Тур в Австрію+Німеччину - АВСТРО-НІМЕЦЬКИЙ ВІКЕНД ГРАНД

Тривалість: 5

Маршрут: Мукачево - Егерсалок* - Будапешт - Зальцкаммергут* - Зальцбург - замок Нойшванштайн* - Мюнхен - Відень* - Мішкольц* - Мукачево

Мінімальна вартість: 7668 грн

Транспорт: Автобус

12.02.2022
05.03.2022
26.03.2022
09.04.2022
30.04.2022
07.05.2022

Для замовлення туру залиште запит, або зв'яжіться з менеджером

ТІЛЬКИ ДЛЯ ВАКЦИНОВАНИХ ТУРИСТІВ (сертифіковані вакцини: Pfizer, AstraZeneca, Janssen, Moderna)

Коротко про тур
Кращий тур за поєднанням ціна-якість, де ви зможете вдихнути на повні груди всю свіжість альпійського повітря та побачите найкрасивіші потаємні куточки Австрії та Німеччини всього за 5 днів. Тур без нічних переїздів!
Для туристів з авіаперельотом: https://sakums.com.ua/uk/tours/966-avstro-nimetskij-vikend-grand-avia
Можливі вакцини: AstraZeneca,Johnson&Johnson,Moderna,Pfizer 
Цікава екскурсійна програма з відвідуванням батьківщини Моцарта - Зальцбурга, відправимось до озерного краю Зальцкаммергут, який оточують могутні Альпи, піднімемося в гори, щоб побачити казковий Лебединий замок Нойшванштайн та баварський Версаль - Ліндерхоф, заїдемо в містечко майстрів Обераммергау.
Мюнхен - столиця Баварії, справжнє місто-казка на півдні Німеччини. Відчуємо справжню атмосферу Баварії в Мюнхені,
спробуємо Баварію на смак в національному ресторані,
помилуємось красенем Німфенбургом та відвідаємо музей легендарного BMW. 
Детальна програма
Маршрут
Мукачево
Егерсалок*
Будапешт
Зальцкаммергут*
Зальцбург
замок Нойшванштайн*
Мюнхен
Відень*
Мішкольц*
Мукачево

Загальний кілометраж: 2500 км

Вартість туру
SPO №1
7 668 грн

При оплаті депозиту на факультативні екскурсії до початку туру на суму 75 євро дорослі/55 євро діти

Базова вартість
8 335 грн

Без попередньої покупки факультативних екскурсій

Дізнатись більше
1 день
Міста релаксу та смачних вин

Прибуття в м.Мукачево. Посадка в комфортабельний автобус. Відправлення у бік українсько-угорського кордону.

Перша зупинка «Угорський Памукалле» - місто Егерсалок! Відвідання Велнес-Комплексу (18 євро для дорослих/15 євро для дітей до 14 років). До Ваших послуг розважальні басейни, ексклюзивні сауни, приємні й ніжні ванни. Головна ізюминка купальні – соляний пагорб – унікальне природнє явище, що приваблює туристів зі всього світу в Угорщину.
Запрошуємо Вас на обід у винному погребі в Долині Красунь (15 євро для дорослих/12 євро для дітей) з незабутнім угорський гуляшем та дегустацією вина (для дорослих).

Для туристів з авіаперельотом: https://sakums.com.ua/uk/tours/966-avstro-nimetskij-vikend-grand-avia
Прибуття в аеропорт Будапешта (зустріч водієм з табличкою біля виходу з табличкою Sakums відразу після видачі багажу). Приєднання до групи у Будапешті ближче до вечора.

Переїзд у готель на території Угорщини. Нічліг.

2 день
Місто Моцарта, мальовничих вуличок, в стилі бароко, романтичних кафе, музеїв і цікавих пам'яток.

Сніданок. Виселення з готелю. Переїзд в сторону Зальцбурга.

Не втрачайте унікальну можливість здійснити «Мандрівку долиною Зальцкаммергут» (35 євро для дорослих/ 30 євро для дітей – ОБОВ’ЯЗКОВА ЕКСКУРСІЯ ДЛЯ ВІДВІДУВАННЯ). Під час екскурсії ми відвідаємо захопливу область альпійських та підальпійських озер, живописних долин, які піднімаються до висоти 3000 м., серед яких льодовик Дахштейн. Землі Зальцкаммергут мають 76 малих та великих озер. Це один із найвідвідуваніших регіонів Австрії. М’який клімат, неповторний ландшафт, казкові містечка з давньою історією. Це прекрасне місце для відпочинку. Нас чекають чарівні місця: Санкт-Гільген й Санкт-Вольфганг. По дорозі ми побачимо чотири прекрасних озера – Фушльзее, Фольфгангзее, Кроттензее й Мондзее. Також панорамні майданчики, де можна зробити прекрасні фотографії! Ще ми відвідаємо візитну картку Австрії і пам’ятку Всесвітнього спадку ЮНЕСКО – «Найкрасивіше приозерне місто – Хальштат». Прогулянка містом. Це саме те місце, яке повинен відвідати кожен, адже жодна картинка чи фотографія ніколи не зможуть передати унікальну атмосферу та характер міста. Містечко затиснуте між горами та глибоким озером, в якому, немов у дзеркалі, відображається історія найдавнішого в Європі розташування за місцезнаходженням та добуванням солі. Це місто, яке є альпійською туристичною меккою, відоме, перш за все, тим, чого всім нам так не вистачає: спокоєм і неметушливим життям.

Запрошуємо на екскурсію «Зальцбург – захоплива гармонія музики та архітектури» (20 євро для дорослих/15 євро для дітей). Знайомство почнемо з саду Мірабель. У 12 столітті архієпископ побудував для своєї коханої палац і сад із терасами та скульптурами. На площі Альтмаркт ми побачимо найменший будинок Зальцбурга, ширина якого трішки більше одного метра. В самому центрі міста знаходиться дім, в якому 250 років тому народився відомий композитор Вольфганг Амадей Моцарт. Прогуляємося купецькою середньовічною вуличкою Гетрайдегассе, де назви магазинів ховаються у кованих вивісках. Ще трішки і ми опинимося у старому місті на розкішній площі Резиденції, яка називається так тому, що знаходиться між двома архієпископськими резиденціями, Новою та Старою. Центр площі прикрашає фонтан у стилі італійського бароко. Також заглянемо у Кафедральний Собор, який відомий своїм органом з чотирма тисячами труб. Зальцбург – місто, де хочеться зупинити момент, пити каву в затишній кав’ярні і слухати прекрасну музику.


Переїзд по території Німеччини. Поселення в готель. Нічліг.

3 день
Незабутній день - казковий замок Нойшванштайн та пишний палац Ліндерхоф а також Мюнхен - місто розкішних палаців, сучасних музеїв, гостинних ресторанів та смачного пива!

Сніданок. Виселення з готелю.

Пропонуємо Вам провести незабутній день і відвідати неймовірні Замок Нойшванштайн та Палац Ліндергоф: (замовлення та оплата при бронюванні туру 50 євро + вх.квитки в обидва замки 22 євро дорослі, діти до 18 безкоштовно):
-Замок Нойшванштайн «Новий лебединий камінь» - це здійснена наяву фантазія, замок-казка, що підніс свої, немов іграшкові, вежі та галереї над лісистими пагорбами в Баварських Альпах. При цьому замок чималих розмірів, будувався він протягом сімнадцяти років. При будівництві цього замку, король Баварії Людвіг ІІ намагався втілити в його архітектурі уявлення про романтику. Внутрішнє оздоблення замку є поєднанням різних архітектурно-художніх стилів, суміш мавританських, готичних і барокових елементів: тут і колони-сталактити, і тронна зала в декадентсько-візантійському дусі, і співочий зал із вишуканим освітленням, призначений для постановок вагнерівських опер.
-Переїзд у Замок Ліндерхоф  – справжній Маленький Версаль у Липовій долині, на південному заході Баварії. Це найменший з трьох замків, побудованих королем Людвігом ІІ Баварським. Ліндерхоф переповнений неймовірними скарбами і фресками із зображеннями міфологічних сцен. Найбільша кімната – особиста спальня короля, пишно прикрашена та увінчена кристалічним канделябром зі 108 свічками і штучним водоспадом, призначеним для охолодження кімнати влітку. Дивовижна краса, відображена у камені. Навколо замку знаходиться неймовірний парк із терасами, каскадами, альтанками у різних стилях, квітковими клумбами, фонтанами, липовими алеями… тут є навіть підземне озеро в гроті Венери з чарівним підсвічуванням, де в золотому човні у вигляді лебедя любив відпочивати король-романтик.
Запрошуємо на оглядову екскурсію «Мюнхен – столиця Баварії». Ми побачимо старе місто (площа Мариенплац і знаменита Ратуша, церква Св. Петра, церква Богоматері, ансамбль Резиденції, ринок Виктуалиенмаркт).
Мандруючи Мюнхеном, відвідайте палац Німф, або Німфенбург (10 євро зовнішній огляд). Цей палацовий комплекс, вражаючий своєю розкішшю і красою, по праву вважається головною пам’яткою міста. Подарунки монархів своїм дружинам завжди славилися неймовірним розмахом. Одним із таких подарунків на честь дня народження довгоочікуваного спадкоємця пристолу Макса Емануїла, стал палац Німфенбург – колишня літня резиденція Віттельсбахів, найстарішої королівської династії Європи. Замок побудували у XVII столітті, потім неодноразово розширювали і сьогодні це – один із найгарніших та найкрасивіших палацових ансамблів Європи. Величні палаци – як головний, так і менші (Амалієнбург, Баденбург, Пагоденбург) – і величезний парк, який прикрашають штучне озеро з островом і фонтаном, а також декілька каналів і ставків. Водяною гладдю ковзають лебеді. Все це варте уваги.
А також у Баварії варто побувати в музеї автомобільного заводу BMW (20 євро). Поруч з Олімпійським парком у Мюнхені розташований завод BMW, територія якого займає декілька кварталів. Ще здалеку ми побачимо футуристичну вежу офісного центру. Вона підноситься над всією околицею. Ця будова привертає увагу своєю формою у вигляді чотирьох з’єднаних циліндрів і є шедевром сучасної архітектури, як і будівля виставкового центру BMW. Поруч з офісним центром ми побачимо й відвідаємо знаменитий музей BMW. Побуваємо у виставковому центрі компанії, познайомимося з продукцією заводу, з останніми моделями автомобільної марки.
Поселення в готель. Нічліг.

4 день
Серце Європи - величний Відень та його перлини

Сніданок. Виселення з готелю.

Переїзд у Відень.
Запрошуємо на пішохідну оглядову екскурсію «Величний Відень» (15 євро для дорослих/10 євро для дітей). Неповторне місто, де в усьому відчувається небувалий розмах колишньої імперії. Неймовірно красивий, затишний історичний центр, оточений садами та парками. Почнемо знайомство із Віденської Рингштрассе. Вулиця побудована на місці старих місцевих стін, яку зараз прикрашають розкішні готелі та історичні пам’ятки: площа Марії-Терезії, Парламент, Ратуша, Віденська опера. Далі на вас чекає знайомство з історичним центром імперського Відня: зимова резиденція династії Габсбургів, величний собор Св. Стефана, розкішна торговельна вулиця Грабен та Альбертина. А для того, щоб раз і на завжди закохатися у Відень, пропонуємо екскурсію "Відень - столиця розкоші" (Дорослий: 15€ / Діти: 10€). Ратуша, біржа, університет, державна опера, Бургтеатр, парламент, музеї - Відень привертає до себе увагу туристів своїми чудовими будинками, парками та іншими пам'ятками. Ринг представляє з себе підкову, обидва кінці якої виходять до каналу, таким чином набережна як би замикає ринг. Під час автобусно-пішохідної екскурсії ми також побачимо найвеселіший будинок Відня - Будинок Хундертвассера. А на завершення екскурсії – "відвідаємо" принца Євгенія Савойського і побачимо дивовижний за своєю красою замок Бельведер!
Переїзд у Будапешт. Поселення в готель. Нічліг.

5 день
Унікальні термальні купальні в природних печерах

Сніданок. Виселення з готелю. Переїзд територією Угорщини.

Для бажаючих відвідання термальних купалень в м. Мішкольц-Тапольца (18 євро). Принадність купання в мінеральній воді з природнім підігрівом оцінили ще римські завойовники. Саме римляни виявили лікувальні властивості знаменитого комплексу печерних купалень поблизу Мишкольц -Тапольца і вони ж побудували перші термальні купальні. Практично невичерпні джерела і зараз забезпечують водою сучасні купальні, побудовані на місці римських терм: басейни, джакузі, штучні хвилі лікувального комплексу з термальними ваннами, і все це в підземних гротах гори Верхедь.
Виїзд в Україну. Перетин угорсько-українського кордону. Прибуття в Мукачево. Відправлення поїздом після 22:00.
Для туристів з авіаперельотом. Трансфер до аеропорту Будапешта, виліт в Україну.

Тривалість: 5

Маршрут: Мукачево - Егерсалок* - Будапешт - Зальцкаммергут* - Зальцбург - замок Нойшванштайн* - Мюнхен - Відень* - Мішкольц* - Мукачево

Мінімальна вартість: 7668 грн

Транспорт: Автобус

12.02.2022
05.03.2022
26.03.2022
09.04.2022
30.04.2022
07.05.2022
Вартість туру
SPO №1
7 668 грн

При оплаті депозиту на факультативні екскурсії до початку туру на суму 75 євро дорослі/55 євро діти

Замовити
Базова вартість
8 335 грн

Без попередньої покупки факультативних екскурсій

Замовити

Доплата за одномісний номер - 90 євро 

Знижка для дітей до 12 років - 15 євро

Входить у вартість
 • Проїзд за маршрутом автобусом єврокласу;
 • Проживання в готелях рівня 3* у номерах з усіма зручностями;
 • Харчування – сніданки;
 • Супровід керівником групи всім маршрутом;
 • Оглядова екскурсія Мюнхеном.
Не входить у вартість
 • Авіапереліт Київ-Будапешт-Київ – від 170 євро (для клієнтів, які хочуть приєднатися до туру авіаперельотом);
 • Трансфер аеропорт-готель-аеропорт - від 20 євро/ос (для клієнтів, які хочуть приєднатися до туру авіаперельотом)
 • Медичне страхування;
 • Курортний збір – 6 євро (сплачується при бронюванні туру);
 • Факультативні екскурсії;
 • Вхідні квитки в екскурсійні об’єкти (церкви, собори, музеї тощо);
 • Проїзд громадським транспортом;
 • Особисті витрати;
 • Туристам із Києва Туроператор «САКУМС» може надати послуги щодо придбання залізничних квитків Київ-Мукачево-Київ - 1750 грн. купе. Квитки можна купити самостійно, обов'язково завчасно уточніть у менеджера номер поїзда. Увага! Вартість квитків може бути змінена Туроператором після придбання, внаслідок підняття тарифів, чи підтвердження УЗ дорожчого поїзда.
Акції
Яскраві емоції в день народження

Особливий день дає особливі переваги! Якщо ви святкуєте свій день народження під час подорожі, отримайте депозит 10€ на додаткову екскурсійну програму.

Фантастична десятка

Бронюй подорож разом з друзями! При бронюванні десяти туристів по базовій вартості (на один тур і дату виїзду), отримай 11 місце на цей же тур зі знижкою 100%!

Повнота вражень

Замовте місця в 2, 3, або 4 ряду по ціні 10€.

Більше простору

Замовте біля себе гарантоване вільне місце в автобусі по ціні 70€.

Вигідна ціна на останні місця

Бронюйте місця в автобусі в останньому ряду і отримайте знижку 10€.

П'ятеро одного не ждуть, а за півціни беруть!

Бронюй подорож разом з друзями! При бронюванні п'яти туристів по базовій вартості (на один тур і дату виїзду), отримай 6 місце на цей же тур зі знижкою 50%!

Яскраві емоції в день народження

Особливий день дає особливі переваги! Якщо ви святкуєте свій день народження під час подорожі, отримайте депозит на додаткову екскурсійну програму.

Яскраві емоції в день народження

Особливий день дає особливі переваги! Якщо ви святкуєте свій день народження під час подорожі, отримайте депозит на додаткову екскурсійну програму.

Залишити відгук
У туру поки ще немає відгуків
Просимо звернути увагу

Менеджери по роботі з туристами
Анастасія Гороховська

Тел.: +38 044 338 77 38

MTC 
+38 050 167 00 41

Київстар 
+38 097 099 99 94

Lifecell
+38 093 700 90 70

skype: live:tour_360

e-mail: trip@sakums.com.ua

Дарина Павлович

Тел.: +38 044 338 77 38

MTC 
+38 050 167 00 41

Київстар 
+38 097 099 99 94

Lifecell
+38 093 700 90 70

skype: sakums_exotic

e-mail: info@sakums.com.ua

Менеджери напрямку
Дарина Павлович

Тел.: +38 044 338 77 38

MTC 
+38 050 167 00 41

Київстар 
+38 097 099 99 94

Lifecell
+38 093 700 90 70

skype: sakums_exotic

e-mail: info@sakums.com.ua

Схожі тури