Екскурсія в Карпати до Буйволів

Тривалість: 2

Маршрут: Мукачево - Берегове - Виноградів - Мукачево

Мінімальна вартість: 2600 грн

Транспорт: Автобус

Під запит

Для замовлення туру залиште запит, або зв'яжіться з менеджером

Масивні буйволи, незвичайні угорські корови, забавні кучеряві свині, дегустації унікальних сирів, леквару, термальні мінеральні басейни і знайомство з угорським куточком в Україні, старовинні замки - і все це в нашому турі !!!

Особливості туру

Оглядова екскурсія в Мукачево та Берегово

Відвідування замку Паланок

Можливість порелаксувати в термальних купальнях

Відвідування буйволиної ферми

Дегустації сирів та леквару

Маршрут
Мукачево
Берегове
Виноградів
Мукачево

Загальний кілометраж: 230 км

Вартість туру
Вартість
2 600 грн

від

Дізнатись більше
1 день
Угорські мотиви Закарпаття

Прибуття групи в Мукачево. Зустріч з екскурсоводом.  
Оглядова екскурсія по місту. Невеликі симпатичні вулички, що потопають у квітах, різноманітність архітектурних стилів, чистота просто не зможуть не викликати захоплення! До речі, Мукачево входить в десятку кращих міст України! Під час екскурсії ви відвідаєте Мукачівський замок «Паланок» (XIV-XVIII ст.), з яким пов'язано чимало історичних подій і захоплюючих легенд. Прогулянка по центру старого міста: Ратуша, Палац Ракоці, костел Святого Мартіна
Обід в кафе міста .
Переїзд до м. Берегово, яке розкинулося на берегах невеликої річки Верке, біля підніжжя гір, схили яких засаджені виноградниками. Місто відоме давніми традиціями виноградарства і виробництва вина. Протягом багатьох століть власниками поселення були угорські королі. Огляд середньовічного міста з неповторною історією та культурою, оригінальною архітектурою будинків, красою храмів, серед них пам'ятники Шандора Петефі, Лайоша Кошута, Габора Бетлена і Дюли Ійєша, меморіальні дошки діячам історії, культури і мистецтва та інші.
Відвідування термального басейну - температура води цілий рік 36-38 градусів, вода використовується для лікування органів руху, серцево-судинної системи, центральної нервової системи! У Берегово термальна мінералізована вода-окріп б'є ключем з 1000-метрової глибини, а на виході зберігає температуру 55 градусів.
Повернення до Мукачево.
Вечеря в кафе міста.
Поселення в готелі. 

2 день
Унікальні ферми Закарпаття

Сніданок в готелі. Виселення.
Виїзд на екскурсійну програму.
Відвідування найбільшої в Україні ферми буйволів, (50грн/дорослого, 30грн. /дитину до 10 років)де Ви дізнаєтеся про буйволів все: їх історію, що вони їдять, скільки молока дають, як живуть, що люблять, в чому користь їх продуктів і звичайно ж для екології регіону. Для Карпат, це традиційні тварина, вони тут живуть 1500 років. тут, Ви познайомитеся з історією, культурою і традиціями Закарпаття.
За бажанням Ви можете продегустувати різні сорти сиру з буйволиного молока, солону карамель, згущене молоко а також  м'ясну продукцію - різні види бастурми і ковбасок (Сирна дегустація - 90 грн/особи, м'ясна дегустація - 90 грн/особу.)
Далі нас чекає м. Виноградів, де ми познайомимося з історією цього міста, а також побачимо найвідоміші пам’ятки історії – замок Канкив. Хоч наразі від нього залишилися лише руїни, але історія про нього захоплююча, яку Ви неодмінно почуєте, побачите палац барона Перені побудований в XVI-XVIII ст.та прогуляєтеся чудовим парком біля нього.
Обід в кафе міста
Переїзд до с. Ботар, нас чекаює  єдиний в Україні музей леквару  (повидла) (200 грн/особи, музей+дегустація). Ці  ласощі, традиційно відноситься до угорської кухні. Спочатку воно варилося зі слив. На повільному відкритому вогні в глиняному посуді довго варилися сливи, без додавання цукру та інших інгредієнтів. В результаті виходив густий джем, що застигає в посуді. Його розкладали в глиняні невисокі посудини і закривали, а потім ставили в льох. Леквар їли замість цукру і меду, пекли пироги. 
За бажанням (за додаткову плату) можна продегустувати декілька видів леквару та ковбаси з м’яса мангалиць. Мангалиця – порода свиней,  виведена шляхом селекції. Її батьківщиною є Угорщина.  Привертають увагу людей мангалиці своїм смачним дієтичним м'ясом, практично не містить холестерину.

Повернення в Мукачево.

Трансфер на вокзал.
Від’їзд до Києва.

Тривалість: 2

Маршрут: Мукачево - Берегове - Виноградів - Мукачево

Мінімальна вартість: 2600 грн

Транспорт: Автобус

Під запит

Вартість туру
Проживання/група15+130+340+4
Готель 3***3200 грн2750 грн2600 грн

Вартість вхідних квитків:

 • Замок «Паланок»: 50 грн/дор, 30 грн/дит;
 • Термальний басейн «Жайворонок»: 200 грн/2 год/дор, діти зростом 120-150 см – 100 грн/2 год ;
 • Дегустація та екскурсія на фермі буйволів-65 грн/особа;
 • Дегустація та екскурсія в Ботарі – 130 грн/особа.
Входить у вартість
 • Проживання в готелі;
 • Транспортне обслуговування;
 • Харчування по програмі - 2-х разове;
 • Послуги гіда-екскурсовода;
 • Страховка.
Не входить у вартість
 • зал. проїзд Київ-Ужгород, Мукачево-Київ (Купе: дор. і діти старше 14 р. – від 1750 грн/ос, діти до 14 р. – від 1550 грн/ос)
 • Вхідні квитки в музеї та екскурсійні об'єкти;
 • Додаткове харчування;
 • Власні витрати.
Залишити відгук
У туру поки ще немає відгуків
Просимо звернути увагу

Менеджери по роботі з туристами
Марина Севрук

Тел.: +38 044 338 77 37

MTC 
+38 099 102 40 10

Київстар 
+38 067 124 55 88

Lifecell
+38 093 700 90 40

skype: sakums_ukraine

e-mail: ukraine2@sakums.com.ua

Михайло Кіт

Тел.: +38 044 338 77 38

MTC 
+38 050 167 00 41

Київстар 
+38 097 099 99 94

Lifecell
+38 093 700 90 70

skype: sakums_europa

e-mail: sales@sakums.com.ua

Схожі тури