Оздоровчий тур у Вірменію (авіа тур)

Тривалість: 11

Маршрут: Київ - Єреван - Київ

Мінімальна вартість: 29060 грн

Транспорт: Літак

Для замовлення туру залиште запит, або зв'яжіться з менеджером

Оздоровчий тур саме для відпочинку душею та тілом.
Насолодитись природою та чистим гірським повітрям, пропонуємо відправитись в тур до Арменії. 
На південному заході Вірменії, на відстані приблизно 175 км від столиці Єревана, знаходиться Джермук - захоплююча лікарня і кліматичне курортне місто, приховане в мальовничому плато, на висоті 1980-2080 метрів вище за рівень моря. Високі гірські хребти, альпійські луки і густі ліси рясніють дикої природи (лисиці, зайці, борсуки і навіть ведмедів) оточують плато, надаючи відвідувачам абсолютно чисте повітря, очищене від пилу і наповнене запахом квітів. Назва Джермук походить від відмови "джерм", що означає теплий.
Коротко про тур
Пропонуємо відпочити та оздоровитись в королитному куточку землі - Вірменія, курорт Джермук.  Комфортний авіатур з авіакомпанією SkyUp на 9 ночей. Проживання в готелі Jermuk hotel and spa 5*. Харчування - 3х разове та лікування.  Дуже цікаво відвідати питну галерею Джермука, де можна, можливо випробувати безліч видів мінеральної води.
За програмою туру піша оглядова екскурсія по Єревану – одному з найдавніших міст у світі, історія якого починається від восьмого століття до нашої ери налічує вже близько 3000 років.  Відвідування Площі Республіки Вірменії, Матенадаран: одне з найбільших сховищ стародавніх рукописів у світі, Каскад, Північний проспект, будівля Опери та Балета.
В тур входить оздоровчий відпочинок та відвідування різних процедур для відпочику душею та тілом в готелі. Джермук є лікувальним курортом, завдяки наявності гарячих джерел мінеральної води, які мають цілющі властивості. Водні запаси Джермука досить великі: тут є близько 40 джерел, частина яких - свердловини, що фонтанують. Їхній добовий вихід досягає 2 млн. літрів. Температура води до 65 градусів. Вода з найдавніших часів застосовувалася з оздоровчою метою.
Детальна програма
Маршрут
Київ
Єреван
Київ
Вартість туру
Базова вартість
29 060 грн

Jermuk hotel and spa 5*

Дізнатись більше
1 день
Прогулянка Єреваном

Приліт до Єревану. Трансфер до готелю. Заселення у готелі. Зустріч з гідом. Початок пішої оглядової екскурсії по Єревану – одному з найдавніших міст у світі, історія якого починається від восьмого століття до нашої ери налічує вже близько 3000 років. Відвідування Площі Республіки Вірменії, Матенадаран: одне з найбільших сховищ стародавніх рукописів у світі, Каскад, Північний проспект, будівля Опери та Балету. Повернення до готель. Ніч в готелі.

2 день
Джермук

Сніданок в готелі. Трансфер в Джермук. Початок відпочинку на курорт. Джермук є лікувальним курортом, завдяки наявності гарячих джерел мінеральної води, які мають цілющі властивості. Водні запаси Джермука досить великі: тут є близько 40 джерел, частина яких свердловини, що фонтанують. Їхній добовий вихід досягає 2 млн літрів. Температура води коливається від 57 до 64 градусів. Вода з найдавніших часів застосовувалася з оздоровчою метою. Внаслідок багаторічних клінічних досліджень було з'ясовано, що під впливом джермуцької мінеральної води та кліматичних факторів в організмі відбуваються зміни в обміні речовин, покращується глікогенна функція печінки.
Розташований Джермук на висоті 2100 метрів у мальовничому місці, де є і альпійські луки, та гірські ліси та скелі і кілька водоспадів, і, звичайно безліч мінеральних джерел з різною термальною температурою від 20 до 65 градусів. Сама назва Джермук, перекладається як теплий. Дуже цікаво відвідати питну галерею Джермука, де можна, можливо випробувати безліч видів мінеральної води.

3 - 11 день
Завершення подорожі

Сніданок. Вільний час. Трансфер та виліт в Київ.

Тривалість: 11

Маршрут: Київ - Єреван - Київ

Мінімальна вартість: 29060 грн

Транспорт: Літак

Вартість туру
Ціна на 1 особу в DBL:

КількістьJermuk hotel and spa 5*
2969$

Входить у вартість
 • Розміщення в готелі 4* в Єревані
 • Сніданки у готелі Єревана
 • 3х разове харчування та лікування в готелі Джермук 5*(9 ночей)
 • Транспорт за програмою
 • Трансфер аеропорт-готель-аеропорт
 • Екскурсії по програмі
 • Російськомовний гід за програмою
Не входить у вартість
 • Доплата за одномісне розміщення
 • Авіапереліт (Skyup вівторок-п'ятниця)
 • Чайові
 • Інші послуги, не зазначені вище.
Залишити відгук
У туру поки ще немає відгуків
Просимо звернути увагу

Шановні громадяни України!

З 11.09.2020 до 11.07.2021 на території Вірменії діє режим карантину. В’їзд дозволено при дотриманні однієї з умов:
- надання в пункті перетину державного кордону Вірменії сертифікату, що підтверджує негативний результат ПЛР діагностування коронавируса (COVID-19), отриманий не пізніше ніж за 72-годинни до перетину кордону;
- проходження ПЛР-тестування в “пунктах відбору проб” в аеропорту або пункті перетину сухопутного кордону.
Сертифікат повинен бути вірменською, російською або англійською мовами на офіційному бланку організації, яка здійснила дослідження та містити в собі: всі контактні дані відповідної організації, ПІБ директора закладу, ПІБ та дату народження досліджуваної особи, номер її паспортного документа, результат дослідження, підпис керівника та печатку.
Інспекційним органом охорони здоров’я і праці в прикордонному пропускному пункті негайно проводиться огляд (в тому числі вимірюється температура, ставляться додаткові питання при клінічних симптомах, характерних для інфекції), перевіряється наявність сертифіката.
Якщо сертифікат вищевказаної форми відсутній, то у особи збирають проби для дослідження в “пунктах відбору проб” в аеропорту або пункті перетину сухопутного кордону. Особа підлягає обов’язковій самоізоляції до отримання негативного результату ПЛР дослідження. Дослідження проводиться за рахунок особи, яка прибуває до Вірменії.

Схожі тури