Автобусний тур 'ЄВРОПЕЙСЬКЕ ТРІО: КРАКІВ, ПРАГА, ДРЕЗДЕН'

Тривалість: 5

Маршрут: Львів - Краків - Прага - Карлові Вари* - Чеський Крумлов* - Дрезден - Майсен* - Вроцлав* - Львів

Мінімальна вартість: 10224 грн

Транспорт: Автобус

24.03.2024
02.04.2024
23.06.2024
27.10.2024
22.12.2024

Для замовлення туру залиште запит, або зв'яжіться з менеджером

* Для організованих груп можливий виїзд з Пшемисля.

Коротко про тур
Запрошуємо в захоплюючу подорож до неймовірних країн: Чехія, Німеччина, Польща. Період 5 днів/4 ночі, харчування- сніданки. Проїзд за маршрутом автобусом єврокласу. Проживання у готелях рівня 3* в номерах з усіма зручностями. В вартість також входить екскурсія: Перше знайомство з містом над Влтавою. Прага – місто яке закохує з першого погляду. Ви познайомитесь з величною Пороховою вежею, яка розмістилась на площі Республіки разом з Муніципальним домом, пройдете на Вацлавську площу, яка нагадує широкий бульвар, де розташувався пам'ятник святому Вацлаву на коні. Милуючись звивистими вуличками Праги, ви пройдете через Карлів університет до найголовнішої площі міста – Старомєської площі.                                                                                                НОВОРІЧНУ ПРОГРАМУ ДИВИТИСЬ ЗА ПОСИЛАННЯМ >>>
Пропонуємо відвідати оглядову екскурсію «Краків – місто королів». В Кракові кожен житель знає красиві легенди про засновника міста князя Крака та легенду про страшного дракона Смока. Познайомтесь і Ви ближче з історією магічного міста, занурившись в лабіринти вимощених бруківкою вулиць, де, здається, ще зовсім недавно, проїжджали королі зі своєю свитою, оглядаючи свої величні володіння. 
Також пропонуємо відвідати Краківський підземний музей. Якщо хочете знати, яким був Краків декілька століть тому, то варто спуститися під землю. З самого першого кроку підземний музей дивує і захоплює. Відвідувачі потрапляють всередину проходячи крізь пелену туману, на якій транслюється відеозображення середньовічної ринкової площі. 
Рекомендуємо завітати на екскурсію Карлові Вари – найвідоміший курорт Чехії в історичній області Богемія, де об'єдналися прекрасна архітектура, незабутня природа і чудовий клімат. Ви дізнаєтесь історію утворення цього міста і як йому вдалося стати одним з найпопулярніших чеських курортів, яке притягувало монархів, вчених, композиторів, письменників і артистів. 
Чеський Крумлов  – місто, яке прославилось на весь світ завдяки унікальній атмосфері Середньовіччя. Місто нагадує живу декорацію до казок. Ви побачите неймовірні місця: панорами, які відкриються з Плащового мосту; внутрішні двори Крумловського замку, який затишно розмістився на скелі над Влтавою і охороняється ведмедями.
Обов’язково зазирніть до «Мейсен – місто розкоші і витонченості». Бажаючі зануритися з головою в епоху Середньовіччя, та й просто цінителі гарної архітектури, повинні обов'язково відвідати Мейсен. Практично кожен куточок старої частини міста зберіг багатовікові свідоцтва історії німецької держави і Саксонської землі. 
Відправимось у всесвітньо відому «Дрезденську галерею– головне надбання міста» - тут зібрані шедеври епохи Відродження: Тиціана, Боттічеллі, Рафаеля, Веронезе, Корреджо, а також можна побачити твори Рубенса, Ван Дейка, Йорданса. 
Детальна програма
Маршрут
Львів
Краків
Прага
Карлові Вари*
Чеський Крумлов*
Дрезден
Майсен*
Вроцлав*
Львів

Загальний кілометраж: 1900 км

Вартість туру
SPO 1
10 224 грн

При оплаті депозиту на факультативні екскурсії до початку туру на суму 50 євро дорослі/40 євро діти

Базова вартість
10 650 грн

Без попередньої купівлі факультативних екскурсій

Дізнатись більше
Відгуки про тур

Слова подяки нашому екскурсоводу

Щирі слова подяки нашому екскурсоводу Тетяні, молода, щира, енергійна завдяки її професіоналізму ці дні були сповнені лише позитивними емоціями :)

07.03.2020
Оксана Лежняк
Більше відгуків
1 день
Пригоди починаються сьогодні!

Зустріч туристів у Львові представником компанії САКУМС біля автобусу (автобус чекатиме на парковці біля залізничного вокзалу, якщо стояти спиною до вокзалу, парковка буде праворуч, де сквер). Посадка туристів в автобус. Орієнтовний час збору групи – 06:30. Виїзд на кордон – 07:00.

Обов’язково уточнюйте у менеджера точний час відправлення автобуса.
Перетин українсько-польського кордону. Переїзд до Кракова.
Запрошуємо Вас на оглядову екскурсію «Краків – місто королів» (15 євро для дорослих/10 євро для дітей). В Кракові кожен житель знає красиві легенди про засновника міста князя Крака та легенду про страшного дракона Смока. Познайомтесь і Ви ближче з історією магічного міста, занурившись в лабіринти вимощених бруківкою вулиць, де, здається, ще зовсім недавно, проїжджали королі зі своєю свитою, оглядаючи свої величні володіння. Основні пам’ятки архітектури: Вавель, де формувалась історія Польщі, Маріацький костел з двома різними баштами, Барбакан, який служив в'їздом в місто, та сукеннице, де торгували заморські купці наче застигли у часі, аби розказати свої історії.
Бажаючі можуть відвідати:
- «Єврейський квартал Казімеж» (15 євро для дорослих/10 євро для дітей). Район Казімеж в минулому окреме місто, а зараз один з елітних районів Кракова. Цей богемний район зі своєю неповторною атмосферою є частиною Старого міста, внесеного до списку Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО. Туристичному розвитку Казімежа сприяв фільм «Список Шиндлера», який знімався Стівеном Спілбергом на його вулицях.
- Краківський підземний музей (10 євро + вхідний квиток 10 євро для дорослих/8 євро для дітей). Якщо хочете знати, яким був Краків декілька століть тому, то варто спуститися під землю. З самого першого кроку підземний музей дивує і захоплює. Відвідувачі потрапляють всередину проходячи крізь пелену туману, на якій транслюється відеозображення середньовічної ринкової площі. Створюється враження переходу з сьогодення в минуле. Поринь в атмосферу середньовіччя, відчуй себе археологом!
Увечері всіх бажаючих запрошуємо в Краківський аквапарк (10 євро + 12 євро вхідний квиток /2 год.) В аквапарку 3 басейни з доріжками для плавання, фонтанами та гідромачажем, декілька саун та безліч гірок, які вражають своїми розмірами: найдовша червона гірка "Саламандра" - 202 метри та не має аналогів в Європі. Це три хвилини фантастичного спуску, який закінчується запаморочливим падінням в воду. Для любителів швидких спусків тут є жовта гірка, а гірка фіолетового кольору зсередини здається абсолютно чорною, тому зїзд в ній супроводжується світловими на звуковими ефектами. І це ще далеко не всі розваги, які чекають Вас при відвіданні Краківського аквапарку.
Переїзд в транзитний готель. Поселення. Ночівля.

2 день
Прага - кохання з першого погляду

Сніданок. Виселення з готелю. Прямуємо до Праги. Запрошуємо на оглядову екскурсію «Перше знайомство з містом над Влтавою».  Прага – місто яке закохує з першого погляду. Ви познайомитесь з величною Пороховою вежею, яка розмістилась на площі Республіки разом з Муніципальним домом, пройдете на Вацлавську площу, яка нагадує широкий бульвар, де розташувався пам'ятник святому Вацлаву на коні. Милуючись звивистими вуличками Праги, ви пройдете через Карлів університет до найголовнішої площі міста – Старомєської площі. Далі почуєте бій середньовічного астрономічного годинника, з яким пов'язано багато легенд, дізнаєтесь про його складний механізм та що означають фігури, які розмістились на ньому. Далі вирушите через Карлову вулицю до Карлового мосту, щоб загадати бажання та насолодитися панорамними видами Влтави.

У вільний час запрошуємо всіх на факультативні екскурсії (на вибір):
- екскурсія по Празькому Граду (15 євро для дорослих/10 євро для дітей) під час якої ви побачите знаменитий Страговський монастир, скарбницю Лоретта і прослідкуєте за зміною варти в Празькому Граді – резиденції чеських королів і князів. Вас вразять три двори Празького Граду, в одному з яких знаходиться грандіозний кафедральний собор Святого Віта зі знаменитими вітражами Альфонса Мухи. Також ви дізнаєтесь чому в найстарішій базиліці різні вежі, а потім вам відкриються з оглядових майданчиків чудові панорами міста. На виході з Празького Граду на вас чекає прогулянка виноградниками і чудові фотографії на згадку про це величне та неповторне місце.
- прогулянка на кораблику по Влтаві з вечерею (35 євро для дорослих/30 євро для дітей) дозволить побачити вже знайомі вам пам'ятки з зовсім іншого ракурсу. Під час річкової «прогулянки» вам відкриється неповторна панорама празьких красот. Серед них Мала Страна з її палацами, застиглі на Карловому мосту скульптури, величний собор Святого Віта, злата корона народного театру, празька «Ейфелева» вежа, що знаходиться на Петршинському пагорбі, і, звичайно ж, храм Святого Миколая. Насолодившись виглядом прекрасної Праги, запрошуємо вас на нижню палубу, де накрита вечеря-«шведський стіл». Асортимент вас приємно здивує: великий вибір гарячих та холодних страв, гарніри, десерти, та, звичайно ж, страви національної чеської кухні: знаменитий камамбер, гуляш, кнедлики. Тут кожен знайде собі частування до смаку!
- «Пивними дорогами Праги» (25 євро). Кожен любитель пива мріє здійснити пивний тур в Прагу та пройтися пивними дорогами. Сьогодні ми привідкриємо завісу двох знаменитих пивних: Výtopna і Novoměstský pivovar. Дізнавшись про історію та традиції пивоваріння, ви неодмінно продегустуєте пиво з традиційними закусками. Нехай смакує!
Поселення в готель. Ночівля.

3 день
Найвідоміші Карлові Вари чи дивовижний Чеський Крумлов - що обираєш ти?

Ранній сніданок. Вільний день в Празі.

Зранку рекомендуємо відвідати Празький Зоопарк (10 євро + вхідний квиток 15 євро) Празький зоологічний сад розташований недалеко від центру чеської столиці в виключно мальовничій місцевості на березі річки Влтава. Зоопарк був відкритий в 1931 і за час свого більш ніж 80-річного існування, став одним з найпрестижніших зоопарків світу. На сьогоднішній день він є другим після Празького Граду, найбільш відвідуваним туристами місцем в Чехії.
Продовжити день пропонуємо відвідавши екскурсії на вибір:
 - Карлові Вари (35 євро/особа) – найвідоміший курорт Чехії в історичній області Богемія, де об'єдналися прекрасна архітектура, незабутня природа і чудовий клімат. Ви дізнаєтесь історію утворення цього міста і як йому вдалося стати одним з найпопулярніших чеських курортів, яке притягувало монархів, вчених, композиторів, письменників і артистів. Під час екскурсії ви побачите головні культурні пам'ятки міста: гейзерну колонаду, 12 термальних джерел, Карловарський театр, фешенебельні готелі та лікувальні центри, церкву Марії Магдалени, прогуляєтесь мальовничими вулицями, спробуєте воду з мінерального джерела. В Карлових Варах ви зможете відвідати музей лікера «Бехеровка», придбати цей цілющій напій, а ще спробувати знамениті місцеві вафлі;
- Чеський Крумлов (35 євро/особа) (цілий день) – місто, яке прославилось на весь світ завдяки унікальній атмосфері Середньовіччя. Місто нагадує живу декорацію до казок. Ви побачите неймовірні місця: панорами, які відкриються з Плащового мосту; внутрішні двори Крумловського замку, який затишно розмістився на скелі над Влтавою і охороняється ведмедями; костел св.Віта, який береже таємниці роду Шварценбергів. Після екскурсії у вас буде нагода відвідати Крумловський Замок (вхідний квиток - 12 євро/дорослі, 5 євро/діти), заглянути в тутешні музеї, спробувати смачну місцеву кухню та придбати на пам'ять унікальні сувеніри, які завжди будуть нагадувати про захоплюючий Крумлов.
А на зворотному шляху рекомендуємо екскурсію замок Глубока-над-Влтавою (10 євро + вхідний квиток, за бажанням 10 євро для дорослих/5 євро для дітей від 6 до 18 років), який по праву можна назвати одним з найкрасивіших і цікавих замків Європи. Багато туристів приїжджають в цей регіон винятково заради огляду цієї пам'ятки. Як тільки ви зайдете на територію замкового парку, вам може здатися, що ви потрапили в казку. Доглянутий парк заслуговує пильної уваги: тут ростуть рідкісні види дерев, є кілька ставків і навіть мисливський замок Огорожа. Замок Глубока-над-Влтавою не залишить вас байдужим - ви обов'язково закохаєтесь в нього!
Пропонуємо відвідати екскурсію «Легенди Старого Міста» (15 євродля дорослих/10 євро для дітей). Коли заходить сонце, і Прага занурюється в тінь, в магічному місті оживають його легенди. Колишній служитель Старого міста, приречений століттями бродити при світлі свого ліхтаря, проведе Вас по вузьких вуличках нічної Праги. Від очевидця багатьох подій дізнаєтеся про щастя, трагедії і прокльони городян минулих часів. Він покаже вам місця, на які мало хто сам здогадається зайти. Він знає багато деталей, вже сотні років, що нагадують про цікавих, але іноді забутих події. Може бути, пройшовши крізь століття з таким незвичайним супутником, дізнаєтеся, чому він не може знайти спокій..
Повернення в готель. Ночівля.

4 день
Колиска Саксонської Швейцарії

Сніданок. Виселення з готелю. Прямуємо до Німеччини.

Обов’язково зазирніть до «Мейсен – місто розкоші і витонченості» (25 євро для дорослих/20 євро для дітей) Бажаючі зануритися з головою в епоху Середньовіччя, та й просто цінителі гарної архітектури, повинні обов'язково відвідати Мейсен. Практично кожен куточок старої частини міста зберіг багатовікові свідоцтва історії німецької держави і Саксонської землі. Не випадково, Мейсен вважається «колискою Саксонії». Символ Мейсена – гора Бургберг з вражаючим ансамблем, що включає Мейсенський готичний собор і замок-палац Альбрехта. У замку Альбрехта вдалося отримати перший європейський білий фарфор. З тих пір все життя Мейсена невід'ємно пов'язане з порцеляною. При наявності вільного часу бажаючі також можуть відвідати замок Альбрехтсбург (вхідний квиток 12 євро для дорослих/6 євро для дітей).
Прибуття в Дрезден. Запрошуємо познайомитися з містом на екскурсії «Дрезден – столиця Саксонії» (20 євро для дорослих/15 євро для дітей)– стара саксонська столиця була знаменитою на всю Європу своєю чудовою архітектурою і художніми скарбами. Під час екскурсії ви зрозумієте справжню душу старого Дрездена, дізнаєтесь що приховується за розкішними фасадами Цвінгера, прогуляєтесь на відомому «балконі Європи» – терасі Брюля, насолодитеся звідти видом на Ельбу, побачите чи змінилася церква Фрауенкірхе з часів Другої світової війни, побачите всю історію королівської династії на старовинному фарфоровому панно. Старе місто розкаже вам безліч таємниць і відкриє справжню колишню велич Саксонського міста.
Вільний час. Всіх бажаючих запрошуємо відвідати (на вибір):
- всесвітньо відома «Дрезденська галерея – головне надбання міста» (15 євро + вхідний квиток 14 євро для дорослих/для дітей до 17 років безкоштовно) - тут зібрані шедеври епохи Відродження: Тиціана, Боттічеллі, Рафаеля, Веронезе, Корреджо, а також можна побачити твори Рубенса, Ван Дейка, Йорданса. Тут предствлені роботи німецьких, іспанських і французьких старовинних художників, серед них - Дюрер, Веласкес, Гольбейн, Мурільо, Лоррен та інші. Один з найстаріших європейських музеїв приверне увагу справжніх цінителів мистецтва, адже саме тут можна знайти такі шедеври, як «Сікстинська Мадонна» Рафаеля, «Шоколадниця» Ліотара, «Спляча Венера» і багато інших. Також виставлені роботи представників фламандського бароко, «дунайської школи», нідерландського відродження, французької та іспанської шкіл XVII століття, англійської школи XVIII століття і голландського живопису.
- музей Зелене Склепіння (15 євро + вхідний квиток 14 євро для дорослих/для дітей до 17 років безкоштовно) – для всіх цінителів коштовностей рекомендуємо неодмінно відвідати музей «Зелене Склепіння». Тут знаходиться найбагатша скарбниця Європи, який належав свого часу королівській князівській династії Веттинів. Під час прогулянки по музею ми оглянемо унікальні вироби з дорогоцінних і напівкоштовних металів, шедеври, виконані з гірського кришталю, прикраси і предмети інтер'єру, що містять дорогоцінні камені. В ході екскурсії, Ви познайомитеся з одним з яскравих експонатів музею – з кавовим сервізом, виконаним з золота, перлів, сапфірів, рубінів, смарагдів і звичайно ж алмазів. Але, мабуть, найголовніший шедевр, заради якого тисячі туристів приїжджають на екскурсію в «Зелене Склепіння» – це рідкісний, яблучного кольору діамант вагою в 41 карат, що послужив прикрасою брошки, що належала Августу III. Дрезденський діамант заворожує своєю красою, а також є єдиним у всьому світі великим зразком даного виду діамантів!
Переїзд до транзитного готелю. Ночівля.

5 день
Давайте рахувати гномів!

Сніданок. Виселення з готелю. Завершимо нашу подорож і ще одним неймовірним містом на території Польщі. Запрошуємо всіх відвідати екскурсію «Вроцлав – польська перлина» (15 євро для дорослих/10 євро для дітей). Вроцлав – унікальне місто, що розташоване на 12 островах, з'єднаних між собою численними мостами. Саме ці мости разом з затишними парками надають йому особливу чарівність. Гуляючи по вуличках міста, які немов зійшли з картинок в книзі казок, Ви довідаєтесь, звідки взялися знамениті гноми Вроцлава. А також побачите окрасу міста – Ратушу на ринковій площі, та дізнаєтесь про найважливіші події в житті міста і великих людей, чиї імена так чи інакше пов'язані з ним: Гете, Сальвадора Далі, Марлен Дітріх і Пабло Пікассо.

Виїзд в Україну. Перетин кордону. Прибуття до Львова після 23:00 (залежить від кордону).

Тривалість: 5

Маршрут: Львів - Краків - Прага - Карлові Вари* - Чеський Крумлов* - Дрезден - Майсен* - Вроцлав* - Львів

Мінімальна вартість: 10224 грн

Транспорт: Автобус

24.03.2024
02.04.2024
23.06.2024
27.10.2024
22.12.2024
Вартість туру
SPO 1
10 224 грн

При оплаті депозиту на факультативні екскурсії до початку туру на суму 50 євро дорослі/40 євро діти

Замовити
Базова вартість
10 650 грн

Без попередньої купівлі факультативних екскурсій

Замовити

Доплата за одномісне розміщення - 55 євро

Знижка для дітей до 12 років - 15 євро

Входить у вартість
 • Проїзд за маршрутом автобусом єврокласу;
 • Проживання у готелях рівня 3* в номерах з усіма зручностями;
 • Харчування – сніданки;
 • Супровід керівником групи;
 • Оглядова екскурсія вказана в програмі: Перше знайомство з містом над Влтавою.
Не входить у вартість
 • Медичне страхування - 8 євро, для осіб старше 60 років - 16 євро;
 • Курортний збір 8 євро
 • Вхідні квитки в екскурсійні об'єкти (церкви, собори, музеї і т.д.);
 • Проїзд в громадському транспорті;
 • Особисті витрати;
 • Оплата навушників для проведення екскурсій (орієнтовно 2 євро/екскурсія)
 • Туристам із Києва Туроператор «САКУМС» може надати послуги щодо придбання залізничних квитків Київ – Львів – Київ - від 1750 грн. (купе). Квитки можна купити самостійно, обов'язково завчасно уточніть у менеджера номер поїзда. Увага! Вартість квитків може бути змінена Туроператором після придбання, внаслідок підняття тарифів, чи підтвердження УЗ дорожчого поїзда.
Акції
Повнота вражень

Замовте місця в 2, 3, або 4 ряду по ціні 15€.

Більше простору

Замовте біля себе гарантоване вільне місце в автобусі по ціні 55€.

Вигідна ціна на останні місця

Бронюйте місця в автобусі в останньому ряду і отримайте знижку 10€.

Яскраві емоції в день народження

Особливий день дає особливі переваги! Якщо ви святкуєте свій день народження під час подорожі, отримайте депозит 15€ на додаткову екскурсійну програму.

П'ятеро одного не ждуть, а за півціни беруть!

Бронюй подорож разом з друзями! При бронюванні п'яти туристів по базовій вартості (на один тур і дату виїзду), отримай 6 місце на цей же тур зі знижкою 50%!

Фантастична десятка

Бронюй подорож разом з друзями! При бронюванні десяти туристів по базовій вартості (на один тур і дату виїзду), отримай 11 місце на цей же тур зі знижкою 100%!

Залишити відгук

Слова подяки нашому екскурсоводу

Щирі слова подяки нашому екскурсоводу Тетяні, молода, щира, енергійна завдяки її професіоналізму ці дні були сповнені лише позитивними емоціями :)

07.03.2020
Оксана Лежняк

СУПЕР-ТУР ЕВРОПЕЙСКОЕ ТРИО ГРАНД

Замечательный тур без ночных переездов. Программа разнообразная, насыщенная и интересная. Все гиды в туре высокие профессионалы (пан Микола в Кракове, Виталий в Праге и Карловых Варах, Людмила в Дрездене, Камилла во Вроцлаве), слушать - одно удовольствие. Отели хорошие, завтраки сытные и вкусные. Погода порадовала особенно - "бабье лето", яркие краски осени, дневная температура поднималась до + 23. Самое яркое впечатление - Саксонская Швейцария, это фантастично! Рекомендую. Конечно красавица Прага тоже порадовала, но её было мало (значит поеду ещё!), умиротворенные уютные Карловы Вары...(там мы неспешно гуляли, зашли в кафе: очень вкусные пироженки и капучино. Городок красивый и атмосферный), впечатлил величественный Дрезден (даже не ожидала, что так понравится) и милый яркий Вроцлав, увы его тоже было мало. Интересная обзорная, но очень мало свободного времени. Хочу отметить нашу сопровождающую - Оксану Гаврилову, она просто супер профессионал. Организовала всю группу, никто не опаздывал, границы прошли очень быстро....и всё благодаря её четкому руководству и правильному подходу к графику экскурсий. Отдельное спасибо нашим водителям и всем кто готовил для нас этот замечательный тур. Путешествую с Сакумс второй раз, очень довольна, приятно получить маленький бонус -магнит с видом Праги. Желаю вам процветания, а нам новых интересных путешествий. СПАСИБО.

13.10.2018
Римма Терновская

Спасибо за отличный тур!

Отличный тур, очень информативный, отели, в которых проживали - супер! Отдельное и огромное спасибо нашей сопровождающей Оксане она просто умничка! Хотелось бы еще попутешевствовать в ее сопровождении!

27.06.2018
Алена Авраменко

Дуже сподобалось. Цікава та змістовна поїздка.

Хочемо подякувати нашому супроводжуючому Нелі за гарну організацію поїздки. А також гіду Віталію Кравцю за дуже цікаву та змістовну екскурсію по Празі та Карловим Варам. Гарний отель в Празі Iris Hotel Eden 4* Недоліки мало часу в Дрездені на картину галерею.

28.04.2018
Олег Лисенко
Просимо звернути увагу

 • Вартість факультативних програм складається з вартості вхідних квитків та/або транспортного обслуговування, та/або послуг гіда та/або резервації, та/або вартості паркування/стоянки/в'їзду автобуса на території об'єкту;
 • Автобусне обслуговування і супровід керівника у вільний час не передбачено;
 • Фірма залишає за собою право змінювати програму туру без зменшення загального обсягу послуг;
 • Фірма не несе відповідальності за затори на дорогах, погодні умови і роботу митних служб;
 • Автобус рухається зі швидкістю, яка дозволена правилами перевезення пасажирів у країнах Євросоюзу;
 • Туалети в країнах Євросоюзу можуть бути платними, середня вартість від 0,50 до 1 євро;
 • Проживання в готелях категорії 3*, в деяких випадках можливо 2*, якщо готель за якістю на одному рівні з 3*;
 • Туристи, які подорожують одні, можуть бути розміщені на додатковому ліжку в двомісному номері;
 • Гарячі напої в автобусі готуватися не будуть. Під час тривалих переїздів кожні 3-3,5 години ми будемо робити зупинки, де буде можливість придбати чай/каву або інші напої;
 • Мінімальна кількість для виконання факультативної програми 20 чоловік;
 • Супроводжуючий групи НЕ влаштовує організований виїзд групи в супермаркети «Теско» або інші, якщо це не вказано в програмі туру;
 • При виїзді з Євросоюзу на кордоні TAX-FREE оформлятися НЕ БУДЕ.

Менеджери по роботі з туристами
Вікторія Кульбачна

Тел.: +38 044 338 77 38

MTC 
+38 050 167 00 41

Київстар 
+38 097 099 99 94

Lifecell
+38 093 700 90 70

skype: sakums_travel

e-mail: travel@sakums.com.ua

Марина Севрук

Тел.: +38 044 338 77 37

MTC 
+38 099 102 40 10

Київстар 
+38 067 124 55 88

Lifecell
+38 093 700 90 40

skype: sakums_ukraine

e-mail: ukraine2@sakums.com.ua

Михайло Кіт

Тел.: +38 044 338 77 38

MTC 
+38 050 167 00 41

Київстар 
+38 097 099 99 94

Lifecell
+38 093 700 90 70

skype: sakums_europa

e-mail: sales@sakums.com.ua

Наталія Лихолат

Тел.: +38 044 338 77 38

MTC 
+38 050 167 00 41

Київстар 
+38 097 099 99 94

Lifecell
+38 093 700 90 70

skype: sakums_europa

e-mail: europa@sakums.com.ua

Катерина Головко

Тел.: +38 044 338 77 38

MTC 
+38 050 167 00 41

Київстар 
+38 097 099 99 94

Lifecell
+38 093 700 90 70

skype: sakums_exotic

e-mail: info@sakums.com.ua

Олена Карпуніна

Тел.: +38 044 338 77 38

MTC 
+38 050 167 00 41

Київстар 
+38 097 099 99 94

Lifecell
+38 093 700 90 70

skype: sakums_office

e-mail: bustour@sakums.com.ua

Яна Семенець

Тел.: +38 044 338 77 38

MTC 
+38 050 167 00 41

Київстар 
+38 097 099 99 94

Lifecell
+38 093 700 90 70

skype: live:trip_434

e-mail: trip@sakums.com.ua

Олеся Собчук

Тел.: +38 044 338 77 38

MTC 
+38 050 167 00 41

Київстар 
+38 097 099 99 94

Lifecell
+38 093 700 90 70

e-mail: rest@sakums.com.ua

Схожі тури