Автобусний тур на Балкани: МАКЕДОНІЯ, СЕРБІЯ, БОЛГАРІЯ

Тривалість: 7

Маршрут: Київ - Житомир - Львів - Мукачево - Белград - Охрид - Chateau Sopot - Софія - Велико-Тирново - Мукачево - Львів - Київ

Мінімальна вартість: 6133 грн

Транспорт: Автобус

11.12.2020
21.12.2020
28.12.2020
03.01.2021
11.02.2021

Для замовлення туру залиште запит, або зв'яжіться з менеджером

Акція "BLACK FRIDAY SALE" знижка - 20%

Запрошуємо познайомитися з дивовижними балканськими країнами, поєднуючи самобутні країни з фантастичними пейзажами, османською спадщиною та самобутнім колоритом.

Відвідаємо столицю Болгарії - Софію;

завітаємо до серця Балканського півострова - столиці Македонії Скоп'є;

відвідаємо мальовничий куточок країни - Каньйон Матка;

помилуємося прозорою водою Охридського озера, де відображаються куполи візантійських церков;

відправимося до сербської столиці - Белграду.

Особливості туру

Семиденний тур по Балканам, без нічних переїздів

Можливість відчути балканський колорит в незабутній екскурсійній програмі по трьом країнам: Румунії, Болгарії, Македонії

Можливість відвідати музей Ніколи Тесли

Відвідаємо 3 балканські столиці Скоп'є, Белград, Софію

Знайомство з традиційною кухнею

Відвідаємо природню перлину - Каньон Матка

Маршрут
Київ
Житомир
Львів
Мукачево
Белград
Охрид
Chateau Sopot
Софія
Велико-Тирново
Мукачево
Львів
Київ

Загальний кілометраж: 2500 км

1 день
Наша подорож починається

18:30 - Зустріч туристів в Києві представником компанії Сакумс біля автобуса (автобус буде подано на парковку біля ПІВДЕННОГО залізничного вокзалу).

19:00 - Виїзд з Києва.
Приєднання туристів в:
21:00 - м.Житомир
23:30 - м.Рівне
02:30 - м.Львів
Нічний переїзд до Мукачево.
Туристи що не хочуть їхати нічним переїздом в автобусі можуть придбати ж/д квитки Київ-Мукачево на потяг №29.

2 день

Прибуття в Мукачево.

Зустріч туристів в м.Мукачево представником компанії САКУМС біля автобуса на залізничному вокзалі. Посадка в комфортабельний автобус. Виїзд автобуса в 08:15 ранку.
Перетин українсько-румунського-сербського кордону. Переїзд у Сербію.
Пізне поселення в транзитний готель. Ночівля.

3 день
Столиця Сербії

Сніданок. Виселення з готелю. Переїзд в Белград. Запрошуємо всіх на екскурсію «Столиця Сербії - Белград». Це один з найстаріших європейських міст. Сучасний Белград - це замки, палаци, середньовічні фортеці, розташовані поблизу сучасних будівель і торгових центрів. Белград - це нерозгадана таємниця в серці Балканського півострова. Саме сюди приїжджають за хвилюючими і незабутніми враженнями, саме тут панує неповторна і таємнича атмосфера взаємопроникнення Європи та Азії. Дивовижний, таємничий, багатокультурний - все це він, великий і стародавній Белград.

Вільний час. Пропонуємо вам:
- Національний обід в традиційному сербському ресторані (25 євро для дорослих / 20 євро для дітей) . Сербська кухня наділена надзвичайним багатством смаку та розмаїттям страв і цьому вона завдячує своєму географічному положенню та своїй бурхливій історії. Сербська кухня – яскраво виражена, хоча і є сумішшю турецької, угорської, грецької та болгарської кухонь. 
- Музей Ніколи Тесли (15 євро для дорослих / 10 євро для дітей + вх. квиток). Національна гордість Сербії і вчений, без якого неможливо уявити розвиток сучасної науки, Нікола Тесла - людина, яка випередила час. «Якщо ви хочете зрозуміти Всесвіт, думайте про енергію, частоти і вібрації», - говорив винахідник. Саме він вперше для людства винайшов електричні лампочки, та змінний струм потужністю 2 млн вольт!
Переїзд в Скоп’є. Поселення в готель. Ночівля.

4 день
Місто тисячоліть

Сніданок. Запрошуємо вас на оглядову екскурсію «Скопье – місто тисячоліть» - місто дружньої і теплої атмосфери. Ми побачимо фортецю Скопсько кале, що підноситься над лівим берегом річки Вардар, а також символ Скоп'є - кам'яний міст, побудований візантійським імператором Юстиніаном. Турецька культура залишила свій незгладимий відбиток на історичний центр і його архітектуру. Практично з будь-якої точки Старого Міста можна побачити відразу кілька мечетей. Основними з яких є: мечеть Мустафи Паші і мечеть Султана Мурата. Відвідаємо ринковий район Чарши, який вважається кращим східним базаром Європи.

У вільний час, всім бажаючим пропонуємо відвідати Древнє місто Охрид і Охридське озеро (45 євро для дорослих/ 40 євро для дітей). Багато туристів називають Охрид найпрекраснішим містом Македонії. Упродовж декількох віків він був столицею древньої Македонської держави. Сучасний Охрид - найпопулярніше місто на усьому Балканському півострові. Його історія налічує більше 2500 років. Щоб оглянути усі його пам'ятки, не вистачить і тижня. Древні греки називали місто, розташоване поряд з великим озером з кристально чистою водою, Ліхнідос - "місто світла". У 80-х роках минулого століття його включили в список Всесвітньої культурної спадщини ЮНЕСКО. Сьогодні багато істориків і мистецтвознавців називають Охрид "слов'янським Єрусалимом", тому що на македонському узбережжі Охридського озера розташовані 365 діючих православних церков. Найзнаменитіше місце не лише в місті, але і в усій Македонії - це унікальне Охридьске озеро. Воно знамените як найглибша водойма Балкан : його глибина досягає більше 300 м. Прекрасні види на озеро з Охрида зачаровують багато мандрівників. У вільний час купання в озері на пляжі Канео.
або
- екскурсія «Долина кам'яних стовпів - Кокіно» (35 євро для дорослих / 30 євро для дітей). Унікальний природний ландшафт, що включає більше 120 масивних кам'яних стовпів, природного походження, вік яких налічує близько 100 000 років, розташовуються групами на території площею 30 гектар в селі Кукліца на півночі Македонії. Як свідчить легенда, місцева жінка таким чином прокляла гостей на весіллі, коли її наречений вибрав іншу наречену, і всі скам'яніли... Кокіно входить в число найбільших пам'яток Македонії.
А після, екскурсія в Винарію Шале Сопот (Chateau Sopot) + обід з дегустацією вина (35 євро з дегустацією / 30 євро без дегустації). Chateau Sopot Doo Winery - одна з наймальовничіших виноробних господарств Македонії, розташована в самому серці виноробного регіону Велес. Це відносно новий винний завод, заснований в 2006 році, з 30-річною концесією на 100 гектарів виноградників чотирьох сортів винограду (Шардоне, Рислінг, Темджаніка, Каберне Совіньон). На території виноробні є ресторан, створений в особливому і неповторному стилі, в якому ви зможете насолодитися смаком кулінарних делікатесів на додаток до смаку кращих вин.
Повернення в готель. Ночівля.

5 день
Музей під відкритим небом

Сніданок. Виселення з готелю. Сьогодні запрошуємо вас відвідати екскурсію «Каньйон Матка» (35 євро для дорослих/30 євро для дітей) - це музей під відкритим небом. Сама назва каньйону підкреслює, що саме тут зародилося життя. Тут витає дух містики і таємниці, а повітря наповнене творчою енергією космосу. Цей мальовничий каньйон був створений річкою Треска, що проклала свій шлях через гірський масив. Тут зберігаються скарби, заховані серед печер. Найвідоміша з них - печера Врело, яку ми відвідаємо на човні. Мільйони років ерозії створили це геологічне диво, прикрашене всередині сталактитами і сталагмітами. Експерти вважають, що печера може бути однією з найглибших підводних печер у світі. 

Переїзд в Софію. Запрошуємо всіх на оглядову екскурсію «Софії - столиці Болгарії». Одне із найдревніших міст Європи, в якому збереглась значна кількість історичних пам’яток. Прогулянка центральними вулицями Софії подарує Вам вражаючі емоції та естетичне задоволення. Символ столиці, Храм Олександра Невського, є одним з найбільших і найвідоміших соборів у Болгарії. Інтер’єр вражає багатством архітектурних форм, величним розписом, іконами та мозаїкою. Ротонда Св. Георгія – найстаріший храм Софії, що зберігся з часів Римської імперії. В античні часи, коли на місці Софії було ще древнє місто Сердіка, тут знаходилась імператорська резиденція. Храм Св. Софії – величне творіння середньовічної архітектури, в честь якого й названо столицю.
Переїзд у Велико-Тирново. Запрошуємо на екскурсію по першій столиці Болгарії, Велико-Тирново (20 євро для дорослих /15 євро для дітей) - найбільш мальовниче місто Болгарії, розташованих у межах ущелини річки Янтри, одне з найстаріших поселень країни. Місто було побудоване на трьох пагорбах: трапезниці, Царевец і Світу Горе. На Царевец збереглася стародавня фортеця. Під пагорбом розкинувся древній квартал ремісників. Біля трапезниці розмістилось Старе місто, яке складається з безлічі красивих будівель і архітектурних шедеврів, саме тут був розроблений перший варіант Конституції вільної Болгарії.
Переїзд в Русе. Поселення в готелі. Вільний час. Ночівля в готелі.

6 день
Повернення в Україну

Сніданок. Виселення з готелю. Виїзд в сторону болгарсько-румунсько-українського кордону. Проходження кордону.

Прибуття в Мукачево близько 20:30.
Прибуття до Львова близько 01:30.

7 день

Прибуття до Києва близько 09:00.

Тривалість: 7

Маршрут: Київ - Житомир - Львів - Мукачево - Белград - Охрид - Chateau Sopot - Софія - Велико-Тирново - Мукачево - Львів - Київ

Мінімальна вартість: 6133 грн

Транспорт: Автобус

11.12.2020
21.12.2020
28.12.2020
03.01.2021
11.02.2021
Вартість туру
BLACK FRIDAY SALE
175 EUR

При бронюванні туру з 20.11 по 30.11.20

Замовити
SPO №1
185 EUR

При бронюванні за 8 тижнів до початку туру

Замовити
SPO №2
195 EUR

При купівлі факультативних екскурсій до початку туру на суму 50 євро дор./40 євро діти

Замовити
Базова вартість
215 EUR

Без попередньої покупки факультативних екскурсій

Замовити


Доплата за одномісне розміщення - 65 євро

Акції
BLACK FRIDAY SALE

З 20.11 по 27.11 включно ми проводимо найбільший розпродаж турів цього року! У вказаний період бронюй тури, які беруть участь в акції за шалено привабливими цінами!

Входить у вартість
 • Проїзд за маршрутом автобусом євро класу;
 • Проживання у готелях рівня 3* в номерах з усіма зручностями;
 • Харчування - сніданки;
 • Оглядові екскурсії по Софії, Белграду, Скоп’є;
 • Супровід керівником групи.
Не входить у вартість
 • Курортний збір (оплачується при бронюванні туру) - 5 євро з особи;
 • Медичне страхування - 5 євро, для осіб старше 60 років - 10 євро;
 • Страхування від невиїзду (до 60 років) - від 31 євро (по бажанню)(оформлюється не пізніше ніж за 14 днів до виїзду);
 • Обов'язкова оплата за аудіо-комплект 8 євро / весь тур (радіопередавач + навушники);
 • Факультативні екскурсії;
 • Вхідні квитки в екскурсійні об’єкти (церкви, собори, музеї тощо);
 • Проїзд громадським транспортом;
 • Особисті витрати;
 • Туристам із Києва Туроператор «САКУМС» може надати послуги щодо придбання залізничних квитків Київ- Мукачево-Київ - 1750 грн (купе). Квитки можна купити самостійно, обов'язково завчасно уточніть у менеджера номер поїзда. Увага! Вартість квитків може бути змінена Туроператором після придбання, внаслідок підняття тарифів, чи підтвердження УЗ дорожчого поїзда;
 • Доплата за автобус Київ-Мукачеве-Київ - 40 євро.
Залишити відгук
У туру поки ще немає відгуків
Просимо звернути увагу

Текст по умолчанию для туров- XXXXX

Менеджери по роботі з туристами
Тетяна Крвавич

тел.: +38 044 221 77 37 (вн.116)

тел.: +38 097 918 29 78

skype: sakums_bustour

e-mail: office@sakums.com.ua

Вікторія Кульбачна

тел.: +38 044 221 77 37 (вн.111)

тел.: +38 063 530 99 30

skype: sakums_travel

e-mail: travel@sakums.com.ua

Олена Карпуніна

тел.: +38 044 221 77 37 (вн.107)

тел.: +38 099 154 69 84

skype: sakums_office

e-mail: bustour@sakums.com.ua

Менеджери напрямку
Олександра Покрепа

тел.: +38 044 221 77 37 (вн.111)

тел.: +38 096 820 41 27

skype: sakums_europa

e-mail: europa@sakums.com.ua

Ольга Єфімова

тел.: +38 044 221 77 37 (вн.106)

тел.: +38 099 488 41 42

skype: sakums_exotic

e-mail: info@sakums.com.ua

Схожі тури