Автобусна екскурсія "ЖИТТЯ КОБЗАРЯ"

Тривалість: 1

Маршрут: Київ

Мінімальна вартість: 110 грн

Транспорт: Автобус

Під запит

Для замовлення туру залиште запит, або зв'яжіться з менеджером

Запрошуємо на екскурсію, під час якої Ви ознайомитесь з життям і творчістю великого Кобзаря! Тарас Шевченко - видатний український поет, прозаїк, драматург, художник, політичний і громадський діяч. Він був людиною універсальних талантів та інтересів. Все його життя і творчість були присвячені українському народу. Поет мріяв про ті часи, коли його країна буде незалежною суверенною державою, і коли в Україні буде поважатися мова, культура та історія народу, тоді й люди будуть щасливі.

Особливості туру

Цікаві розповіді про життя Кобзаря

Можливість відвідати музеї Шевченка

Маршрут
Київ

Загальний кілометраж: 100 км

1 день
Тематична екскурсія про життя Тараса Шевченка

    Ця екскурсія ознайомить Вас з київським періодом життя і творчості великого українського поета Т. Г. Шевченка. Екскурсанти побачать ті місця, де бував поет і які описав у своїх віршах і полотнах. 
    Відомо, що ще підлітком (1829 р), будучи служкою у поміщика П. Енгельгардта, Тарас їздив зі своїм паном до Києва. За все життя Т. Шевченко прожив у Києві порівняно небагато: якщо скласти всі дні, тижні, місяці - не буде й двох років. Але тим більше здивування викликає творча і суспільно-політична активність, яку Шевченко виявляв саме в Києві. Тут Шевченко познайомився з Гребінкою, Кулішем, Костомаровим, Афанасьєвим-Чужбинським, Гулаком та іншими найвідомішими людьми того часу.
    Шевченко не просто любив, але і відмінно знав Київ - і особисто вивчаючи і відкриваючи життя стародавнього міста, і черпаючи необхідні відомості з багатьох історичних джерел, з якими був знайомий. Особливо близьким Шевченку був київський Поділ з його всесвітньо відомою Академією. У прозових творах Кобзаря ми можемо побувати в суспільстві автора і на Контрактах, і у Фроловському і Кирилівському монастирі, і на дачі «Кинь грусть».
    За бажанням, є можливість відвідати експозицію Літературно-меморіального будинку-музею Т.Г. Шевченка (пров. Т. Шевченка, 8А) або будинку-музею Тараса Шевченка «Хата на Пріорці» (вул. Вишгородська, 5) (Вхідні квитки та екскурсія по музею - за додаткову плату, також оплата додаткових годин роботи автобусу).

Тривалість: 1

Маршрут: Київ

Мінімальна вартість: 110 грн

Транспорт: Автобус

Під запит

Вартість туру
Автобус / кількість місцьЄврокласу 55 - 75 місцьЄврокласу 49 - 52 місцяЄврокласу 28-32 місцяМікроавтобус 12-19 місць
Вартість екскурсії7650 грн5850 грн5570 грн4530 грн
Входить у вартість
  • транспортне обслуговування 3 години;
  • екскурсійні послуги;
  • страхування. 
Не входить у вартість
  • вхідні квитки;
  • особисті витрати.
Залишити відгук
У туру поки ще немає відгуків
Просимо звернути увагу

Текст по умолчанию для туров- XXXXX

Менеджери по роботі з туристами
Ірина Щербакова

тел.: +38 044 221 77 37 (вн.109)

тел.: +38 066 115 01 54

skype: sakums_ukraine2

e-mail: ukraine2@sakums.com.ua

Михайло Кіт

тел.: +38 044 221 77 37 (вн.105)

тел.: +38 093 404 65 20

skype: sakums_ukraine

e-mail: ukraine@sakums.com.ua

Схожі тури