Тур в Сербію - НЕВІДОМА СЕРБІЯ

Тривалість: 4

Маршрут: Київ - Белград - Новий Сад* - Київ

Мінімальна вартість: 3866 грн

Транспорт: Літак

Виліт з Києва щовівторка

Для замовлення туру залиште запит, або зв'яжіться з менеджером

Запрошуємо у подорож до Сербії яку називають "ворота на Балкани", Батьківщину людини, що випередила свій час - Ніколи Тесли, країну неосяжної гостинності. 

За 4 дні ми вивчимо столицю країни, познайомимось з старовинним містом Земун, що зовсім донедавна був ще самостійним містом, відвідаємо найпопулярніші музеї міста, та посмакуємо традиційну сербську кухню.

Особливості туру

Тур в країну, яку називають "Ворота на Балкани"

Зручний та нетривалий переліт

Проживання 3 ночі в готелі 3* в Белграді на базі сніданків

Нагода відвідати музей Ніколи Тесла - "людини, що випередила час"

Можливість скуштувати традиційну сербську кухню

Трансфер: аеропорт - готель - аеропорт у вартості туру

Маршрут
Київ
Белград
Новий Сад*
Київ
Вартість туру
SPО №1
3 866 грн

При бронюванні за 6 тижнів до початку туру

SPO №2
4 371 грн

При бронюванні менш ніж 6 тижнів до початку туру

Дізнатись більше
1 день
Привіт, Сербіє!

Зустріч в аеропорту «Бориспіль» з супроводжуючим групи за 2,5 години до вильоту. Виліт у Белград о 16:35. Приліт о 17:40.

Трансфер в готель. Заселення.
Запрошуємо на вечерю в ресторан сербської кухні (15 євро/особа, напої не включені у вартість).
Повернення в готель. Ночівля.

2 день
Знайомство з Белградом

Сніданок в готелі. 

Запрошуємо на оглядову екскурсію по Белграду. Атмосферний і гостинний Белград один з найстаріших міст Європи. Він стоїть на перехресті стародавніх торгових шляхів, на перетині двох річок: Дунаю і Сави. Белград завжди радий туристам: гуляючи по набережних, відпочиваючи на пляжах, знайомлячись з самобутньою сербською культурою, відчуваєш себе не в гостях, а  вдома. Під час екскурсії ми побачимо Белградську фортецю, парк Калемегдан, головну пішохідну вулицю Князя Михайла, Будинок княгині Любіци, Мерію Белграду і інші визначні пам'ятки міста, яке всі звуть "Воротами на Балкани".

Пропонуємо продовжити знайомство з Белградом, відвідавши факультативні екскурсії:
- «Старе місто Земун» (25 євро для дорослих / 20 євро для дітей) - частина Белграда на правому березі річки Дунай. Земун в минулому був самостійним містом. Досить довго був прикордонним пунктом Австро-Угорщини, у напрямку зі сходу на захід, що і позначилося на його архітектурі. Для такого невеликого містечка пам'яток тут достатньо: Будинок авіації з статуєю Ікара, міський парк, монастир Святого архангела Гавриїла, костел Св. Роха, пішохідна вулиця Панська, Францисканський монастир, Будинок з сонячним годинником, Церква Різдва Пресвятої Богородиці, Ічков будинок, Велика площа, будинок родини Карамат, Миколаївська церква, Вежа Янко Сібіньяніна, ...
- Прогулянка на кораблику по Дунаю (15 євро для дорослих / 10 євро для дітей). Як же краще побачити всю красу міста, як не з борту корабля, що йде по Дунаю? З одного боку, нове місто, побудоване після Другої світової, з іншого старовинний район Земун, який колись був окремим містом. Ми побачимо величні стіни Белградської фортеці з найкрасивішими панорами міста.
- "Підземні секрети Белградської фортеці" (30 євро для дорослих / 20 євро для дітей).
Спочатку ми спустимося в підземний бункер, побудований Югославською народною армією, в стратегічно важливому місці, з отворами для гармат і противаг, а також всіма необхідними супутніми для випадкової атаки, включаючи резервуари для води з незвичайного матеріалу.
Наступна зупинка - Римський колодязь - таємнича будівля, зарита в скелясту землю три століття тому. Римський колодязь також називають "пупком світу", і вважалося, що це місце, звідки міфічний герой Орфей спустився в підземний світ.
Далі - спуск в підземний лагум Великого порохового складу, де знаходяться римські кам'яні пам'ятники, стели, саркофаги і жертовники, які були зібрані і привезені з багатьох місць Белграда, Космо і Костольца протягом багатьох років.
Потім ми прямуємо в підземний лагум, що є виноробнею, де вас чекає частування вином і перепочинок від підземної белградської пригоди.

Повернення в готель. 
Ночівля. 

3 день
Вирушаємо досліджувати країну

Сніданок в готелі. 

Вільний день в Белграді.

Запрошуємо відвідати виїзну екскурсію на вибір:
- Новий Сад - Фрушка гора (55 євро для дорослих / 45 євро для дітей).
Новий Сад - одне з найкрасивіших міст на теренах Сербії. Він є адміністративним центром північного сербського автономного району Войводіна. Головною визначною пам'яткою міста є Петроварадинська фортеця, що датується XVII століттям і знаходиться на березі річки Дунай. З Петроварадинської фортеці відкривається красивий панорамний вид на місто.
Фрушка гора - національний парк розташований між річками Савой і Дунаєм, який височить над неозорими рівнинами Войводіни. Фрушке горі особливу цінність дають численні сербські монастирі, яких тут цілих 16, більшість з яких датована XVII століттям.
або
- «Королівська Сербія: Топола - Аранджеловац» (55 євро для дорослих / 45 євро для дітей) - екскурсія по центральній Сербії, частина Шумади. З Белграда дорога веде в містечко Аранджеловац (місто Архангела). По дорозі проїжджаємо село Орашац, в якій Кара-Георгій підняв перше сербське повстання проти турків в 1804 році (побачимо церкву і меморіальний комплекс).
Місто Архангела розташоване на схилах невисокої гори Букуля (менше 700 м висоти над рівнем моря) і розташоване менш ніж в 100 км від Белграда. У містечка три великих пам'ятки:
1. Буковічка-лазня - відомий термальний курорт зі своїми джерелами мінеральної води.
2. Знаменитий білий мармур - його отримують недалеко від міста, а в місті розташований парк з близько 70 різноманітними скульптурами із білого мармуру.
3. Печера Рісовача - відома як музей палеоліту; в печері центральне місце займають фігури, що представляють сім'ю доісторичної людини, виконані в натуральну величину
Поруч з містом Архангела, розташоване містечко Топола і його королівський пагорб Опленац. На пагорбі храм Святого Георгія Побідоносця, побудований Петром Першим Карагеоргієвичів, як мавзолей династії Карагеоргієвичей.
Околиця м.Топола - відомий виноробний район, і саме тому в цьому районі є кілька відомих винних погребів. Виноробиі виробляють видатні вина дуже високої якості. І у нас, як раз, буде прекрасна можливість його скуштувати.

Повернення в готель.
Ночівля.

4 день
День відвідання музеїв

Сніданок у готелі

Запрошуємо відвідати факультативні екскурсії:
- Палац княгині Любіци (20 євро для дорослих / 15 євро для дітей)
Палац-це колишня резиденція подружжя князя Mілоша Обреновича, княгині Любіци, і її синів Мілана і Михайла. Двоповерховий палац з безліччю кімнат повідає нам про життя і побут сербської знаті. Під час екскурсії «Кава з княгинею Любіца» хранителька музею поділиться цікавими фактами з приватного життя сербських князів, продемонструє гардероб їхніх дружин, розповість про підходи до виховання молодших Обреновичей і пригостить турецькою кавою з домашнім лукумом - улюбленим десертом княгині Любіци - першої господині палацу.
- Музей Ніколи Тесли (20 євро для дорослих / 15 євро для дітей) - людини, яка випередила свій час. Більше 2000 рукописів, особисті речі, цікаві досліди, щоб наочно показати силу струму, а так же прах самого вченого в золотій сфері зберігаються в двоповерховій будівлі музею, присвяченому одному з найгеніальніших людей, що колись жили на світі.
Трансфер в аеропорт.
Виліт у Київ о 18:40.

Тривалість: 4

Маршрут: Київ - Белград - Новий Сад* - Київ

Мінімальна вартість: 3866 грн

Транспорт: Літак

Виліт з Києва щовівторка

Вартість туру
SPО №1
3 866 грн

При бронюванні за 6 тижнів до початку туру

Замовити
SPO №2
4 371 грн

При бронюванні менш ніж 6 тижнів до початку туру

Замовити
Входить у вартість
  • Трансфер аеропорт - готель - аеропорт;
  • Проживання 4 ночі в готелі 3*;
  • Харчування - сніданки в готелі;
  • Оглядова екскурсія по Белграду.
Не входить у вартість
  • Авіапереліт: Київ - Белград - Київ (від 80 євро);
  • Медичне страхування;
  • Факультативні екскурсії.
Залишити відгук
У туру поки ще немає відгуків
Просимо звернути увагу

Менеджери по роботі з туристами
Вікторія Кульбачна

тел.: +38 044 338 77 38 (вн.903)

MTC 
+38 050 167 00 41

Київстар 
+38 097 099 99 94

Lifecell
+38 093 700 90 70

skype: sakums_travel

e-mail: travel@sakums.com.ua

Валентина Петренко

тел.: +38 044 338 77 37 (вн.907)

MTC 
+38 099 102 40 10

Київстар 
+38 067 124 55 88

Lifecell
+38 093 700 90 40

skype: julia_sakums

e-mail: corp@sakums.com.ua

Менеджери напрямку
Валентина Петренко

тел.: +38 044 338 77 37 (вн.907)

MTC 
+38 099 102 40 10

Київстар 
+38 067 124 55 88

Lifecell
+38 093 700 90 40

skype: julia_sakums

e-mail: corp@sakums.com.ua

Схожі тури