Автобусний тур в Стамбул 'Мій прекрасний Стамбул'

Тривалість: 6

Маршрут: Київ - Чернівці - Стамбул - Чернівці - Київ

Мінімальна вартість: 11076 грн

Транспорт: Автобус

23.03.2024
30.03.2024
07.04.2024
27.04.2024
04.05.2024
22.06.2024
17.08.2024
21.09.2024
19.10.2024
26.10.2024
21.12.2024

Для замовлення туру залиште запит, або зв'яжіться з менеджером

Коротко про тур
Запрошуємо до Туреччини - країни, яка має багату історію, вміє здивувати і закохати в себе.  Автобусний тур виїздом з Києва на 6 днів, 4 повноцінних дні в Стамбулі. Проживання в готелях 3*.  Харчування - сніданки. Вартості оглядову екскурсію "Місто контрастів - Стамбул". Стамбул - найбільше місто Туреччини, головний торговий, промисловий і культурний центр, основний порт країни. Тут урочисті площі живуть по сусідству з затишними колоритними двориками, а світлі просторі проспекти - з заплутаним лабіринтом вузьких вуличок.
Ми познайомимось зі старим містом, погуляємо площею фонтанів та побачимо Блакитну мечеть. Ми пізнаємо таємниці Айя-Софії та відвідаємо найбільше підземне водосховище - Цистерну Базиліку, а потім, зануримось в історію палацу Османської імперії - Топкапи.
Яскравим контрастом буде екскурсія в розкішний палац Долмабахче, мечеть Сулейманія та усипальня Роксолани.  А крім того вас вразить вечірній Босфор та розважальна програма Turkish night. Ви побачите справжній танець живота від східних красунь, інсценування турецького весілля і театралізовану історію Османської імперії. На вечерю будуть запропоновані смачні страви турецької національної кухні.
Побуваємо в турецькій лазні - Хаммам, це кращий спосіб відновити сили і відпочити душею. А також відвідаємо Морський Акваріум, поринемо у морські глибини, дізнаємось про різноманітність риб та інших морських жителів.
Детальна програма
Маршрут
Київ
Чернівці
Стамбул
Чернівці
Київ

Загальний кілометраж: 3200 км

Вартість туру
SPO №1
11 076 грн

При купівлі факультативних екскурсій до початку туру на суму 60 євро дор./40 євро діти

Базова вартість
11 715 грн

Без попередньої покупки факультативних екскурсій

Дізнатись більше
1 день
Початок незабутньої подорожі

07:00 - Організований виїзд автобусом з Києва.

Можливе приєднання туристів у Чернівцях.
Проходження кордону. Нічний переїзд по території Румунії в Стамбул.

2 день
Місто контрастів - Стамбул

Прибуття в Стамбул. Запрошуємо усіх на оглядову екскурсію "Місто контрастів - Стамбул". Стамбул - найбільше місто Туреччини, головний торговий, промисловий і культурний центр, основний порт країни. Розташований на берегах протоки Босфор, що розділяє його на європейську і азіатську частини, сполучені мостами і метротунелем. Ви відвідаєте Блакитну Мечеть, яка вразить внутрішнім оздобленням небесно-блакитного кольору. Площа Султанахмет відкриє скриньку коштовностей : Єгипетський обеліск, Німецький фонтан і Зміїну колону. Ви дізнаєтеся частинку великої історії могутньої держави.

 Вільний час. Факультативно запрошуємо Вас на наступні екскурсії:
- Стамбул вище неба (Istanbul Sapphire) (25 євро для дорослих, 15 євро для дітей) на сьогодні є найвищою будівлею в Туреччині (261 метр, 66 поверхів). У вежі Істанбул Сапфір був відкритий оглядовий майданчик, з якого можна спостерігати за містом Стамбул з висоти 236 метрів.
- Турецька лазня (Хаммам) (40 євро для дорослих, 35 євро для дітей). Відвідування турецької лазні хаммам - кращий спосіб відновити сили і відпочити душею.
Поселення в готель.
Бажаючих запрошуємо на вечірню прогулянку на кораблику з розважальною програмою Turkish night (55 євро для дорослих/40 євро для дітей). Ви побачите справжній танець живота від східних красунь, інсценування турецького весілля і історію Османської імперії, що театралізується. На вечерю будуть запропоновані дуже смачні страви турецької національної кухні і 2 напої місцевого виробництва. Цей прекрасний вечір закінчиться дискотекою, під час якої звучатиме європейська і турецька музика.
Ночівля.

3 день
Найвизначніші мечеті та пам'ятники Стамбулу

Сніданок. Вільний день. Факультативно пропонуємо відправитися з нами на наступні екскурсії:

- Айя-Софія і Цистерна Базиліка (20 євро для дорослих, 15 євро для дітей +вх. квиток)(Базиліка через пандемію тимчасово не працює). Як думаєте, чи можна православний собор перетворити на мечеть? Ще як можна. Айя Софія яскраве тому підтвердження. У мусульманських храмах заборонені зображення людей і тварин. Мечеті прикрашають красивими орнаментами і плитками. Саме завдяки цьому факту, збереглися багато фресок. Зовні розміри храму відчути неможливо. Тільки всередині собору можна зрозуміти істинні масштаби Айя Софії. Цисті́рна Бази́лиця - одне з найбільших , які збереглися, древніх підземних водосховищ Константинополя, що має деяку подібність з палацовим комплексом. Якщо Ви не були в цих місцях то можна рахувати, що і в Стамбулі Ви не були.
- Палац Топкапи (20 євро для дорослих, 15 євро для дітей +вх. квиток) головний палац Османської імперії до середини XIX століття. Розташований в історичному центрі Стамбулу, на мисі Сарайбурну, в місці впадання Босфору і Золотого Рогу в Мармурове море.
- Прогулянка на кораблику по Босфору (30 євро для дорослих, 20 євро для дітей). Перебування в Стамбулі буде неповним без прогулянки по протоці Босфор, природною водною межею між Європою і Азією. Вам відкриються прекрасні види на Стамбул, величні палаци і фортеці, Дівочу Вежу, що самотньо розмістилася посеред водної гладіні Босфору.
Повернення в готель. Ночівля.

4 день
Символ розквіту і одночасного занепаду Османської імперії

Сніданок. Вільний день. Факультативно пропонуємо відправитися з нами на наступні екскурсії:

- мечеть Сулейманія і усипальниця Роксолани (20 євро для дорослих, 15 євро для дітей). Цей величезний комплекс, побудований в 1557 році без яких-небудь кранів, бульдозерів, комп'ютерного моделювання і сучасних будівельних матеріалів, вражає не лише архітектурними формами і елементами, але і застосуванням технологій, які дозволили пережити за 450 років 89 (!!!) серйозних землетрусів силою більше 7 балів за шкалою Ріхтер. Найголовнішими похованнями на цьому кладовищі є два мавзолеї - самого Сулеймана і його улюбленої дружини, знаменитої Роксолани, яка була родом з України, і стала матір'ю подальшого падишаха Селіма 2. Мавзолей (тюрбе) Сулеймана знаходиться в самому центрі кладовища і він набагато пишніший, ніж мавзолей дружини.

- палац Долмабахче (20 євро для дорослих, 15 євро для дітей +вх. квиток). Палац Долмабахче в Стамбулі - це символ розквіту і одночасного занепаду Османської імперії. Нічого величнішого і грандіозного немає в усьому світі. Величезні площі, багаті матеріали, розкішне оздоблення - все свідчить про колишню міць і велич Туреччини XIX століття. Розкішний палац Долмабахче, найбільш «нетурецьких» з монарших резиденцій в Стамбулі, був створений для того, щоб позмагатися в помпезності з кращими палацами європейських правителів. Треба сказати, султану Абдул-Меджидов цей зухвалий задум вдався з великим успіхом - блискучий стиль бароко знайшов на берегах Босфору особливий шарм, в чому може переконатися кожен відвідувач палацу Долмабахче.

Поселення. Ночівля.

5 день
Шопінг на Гранд Базар

Сніданок. Виселення з готелю. Вільний час для купівлі сувенірів і подарунків.

 Вільний час шопінг на Гранд Базар! Це - один з найбільших критих ринків у світі, який давно став найпопулярнішою пам'яткою старого Стамбула. Всередині ринку є 61 вулиця, 4400 крамниць, 2195 ательє, 18 фонтанів, 12 мечетей, 12 складів, одна школа, одна лазня, кілька кафе і пунктів обміну валюти. Чого тільки немає в лабіринтах Гранд-Базару - кераміка, золото, срібло, біжутерія, шалі, хустки, амулети, килими і багато іншого. Торгуватися просто необхідно, адже первісна ціна може бути завищена вдвічі. Це точно свято для очей, але траур для гаманця: мило і бісер, бронза і скло, рулони тканин, тонни міді, не дорога одяг і ароматний Ринок прянощів. Від покупок тут точно не втриматися. Загалом, якщо ви хочете відчути атмосферу східного базару і пересититися туристичним шопінгом одночасно, то вам сюди.
Нічний переїзд в Україну. 

6 день
Повернення в Україну

Ранком прибуття в Чернівці. (залежить від проходження кордону).

Ввечері прибуття в Київ.

Тривалість: 6

Маршрут: Київ - Чернівці - Стамбул - Чернівці - Київ

Мінімальна вартість: 11076 грн

Транспорт: Автобус

23.03.2024
30.03.2024
07.04.2024
27.04.2024
04.05.2024
22.06.2024
17.08.2024
21.09.2024
19.10.2024
26.10.2024
21.12.2024
Вартість туру
SPO №1
11 076 грн

При купівлі факультативних екскурсій до початку туру на суму 60 євро дор./40 євро діти

Замовити
Базова вартість
11 715 грн

Без попередньої покупки факультативних екскурсій

Замовити

Доплата за одномісне розміщення - 45 євро 

Входить у вартість
 • Проїзд автобусом по маршруту;
 • Проживання в готелях рівнем 3*;
 • Харчування - сніданки за програмою;
 • Оглядова екскурсія Стамбул - місто контрастів;
 • Супровід керівником групи.
Не входить у вартість
 • Курортний збір (оплачується при бронюванні туру) - 8 євро з особи;
 • Навушники під час екскурсій – 2 євро з особи за екскурсію;
 • Медичне страхування - 7 євро, для осіб від 60 років - від 15 євро;
 • Факультативні програми і вхідні квитки;
 • Проїзд на громадському транспорті;
 • Особисті витрати
Акції
Яскраві емоції в день народження

Особливий день дає особливі переваги! Якщо ви святкуєте свій день народження під час подорожі, отримайте депозит 15 на додаткову екскурсійну програму.

Сімейні переваги

Для дітей віком до 12 років знижка 75 від базової вартості дорослого при проживанні з двома дорослими в номері DBL + exb, або TRPL.

Повнота вражень

Замовте місця в 2, 3, або 4 ряду по ціні 15.

Більше простору

Замовте біля себе гарантоване вільне місце в автобусі по ціні 70.

Вигідна ціна на останні місця

Бронюйте місця в автобусі в останньому ряду і отримайте знижку 15.

Фантастична десятка

Бронюй подорож разом з друзями! При бронюванні десяти туристів по базовій вартості (на один тур і дату виїзду), отримай 11 місце на цей же тур зі знижкою 100!

Залишити відгук
У туру поки ще немає відгуків
Просимо звернути увагу

Турист несе повну матеріальну відповідальність за втрату та / або пошкодження аудіокомплекту ( радіопередавач + навушники ) наданої перед та / або в ході туру. У разі втрати / пошкодження аудіокомплекту ( радіопередавач + навушники ) турист відшкодовує його ВАРТІСТЬ у розмірі 50 євро.  

Менеджери по роботі з туристами
Вікторія Кульбачна

Тел.: +38 044 338 77 38

MTC 
+38 050 167 00 41

Київстар 
+38 097 099 99 94

Lifecell
+38 093 700 90 70

skype: sakums_travel

e-mail: travel@sakums.com.ua

Марина Севрук

Тел.: +38 044 338 77 37

MTC 
+38 099 102 40 10

Київстар 
+38 067 124 55 88

Lifecell
+38 093 700 90 40

skype: sakums_ukraine

e-mail: ukraine2@sakums.com.ua

Михайло Кіт

Тел.: +38 044 338 77 38

MTC 
+38 050 167 00 41

Київстар 
+38 097 099 99 94

Lifecell
+38 093 700 90 70

skype: sakums_europa

e-mail: sales@sakums.com.ua

Наталія Лихолат

Тел.: +38 044 338 77 38

MTC 
+38 050 167 00 41

Київстар 
+38 097 099 99 94

Lifecell
+38 093 700 90 70

skype: sakums_europa

e-mail: europa@sakums.com.ua

Катерина Головко

Тел.: +38 044 338 77 38

MTC 
+38 050 167 00 41

Київстар 
+38 097 099 99 94

Lifecell
+38 093 700 90 70

skype: sakums_exotic

e-mail: info@sakums.com.ua

Олена Карпуніна

Тел.: +38 044 338 77 38

MTC 
+38 050 167 00 41

Київстар 
+38 097 099 99 94

Lifecell
+38 093 700 90 70

skype: sakums_office

e-mail: bustour@sakums.com.ua

Яна Семенець

Тел.: +38 044 338 77 38

MTC 
+38 050 167 00 41

Київстар 
+38 097 099 99 94

Lifecell
+38 093 700 90 70

skype: live:trip_434

e-mail: trip@sakums.com.ua

Олеся Собчук

Тел.: +38 044 338 77 38

MTC 
+38 050 167 00 41

Київстар 
+38 097 099 99 94

Lifecell
+38 093 700 90 70

e-mail: rest@sakums.com.ua

Схожі тури