1 день
Найкращий парк "Добропарк" та "Острів Сакур"
08.00 Збір групи на станції метро "Житомирська". Виїзд з Києва комфортабельним автобусом.
Запрошуємо до Володарки! Відвідування парку "Острів Сакур".
У селищі Володарка Київської області відкрили приватний парк "Острів Сакури". На "Острові сакури" висаджено понад 3500 тисячі рослин, квітів та кущів, а також сотні дерев. Є звісно і сакури. Парк приватний парк, вхід для відвідувачів безкоштовний. Тут є Японські альтанки, фонтани, скульптури тварин, міні-зоопарк та дитяча зона розваг.
Це екологічний і затишний куточок селища для відпочинку і захоплюючого дозвілля. Площа парку “Острів Сакури” 1 ,6 га і ще 1 га відвели під зоопарк, де відвідувачі можуть побачити понад 30 видів птахів з різних куточків світу. Серед них європейські лані, олені. Парк оформлений у східному стилі. Облаштовані штучні водойми, японські альтанки, фонтани з підсвічуванням, є скульптури. На території парку є зона відпочинку для дітей: майданчик та дерев’яна модель справжнього піратського корабля.
Далі запрошуємо у місто залізничників
- Фастів!
Вперше згадується містечко в літописі в 1390 році як Хвастів. Сьогодні ж це розвинуте місто залізничників Фастів, тут нараховується 12 залізничних підприємств та організацій, оскільки містечко є найбільшою вузловою транспортною станцією. Промислові підприємства весь час налагоджують стосунки з зарубіжними партнерами задля ще більшого розвитку міста та вкладення в нього інвестицій. Тут розвинений великий та малий бізнес, підприємства та підприємці налагодили випуск продуктових товарів, деревної сировини, будівельних матеріалів, багато хто працює в сфері надання послуг. Місто Фастів насичене пам’ятками та музеями. Тут можна завітати до Музею історії міста, ще Музей-вагон злуки УНР та ЗУНР, Фастівський краєзнавчий музей. В місті побудовані Покровська дерев’яна церква 1740 р. та Костел Воздвиження Святого Хреста. Проводять свій вільний час фастівчани в Парку ім. Гагаріна та в парку-пам’ятці садово-паркового мистецтва «Молодіжний».
Переїзд до Томашівки.
Село Томашівка Фастівського району відоме своїми партизанськими героями, старим млином та сільським хором. Але, мабуть, найвизначнішою памяткою, відомою далеко за межами села та й Фастівського району, є чоловічий Ризоположенський монастир, він же симпатичний модерновий панський палац початку ХХ ст., на території якого монахи успішно вирощують екзотичних птахів (зокрема страусів).
Далі запрошуємо до дендропарку «Добропарк»!
Рік тому під Києвом з’явилася нова локація – унікальний парк «Добропарк», де можна відпочити від міста, розважитися і насолодитися природою. Серед дерев і квітів там є локації для розваг, в тому числі парк динозаврів і атракціонів. Також в парку облаштували безліч озер для купання, кемпінги і наметові містечка, щоб гості могли залишитися на 2-3 дня.
Площа парку – це приблизно 400 футбольних полів. Гарний рельєф і струмки, висадили близько 44 тисяч дерев і кущів, облаштували систему поливу довжиною в 38 кілометрів, розбили 13 гектарів газонів.
Навесні в парку можна помилуватися цвітінням тюльпанів всіляких сортів і кольорів на алеї довжиною 8 кілометрів і шириною 1-2 метри. Крім цього, в парку є лавандова, гортензіевая і самшітовая долини, а також «Долина Кохання» з романтичними арт-інсталяціями та квітковими композиціями у вигляді величезних сердець.
У планах також створення цілої долини трав і долини з 15 видами дерев і кущів, які цвітуть навесні: бузок, магнолія, сакура, декоративні яблуні, груші, сливи.
Всього в парку висадили близько 10 мільйонів рослин. Це сучасний дендропарк з деревами, кущами, газонами та квітами. Його повне облаштування займе від 3 до 5 років. Чи плануєте відкрити майданчик для проведення фестивалів, на якій зможуть розташуватися більше 100 тисяч відвідувачів.
На території парку є 16 невеликих озер. Половину з них впорядкують для купання, а одне перетворять на «озеро Моне». На ньому буде велика кількість латать, як на легендарній картині у художника.
У парку планують проводити зимові фестивалі, зокрема, фестиваль новорічної ілюмінації й світлових фігур. По всій території розіб’ють велосипедні доріжки, також тут можна буде покататися на квадроциклах. У парку буде діяти зона фуд-кортів, де бажаючі зможуть підкріпитися.
У парку знайдуть своє місце і великодні інсталяції у вигляді розмальованих величезних яєць і великодніх зайців, які раніше виставлялися на Софійській площі в рамках фестивалю писанок.
21.00 Повернення у Київ.