Автобусний тур в Хорватію "АДРІАТИКА - ТАМ, ДЕ ЗДІЙСНЮЮТЬСЯ МРІЇ"

Тривалість: 12

Маршрут: Київ - Мукачево - Загреб - Дубровник* - Шибеник* - Мукачево

Мінімальна вартість: 13455 грн

Транспорт: Автобус

Для замовлення туру залиште запит, або зв'яжіться з менеджером

Гарантований виїзд 15.09.2020

Можливий виїзд автобусом из Києва 14.09.20

Організована сдача тесту ПЛР в м.Києві


Запрошуємо провести незабутній відпочинок на Адріатичному морі казкової Хорватії! На вас чекає 7 ночей відпочинку в перлині Далмації, місті Трогір, де неймовірне чисте море, теплий і м'який клімат, зручна інфраструктура! Це один із найпопулярніших напрямків літнього відпочинку в Європі.

Розпочнемо подорож зі знайомства з столицею Хорватії - містом Загреб;

дізнаємось багате історичне минуле Дубровника;

відвідаємо стародавні міста - зітканий з палаців Трогір та найбільше місто Далмації Спліт;

познайомимось з перлиною Далмації - Імотським озерним краєм;

відправимось на морську прогулянку до сонячних островів - Хвар та Брач;

помилуємось каскадами водоспадів парку КРКА та прогуляємось колоритним Шибеником.

Особливості туру

Популярний тур в Хорватію з 2016 року без нічних переїздів

7 ночей відпочинку на Адріатичному узбережжі в перлині Далмації, місті Трогір

Проживання в готелі Hotel Medena 3* в містечку Трогір на першій береговій лінії

Включено дворазове харчування ( сніданки та вечері) на курорті за системою "Шведський стіл" з великим асортиментом страв

Чудова екскурсійна програма, яка відкриває всю красу Далмації

Можливість здійснити морський круїз до островів

Маршрут
Київ
Мукачево
Загреб
Дубровник*
Шибеник*
Мукачево

Загальний кілометраж: 2300 км

1 день
Виїзд з Києва

Увага! Виїзд туристів з Києва: 14.09.2020
Організована здача тестів  ПЦР в місті Київ (орієнтовно в 08:30) 

18:30 - Зустріч туристів в Києві представником компанії Сакумс біля автобуса (автобус буде подано на парковку біля ПІВДЕННОГО залізничного вокзалу). 
19:00 - Виїзд з Києва. Нічний переїзд до Львова.

Або
Посадка в поїзд №29 сполучення Київ-Мукачево. Відправлення поїзда.

2 день
Наша подорож починається

Дати туру: 15.09.2020

03:30 - Зустріч туристів у Львові представником компанії Сакумс у автобуса (автобус буде поданий на парковку біля залізничного вокзалу, якщо стояти спиною до вокзалу, парковка буде праворуч, де сквер).
04:00 - Виїзд на кордон. Можливо приєднання в місті Стрий.
08:00 - Прибуття в Мукачево. Зустріч представником компанії Сакумс біля автобуса (автобус буде поданий на парковку на привокзальній площі).
08:30 - Виїзд на кордон. Проходження українсько-угорського кордону.
Переїзд по території Хорватії. Поселення в транзитний готель. Ночівля. 

3 день
Столиця Хорватії

Сніданок. Виселення з готелю. Переїзд по території Хорватії. Рекомендуємо екскурсію "Загреб - столиця Хорватії" (15 євро для дорослих/10 євро для дітей). Загреб - це місто контрастів - одночасно древній і молодий, уранці - діловий, увечері призначений для розваг. Місто за багатьма характеристиками є європейським мегаполісом, але його, передусім, знають, завдяки чарівності його центру і гостинності його жителів.

Переїзд на курорт. Поселення в готель. Вечеря. Ночівля. 

4 день
Відпочинок на Адріатичному узбережжі

Сніданок. Відпочинок на морі в курортному містечку Трогір, це одне з найцікавіших міст в усій Хорватії. Воно було засноване ще у третьому столітті, грецькими колоністами, і має багату історію, а також добре збережену архітектуру. Центр Трогіра, з його мурами та вежами, занесено до списку ЮНЕСКО. Знаходиться місто на березі Каштеланської затоки в Адріатичному морі, між материком та островом, та з’єднаний кам’яним мостом.

Вечеря. Ночівля.

5 день
Стародавнє місто з багатою історією

Сніданок. Відпочинок на морі.

У другій половині дня пропонуємо відвідати екскурсію в Дубровник (40 євро для дорослих/ 30 євро для дітей) - стародавнє місто з багатою історією (внесений до списку всесвітньої спадщини ЮНЕСКО). Починаючи з доби середньовіччя, процвітання міста грунтувалося на добре розвиненій морській торгівлі і вмілої дипломатії, що дозволило Дубровницької республіці стати єдиним містом-державою в східній Адріатиці, здатним змагатися з Венецією. У Дубровнику процвітали мистецтво і наука, місто стало одним з центрів розвитку хорватської мови і культури. Покоління минулого залишили тут приголомшливу архітектурну спадщину, що в поєднанні з красою місцевої природи призвело до того, що місто називають «Перлиною Адріатики».
Повернення на курорт. Вечеря. Ночівля.

6 день
Трогір і Спліт

Сніданок. Відпочинок на морі.

Пропонуємо екскурсію по містах Трогір і Спліт (40 євро для дорослих/ 30 євро для дітей). Трогір- місто, знаменитий своєю невеликою за площею історичною частиною з унікальним скупченням палаців, храмів, веж і старовинних будівель. Це місто хорватського узбережжя став Меккою художників. Центральна історична частина Трогіра внесена до списку Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО. Спліт найбільше місто Далмації, центр курортного регіону, другий за величиною в Хорватії після столиці - Загреба. Основною визначною пам'яткою є палац, побудований римським імператором Діоклетіаном. Це чотирикутний міні-місто, відокремлений від решти міста високими стінами зберіг в собі дух великої Римської Імперії. Центральна історична частина Спліта внесена до списку Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО.
Повернення на курорт. Вечеря. Ночівля.

7 день
Чарівні острови Хорватії

Відпочинок на Адріатичному узбережжі. Харчування сніданки і вечері. 

Рекомендуємо розважальну прогулянку на кораблику «Чарівні острови Хорватії + Fish Picnic» (40 євро). Ви зможете помилуватися морськими пейзажами, позасмагати, поплавати, покуштувати свіжу риби і домашнє вино. Орієнтовна програма прогулянки: Виїзд вранці приблизно 09: 30, вітальний напій на борту і відплиття в напрямку Blue lagoon, острів Дрвенік Вели (Drvenik Veli). Якщо мрієте виїхати на острів, багатий первозданною природою і місцями, які змушують відчути, що ви єдина людина на світі, то Дрвенік - ваш ідеальний вибір, у вас буде вільний час для купання в відкритому морі, далі відправлення до острову Шолта (island of Solta , Maslinica) - одному з наймальовничіших місць в Хорватії. Його основне багатство - це незаймана природа, мальовничі бухти, багате рибою море, що і робить відпочинок на Шолта привабливим для тих, хто хоче відпочити від міської метушні. У вас буде вільний час на узбережжі в м.Маслініца, і далі ми перепливаємо в бухту Дуга (Duga bay), пляжі тут просто чарівні, невеликі, затишні, пологі з найчистішим морем і чудовим видом на острів Fumiju, тут у вас буде обід (барбекю з риби, (якщо ви не їсте риби, то попередньо можна замовити м'ясо): + свіжий салат + вино). Орієнтовна тривалість 10:00-16:00. Програма приблизна, маршрут може незначно змінюватися. 
Повернення в готель. Вечеря. Ночівля.

8 день
Райський пляж Пунта Рата і Рив'єра Оміш

Відпочинок на Адріатичному узбережжі. Харчування сніданки і вечері. Відпочинок на морі.

Рекомендуємо екскурсію «Райський пляж Пунта Рата і Рив'єра Оміш» (35 євро). Пунта Рата - це найкрасивіший пляж в Європі і Хорватії з кристально чистим морем, який американський журнал Форбс включив в список десяти найкрасивіших пляжів в світі і поставив на перше місце серед європейських пляжів. Пляж має сертифікат якості пляжів «блакитний прапор». Місто Оміш розташований в гирлі річки Цетіне, що впадає в Адріатичне море. Завдяки відмінній зв'язку з внутрішніми частинами, Оміш був важливим портом. Крім рибного лову й військової традиції, найдовше збереглася традиція піратства! І сьогодні найбільш яскраво про це свідчать дві фортеці, що збереглися з тієї епохи - Mirabella (Peovica) і Starigrad (Fortica). Рив'єра Оміш славилася також ручним виробництвом вітрильників, копії яких можна побачити в місцевій верфі.
Повернення в готель. Вечеря. Ночівля.

9 день
Національний парк КРКА і місто Шибеник

Відпочинок на Адріатичному узбережжі. Харчування сніданки і вечері. Відпочинок на морі.
Рекомендуємо факультативну екскурсію в Національний парк КРКА і місто Шибеник (30 євро для дорослих/ 25 євро для дітей + вх.квиток). Національний парк КРКА - один з найвідоміших нацпарков Хорватії, за популярністю серед туристів утримує міцне друге місце після Плітвіцьких озер. Основна родзинка парку - красиві каскади водоспадів. Піша прогулянка дуже приємна - створюється відчуття, що потрапляєш в даний водне царство: навколо безліч водоспадів, водопадиков, потічків, заплав ... У теплу пору тут можна навіть скупатися, але щоб не порушувати природну рівновагу, тільки в спокійній заводі з видом на каскади Скрадінскі Бука - найвідомішого та великого водоспаду, вражаючого своєю красою. Шібенік- місто, розташоване в безпосередній близькості від Національного парку КРКА. Головна визначна пам'ятка міста - кафедральний собор св. Якова (внесений до списку світової спадщини Юнеско). Цей унікальний білокам'яний католицький собор XV століття - спільний шедевр двох найзнаменитіших хорватських середньовічних архітекторів і скульпторів - Юрая Далматінац і Миколи Фіорентінаца. Місто колоритний і дуже самобутній, залишає теплі спогади на все життя !!!
Повернення в готель. Вечеря. Ночівля.

10 день
Восьме чудо Світу

Сніданок. Виселення з готелю. Переїзд по території Хорватії.

Факультативно пропонуємо відвідати парк Плітвицькі Озера (35 євро для дорослих/20 євро для дітей до 17,99 років/діти до 6,99 років безкоштовно). Хорвати часто називають це місце "восьмим чудом світу" - 16 озер національного парку, і 92 каскади водоспадів з блакитними, а часом смарагдовими відтінками води, по прозорості не зрівняються ні з чим, вважаються одним з найунікальніших природних явищ у світі. Це одне з небагатьох місць на планеті, де щороку народжуються нові водоспади. Говорять, що одного разу королева молилася про дощ, і молитва її була почута. З неба хлинули водні потоки і заповнили по самі вінця близько двадцяти Плітвицьких озер.
Поселення в транзитний готель. Ночівля.

11 день
Повернення в Україну

Сніданок. Виселення з готелю. Виїзд в сторону угорсько - українського кордону. Проходження кордону.
Прибуття в Мукачево близько 20:30.
Прибуття до Львова близько 01:30.

12 день

Прибуття до Києва близько 09:00.

Тривалість: 12

Маршрут: Київ - Мукачево - Загреб - Дубровник* - Шибеник* - Мукачево

Мінімальна вартість: 13455 грн

Транспорт: Автобус

Вартість туру


HOTEL MEDENA 3* опис готелю

(харчування сніданки+вечері)

Дати тура

З людини при проживанні в двомісному номері (Economy)

З людини при проживанні в двомісному номері

(Standard)

З людини при проживанні в двомісному номері

(Superior)

15.09.2020

465 євро

SPO 390 євро

495 євро

SPO 42євро

535 євро

SPO 48євро

 

Доплата за одномісне розміщення Standard - 150 євро

Доплата за одномісне розміщення Superior - 210 євро

Знижка для дітей до 12 років при проживанні в номері Economy та Standard з 1-м дорослим - 10 євро

Знижка для дітей до 12 років при проживанні в номері Economy та Standard з 2-ма дорослими - 25 євро

Знижка для дітей до 10 років при проживанні в номері Standard з 2-ма дорослими - 40 євро

Акції
Яскраві емоції в день народження

Особливий день дає особливі переваги! Якщо ви святкуєте свій день народження під час подорожі, отримайте депозит 20€ на додаткову екскурсійну програму.

Повнота вражень

Замовте місця в 2, 3, або 4 ряду по ціні 15€.

Більше простору

Замовте біля себе гарантоване вільне місце в автобусі по ціні 90€.

Вигідна ціна на останні місця

Бронюйте місця в автобусі в останньому ряду і отримайте знижку 30€.

Сімейні переваги

Для дітей віком до 12 років знижка від 10 до 40€ від базової вартості дорослого при проживанні з двома дорослими в номері DBL + exb, або TRPL.

Входить у вартість
 • Проїзд автобусом по маршруту; 
 • Проживання 2 ночі в готелях 3* по дорозі на Адріатику і назад, харчування - сніданки; 
 • Проживання в готелі вибраної категорії на Адріатичному узбережжі (7 ночей), харчування - сніданки + вечері, на вечерю (напої за додаткову оплату);  
 • Супровід керівником групи. 
Не входить у вартість
 • Курортний збір (оплачується при бронюванні туру) - 20 євро з особи;
 • Медичне страхування - 5 євро, для осіб старше 60 років - 13 євро; 
 • Факультативні програми і вхідні квитки; 
 • Проїзд на громадському транспорті;    
 • Особисті витрати;   
 • Туроператор «САКУМС» може надати послуги щодо придбання залізничних квитків Київ-Ужгород(Мукачево)-Київ - 1750 грн (купе). Квитки можна купити самостійно, обов'язково завчасно уточніть у менеджера номер поїзда. Увага! Вартість квитків може бути змінена Туроператором після придбання, внаслідок підняття тарифів, чи підтвердження УЗ дорожчого поїзда.
 • Доплата за автобус Київ-Мукачеве-Київ - 40 євро.
Залишити відгук

Чарівний відпочинок

Хочу висловити найщирішу вдячність САКУМСу за чудовий відпочинок. Це був мій перший досвід відпочинку з САКУМС. Я багато подорожую автобусними турами. Замовила в січні 2020 тур в Амстердам, але короновіпус і карантин внесли свої поправки. Були переживання, що кошти пропали, але все вийшло чудово. Дуже сподобалось: брали аналізи на тести в офісі компанії, а не в лабораторії (менше ймовірність контакту з хворими), дуже гарний і комфортабельний автобус (окрема подяка водіям Анатолію і Василю - щирі, усміхнені в автобусі чисто). ВЕЛИЧЕЗНА ПОДЯКА нашому гіду ОКСАНІ - уважна, відповідальна, дуже цікаву інформацію розказувала, завжди про нас щиро піклувалась). Отель, харчування все дуже пристойно!!!! Море найкраще!!!! Мрію подорожувати з САКУМС ще багато разів!!!!

15.09.2020
Жанна Космацька

Замечательный тур, хочется вернуться туда еще!

Спасибо Сакумс за прекрасную программу тура, все очень и очень понравилось, тур в котором можно и прекрасно отдохнуть на море и посмотреть много чего интересного. В Хорватию поехали в первый раз и влюбились в нее, планируем на следующий год повторить ))) Море шикарное, переживали, что в сентябре будет прохладное, но нет, море теплое, погода отличная, отель отличный. Мы брали почти все экскурсии, все очень понравилось, особенно хочется выделить экскурсии на Плитвицкие озера и прогулку на кораблике по островам в Голубую лагуну с купанием в море, если кто сомневается брать их или нет, то обязательно возьмите, не пожалеете. Большое спасибо нашему руководителю тура Оксане Гавриловой - очень ответственная и внимательная ко всем туристам, профессионал своего дела. Хорошие впечатления останутся на долго, тур соответствует своему названию - в нем действительно сбываются мечты! )))

15.09.2020
Елена Прудко

Спасибо за тур в Хорватию

Добрый день, Сакумс ! Благодарим Вас за прекрасный тур и хорошие места в автобусе по "Адриатика - там , где сбываются мечты " с 7 сентября по 18 сентября 2017 г. Тур понравился и хотим поехать и в следующем году. Я была на родине своего дедушки, которого никогда не видела, но те места меня просто очаровали, было приятно и спокойно на душе и отпуск прошел замечательно. Хорватия очень понравилась Плитвицкими Озерами и водопадами..чистым воздухом и прекрасным морем . Пикник с купанием в открытом море и вкуснейшей рыбой с вином и ракией всем очень поднял настроение.. Желаем Вам успехов, здоровья и процветания!

07.09.2017
Ольга Таранюк

У підсумку – не просто збувалися мрії майже на кожному кроці, а ще й багато було приємних несподіванок і сюрпризів! Це один з небагатьох випадків, коли результат значно перевищує очікування.

…Я почав активно подорожувати по різних країнах з 2008 р. І ця подорож за цей період у мене 23-тя, країна (Хорватія) – 34-та, туроператор (Сакумс) – 16-й. Зараз, коли за незначними винятками відвідана практично вся Європа, білою плямою тривалий час залишались колишні югославські країни (крім епізодично-парогодинної Любляни транзитом до Риму 2011-го). Найрепрезентативнішою туристичною країною серед них я завжди вважав Хорватію, тому мріяв ґрунтовно відвідати вже багато років. Ґрунтовно – це щоб в одну подорож неодмінно попав знаменитий «хорватський туристичний квартет» – Загреб, Плітвіцькі озера, Спліт та Дубровник. Більшість турів до Хорватії від більшості туроператорів, виходячи з «неправильної» конфігурації країни та, відповідно, правил логістики маршрутів, увесь цей квартет не охоплюють. І от раптом я знайшов туроператора «Сакумс» (з латиської – джерело). Гранд-тур «Адріатика. Там, де збуваються мрії». Хоч і не гарантовано, але передбачається відвідування усього квартету! Але ж на те тур так і називався. У підсумку – не просто збувалися мрії майже на кожному кроці, а ще й багато було приємних несподіванок і сюрпризів! Це один з небагатьох випадків, коли результат значно перевищує очікування. Мені не тільки вдалося відвідати омріяний хорватський квартет. Таланило майже в усьому, і багато чого позитивного було вперше – перший безвіз до Євросоюзу (хоч різні державні кордони довелося перетинати і відповідно проходити контроль (це не Шенген) 16 разів, але в цілому кожен з них досить швидко), прекрасна дружня група, чітка й продумана організація подорожі, постійно комфортна погода, вперше у моєму досвіді подорожей зручні два місця на одного в автобусі всього лише в четвертому ряді (причому з розетками для зарядки апаратури біля кожної пари місць по всьому автобусу!), приємні оригінальні професійні гіди (в різних місцях Хорватії – Елена, Єлена і Гелена, кожна зі своєю неповторною родзинкою), плюс вид з вікна готелю, якість харчування і ще багато чого. Вперше також у «намисті» моїх подорожей до організатора (як до компанії «Сакумс», так і до Тараса Кузіва як відповідального супроводжуючого) майже відсутні будь-які претензії, принаймні суттєві. За винятком того, що не виконано було обіцянку можливості купання у відкритому морі під час фіш-пікніка, але то таке. І з берега непогано покупатись за один день на трьох островах. Взагалі, туристичний екстаз (у формі «Вау!!!» та інш.) доводилося відчувати щодня по декілька разів. Хорватія – це країна, у якій море краще, ніж у Греції, а автобани якісніше, ніж в Німеччині. Загреб – це одночасно Париж, Відень, Будапешт і Прага. Дубровник, Спліт і Трогір – це симбіози Венеції, Риму та Афін. Тільки все занадто якісно, відшліфовано й відполіровано, нереально досконало, охайно туризмізовано, і при тому не втрачається місцевий колорит. Прониклива історія про побачену нами в Дубровнику кішку на ймення Аппофігея (причому наголошено, що з двома «п»), яка живе при одному з храмів і полюбляє увечері пити кагор, а з похмілля зранку веде себе дещо неадекватно. Плітвіцькі озера – це фантастичний Космос, це якийсь потойбічний світ зі своїми 90 (я не рахував, але так говорять) відтінків блакиті. А як національний парк, з точки зору поєднання туризму і охорони природи, то я такого не бачив навіть у нацпарках США. Я не знаю, чи виділяють вони класичні функціональні зони, але туристи пересуваються суворо по визначених маршрутах, уздовж озер – по своєрідних стежинах-пірсах, коли ти можеш досхочу насолоджуватись неперевершеною природною красою, фотографувати, знімати відео, але не можеш нашкодити. Ми були там у п’ятницю, і на цих стежинах народу з усього світу, як у діловому районі мегаполісу в години пік. Таке скупчення я пам’ятаю лише на туризмізованій ділянці Великої Китайської стіни неподалік від Пекіна. І ніхто при тому в жодне озеро не впав. І трохи про атрактивність екскурсійних трас. Автобановий шлях уздовж Адріатичного узбережжя (з урахуванням дороги до Дубровника із заїздом у Боснію довелося проїхати в один бік близько 300 км) – це також окремий Космос, окремий світ яскравого польоту по Глибинах Гармонії природи і архітектури, і будь-який Лазурний берег зі своїми Ніццами й Монаками здається просто дитячим лепетом… Нарешті, про невеликі хорватські села й містечка. Справжніми сюрпризами-бонусами-відкриттями для мене стали Разтоки, Прімоштен і Маслениця. По мініатюрності, «оформленості» та «вписуваності» у ландшафт з ними може посперечатись хіба що Німеччина, але там значно більше штучного й наносного, а тут – більше життєвості. І наостанок підкреслю вражаюче-пронизливу прозорість усіх водойм – і озерних, і морських. Навіщо ті Мальдіви? Я щиро вдячний компанії «Сакумс» за втілення мрій, причому з надлишком.

22.06.2017
Костянтин Горб

Райское место,которое заставит вернуться сюда еще не один раз!

Это наше второе путешествие с Сакумсом в этом году. Были в восхищении от первой поездки, поэтому решились на вторую. Сакумс не перестает удивлять! Прекрасная экскурсионная программа, хорошие отели с хорошими завтраками и ужинами на побережье. Отдельное спасибо нашим водителям и нашему гиду Тарасу Кузиву за профессионализм,доброжелательность, внимание и помощь в решении наших проблем! Долгие переезды первые два дня скрашиваются экскурсиями в Тимишоаре , Загребе. Третий день - Плитвицкие озера, просто нет слов, это нужно увидеть! Сказочное, райское место! Отдых на море мы совмещали с экскурсиями: Растоке, Примоштен, Трогир, Дубровник. Хотелось посмотреть все! Но к сожалению в одной поездке всю Хорватию не объездишь, сюда нужно вернуться еще не один раз! Нам очень повезло с группой! Небольшая, но очень позитивная и дружная , несмотря на разницу в возрасте ( от 5 до 72 лет)! Было интересно и весело! Большое спасибо коллективу Сакумса за чудесную поездку и предоставленные нам бонусы! Ждем с нетерпением новых встреч с Вашей командой!

22.06.2017
Елена Мерзлякова
Просимо звернути увагу

Просимо звернути увагу

Важлива інформація щодо поїздок в Хорватію.

1. Для в’їзду в Хорватію кожен громадянин України, незалежно від віку, повинен отримати негативний результат ПЛР тесту. Між проведенням тесту (забором біоматеріалу для тесту) і проходженням кордону з Хорватією повинно пройти не більше 48 годин, тому важливо, щоб на довідці про результати тесту був вказаний час забору біоматеріалу, інакше час забору рахуватиметься з 00:00 годин з дати проведення тесту.

Довідка повинна бути на англійській мові, або на українській мові але обов'язково з нотаріально завіреним перекладом на англійську або хорватську мови, із зазначенням Прізвища та Імені, дати народження та серії і номера закордонного паспорта особи, що здає тест. Для проходження тесту в лабораторію потрібно приходити особисто з документом, що посвідчує особу (закордонним паспортом). До здачі тесту не допускаються особи з наявними симптомами ГРВІ.

Рекомендуємо зробити копію сертифікату для кордону.

Адреса рекомендованої клініки для здачі тесту в м.Києві:

ДНК лабораторія - вул. Ю. Глушка, 9 (ст.м. "Дорогожичі")

Вартість - 725 грн.

Здача аналізу буде здійснюватись організовано в день виїзду з Києва з 07:30 в порядку черги. Забір сертифікатів з результатами тесту буде здійснено представником компанії Сакумс в цей же день з 17 до 18 години.

Довідки туристам будуть видані в день виїзду з м.Мукачево при посадці в автобус.

Увага: для того, щоб результати тесту були достовірні за 3 години до здачі матеріалу для тесту рекомендовано не курити, не вживати ніякі напої, окрім звичайної питної води, не їсти, не користуватись спреєм/каплями для носу та горла, не смоктати ліки/цукерки, не жувати гумку і не чистити зуби! Це все може призвести до неточних аналізів!

Якщо ви здаєте тести самостійно, в такому випадку туристична компанія не несе відповідальності за своєчасність видачі результатів тесту. Турист особисто несе відповідальність за своєчасну здачу та отримання результатів тесту.

2. Travel announcement - анкета з деталями вашої подорожі для епідеміологічної служби Хорватії.

Анкету треба заповнити самостійно після отримання інформаційного листа від Туроператора Сакумс. В анкеті обов’язково треба вказувати РЕАЛЬНУ електронну пошту, до якої ви маєте доступ, оскільки вам надійде підтвердження, яке необхідно роздрукувати і пізніше пред’явити на кордоні при в’їзді в Хорватію.

Для заповнення анкети вам буде потрібен закордонний паспорт (ваш та членів вашої сім’ї, якщо вони подорожують з вами) та інформаційний лист від туроператора з інформацією щодо готелів по маршруту.

Зразок заповнення Анкети можна подивитись тут.

Заповнити анкету можна за посиланням:

https://entercroatia.mup.hr/

Зверніть увагу, в підтвердженні, яке ви отримаєте на електронну пошту після заповнення анкети і яке обов’язково треба роздрукувати, не буде ваших особистих даних, лише код.

Якщо ви їдете з сім’єю, всіх членів родини можна внести в одну анкету, натиснувши на посилання “Add Passenger” і усім можна вказати одну електронну пошту.

Менеджери по роботі з туристами
Тетяна Крвавич

тел.: +38 044 221 77 37 (вн.116)

тел.: +38 097 918 29 78

skype: sakums_bustour

e-mail: office@sakums.com.ua

Альона Галинська

тел.: +38 044 221 77 37 (вн.104)

тел.: +38 097 099 99 94

skype: trip_434

e-mail: trip@sakums.com.ua

Олена Карпуніна

тел.: +38 044 221 77 37 (вн.107)

тел.: +38 099 154 69 84

skype: sakums_office

e-mail: bustour@sakums.com.ua

Лариса Беркут

тел.: +38 044 221 77 37 (вн.102)

тел.: +38 067 124 55 88

skype: tour_360

e-mail: trip@sakums.com.ua

Менеджери напрямку
Ольга Єфімова

тел.: +38 044 221 77 37 (вн.106)

тел.: +38 099 488 41 42

skype: sakums_exotic

e-mail: info@sakums.com.ua

Схожі тури