Зимовий тур до Вірменії - Активні зимові канікули у Вірменії

Тривалість: 5

Маршрут: Київ - Єреван - Цахкадзор - Єреван - Київ

Мінімальна вартість: 8997 грн

Транспорт: Літак

Для замовлення туру залиште запит, або зв'яжіться з менеджером

Виліт кожної середи, п'ятниці та неділі!
У Вірменії є що запропонувати тим, хто шукає активні зимові канікули. Для відвідувачів Вірменії відкриваються двері снігових пригод, а захоплюючих подій стає все більше по мірі наближення зимового сезону. Тепла атмосфера і численні заходи зимової Вірменії забезпечать вам незабутній відпочинок.

Коротко про тур
Запрошуємо в авіатур на 5 днів/ 4 ночі в колоритному куточку землі - Вірменія. Не тривалий переліт авіакомпанією SkyUp, харчування - сніданки та обід в рибному ресторані опціально на 4 день . Проживання в обраному готелі. Початок оглядової екскурсії по Єревану - одному з найдавніших міст у світі, історія якого починається від восьмого століття до нашої ери і налічує вже близько 3000 років. Відвідування Площі Республіки Вірменії, Матенадаран: одне з найбільших сховищ стародавніх рукописів у світі, Каскад, Північний проспект, будівля Опери та Балета.
За програмою туру входить відвідування язичницького храму Гарні. Храм побудований в 1-му столітті і присвячений давньовірменському богу сонця Міхру. Храм складається з 24 колон, які символізували 24 години дня. Відвідування Гарнійської ущелини "Симфонія каміння" на позашляховиках. Далі відправимось до монастирського комплексу Гегард (початок 4-го століття). Монастир Гегард, або Гегардаванк, що перекладається як «монастир списа». Унікальний монастирський комплекс Вірменської апостольської церкви розташований неподалік Єревана. Спорудження з усіх боків оточене скелями ущелини гірської річки Гохт. 
 В програму туру входить екскурсія в сучасний Цахкадзор - затишне місто і сучасний гірничо-лижний курорт, розташований в мальовничому каньйоні Цахкуняц, серед незайманих лісів і альпійських лугів, на пологому схилі гори Тегеніс (на висоті 1845 м над рівнем моря). Статус міста він отримав в 1984 р і сьогодні Цахкадзор притягує до себе тисячі людей. Ознайомлення з містом. Відвідування монастирського комлексу «Кечаріс» * Опціонально можливе катання на лижах.
Детальна програма
Маршрут
Київ
Єреван
Цахкадзор
Єреван
Київ
Вартість туру
Мінімальна ціна
8 997 грн

Вартість вказана від

Дізнатись більше
1 день
Виліт до Єревану

Приліт до Єревану.
Розміщення в готелі Єревана.
Вільний час. Ніч в готелі Єревана.

2 день
Прогулянка Єреваном

Сніданок в готелі. Зустріч з гідом і початок оглядової екскурсії по Єревану - одного з найдавніших міст в світі, історія якого починається від восьмого століття до нашої ери і нараховує вже близько 3000 років. Відвідування Площі Республіки Вірменії, Статуя «Мати Вірменія» в парку перемоги, Будівля Опери та Балету, Лебедине озеро, Каскад, Музей Гафесчян. Далі відправлення до коньячного заводу. Тур і дегустація по заводу. Історія найстарішого бренду вірменського коньяку ARARAT почалася понад 130 років тому, у 1887 році, коли було засновано перше коньячне виробництво у Вірменії. Дух піонерства, закладений засновниками Нерсесом та Василем Таїран, став провідником бренду протягом усієї його історії: перший марочний коньяк, перше міжнародне визнання на Всесвітній виставці 1902 року у Франції, батьківщині коньяку. І сьогодні ARARAT, представлений у 35 країнах, – перший глобальний бренд вірменського коньяку. На заводі в Єревані з'єднуються основні компоненти знакового напою: виноград, вирощений у Вірменії; деревина кавказького дуба, з якої виготовляють бочки для витримки спирту; джерельна вода джерела Катнахпюр та талант майстрів, що зберігають багату спадщину виробництва коньяків ARARAT.
Повернення в готель. Вільний час. Ніч в готелі.

3 день
Храм Гарні та монастирський комплекс Гегард

Сніданок.
Відправлення в язичницький храм Гарні.
Храм Гарні зовні виглядає абсолютно грецьким, будучи шедевром вірменської монументальної архітектури. Побудований з базальтових блоків із портиком із 24 колон, прикрашений барельєфами із зображеннями давньогрецьких титанів. В оздобленні є й вірменські мотиви – виноград, гранат, кавказькі квіти. Храм Гарні побудований відповідно до давньої нумерології, згідно з якою трійка, шістка та дев'ятка були сакральними числами: цифра «три» позначала Святу трійцю – у дохристиянській Вірменії це були божества Арамазд, Анаїт і Ваагн, «шість» позначала досконалість, а дев'ять (три) рази по три) була священним числом. Відвідування Гарнійского ущелини "Симфонія каменів". Це шестигранні і п'ятигранні симетричні базальтові стовпи, які сформувалися внаслідок потоку вулканічної лави. Далі відправлення до монастирського комплексу Гегард (початок 4-го століття). Монастир Гегард, або Гегардаванк, що перекладається як «монастир списа». Унікальний монастирський комплекс Вірменської апостольської церкви розташований неподалік Єревана. Спорудження з усіх боків оточене скелями ущелини гірської річки Гохт. Історичний пам'ятник з прикрашеними барельєфами та багато прибраними храмами та келіями, родовими усипальницями та скельними спорудами визнано об'єктом культурної спадщини ЮНЕСКО. Окремі споруди комплексу вирубані у самій скелі. На території комплексу є типові вірменські стели з каменю з хрестами — хачкари. Печери використовувалися ченцями як скромні житла ще з VI століття.
Повернення в готель. Вільний час. Ніч в готелі Єревана

4 день
Озеро Севан - «Перлина Вірменії»

Сніданок у готелі. Трансфер в Цахкадзор-місто квітів. Сучасний Цахкадзор - затишне місто і сучасний гірничо-лижний курорт, розташований в мальовничому каньйоні Цахкуняц, серед незайманих лісів і альпійських лугів, на пологому схилі гори Тегеніс (на висоті 1845 м над рівнем моря). Статус міста він отримав в 1984 р і сьогодні Цахкадзор притягує до себе тисячі людей. Ознайомлення з містом. Відвідування монастирського комлексу «Кечаріс» .Трансфер На Канатну дорогу. Вільний.* Опціонально можливе катання на лижах.
Трансфер на озеро Севан - «Перлина Вірменії» - одне з найбільших високогірних прісноводних озер в світі. Це справжнє диво природи розташоване в самому центрі Вірменського нагір'я, у величезній гірській чаші, обрамлена мальовничими гірськими хребтами на висоті 1900 м. Обід в рибному ресторані. Далі трансфер в півострів, де також розташований монастирський комплекс Севанаванк, який знаходиться на висоті трохи більше 1900 метрів над рівнем моря, в приємній високогірній атмосфрі. Один з найсимпатичніших монастирів Вірменії, який дає хороший привід заїхати до озера Севан. Повернення в Єреван. Ніч в готелі. 

5 день
Повернення додому

Сніданок в готелі. Трансфер в аеропорт. Виліт.

Тривалість: 5

Маршрут: Київ - Єреван - Цахкадзор - Єреван - Київ

Мінімальна вартість: 8997 грн

Транспорт: Літак

Вартість туру

Ціна на 1 особу в DBL:

Кількість туристівГотель 3*Готель 4*Готель 5*
2450$500$597$
4384$418$525$
6340$379$490$
8328$367$474$
10311$345$451$
12300$334$445$
Одномісний номер (доплата)104$147$250$

Входить у вартість
 • Розміщення в готелі обраного рівня
 • Сніданки в готелі
 • Транспорт за програмою
 • Трансфер аеропорт-готель-аеропорт
 • Обід в рибному ресторані 
 • Екскурсії по програмі
 • Російськомовний гід по програмі
 • Вхідні квитки в музеї
 • Вхідні квитки в місця відвідування
 • Вода / 1 пляшка води на 1 людину в день /
Не входить у вартість
 • Авіапереліт від 140 євро (з ручною поклажею до 9 кг, реєстрований багаж можна придбати за бажанням окремо)
 • Чайові
 • Інші послуги не зазначені вище
Залишити відгук
У туру поки ще немає відгуків
Просимо звернути увагу

Шановні громадяни України!

З 11.09.2020 до 11.07.2021 на території Вірменії діє режим карантину. В’їзд дозволено при дотриманні однієї з умов:

- надання в пункті перетину державного кордону Вірменії сертифікату, що підтверджує негативний результат ПЛР діагностування коронавируса (COVID-19), отриманий не пізніше ніж за 72-годинни до перетину кордону;

- проходження ПЛР-тестування в “пунктах відбору проб” в аеропорту або пункті перетину сухопутного кордону.

Сертифікат повинен бути вірменською, російською або англійською мовами на офіційному бланку організації, яка здійснила дослідження та містити в собі: всі контактні дані відповідної організації, ПІБ директора закладу, ПІБ та дату народження досліджуваної особи, номер її паспортного документа, результат дослідження, підпис керівника та печатку.

Інспекційним органом охорони здоров’я і праці в прикордонному пропускному пункті негайно проводиться огляд (в тому числі вимірюється температура, ставляться додаткові питання при клінічних симптомах, характерних для інфекції), перевіряється наявність сертифіката.

Якщо сертифікат вищевказаної форми відсутній, то у особи збирають проби для дослідження в “пунктах відбору проб” в аеропорту або пункті перетину сухопутного кордону. Особа підлягає обов’язковій самоізоляції до отримання негативного результату ПЛР дослідження. Дослідження проводиться за рахунок особи, яка прибуває до Вірменії.

Схожі тури