Авіа тур в Грузію на Новий Рік 2022

Тривалість: 5

Маршрут: Київ - Тбілісі - Мцхета* - Сігнагі* - Гудаурі* - Тбілісі - Київ

Мінімальна вартість: 14504 грн

Транспорт: Літак

30.12.2021

Для замовлення туру залиште запит, або зв'яжіться з менеджером

Гарантований виліт 30.12.2021
а/к "Bees Airline", аеропорт "Жуляни"
Київ-Тбілісі: 18:00-22:40
Тбілісі-Київ: 12:30-13:25

Подорож до Грузії – це можливість ближче познайомитися з гостинністю, добродушністю та традиціями місцевих жителів. Грузія це країна, що захоплює краєвидами та закохує  в себе з першого погляду. Відвідавши Грузію, ви побачите старовинні міста та фортеці, церкви та монастирі, що зберегли дух предків. Ваша подорож буде насичена ароматом вина та смаком грузинської кухні . Якщо ви ще не знайшли свою країну, якій можна зізнатися в коханні тоді Грузія обов'язково стане претендентом на ваше серце! 

В подорожі у вас буде можливість побачити неймовірний Тбілісі - піднятися на фунікулері до фортеці Нарікала, відвідати  серце і першу столицю Грузії – Мцхету та  познайомитись найвідомішими храмами і собором Свєтіцховелі, монастирем Джварі; відвідати сучасний архітектурний шедевр - Міст Миру та парк Ріке, місто кохання- Сігнагі та жіночий монастир Бодбе з неймовірними панорамами Алазанської долини, ну і звичайно продегустувати знамениті грузинські вина. Ми побачимо основні визначні пам'ятки Військово-грузинської дороги, прорубаної у гірській породі. По дорозі відвідаємо гірське Жинвальське водосховище з бірюзовою водою та фортецю Ананурі, і звісно ж, Гудаурі — найбільший гірськолижний курорт Грузії, та храм Святої Трійці Гергеті, розташований біля підніжжя гори Казбек на висоті 2170 м над р.м.

А проживати ми будемо у центрі Старого міста, в готелі "MariaLuis" з вікон якого відкриваються неймовірна панорама на головний собор міста - Цмінда Самеба та знаходиться в пішій доступності від визначних місць столиці - парку Ріке, мост Миру, сірчаних бань. 

Коротко про тур
Запрошуємо в новорічний тур до гостинної Грузії. Перед Вами відкриються традиції та звичаї святкування головного свята року в Грузії, Ви помилуєтеся святково прикрашеним Тбілісі, візьмете участь у гуляннях грузинського народу, спробуєте святкові страви місцевої кухні та знамениті вина. В рамках екскурсій Ви дізнаєтеся багато нового і отримаєте незабутні враження.
Проживання в готелі "MariaLuis" в історичному центрі, в пішій доступності до Старого міста - парку Ріке, мосту Миру, сірчаних бань
Ми відвідаємо першу столицю Грузії - Мцхету та іі серце собор  Светіцховелі.  Найвища історична будова Грузії. Храм дванадцяти апостолів оточений високими горами, які підкреслюють його важливість та красу. Багато легенд пов'язане із храмом. У ньому ховалися місцеві мешканці під час набігів іноземців. Навіть зараз у соборі можна побачити потайні ходи у стелі.
Монастир Джварі - незвичайний монастир Грузії. Від нього віє теплом, до нього тягнеться душа. Крім історії, що тягнеться з VI століття, монастир оточує гарна природа та пейзажі. Побачивши одного разу монастир, він западе в душу і запам'ятається надовго.
Ми відвідаємо край виноробства - Кахетію, де продегустуємо різноманітнні грузинські вина, а також побуваємо в монастирі Бодбе - тут спочивають мощі святої Ніно, покровительки Грузії. З монастиря відкривається чудовий краєвид на Алазанську долину і вершини Кавказьких гір та прогуляємось по місту Сігнагі, головною пам'яткою якого є пейзажі та загс, який працює 24 години. Адже не дарма саме Сігнахі називають містом кохання. 
Ми відвідаємо екскурсію "Казбегі-Ананурі-Гудаурі - наймальовничіші місця Грузії"
На цій екскурсії ми відвідаємо церкву Гергеті з видом на величний Казбек з одного боку та селище Степанцмінда, оточене плеядою гір, з іншого боку. Це приголомшливе по красі та енергетиці місце має побачити кожен, хто приїхав до Грузії. Дорогою ми побуємо на березі Жинвальського водосховища з його бірюзовою водою. Побачимо стародавні стіни церкви та фортеці Анаурі, Гудаурі – мекку гірськолижного курорту та арку дружби народів. Ми проїдемо тією дорогою, якою колись подорожували і оспівували її краси Пушкін і Лермонтов, прямуючи до Тбілісі.
Детальна програма
Маршрут
Київ
Тбілісі
Мцхета*
Сігнагі*
Гудаурі*
Тбілісі
Київ
Вартість туру
Вартість туру
15 440 грн

За 1 особу при проживанні в 2-місному номері

Вартість туру
14 505 грн

За 1 особу при проживанні в 3-місному номері

Дізнатись більше
1 день
30.12.21. Вас вітає Новорічний Тбілісі

Зустріч з гідом в аеропорту "Жуляни"

18:00 Виліт до Тбілісі
22:40 Прибуття в столицю Грузії. 
Ексклюзивний подарунок від Сакумс – знайомство з Тбілісі в вечірніх вогнях. Цього вечора ви насолодитеся чудовою авто-прогулянкою святковим Тбілісі, вулиці якого потопають у мерехтливому чарівному світлі Новорічних ліхтарів та світлової анімації.
Трансфер в готель "MariaLuis". Розміщення в номерах. Вільний час.

2 день
31.12.21. Знайомство з Тбілісі та Мцхета

Сніданок в готелі.

Запрошуємо на оглядову екскурсію по Старому місту, де ви прогуляєтеся по головних визначних пам'яток і вузьких вуличках і надихнути його душею, вийдете до Мосту Миру, який вважається одним з найкрасивіших в країні, відвідаєте найбільшу фортецю - Нарікала, у дворі якої знаходиться прекрасний храм. Біля стін фортеці відновлені башточки, з яких у Вас буде можливість зробити пам'ятні фотографії, а також відкриється дивовижний вид на місто. Потім ви зійдіть в найромантичніше місце - Інжіровое ущелині, де помилуємося невеликим водоспадом. А далі прогуляєтеся по району сірчаних бань, де зароджувався Тбілісі.
Факультативно пропонуємо екскурсію до першої столиці Грузії – Мцхети (вартість 35 дол/особа)
де познайомитеся з священним містом і об'єктом всесвітньої спадщини ЮНЕСКО. Ви відвідаєте культові пам'ятки:
Кафедральний собор Светіцховелі XI століття, який називають ще собор 12-ти апостолів. У підставі його покоїться Хітон Господній. Тому Мцхета називають «другим Єрусалимом». Потім підніміться в монастир Джварі V століття, звідки відкриється чудова панорама древньої столиці (у Єрусалимі є церква з такою ж назвою). За легендою, цей храм був споруджений над виливає запашне масло (миро) пнем того кедра, під яким молилася просвітитель Грузії Свята Ніно.
Повернення в Тбілісі.
Підготовка до зустрічі Нового 2022 року.
Пропонуємо відсвяткувати зустріч Нового року в одному з ресторанів Тбілісі. Вартість від 70 дол. на людину в залежності від рівня ресторану .
*Ціна орієнтовна, поки немає новорічних регуляцій і ресторани не готові дати вартість новорічних вечерь, оскільки діють обмеження: ресторани по всій Грузії працюють до 23:00.
Самостійне повернення в готель.

3 день
01.01.22 Продовжуємо святкувати Новий рік в Кахетії

ВІТАЄМО З НОВИМ РОКОМ!!! 
Сніданок в готелі.
Факультативно пропонуємо відвідати екскурсію в винний регіон Грузії – Кахетію та спробувати знамениті грузинські вина (вартість 50 дол/особа)
Перша зупинка буде біля монастиря Бодбе, де покоїться Просвятителька Грузії - Св. Ніно Рівноапостольна. Монастир розташувався прямо над Алазанською долиною, дуже доглянуте і головне умиротворене місце, що заряджає своєю позитивною енергією. Сьогодні як приємний бонус, все чекає дегустація коньяку та благородного вина!
Наступна зупинка у місті кохання - Сігнагі. Ми прогуляємося казково красивим у новорічних прикрасах місту. Побачимо Середньовічну фортецю, оборонні подвійні стіни якої оточують місто Сігнагі, вражаючи своєю величчю. Піднявшись на фортецю, помилуємося панорамним видом на Алазанську долину та гори Великого Кавказу.
Відвідування винного погребу, дегустація різних сортів вина та грузинської горілки - чачі. Ви дізнаєтеся, як руки майстрів перетворюють виноград на вино, а до кінця поїздки Ви зможете впевнено говорити про грузинське виноробство, і швидше за все вже матимете своїх фаворитів у найбагатшій палітрі грузинських вин!
Повернення в Тбілісі.
Вільний час.

4 день
02.01.22. Казбегі - Ананурі - Гудаурі: наймальовничіші місця Грузії

Сніданок в готелі.

Вільний день у місті
Факультативно пропонуємо відвідати екскурсію "Казбегі - Ананурі - Гудаурі: наймальовничіші місця Грузії" (вартість 55  дол/особа)
Ми побачимо основні визначні пам'ятки Військово-грузинської дороги, прорубаної у гірській породі. По дорозі відвідаємо гірське Жинвальське водосховище з бірюзовою водою та храм на злитті річок Джварі, зупинимося у найдавнішій фортеці Ананурі, потім проїдемо до Гудаурі — найбільшого гірськолижного курорту Грузії. Вінцем екскурсії стане храм Святої Трійці Гергеті, розташований біля підніжжя гори Казбек, до якого ми будемо підніматися на висоту 2170 м над р.м.
Повернення в Тбілісі.
Вільний час.

5 день
03.01.22 Чекаємо на вас знову!

Сніданок в готелі. Звільнення номерів.

Трансфер в аеропорт.
12:30 Виліт в Україну.
13:25 Прибуття в Київ (аеропорт "Жуляни")

Тривалість: 5

Маршрут: Київ - Тбілісі - Мцхета* - Сігнагі* - Гудаурі* - Тбілісі - Київ

Мінімальна вартість: 14504 грн

Транспорт: Літак

30.12.2021
Вартість туру
Вартість туру
15 440 грн

За 1 особу при проживанні в 2-місному номері

Замовити
Вартість туру
14 505 грн

За 1 особу при проживанні в 3-місному номері

Замовити

ВСІ АКТУАЛЬНІ ЦІНИ ДИВИТИСЯ В ОН-ЛАЙН --->

Входить у вартість
 • Авіапереліт Київ - Тбілісі - Київ  (з ручною поклажею до 7 кг, реєстрований багаж можна придбати за бажанням окремо);
 • Супровід гіда з Києва;
 • Трансфер аеропорт/готель/аеропорт;
 • Транспортне обслуговування в період туру;
 • Проживання в готелі - 4 ночі;
 • Харчування - сніданки;
 • Оглядова екскурсія по Тбілісі;
 • Обслуговування кваліфікованого гіда;
 • Медичне страхування.
Не входить у вартість
 • Факультативні екскурсії;
 • Вхідні квитки в екскурсійні об’єкти (церкви, собори, музеї тощо);
 • Новорічна програма;
 • Особисті витрати.
Залишити відгук
У туру поки ще немає відгуків
Просимо звернути увагу

Менеджери по роботі з туристами
Ірина Щербакова

Тел.: +38 044 338 77 37

MTC 
+38 099 102 40 10

Київстар 
+38 067 124 55 88

Lifecell
+38 093 700 90 40

skype: sakums_ukraine

e-mail: ukraine2@sakums.com.ua

Менеджери напрямку
Ірина Щербакова

Тел.: +38 044 338 77 37

MTC 
+38 099 102 40 10

Київстар 
+38 067 124 55 88

Lifecell
+38 093 700 90 40

skype: sakums_ukraine

e-mail: ukraine2@sakums.com.ua

Схожі тури