Автобусний тур в Стамбул 'Мій прекрасний Стамбул'

Тривалість: 4

Маршрут: Київ - Стамбул

Мінімальна вартість: 4851 грн

Транспорт: Автобус

12.11.2020
10.12.2020
24.12.2020
30.12.2020
05.01.2021

Для замовлення туру залиште запит, або зв'яжіться з менеджером

Запрошуємо відправитися в тур до загадкового і величного, галасливого і шалено красивого міста-казки. Стамбул - це міст між Європою та Азією, між традиційним Сходом та сучасним Заходом. Стамбул - один із найпрекрасніших та найбільших міст Туреччини.

Розпочнемо подорож з перлини Болгарії - міста-музея Несебра, де здійснимо прогулянку на кораблику по найкрасивішим куточкам узбережжя;

проведемо 3 незабутні дні в столиці могутньої Османської імперії - Стамбулі;

познайомимось з старим містом, опинимось на площі фонтанів та зайдемо до Блакитної мечеті;

піднімемось на оглядовий майданчик хмарочоса Istanbul Sapphire, щоб помилуватися Стамбулом з висоти пташиного польоту;

поніжимось в кращому турецькому хамамі та потрапимо на колоритне шоу Turkish night;

дізнаємось секрети Айя-Софії та потрапимо в найбільше підземне водосховище - Цистерну Базиліку;

відвідаємо найголовніший палац Османської імперії - палац Топкапи;

здійснимо прогулянку по Босфору, де з коралика відкриються прекрасні види на Стамбул та одиноку Дівочу вежу;

потрапимо до розкішного палацу Долмабахче та заглянемо до мечеті Сулеймана;

поспостерігаємо за найбільшою колекцією акул в Європі в Морському акваріумі.

Особливості туру

Чотири денний тур до Стамбулу

Незабутні прогулянки на кораблику по Босфору та Чорному морі

Побачимо найбільшу колекцію акул Европи в Морському Акваріумі Стамбулу

Зачаруємось величчю старовинних мечетей і багатим оздобленням султанських палаців

Потрапимо на колоритне шоу Turkish nigh та відвідаємо турецький Хамам

Гастрономічне задоволення від турецької кухні

Красиві локації для фото наповнені таємницями Сходу

Маршрут
Київ
Стамбул

Загальний кілометраж: 2600 км

1 день
Початок незабутньої подорожі

09:30 - Зустріч туристів в Києві представником компанії Сакумс біля автобуса (автобус буде подано на парковку біля ПІВДЕННОГО залізничного вокзалу).

10:00 - Виїзд з Києва. Можлива підсадка туристів в м.Житомир та в м.Вінниця.
Прибуття в Чернівці.
20:00 Зустріч туристів в Чернівцях представником компанії САКУМС біля автобуса (автобус чекатиме на парковці біля залізничного вокзалу).
Виїзд з Чернівців на кордон. Проходження кордону. Нічний переїзд по території Румунії в Стамбул.

2 день
Місто контрастів - Стамбул

Переїзд в Стамбул. Запрошуємо усіх на оглядову екскурсію "Місто контрастів - Стамбул" . Стамбул - найбільше місто Туреччини, головний торговий, промисловий і культурний центр, основний порт країни. Розташований на берегах протоки Босфор, що розділяє його на європейську і азіатську частини, сполучені мостами і метротунелем. Ви відвідаєте Блакитну Мечеть, яка вразить внутрішнім оздобленням небесно-блакитного кольору. Площа Султанахмет відкриє скриньку коштовностей : Єгипетський обеліск, Німецький фонтан і Зміїну колону. Ви дізнаєтеся частинку великої історії могутньої держави.

 Вільний час. Факультативно запрошуємо Вас на наступні екскурсії:
- Айя-Софія і Цистерна Базиліка (20 євро для дорослих, 15 євро для дітей +вх. квиток). Як думаєте, чи можна православний собор перетворити на мечеть? Ще як можна. Айя Софія яскраве тому підтвердження. У мусульманських храмах заборонені зображення людей і тварин. Мечеті прикрашають красивими орнаментами і плитками. Саме завдяки цьому факту, збереглися багато фресок. Зовні розміри храму відчути неможливо. Тільки всередині собору можна зрозуміти істинні масштаби Айя Софії. Цисті́рна Бази́лиця - одне з найбільших , які збереглися, древніх підземних водосховищ Константинополя, що має деяку подібність з палацовим комплексом. Якщо Ви не були в цих місцях то можна рахувати, що і в Стамбулі Ви не були.
- Палац Топкапи (20 євро для дорослих, 15 євро для дітей +вх. квиток) головний палац Османської імперії до середини XIX століття. Розташований в історичному центрі Стамбулу, на мисі Сарайбурну, в місці впадання Босфору і Золотого Рогу в Мармурове море.
- Прогулянка на кораблику по Босфору (25 євро для дорослих, 20 євро для дітей). Перебування в Стамбулі буде неповним без прогулянки по протоці Босфор, природною водною межею між Європою і Азією. Вам відкриються прекрасні види на Стамбул, величні палаци і фортеці, Дівочу Вежу, що самотньо розмістилася посеред водної гладіні Босфору.
- Стамбул вище неба (Istanbul Sapphire) (25 євро для дорослих, 15 євро для дітей) на сьогодні є найвищою будівлею в Туреччині (261 метр, 66 поверхів). У вежі Істанбул Сапфір був відкритий оглядовий майданчик, з якого можна спостерігати за містом Стамбул з висоти 236 метрів.
- Турецька лазня (Хаммам) (40 євро для дорослих, 35 євро для дітей). Відвідування турецької лазні хаммам - кращий спосіб відновити сили і відпочити душею.
- Turkish night (50 євро для дорослих/40 євро для дітей). Ви побачите справжній танець живота від східних красунь, інсценування турецького весілля і історію Османської імперії, що театралізується. На вечерю будуть запропоновані дуже смачні страви турецької національної кухні і 2 напої місцевого виробництва. Цей прекрасний вечір закінчиться дискотекою, під час якої звучатиме європейська і турецька музика.
Переїзд в готель. Поселення. Ночівля.

3 день
Найвизначніші мечеті та пам'ятники Стамбулу

Сніданок. Виселення з готелю. Вільний час для купівлі сувенірів і подарунків.

Запрошуємо на екскурсії:
- палац Стамбулу - Долмабахче (20 євро для дорослих, 15 євро для дітей +вх. квиток). Палац Долмабахче в Стамбулі - це символ розквіту і одночасного занепаду Османської імперії. Нічого величнішого і грандіозного немає в усьому світі. Величезні площі, багаті матеріали, розкішне оздоблення - все свідчить про колишню міць і велич Туреччини XIX століття. Розкішний палац Долмабахче, самий «нетурецьких» з монарших резиденцій в Стамбулі, був створений для того, щоб позмагатися в помпезності з кращими палацами європейських правителів. Треба сказати, султану Абдул-Меджидов цей зухвалий задум вдався з великим успіхом - блискучий стиль бароко знайшов на берегах Босфору особливий шарм, в чому може переконатися кожен відвідувач палацу Долмабахче.
- мечеть Сулеймана і усипальня Роксолани (20 євро для дорослих, 15 євро для дітей ). Цей величезний комплекс, побудований в 1557 році без яких-небудь кранів, бульдозерів, комп'ютерного моделювання і сучасних будівельних матеріалів, вражає не лише архітектурними формами і елементами, але і застосуванням технологій, які дозволили пережити за 450 років 89 (!!!) серйозних землетрусів силою більше 7 балів за шкалою Ріхтер. Найголовнішими похованнями на цьому кладовищі є два мавзолеї - самого Сулеймана і його улюбленої дружини, знаменитої Роксолани, яка була родом з України, і стала матір'ю подальшого падишаха Селіма 2. Мавзолей (тюрбе) Сулеймана знаходиться в самому центрі кладовища і він набагато пишніший, ніж мавзолей дружини.
- Морський Акваріум (10 євро +вх. квиток). В акваріумах об'‎ємом 5 млн (!) літрів можна побачити близько 15 тис. риб і інших морських мешканців! Також саме в цьому акваріумі міститься найбільша колекція акул в Європі - 55 особин.
Нічний переїзд в Чернівці.

4 день
Повернення в Україну

Ранком прибуття в Чернівці (залежить від проходження кордону).

Ввечері прибуття в Київ.

Тривалість: 4

Маршрут: Київ - Стамбул

Мінімальна вартість: 4851 грн

Транспорт: Автобус

12.11.2020
10.12.2020
24.12.2020
30.12.2020
05.01.2021
Вартість туру
SPO №1
140 EUR

При бронюванні за 8 тижнів до початку туру

Замовити
SPO №2
155 EUR

При купівлі факультативних екскурсій до початку туру на суму 100 євро дор./70 євро діти

Замовити
Базова вартість
190 EUR

Без попередньої покупки факультативних екскурсій

Замовити


Доплата за одномісне розміщення - 60 євро

Знижка для дітей до 12 років - 10 євро

Акції
Яскраві емоції в день народження

Особливий день дає особливі переваги! Якщо ви святкуєте свій день народження під час подорожі, отримайте депозит 15 на додаткову екскурсійну програму.

Сімейні переваги

Для дітей віком до 12 років знижка 75 від базової вартості дорослого при проживанні з двома дорослими в номері DBL + exb, або TRPL.

Повнота вражень

Замовте місця в 2, 3, або 4 ряду по ціні 15.

Більше простору

Замовте біля себе гарантоване вільне місце в автобусі по ціні 70.

Вигідна ціна на останні місця

Бронюйте місця в автобусі в останньому ряду і отримайте знижку 15.

Фантастична десятка

Бронюй подорож разом з друзями! При бронюванні десяти туристів по базовій вартості (на один тур і дату виїзду), отримай 11 місце на цей же тур зі знижкою 100!

П'ятеро одного не ждуть, а за півціни беруть!

Бронюй подорож разом з друзями! При бронюванні п'яти туристів по базовій вартості (на один тур і дату виїзду), отримай 6 місце на цей же тур зі знижкою 50!

Входить у вартість
 • Проїзд автобусом по маршруту;
 • Проживання в готелях рівнем 3*;
 • Харчування - сніданки за програмою;
 • Оглядові екскурсії: Стамбул;
 • Супровід керівником групи.
Не входить у вартість
 • Курортний збір (оплачується при бронюванні туру) - 5 євро з особи;
 • Аудіо-комплект (радіопередавач + навушники) (обов'язкова оплата) - 4 євро з людини;
 • Медичне страхування - 5 євро, для осіб від 60 років - 10 євро;
 • Факультативні програми і вхідні квитки;
 • Проїзд на громадському транспорті;
 • Особисті витрати;   
 • Туристам із Києва Туроператор «САКУМС» може надати послуги щодо придбання залізничних квитків Київ-Чернівці-Київ - 1750 грн (купе). Квитки можна купити самостійно, обов'язково завчасно уточніть у менеджера номер поїзда. Увага! Вартість квитків може бути змінена Туроператором після придбання, внаслідок підняття тарифів, чи підтвердження УЗ дорожчого поїзда;
 • Доплата за автобус Київ-Чернівці-Київ - 40 євро.
Залишити відгук
У туру поки ще немає відгуків
Просимо звернути увагу

Турист несе повну матеріальну відповідальність за втрату та / або пошкодження аудіокомплекту ( радіопередавач + навушники ) наданої перед та / або в ході туру. У разі втрати / пошкодження аудіокомплекту ( радіопередавач + навушники ) турист відшкодовує його ВАРТІСТЬ у розмірі 50 євро.  

Менеджери по роботі з туристами
Тетяна Крвавич

тел.: +38 044 221 77 37 (вн.116)

тел.: +38 097 918 29 78

skype: sakums_bustour

e-mail: office@sakums.com.ua

Альона Галинська

тел.: +38 044 221 77 37 (вн.104)

тел.: +38 097 099 99 94

skype: trip_434

e-mail: trip@sakums.com.ua

Олена Карпуніна

тел.: +38 044 221 77 37 (вн.107)

тел.: +38 099 154 69 84

skype: sakums_office

e-mail: bustour@sakums.com.ua

Лариса Беркут

тел.: +38 044 221 77 37 (вн.102)

тел.: +38 067 124 55 88

skype: tour_360

e-mail: trip@sakums.com.ua

Менеджери напрямку
Ольга Єфімова

тел.: +38 044 221 77 37 (вн.106)

тел.: +38 099 488 41 42

skype: sakums_exotic

e-mail: info@sakums.com.ua

Схожі тури