Автобусний тур в Хорватію "Адріатика. Там де здійснюються мрії!"

Тривалість: 10

Маршрут: Мукачево - Будапешт - Загреб - Плітвіцькі Озера* - Трогір* - Спліт* - Шибеник* - Дубровник* - Загреб* - Мукачево

Мінімальна вартість: 28858 грн

Транспорт: Автобус

16.08.2024
18.08.2024
25.08.2024

Для замовлення туру залиште запит, або зв'яжіться з менеджером

Запрошуємо на відпочинок на одному з найкращих курортів Хорватії. 

Північна Далмація - це надзвичайно красивий регіон Хорватії з прекрасно розвиненою туристичною інфраструктурою. Цей регіон славиться дуже чистою акваторією і сприятливим кліматом біля узбережжя. Північна Далмація ідеально підходить для романтичного і усамітненого проведення часу, адже берегова лінія в районі Задара сама порізана в Хорватії і завдяки цьому тут знаходиться дуже багато печер, водоспадів, заток, бухт і острівців.

Особливості туру

Комфортний тур в Хорватію з 2017 року без нічних переїздів

7 ночей відпочинку на Адріатичному узбережжі на курорті

Включено тільки сніданки або дворазове харчування на курорті з великим асортиментом страв

Чудова екскурсійна програма, яка відкриває всю красу Далмації: Спліт, Дубровник, Хвар, Пакленські острови та острів Брач

Відвідування Національного парку КРКА який внесений до списку світової спадщини Юнеско

Маршрут
Мукачево
Будапешт
Загреб
Плітвіцькі Озера*
Трогір*
Спліт*
Шибеник*
Дубровник*
Загреб*
Мукачево

Загальний кілометраж: 2500 км

Вартість туру

Актуальні ціни дивитись онлайн 

Проживання в HOTEL ZORA *** - НВ (сніданок+вечеря)

Дата виїзду

Вартість туру при 2-х місному розміщенню

Вартість за третього дорослого в номері на доп. ліжку

Діти до 6,99 років, при умові проживання з двома дорослими в одному номері( на доп.ліжку)

Діти 7 - 11,99 років,  при умові проживання з двома дорослими в одному номері( на доп.ліжку)

Вартість за номер Sngl

16.08.2024

825

770

290

455

100

опис готелю дивитись тут 


Проживання в HOTEL BRZET *** - НВ (сніданок + вечеря)

Дата виїзду 

Вартість туру при    2-х місному розміщенню

Вартість за третього дорослого в номері TRPL на доп. ліжку

Діти до 11,99 років, при умові проживання з двома дорослими в одному номері( на доп.ліжку)

Діти до 11,99 років,  при умові проживання з одним дорослими в одному номері( на основ.ліжку)

Вартість за номер Sngl

21.06.2024

689

602

473

559

904

18.08.2024

813

706

546

653

1079

25.08.2024

799

696

538

642

1057

 

Дізнатись більше
Відгуки про тур

Большое спасибо за организацию, прекрасного гида-руководителя (Ирина Ильина) и незабываемые впечатления!

Сегодня ночью вернулись домой после тура "Адриатика - там где сбываются мечты" (10.09.2021). Большое спасибо за организацию, прекрасного гида-руководителя (Ирина Ильина) и незабываемые впечатления! Плитвицкие озера и Крка, острова Хвар и Брач, обзорная площадка Биоково, Загреб, Сплит с Трогиром, Шибеник и конечно же Макарска с ее бесконечной набережной и соснами на самом берегу, останутся с нами до конца жизни! Еще раз огромное спасибо, Вам и всем сотрудникам Сакумса крепкого здоровья и до новых встреч!
P.s. Ждем на следующий год новых предложений по Греции (Афины, Дельфы,Микены, Салоники, Корфу, Крит, Санторини, Скиафос, Олимп и т.д.), Франции (Мон-Сен Мишель, Живерни. Страсбур и т.д.), Норвегии (Язык Тролля, Прекестулен. Кьераг и т.д.))))

10.09.2021
Шилов Андрій
Більше відгуків
1 день
Наша подорож починається

Прибуття в Мукачево. Пересадка в комфортний автобус, о 07:00 виїзд у бік кордону. Перетин українсько-угорського кордону. Переїзд територією Угорщини.
Переїзд до готелю. Ночівля.

2 день
Восьме диво світу - Плітвіцькі озера

Сніданок. Виселення із готелю. Переїзд територією Хорватії.

Охочих запрошуємо на екскурсію на Плітвицькі Озера: (15 євро + вхідний квиток). Хорвати часто називають це місце "восьмим дивом світу" - 16 озер національного пар-ку, і 92 каскади водоспадів з блакитними, а часом смарагдовими відтінками води, за прозорістю незрівнянною ні з чим вважаються одним із найунікальніших природних явищ у світі. Це одне з небагатьох місць планети, де що-року народжуються нові водоспади. Кажуть, що одного разу королева молилася за дощ, і молитва її почула. З неба ринули водні потоки та заповнили до країв близько двадцяти Плітвицьких озер.

Переїзд до готелю. Поселення. Вечеря. Нічлігта проживання на курорті.

3 день
Трогір та Спліт

Сніданок. Відпочинок на морі.
Пропонуємо екскурсію на південь Хорватії по містах Трогір та Спліт (50 євро для дорослих/40 євро для дітей). Трогір - місто, знамените своєю невеликою за площею історичною частиною з унікальним скупченням палаців, храмів, веж і старовинних будівель. Це місто хорватського узбережжя стало Меккою художників. Центральну історичну частину Трогіра внесено до списку Світової спадщини ЮНЕСКО. Спліт - найбільше місто Далмації, центр курортного регіону, дру-ге за величиною в Хорватії після столиці - Загреба. Основною пам'яткою є палац, збудований римським імпера-тором Діоклетіаном. Це чотирикутне міні-місто, відокремлене від решти міста високими стінами зберегло в собі дух великої Римської Імперії. Центральна історична частина Спліту внесена до списку Світової спадщини ЮНЕСКО. Повернення на курорт. Вечеря. Ночівля.

4 день
Національний парк КРКА та місто Шибеник

Сніданок. Відпочинок на морі.

Пропонуємо відвідати Національний парк КРКА та місто Шибеник (40 євро + вх.квиток). Програма на пів дня. Національний парк КРКА - один із найвідоміших нацпарків Хорватії, який за популярністю серед туристів утримує міцне друге місце після Плітвицьких озер. Основна особливість парку - найкрасивіші каскади водоспадів. Піша прогулянка дуже приємна - створюється відчуття, що потрапляєш у справжнє водне царство: навколо безліч водоспадів, водоспадів, струмків, заплав... У теплий час тут можна навіть викупатися, але щоб не порушувати природну рівновагу, тільки в спокійній затоці з видом на каскади Скрадинського Бука - Найвідомішого і найбіль-шого водоспаду, що вражає своєю красою. Шибеник-місто, розташований у безпосередній близькості від Націо-нального парку КРКА. Головна пам'ятка міста – кафедральний собор св. Якова (внесений до списку світової спадщини ЮНЕСКО). Цей унікальний білокам'яний католицький собор XV століття – спільний шедевр двох найзнаменитіших хорватських середньовічних архітекторів та скульпторів – Юра Далматинаца та Миколи Фіорентинаця. Місто колоритне і дуже самобутнє, залишає теплі спогади на все життя!

Повернення на курорт. Вечеря. Ночівля.

5 день
Відпочинок на морі

Сніданок.
Відпочинок на морі.
Прогулянка на кораблику “Чарівні острови Хорватії + Fish Picnic» (50 євро)
Вас чекає прогулянка на кораблі на знамениті острови Хвар і Брач. На кораблі організовані всі умови для веселого відпочинку. Спочатку корабель перейде до острова Хвар, де у вас буде можливість прогулятись містом і зробити незабутні фотографії. Після прогулянки на кораблі відбудеться обід, який входить у вартість програми, де вам подадуть на вибір риба-гриль або курячий стейк гриль, гарнір, вино та безалкогольні напої Пізніше корабель зупиниться на кілька годин на острові Брач. Тут ви зможете покупатись на знаменитому пляжі «Золотий Ріг». Орієнтовна тривалість прогулянки: 8:00-18:00.
Повернення на курорт. Вечеря. Ночівля.

6 день
"Дубровник - перлина Адріатики"

Сніданок. Відпочинок на морі.
Запрошуємо відвідати екскурсію «Дубровник – перлина Адріатики» (60 євро дорослі / 50 євро діти) – стародавнє місто з багатою історією (внесене до списку всесвітньої спадщини ЮНЕСКО). Починаючи із середніх віків, процвітання міста ґрунтувалося на добре розвиненій морській торгівлі та вмілій дипломатії, що дозволило Дубровницькій республіці стати єдиним містом-державою у східній Адріатиці, здатним змагатися з Венецією. У Дубровнику процвітали мистецтво та наука, місто стало одним із центрів розвитку хор-ватської мови та культури. Покоління минулого залишили тут приголомшливу архітектурну спадщину, що у поєднанні з красою місцевої природи призвело до того, що місто називають «Перлиною Адріатики».
Повернення на курорт. Вечеря. Ночівля.

7 день
Масив Біоково + Sky walk

Сніданок. Відпочинок на морі.
Запрошуємо на екскурсію в національний парк "Масив Біоково + Sky walk" (60 євро). Якщо Ви відпочиваєте на Макарській Рив’єрі, то обов'язково відвідайте гору Біоково. На вас чекає незабутній підйом “за хмари” і фантастичні краєвиди! На висоті 1228 метрів тут відкрили оглядовий майданчик Sky Walk. Якщо ви любите адреналін — ця поїздка запам’ятається вам надовго! Макарська Рив’єра та острови Адріатики будуть перед вами як на долоні!

8 день
Відпочинок на морі

Сніданок. Відпочинок на морі.
 Вечеря. Ночівля.

9 день
Загреб - столиця Хорватії

Сніданок. Виселення із готелю.

Переїзд територією Хорватії.

Рекомендуємо екскурсію «Загреб – столиця Хорватії»(15 євро). Загреб - це місто кон-трастів - одночасно стародавнє і молоде, вранці - ділове, ввечері призначене для розваг. Місто за багатьма ха-рактеристиками є європейським метрополісом, але його насамперед знають завдяки чарівності його центру та гостинності його мешканців.

Переїзд до Угорщини. Поселення у готель. Ночівля.

10 день
Повернення в Україну

Сніданок.
Виселення з готелю.
Виїзд в сторону українського кордону.
Проходження кордону.
Прибуття в Мукачево та посадка на поїзд в Київ. 

Тривалість: 10

Маршрут: Мукачево - Будапешт - Загреб - Плітвіцькі Озера* - Трогір* - Спліт* - Шибеник* - Дубровник* - Загреб* - Мукачево

Мінімальна вартість: 28858 грн

Транспорт: Автобус

16.08.2024
18.08.2024
25.08.2024
Вартість туру

Актуальні ціни дивитись онлайн 

Проживання в HOTEL ZORA *** - НВ (сніданок+вечеря)

Дата виїзду

Вартість туру при 2-х місному розміщенню

Вартість за третього дорослого в номері на доп. ліжку

Діти до 6,99 років, при умові проживання з двома дорослими в одному номері( на доп.ліжку)

Діти 7 - 11,99 років,  при умові проживання з двома дорослими в одному номері( на доп.ліжку)

Вартість за номер Sngl

16.08.2024

825

770

290

455

1100

опис готелю дивитись тут 

Проживання в HOTEL BRZET *** - BВ (сніданок)

Дата виїзду 

Вартість туру при    2-х місному розміщенню

Вартість за третього дорослого в номері TRPL на доп. ліжку

Діти до 11,99 років, при умові проживання з двома дорослими в одному номері( на доп.ліжку)

Діти до 11,99 років,  при умові проживання з одним дорослими в одному номері( на основ.ліжку)

Вартість за номер Sngl

21.06.2024

626

553

442

516

810

18.08.2024

742742

651

512

604

975

25.08.2024

729

616

504

594

955

 

Проживання в HOTEL BRZET *** - НВ (сніданок + вечеря)

Дата виїзду 

Вартість туру при    2-х місному розміщенню

Вартість за третього дорослого в номері TRPL на доп. ліжку

Діти до 11,99 років, при умові проживання з двома дорослими в одному номері( на доп.ліжку)

Діти до 11,99 років,  при умові проживання з одним дорослими в одному номері( на основ.ліжку)

Вартість за номер Sngl

21.06.2024

689

602

473

559

904

18.08.2024

813

706

546

653

1079

25.08.2024

799

696

538

642

1057

 


Входить у вартість
 • Проїзд за маршрутом автобусом єврокласу;
 • Проживання у готелях рівня 3* з усіма зручностями;
 • Харчування - сніданки або сніданки та вечері; 
 • Супровід керівником групи. 
Не входить у вартість
 • Курортний збір в готелі (оплачується при бронюванні туру) - 21 євро з особи, діти до 12 років  - 15 евро;
 • Медичне страхування - 10 євро, для осіб 60-65 р. - 20 євро, для осіб старше 66 років від 40 євро. Вартість страхоки для дітей: 0-3 р. - 30 євро, діти 3-6 р. - 15 євро;
 • Страховка від невиїзду;
 • По бажанню в готелі Zora доплата за напої на вечерю +3 євро/доба (вона газована/негазована, біле/червоне вино, сік);
 • Факультативні програми і вхідні квитки; 
 • Вхідні квитки в екскурсійні об’єкти (церкви, собори, музеї тощо);
 • Проїзд на громадському транспорті;    
 • Особисті витрати;   
 • Туроператор «САКУМС» може надати послуги щодо придбання залізничних квитків Київ-Ужгород(Мукачево)-Київ - 2300 грн (купе). Квитки можна купити самостійно, обов'язково завчасно уточніть у менеджера номер поїзда. Увага! Вартість квитків може бути змінена Туроператором після придбання, внаслідок підняття тарифів, чи підтвердження УЗ дорожчого поїзда.
Акції
Яскраві емоції в день народження

Особливий день дає особливі переваги! Якщо ви святкуєте свій день народження під час подорожі, отримайте депозит 20€ на додаткову екскурсійну програму.

Повнота вражень

Замовте місця в 2, 3, або 4 ряду по ціні 15€.

Більше простору

Замовте біля себе гарантоване вільне місце в автобусі по ціні 90€.

Вигідна ціна на останні місця

Бронюйте місця в автобусі в останньому ряду і отримайте знижку 15€.

Залишити відгук

Большое спасибо за организацию, прекрасного гида-руководителя (Ирина Ильина) и незабываемые впечатления!

Сегодня ночью вернулись домой после тура "Адриатика - там где сбываются мечты" (10.09.2021). Большое спасибо за организацию, прекрасного гида-руководителя (Ирина Ильина) и незабываемые впечатления! Плитвицкие озера и Крка, острова Хвар и Брач, обзорная площадка Биоково, Загреб, Сплит с Трогиром, Шибеник и конечно же Макарска с ее бесконечной набережной и соснами на самом берегу, останутся с нами до конца жизни! Еще раз огромное спасибо, Вам и всем сотрудникам Сакумса крепкого здоровья и до новых встреч!
P.s. Ждем на следующий год новых предложений по Греции (Афины, Дельфы,Микены, Салоники, Корфу, Крит, Санторини, Скиафос, Олимп и т.д.), Франции (Мон-Сен Мишель, Живерни. Страсбур и т.д.), Норвегии (Язык Тролля, Прекестулен. Кьераг и т.д.))))

10.09.2021
Шилов Андрій

Там действительно сбылась моя мечта!

Если вы мечтаете о тёплом море, красивой архитектуре городов и красоте уникальной природы , то вам очень понравится это путешествие в Хорватию! Все сошлось в этом туре: я накупалась в чистейшей прозрачной воде Адриатического моря, увидела много красивых городов Далмации, съездила в национальные парки и побывала на лучшем пляже Пунта Рата. Отель находится в сосновом лесу с видом на море и чудесным закатом! Водители и гид сработали профессионально и четко. Очень рекомендую, Оценка 10 из 10!

15.09.2020
Кенчадзе Светлана

Чарівний відпочинок

Хочу висловити найщирішу вдячність САКУМСу за чудовий відпочинок. Це був мій перший досвід відпочинку з САКУМС. Я багато подорожую автобусними турами. Замовила в січні 2020 тур в Амстердам, але короновіпус і карантин внесли свої поправки. Були переживання, що кошти пропали, але все вийшло чудово. Дуже сподобалось: брали аналізи на тести в офісі компанії, а не в лабораторії (менше ймовірність контакту з хворими), дуже гарний і комфортабельний автобус (окрема подяка водіям Анатолію і Василю - щирі, усміхнені в автобусі чисто). ВЕЛИЧЕЗНА ПОДЯКА нашому гіду ОКСАНІ - уважна, відповідальна, дуже цікаву інформацію розказувала, завжди про нас щиро піклувалась). Отель, харчування все дуже пристойно!!!! Море найкраще!!!! Мрію подорожувати з САКУМС ще багато разів!!!!

15.09.2020
Жанна Космацька

Замечательный тур, хочется вернуться туда еще!

Спасибо Сакумс за прекрасную программу тура, все очень и очень понравилось, тур в котором можно и прекрасно отдохнуть на море и посмотреть много чего интересного. В Хорватию поехали в первый раз и влюбились в нее, планируем на следующий год повторить ))) Море шикарное, переживали, что в сентябре будет прохладное, но нет, море теплое, погода отличная, отель отличный. Мы брали почти все экскурсии, все очень понравилось, особенно хочется выделить экскурсии на Плитвицкие озера и прогулку на кораблике по островам в Голубую лагуну с купанием в море, если кто сомневается брать их или нет, то обязательно возьмите, не пожалеете. Большое спасибо нашему руководителю тура Оксане Гавриловой - очень ответственная и внимательная ко всем туристам, профессионал своего дела. Хорошие впечатления останутся на долго, тур соответствует своему названию - в нем действительно сбываются мечты! )))

15.09.2020
Елена Прудко

Спасибо за тур в Хорватию

Добрый день, Сакумс ! Благодарим Вас за прекрасный тур и хорошие места в автобусе по "Адриатика - там , где сбываются мечты " с 7 сентября по 18 сентября 2017 г. Тур понравился и хотим поехать и в следующем году. Я была на родине своего дедушки, которого никогда не видела, но те места меня просто очаровали, было приятно и спокойно на душе и отпуск прошел замечательно. Хорватия очень понравилась Плитвицкими Озерами и водопадами..чистым воздухом и прекрасным морем . Пикник с купанием в открытом море и вкуснейшей рыбой с вином и ракией всем очень поднял настроение.. Желаем Вам успехов, здоровья и процветания!

07.09.2017
Ольга Таранюк

У підсумку – не просто збувалися мрії майже на кожному кроці, а ще й багато було приємних несподіванок і сюрпризів! Це один з небагатьох випадків, коли результат значно перевищує очікування.

…Я почав активно подорожувати по різних країнах з 2008 р. І ця подорож за цей період у мене 23-тя, країна (Хорватія) – 34-та, туроператор (Сакумс) – 16-й. Зараз, коли за незначними винятками відвідана практично вся Європа, білою плямою тривалий час залишались колишні югославські країни (крім епізодично-парогодинної Любляни транзитом до Риму 2011-го). Найрепрезентативнішою туристичною країною серед них я завжди вважав Хорватію, тому мріяв ґрунтовно відвідати вже багато років. Ґрунтовно – це щоб в одну подорож неодмінно попав знаменитий «хорватський туристичний квартет» – Загреб, Плітвіцькі озера, Спліт та Дубровник. Більшість турів до Хорватії від більшості туроператорів, виходячи з «неправильної» конфігурації країни та, відповідно, правил логістики маршрутів, увесь цей квартет не охоплюють. І от раптом я знайшов туроператора «Сакумс» (з латиської – джерело). Гранд-тур «Адріатика. Там, де збуваються мрії». Хоч і не гарантовано, але передбачається відвідування усього квартету! Але ж на те тур так і називався. У підсумку – не просто збувалися мрії майже на кожному кроці, а ще й багато було приємних несподіванок і сюрпризів! Це один з небагатьох випадків, коли результат значно перевищує очікування. Мені не тільки вдалося відвідати омріяний хорватський квартет. Таланило майже в усьому, і багато чого позитивного було вперше – перший безвіз до Євросоюзу (хоч різні державні кордони довелося перетинати і відповідно проходити контроль (це не Шенген) 16 разів, але в цілому кожен з них досить швидко), прекрасна дружня група, чітка й продумана організація подорожі, постійно комфортна погода, вперше у моєму досвіді подорожей зручні два місця на одного в автобусі всього лише в четвертому ряді (причому з розетками для зарядки апаратури біля кожної пари місць по всьому автобусу!), приємні оригінальні професійні гіди (в різних місцях Хорватії – Елена, Єлена і Гелена, кожна зі своєю неповторною родзинкою), плюс вид з вікна готелю, якість харчування і ще багато чого. Вперше також у «намисті» моїх подорожей до організатора (як до компанії «Сакумс», так і до Тараса Кузіва як відповідального супроводжуючого) майже відсутні будь-які претензії, принаймні суттєві. За винятком того, що не виконано було обіцянку можливості купання у відкритому морі під час фіш-пікніка, але то таке. І з берега непогано покупатись за один день на трьох островах. Взагалі, туристичний екстаз (у формі «Вау!!!» та інш.) доводилося відчувати щодня по декілька разів. Хорватія – це країна, у якій море краще, ніж у Греції, а автобани якісніше, ніж в Німеччині. Загреб – це одночасно Париж, Відень, Будапешт і Прага. Дубровник, Спліт і Трогір – це симбіози Венеції, Риму та Афін. Тільки все занадто якісно, відшліфовано й відполіровано, нереально досконало, охайно туризмізовано, і при тому не втрачається місцевий колорит. Прониклива історія про побачену нами в Дубровнику кішку на ймення Аппофігея (причому наголошено, що з двома «п»), яка живе при одному з храмів і полюбляє увечері пити кагор, а з похмілля зранку веде себе дещо неадекватно. Плітвіцькі озера – це фантастичний Космос, це якийсь потойбічний світ зі своїми 90 (я не рахував, але так говорять) відтінків блакиті. А як національний парк, з точки зору поєднання туризму і охорони природи, то я такого не бачив навіть у нацпарках США. Я не знаю, чи виділяють вони класичні функціональні зони, але туристи пересуваються суворо по визначених маршрутах, уздовж озер – по своєрідних стежинах-пірсах, коли ти можеш досхочу насолоджуватись неперевершеною природною красою, фотографувати, знімати відео, але не можеш нашкодити. Ми були там у п’ятницю, і на цих стежинах народу з усього світу, як у діловому районі мегаполісу в години пік. Таке скупчення я пам’ятаю лише на туризмізованій ділянці Великої Китайської стіни неподалік від Пекіна. І ніхто при тому в жодне озеро не впав. І трохи про атрактивність екскурсійних трас. Автобановий шлях уздовж Адріатичного узбережжя (з урахуванням дороги до Дубровника із заїздом у Боснію довелося проїхати в один бік близько 300 км) – це також окремий Космос, окремий світ яскравого польоту по Глибинах Гармонії природи і архітектури, і будь-який Лазурний берег зі своїми Ніццами й Монаками здається просто дитячим лепетом… Нарешті, про невеликі хорватські села й містечка. Справжніми сюрпризами-бонусами-відкриттями для мене стали Разтоки, Прімоштен і Маслениця. По мініатюрності, «оформленості» та «вписуваності» у ландшафт з ними може посперечатись хіба що Німеччина, але там значно більше штучного й наносного, а тут – більше життєвості. І наостанок підкреслю вражаюче-пронизливу прозорість усіх водойм – і озерних, і морських. Навіщо ті Мальдіви? Я щиро вдячний компанії «Сакумс» за втілення мрій, причому з надлишком.

22.06.2017
Костянтин Горб

Райское место,которое заставит вернуться сюда еще не один раз!

Это наше второе путешествие с Сакумсом в этом году. Были в восхищении от первой поездки, поэтому решились на вторую. Сакумс не перестает удивлять! Прекрасная экскурсионная программа, хорошие отели с хорошими завтраками и ужинами на побережье. Отдельное спасибо нашим водителям и нашему гиду Тарасу Кузиву за профессионализм,доброжелательность, внимание и помощь в решении наших проблем! Долгие переезды первые два дня скрашиваются экскурсиями в Тимишоаре , Загребе. Третий день - Плитвицкие озера, просто нет слов, это нужно увидеть! Сказочное, райское место! Отдых на море мы совмещали с экскурсиями: Растоке, Примоштен, Трогир, Дубровник. Хотелось посмотреть все! Но к сожалению в одной поездке всю Хорватию не объездишь, сюда нужно вернуться еще не один раз! Нам очень повезло с группой! Небольшая, но очень позитивная и дружная , несмотря на разницу в возрасте ( от 5 до 72 лет)! Было интересно и весело! Большое спасибо коллективу Сакумса за чудесную поездку и предоставленные нам бонусы! Ждем с нетерпением новых встреч с Вашей командой!

22.06.2017
Елена Мерзлякова
Просимо звернути увагу

Менеджери по роботі з туристами
Катерина Головко

Тел.: +38 044 338 77 38

Vodafone 
+38 050 167 00 41

Київстар 
+38 097 099 99 94

Lifecell
+38 093 700 90 70

skype: sakums_exotic

e-mail: info@sakums.com.ua

Олена Карпуніна

Тел.: +38 044 338 77 38

Vodafone 
+38 050 167 00 41

Київстар 
+38 097 099 99 94

Lifecell
+38 093 700 90 70

skype: sakums_office

e-mail: bustour@sakums.com.ua

Менеджери напрямку
Катерина Головко

Тел.: +38 044 338 77 38

Vodafone 
+38 050 167 00 41

Київстар 
+38 097 099 99 94

Lifecell
+38 093 700 90 70

skype: sakums_exotic

e-mail: info@sakums.com.ua

Олена Карпуніна

Тел.: +38 044 338 77 38

Vodafone 
+38 050 167 00 41

Київстар 
+38 097 099 99 94

Lifecell
+38 093 700 90 70

skype: sakums_office

e-mail: bustour@sakums.com.ua

Схожі тури