1 день
Ужгород та "Закарпатське джакузі"
Прибуття в Ужгород. Зустріч групи на залізничному вокзалі. Екскурсія в Замок Унгвар - найстарішу фортецю Карпатського регіону, товщина захисних стін якогї сягає 10 м у висоту і 5 м в ширину. Вони оточені глибоким ровом і вражають своєю міццю і неприступністю. (вартість 100 грн / дор, 50 грн / дит.)
Вільний час на обід.
Запрошуємо Вас на оглядову екскурсію по Ужгороду, Ви побачите площу Корятовича, вулицю Корзо, будинок Гизелли, будинок «Білий Корабель», будинок жупанату, Хрестовоздвиженський собор і Єпископську Резиденцію, прогуляєтеся липовою алеєю.
Переїзд в Лумшори, де знаходяться знамениті карпатські чани ... в яких ми зможемо розслабитися після захоплюючих прогулянок по Ужгороду.
"Закарпатське джакузі": купання в чавунних чанах з мінеральною водою під відкритим небом, після чого «контрастний душ» - купання в холодній воді річки Туриці.
(Купання в Чанах – від 200 грн/особу)
Переїзд в Поляну. Поселення в готель. Вечеря. Вільний час.
2 день
Релакс в термальних джерелах.
Сніданок.
Виїзд в с. Косонь, де Вас чекає купання в термальних басейнах комплексу "ТЕРМАЛЬНІ ВОДИ КОСИНО" (ВХ. Квиток 600грн / 3 години; 50 грн - шафка для одягу) з відвідуванням королівського банного комплексу, який складається з 7 унікальних саун, аналогів яким немає в Україні!
Або
Запрошуємо порелаксувати в одному з кращих термальних курортів України! Пропонуємо відвідати термальний басейн «Жайворонок» (ВХ. Квиток – від 300 грн/особу) в м. Берегове - новий сучасний термальний басейн з мінеральною водою Закритий басейн площею 160 кв. м може вмістити до 80 відвідувачів одночасно. Інтер'єри оформлені в стилі давньоримських купалень. В основному басейні температура води 31-33 градуси, також в ньому функціонують гідромасаж, гейзер і два водоспади. Для гостей обладнано джакузі, де температура води становить 42-45 градусів. На території комплексу працюють кілька саун, соляна кімната, реабілітаційний кабінет, фітнес-зал, масажні кабінети, кафе. Головною родзинкою даного комплексу є наявність мінеральних басейнів як на свіжому повітрі, так і в приміщенні!
Повернення в готель. Вечеря. Вільний час. Ночівля.
3 день
Водоспад "Шипіт" та озеро "Синевір"
Сніданок.
Виїзд на екскурсію "Водна феєрія Карпат».
Водоспад "Шипіт" - один з найкрасивіших і найбільш повноводних водоспадів Закарпаття. Знаходиться в горах на околиці села Пилипець. Прозваний Шипотом за гучний голос, який здалеку чується як шепіт. Вода стікає з полонин Боржави і падає мальовничими каскадами з висоти 14 м.
Екскурсію в Національний природний парк «Синевир».
Відвідування реабілітаційного центру бурих ведмедів, який створений з метою реабілітації ведмедів, які зазнали жорстокого поводження в неволі та потерпілих від стихійного лиха для відтворення їх популяції у природньому середовищі існування.
Обід в Карпатській колибі (за дод. плату)
Екскурсія до озера Синевир - овіяне легендами, дивовижне за красою, озеро розташоване між лісистими горами, альпійськими луками, швидкоплинними ріками Теребля і Чорна ріка, в заповідній зоні на висоті 989 метрів над рівнем моря. Пішохідна прогулянка до озера, овіяного таємничими легендами минулого.
Повернення в готель.
Вх. Квитки:
Вільний час. Вечеря!
4 день
Палац Шерборнів, Мукачево, замок Паланок
Сніданок. Виселення з готелю.
Продовжуємо подорож Закарпаттям!
Відвідування елегантного мисливського замку-палацу графів Шенборнів (санаторій Карпати). Навколо «казкового» замку, немов змальованого по картинці мушкетерського роману, розташований прекрасний сад-дендрарій з декоративним озером обриси якого повторюють карту Австро-Угорщини. (Палац Шенборна (санаторій Карпати) - 50 грн / дор, 30 грн / дет).
Виїзд в старовинне місто Мукачево.
Відвідування середньовічного замку «Паланок» (замок Паланок 100грн / дор, 50 грн / дет).
У Мукачівському замку "Паланок" Ви побачите відреставровану середньовічну фортифікаційну архітектуру, старовинні двори та галереї з виставками сучасної скульптури.
Оглядова екскурсія по Мукачево, Ви пройдетеся по різноколірних вуличках, які нагадують казкове містечко. Побачите ратушу побудовану в 1904 р., за проектом угорського архітектора Яноша Бабули, римсько-католицький собор св.Мартіна (1904 р.), Собор Успіння Богородиці (1829 р.) та інші архітектурні пам'ятки.
Вільний час. Відправлення до Києва поїздом.