Тур у Вірменію (авіа тур) - ПРИГОДИ ПО ВІРМЕНІЇ

Тривалість: 5

Маршрут: Київ - Єреван - Гарні - Київ

Мінімальна вартість: 12865 грн

Транспорт: Літак

Для замовлення туру залиште запит, або зв'яжіться з менеджером

Виліт кожної середи та п'ятниці!
Вірменія є дуже сприятливою країною у розвиток екстремального туризму. Тут є все: гори, озера, ліси, річки, У 2011 році після міжнародного голосування, проведеного всесвітньо відомим журналом "NationalGeographicTraveler", Вірменія потрапила до трійки найкращих країн для екстремального туризму. .Екстремальний відпочинок - це нові емоції і враження, незнайомі переживання і, звичайно, краса природи, що вражає своєю недоторканістю. Екстремальний та пригодницький тур до Вірменії здатний дати вам усе це. За допомогою цього туру ви можете випробувати те, чого ще ніколи не відчували: захоплення і щастя, насолода і радість від підкорення найкрасивіших у мирних вершин і висот, а також ущелин і глибин вірменської природи.

Коротко про тур
Запрошуємо в авіатур на 5 днів/ 4 ночі в колоритному куточку землі - Вірменія. Не тривалий переліт, харчування - сніданки та обіди. Проживання в обраному готелі. Початок оглядової екскурсії по Єревану - одному з найдавніших міст у світі, історія якого починається від восьмого століття до нашої ери і налічує вже близько 3000 років. Відвідування Площі Республіки Вірменії, Матенадаран: одне з найбільших сховищ стародавніх рукописів у світі, Каскад, Північний проспект, будівля Опери та Балета.
За програмою туру відвідування язичницького храму Гарні. Храм побудований в 1-му столітті і присвячений давньовірменському богу сонця Міхру. Храм складається з 24 колон, які символізували 24 години дня. Відвідування Гарнійської ущелини "Симфонія каміння" на позашляховиках.  Далі відправимось до монастирського комплексу Гегард (початок 4-го століття). Монастир Гегард, або Гегардаванк, що перекладається як «монастир списа». Унікальний монастирський комплекс Вірменської апостольської церкви розташований неподалік Єревана. Спорудження з усіх боків оточене скелями ущелини гірської річки Гохт. 
Також в тур входить екскусія до озера Севан - "Блакитна перлина Вірменії", одне з найбільших прісноводних, високогірних озер у світі, де гарний пейзаж і кришталева вода є гарною передумовою для чудового відпочинку. Озеро також славиться своїм півостровом та середньовічним церковним комплексом, збудованим у 874 році. 
Детальна програма
Маршрут
Київ
Єреван
Гарні
Київ
Вартість туру
Базова вартість
12 866 грн

Готель 4*

Дізнатись більше
1 день
Оглядова екскурсія

Приліт в Єреван.
Зустріч з гідом і початок оглядової екскурсії по Єревану - одному з найдавніших міст у світі, історія якого починається від восьмого століття до нашої ери і налічує вже близько 3000 років. Відвідування Площі Республіки Вірменії, Матенадаран: одне з найбільших сховищ стародавніх рукописів у світі, Каскад, Північний проспект, будівля Опери та Балета.
Відвідування коньячного заводу "Арарат", екскурсія з дегустацією двох видів вірменського коньяку. Повернення до готелю. Ніч у готелі Єревана

2 день
Храм Гарні та монастирський комплекс Гегард

Сніданок в готелі.
Зустріч з гідомами розпочала екскурсію. Відвідування язичницького храму Гарні. На думку дослідників, храм був присвячений богу Сонця Мітрі (Міхр або Мгер), одному з головних божеств язичницької Вірменії.

Храм Гарні зовні виглядає абсолютно грецьким, будучи шедевром вірменської монументальної архітектури. Побудований з базальтових блоків із портиком із 24 колон, прикрашений барельєфами із зображеннями давньогрецьких титанів. В оздобленні є й вірменські мотиви – виноград, гранат, кавказькі квіти.  Храм Гарні побудований відповідно до давньої нумерології, згідно з якою трійка, шістка та дев'ятка були сакральними числами: цифра «три» позначала Святу трійцю – у дохристиянській Вірменії це були божества Арамазд, Анаїт і Ваагн, «шість» позначала досконалість, а дев'ять (три) рази по три) була священним числом.
* Опціонально Обід у Гарні. Випікання та дегустація вірменського лаваша, Далі відправлення до монастирського комплексу Гегард (початок 4-го століття). Монастир Гегард, або Гегардаванк, що перекладається як «монастир списа». Унікальний монастирський комплекс Вірменської апостольської церкви розташований неподалік Єревана. Спорудження з усіх боків оточене скелями ущелини гірської річки Гохт. Історичний пам'ятник з прикрашеними барельєфами та багато прибраними храмами та келіями, родовими усипальницями та скельними спорудами визнано об'єктом культурної спадщини ЮНЕСКО. Окремі споруди комплексу вирубані у самій скелі. На території комплексу є типові вірменські стели з каменю з хрестами — хачкари. Печери використовувалися ченцями як скромні житла ще з VI століття.
Повернення до Єревану. Вільний час. Ніч у готелі Єревана. 

3 день
Озеро Севан та парк пригод

Сніданок у готелі. Трансфер в Озеро Севан - "Блакитна перлина Вірменії", одне з найбільших прісноводних, високогірних озер у світі, де гарний пейзаж і кришталева вода є гарною передумовою для чудового відпочинку. Озеро також славиться своїм півостровом та середньовічним церковним комплексом, збудованим у 874 році. Далі трансфер до Apaga Resort – еко-готель у горах Вірменії, на межі Діліжанського національного парку. Готель розташований на великій галявині в оточенні лісу, з чудовим видом на гори та ущелину річки Хачахпюр. Це місце чудово підходить для перевантаження, комфортного відпочинку далеко від міст, єднання з природою. У 2015 році поряд з готелем відкрився Парк Пригод Yell Extreme Park. Можливості для активного відпочинку стали майже нескінченними: польоти на Zip-Line через ущелину, джипінг, мотузковий парк, гігантські гойдалки, пентбол, стрільба з лука, скелелазіння та багато інших розваг. Парк екстремальних розваг Yell Extreme Park примикає до села Енокаван, Тавуського регіону. Це перше місце у Вірменії, що дає можливість займатися екстремальними видами спорту та розваг, не будучи при цьому професіоналом. Ніч у Єнокавані.

4 день
Розваги

Сніданок в готелі. Політ На Зиплайні, який являє собою спуск по сталевих канатах, натягнутих між спеціальними платформами. Існують 5 ліній: 135м, 268м, 200м, 375м та 750м. Середня швидкість досягає - 5 м/с, висота - 200-350 м. Повернення до Єревану. Заселення в готелі. Прощальна вечеря.

5 день
Повернення додому

Сніданок в готелі.Транфер в аеропорт.

Тривалість: 5

Маршрут: Київ - Єреван - Гарні - Київ

Мінімальна вартість: 12865 грн

Транспорт: Літак

Вартість туру
Готель3*4*
Вартість

Двомісний номер429$480$
Одномісний номер540$614$
Входить у вартість
 • Розміщення в готелі Еревана / 3* Готель, 3 ночі, 1 ніч в Єнокавані
  • Сніданки у готелі
  • Харчування за програмою
  • Транспорт за програмою
  • Трансфер: аеропорт-готель-аеропорт
  • Екскурсії по програмі
  • Російськомовний гід за програмою (крім 3-го і 4-го дня)
  • Квитки на зіплайн
  • Вхідні квитки до музеїв
  • Вхідні квитки до місць відвідування
  • Вода /1 пляшка води на 1 особу на день/
  Не входить у вартість
  • Доплата за одномісне розміщення:
   • Авіапереліт
   • Чайові
   • Інші послуги, не зазначені вище
   Залишити відгук
   У туру поки ще немає відгуків
   Просимо звернути увагу

   Схожі тури