
В гості до зубрів та діда Мороза

Сніданок. Вільний день. Відпочинок і купання на найбільшому і самому чистому озері в Україні – Світязь.
Пропонуємо факультативну екскурсію в Білорусь з відвідуванням Біловезької Пущі. (вартість 700 грн/дор, 500 грн/дит), де на вас чекає мальовнича природа найдавнішого заповідника не тільки Білорусії, а й цілої Європи. Тут живе найчисельніша популяція зубрів та найвеличніші ялинки, віком більше двох століть. Ми поринемо в справжню чарівну казку, сповнену забав, хороводів, смачних страв, новорічних традицій та захоплюючих вражень...
Відвідування садиби діда Мороза. Вхід на територію маєтку охороняють Дуб-Дубович і В'яз-В'язович, на території садиби росте, як заявляють в парку, найвища в Європі 40-метрова ялина, якій 120 років. Її прикрашає безліч ліхтариків, а на Новий Рік навколо неї водять хороводи. А ще тут є галявина, де навколо багаття встановлені скульптури Дванадцяти Місяців. Якщо підійти до скульптури, що символізує місяць народження, і прошепотіти заповітне бажання, то місяць допоможе його виконати.
Повернення в готель. Вільний час.

5 день
Країна озер

Сніданок. Вільний день. Відпочинок і купання на найбільшому і самому чистому озері в Україні – Світязь.
Для бажаючих екскурсія на позашляховику "Країна Озер" (400 грн/особа) Отримайте незабутні враження від подорожі по таємничим та цікавим місцям Шацьких озер. Екскурсія відбувається на автомобілі УАЗ та проходить ґрунтовими лісовими дорогами Шацького національного парку. Під час цієї екскурсії Ви зможете побувати в місцях недоступних для інших туристів, оскільки на звичайному автомобілі дістатися туди дуже важко. Під час подорожі наче в дивовижному калейдоскопі природа озерного краю буде перемішуватись з його історією. Величний Світязь овіяний древніми легендами та заболочені береги озера Пулемецьке відкриють Вам таємниці природи Шацького поозер`я.

6 день
Княже місто та Зимненський монастир

Сніданок.
Вільний день. Відпочинок і купання на найбільшому і самому чистому озері в Україні – Світязь.
Пропонуємо факультативну екскурсію «Княже місто та Зимненський монастир» (350 грн/дор, 300 грн/дит.)
Зимненський Святогірський Успенський монастир розташований на Святих Холмах над річкою Луга. Історія монастиря нараховує понад тисячу років. Князь Володимир Великий після заснування міста Володимира, облюбував навколишню місцевість і вирішив зробити тут свою зимову резиденцію. І саме тому ще з давніх княжих часів село називається Зимове, а монастир – Зимненський. Що знаходиться в монастирі церква, за переказами побудована Володимиром, але перероблена в кінці XVI і початку XVII ст., В 1892 р звернена в жіночий монастир. Залишки терема, що відносяться до часів князя Володимира.
Зимова резиденція волинських князів, починаючи з XI століття – це не тільки храми і келії, а й лабіринти підземель з печерною церквою періоду хрещення Волині.
Відвідування княжого міста Володимира-Волинського, в якому пам’ятники історії і архітектури нагадають про часи князівства Мстислава, Романа Мстиславича та Данила Галицького. В даний час Володимир Волинський унікальної краси місто з храмами в візантійському стилі, затишними і зеленими парками і скверами, місто, трепетно зберігає свою історію.
Повернення в готель.
Вільний час.

7 день
Луцьк та замок Любарта

Сніданок. Звільнення номерів.
Виїзд до м. Луцьк.
Екскурсія по м. Луцьк - сучасна столиця Волині, яку іноді за велику кількість храмів називають “Волинським Римом”, є одним з найцікавіших міст України.. Ви оглянете церкву св. Покрови (XV ст.), кафедральний костел св. Петра і Павла (1610 р.), лютеранську кірху (1907 р.), Хрестовоздвиженську церкву (XVІІ ст.), колишню синагогу (1626 р.) та церкву св. Трійці (1752 р.). А ще на Вас чекає луцький "будинок з химерами” художника Миколи Голованя, який прикрашений химерними скульптурами, візерунками і викликає щире захоплення в усіх гостей міста.
Відвідування замку Любарта (60 грн/дор, 35 грн/дит.) - унікальний історико-архітектурний пам'ятник кінця XIII - XIV століття, головна визначна пам'ятка Луцька. Дана споруда збереглася з часів князівства Литовського до наших днів практично без змін, а це є великою рідкістю. Архітектурний шедевр з вежами, арками, мостами, старовинною бруківкою і павільйонами і сьогодні приваблює безліч туристів .
Вільний час на обід.
Виїзд до Києва, по дорозі оглянемо романтичний тунель кохання - найромантичніше місце в Україні! Саме тут закохані можуть згадати будь-яке бажання і воно обов'язково здійсниться.
22:30 Орієнтовне повернення до Києва.

Тривалість: 7

Маршрут: Київ - Дубно - Світязь - Шацьк - Біловезька Пуща* - Зимне* - Володимир-Волинський* - Луцьк - Клевань - Київ

Мінімальна вартість: 4800 грн

Транспорт: Автобус

Вартість туру
SPO №1 в готелі 3*
5 950 грн

При бронюванні за 6 тижнів до початку туру

Замовити
SPO №1 на базі відпочинку Економ класу
4 800 грн

При бронюванні за 6 тижнів до початку туру

Замовити
Базова вартість в готелі 3*
6 150 грн

Без попередньої покупки факультативних екскурсій

Замовити
Базова вартість на базі відпочинку Економ класу
5 150 грн

Без попередньої покупки факультативних екскурсій

Замовити

Доплата за одномісне розміщення в готелі 3* – 2100 грн, база відпочинку Економ класу* – 1500 грн
Знижка при 3-місному розміщенні в готелі 3* - 650 грн, база відпочинку Економ класу* – 500 грн

Входить у вартість
  • Проїзд за маршрутом автобусом єврокласу;
  • Проживання в готелі;
  • Харчування - сніданки;
  • Оглядова екскурсії по м. Луцьку, Шацькому національному парку;
  • Страхування на період туру;
  • Послуги супроводжуючого групи.
Не входить у вартість
  • Факультативні екскурсії;
  • Вхідні квитки на екскурсійні об'єкти;
  • Додаткове харчування (обід+вечеря) - від 150 грн;
  • Особисті витрати.
Акції
Яскраві емоції в день народження

Особливий день дає особливі переваги! Якщо ви святкуєте свій день народження під час подорожі, отримайте депозит 200 грн на додаткову екскурсійну програму.

Фантастична десятка

Бронюй подорож разом з друзями! При бронюванні десяти туристів по базовій вартості (на один тур і дату виїзду), отримай 11 місце на цей же тур зі знижкою 100%!

Повнота вражень

Замовте місця в 2, 3, або 4 ряду по ціні 500 грн.

Більше простору

Замовте біля себе гарантоване вільне місце в автобусі по ціні 1400.

Вигідна ціна на останні місця

Бронюйте місця в автобусі в останньому ряду і отримайте знижку 300 грн.

Сімейні переваги

Для дітей віком до 12 років знижка 800 грн від базової вартості дорослого при проживанні з двома дорослими в номері DBL + exb, або TRPL.

Залишити відгук
У туру поки ще немає відгуків
Просимо звернути увагу

Менеджери по роботі з туристами
Марина Севрук

Тел.: +38 044 338 77 37

Vodafone 
+38 099 102 40 10

Київстар 
+38 067 124 55 88

Lifecell
+38 093 700 90 40

skype: sakums_ukraine

e-mail: ukraine2@sakums.com.ua

Михайло Кіт

Тел.: +38 044 338 77 38

Vodafone 
+38 050 167 00 41

Київстар 
+38 097 099 99 94

Lifecell
+38 093 700 90 70

skype: sakums_europa

e-mail: sales@sakums.com.ua

Схожі тури