Автобусний тур в Хорватію "Адріатика. Там де здійснюються мрії!"

Тривалість: 12

Маршрут: Київ* - Київ - Мукачево - Загреб - Макарська - Дубровник* - Трогір* - Спліт* - Плітвіцькі Озера* - Мукачево - Київ*

Мінімальна вартість: 14124 грн

Транспорт: Автобус

24.06.2022
08.07.2022
22.07.2022
05.08.2022
19.08.2022
02.09.2022
09.09.2022

Для замовлення туру залиште запит, або зв'яжіться з менеджером

Коротко про тур

Запрошуємо провести незабутній відпочинок на Адріатичному морі казкової Хорватії! На вас чекає 7 ночей відпочинку на Макарській Рив'єрі, де неймовірне чисте море, теплий і м'який клімат, зручна інфраструктура! Це один із найпопулярніших напрямків літнього відпочинку в Європі.

Комфортний автобусний тур в Хорватію без нічних переїздів. Організована здача тестів ПЦР в м.Київ. Можливість виїзду автобусом з Києва, туристи можуть приєднатись до групи в містах: Житомир, Рівне, Львів, Мукачево. Можливий варіант авіатуру, програму дивіться тут --->

Проживання в готелі вибраної категорії (Villa Zdravka, Villa Andjelko, Villa IvankoВключено дворазове харчування (сніданки та вечері) на курорті з великим асортиментом страв.

Захоплююча екскурсійна програма: Загреб - столиця Хорватії, Трогір, Спліт, Масив Біоково + Sky walk, Дубровник, Імотський край, Національний парк Плітвицькі Озера.

Детальна програма
Маршрут
Київ*
Київ
Мукачево
Загреб
Макарська
Дубровник*
Трогір*
Спліт*
Плітвіцькі Озера*
Мукачево
Київ*

Загальний кілометраж: 2600 км

Вартість туру
Раннє бронювання: 24.06.2022, 02.09.2022, 09.09.2022
14 125 грн

Ціни раннього бронювання діють до 15.03.22. Проживання на приватній віллі (сніданок+вечеря). Вартість вказана за 1 особу при проживанні в 2-х місному номері

Раннє бронювання: 08.07.2022, 22.07.2022, 05.08.2022, 19.08.2022
14 814 грн

Ціни раннього бронювання діють до 15.03.22. Проживання на приватній віллі (сніданок+вечеря). Вартість вказана за 1 особу при проживанні в 2-х місному номері

Раннє бронювання: 02.09.2022 09.09.2022
16 536 грн

Ціни раннього бронювання діють до 15.03.22. Проживання в готелі VALAMAR RIVIJERA RESORT (сніданок+вечеря). Вартість вказана за 1 особу при проживанні в 2-х місному номерім

Раннє бронювання: 24.06.2022, 08.07.2022, 22.07.2022, 05.08.2022
20 670 грн

Ціни раннього бронювання діють до 15.03.22. Проживання в готелі VALAMAR RIVIJERA RESORT (сніданок+вечеря). Вартість вказана за 1 особу при проживанні в 2-х місному номерім

Дізнатись більше
Відгуки про тур

Большое спасибо за организацию, прекрасного гида-руководителя (Ирина Ильина) и незабываемые впечатления!

Сегодня ночью вернулись домой после тура "Адриатика - там где сбываются мечты" (10.09.2021). Большое спасибо за организацию, прекрасного гида-руководителя (Ирина Ильина) и незабываемые впечатления! Плитвицкие озера и Крка, острова Хвар и Брач, обзорная площадка Биоково, Загреб, Сплит с Трогиром, Шибеник и конечно же Макарска с ее бесконечной набережной и соснами на самом берегу, останутся с нами до конца жизни! Еще раз огромное спасибо, Вам и всем сотрудникам Сакумса крепкого здоровья и до новых встреч!
P.s. Ждем на следующий год новых предложений по Греции (Афины, Дельфы,Микены, Салоники, Корфу, Крит, Санторини, Скиафос, Олимп и т.д.), Франции (Мон-Сен Мишель, Живерни. Страсбур и т.д.), Норвегии (Язык Тролля, Прекестулен. Кьераг и т.д.))))

10.09.2021
Шилов Андрій
Більше відгуків
1 день
Виїзд з Києва

Зустріч туристів в Києві представником компанії Сакумс.
Посадка в поїзд сполучення Київ-Мукачево. Відправлення поїзда 13. Можливість приєднатись у Львові.

2 день
Наша подорож починається

Прибуття в Мукачево. Зустріч представником компанії Сакумс біля автобуса (автобус буде поданий на парковку на привокзальній площі).
Виїзд на кордон. Проходження українсько-угорського кордону.
Переїзд по території Хорватії. Поселення в транзитний готель. Ночівля. 

3 день
Загреб - столиця Хорватії

Сніданок. Виселення з готелю. Переїзд по території Хорватії. Рекомендуємо екскурсію "Загреб - столиця Хорватії" (15 євро для дорослих/10 євро для дітей). Загреб - це місто контрастів - одночасно древній і молодий, уранці - діловий, увечері призначений для розваг. Місто за багатьма характеристиками є європейським мегаполісом, але його, передусім, знають, завдяки чарівності його центру і гостинності його жителів.

Переїзд на курорт. Поселення в готель. Вечеря. Ночівля. 

4 день
Відпочинок на Адріатичному узбережжі

Сніданок. Відпочинок на морі в курортному містечку Макарська - це дивовижне місто, яке одночасно є культурним і туристичним центром Хорватії, один з кращих курортів на узбережжі. Курорт розташований в глибині тихої бухти, оточений з одного боку двома півостровами, а з іншої – мальовничими горами. Макарска славиться своєю довгою набережній Марінета, де уздовж пляжної курортної зони розташувалися численні кафе, ресторани і магазинчики.

Вечеря. Ночівля.

5 день
Стародавнє місто з багатою історією - Дубровник

Сніданок. Відпочинок на морі.

У другій половині дня пропонуємо відвідати екскурсію в Дубровник (40 євро для дорослих/ 30 євро для дітей) - стародавнє місто з багатою історією (внесений до списку всесвітньої спадщини ЮНЕСКО). Починаючи з доби середньовіччя, процвітання міста грунтувалося на добре розвиненій морській торгівлі і вмілої дипломатії, що дозволило Дубровницької республіці стати єдиним містом-державою в східній Адріатиці, здатним змагатися з Венецією. У Дубровнику процвітали мистецтво і наука, місто стало одним з центрів розвитку хорватської мови і культури. Покоління минулого залишили тут приголомшливу архітектурну спадщину, що в поєднанні з красою місцевої природи призвело до того, що місто називають «Перлиною Адріатики».
Повернення на курорт. Вечеря. Ночівля.

6 день
Трогір і Спліт

Сніданок. Відпочинок на морі.

Пропонуємо екскурсію по містах Трогір і Спліт (35 євро для дорослих/ 25 євро для дітей). Трогір- місто, знаменитий своєю невеликою за площею історичною частиною з унікальним скупченням палаців, храмів, веж і старовинних будівель. Це місто хорватського узбережжя став Меккою художників. Центральна історична частина Трогіра внесена до списку Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО. Спліт найбільше місто Далмації, центр курортного регіону, другий за величиною в Хорватії після столиці - Загреба. Основною визначною пам'яткою є палац, побудований римським імператором Діоклетіаном. Це чотирикутний міні-місто, відокремлений від решти міста високими стінами зберіг в собі дух великої Римської Імперії. Центральна історична частина Спліта внесена до списку Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО.
Повернення на курорт. Вечеря. Ночівля.

7 день
прогулянку на кораблику + Fish Picnic

Сніданок. Відпочинок на морі. Рекомендуємо розважальну прогулянку на кораблику + Fish Picnic (40 євро). Ви зможете помилуватися морськими пейзажами, позасмагати, поплавати, а також у вас буде обід (барбекю з риби, (якщо ви не їсте риби, то попередньо можна замовити м'ясо): + свіжий салат + вино). Орієнтовна тривалість 10:00-16:00. 
Повернення в готель. Вечеря. Ночівля.

8 день
Імотскій край

Сніданок. Відпочинок на морі.

Пропонуємо продовжити знайомство з Далмацією (30 євро). Нас чекає край гір і карстових озер - Імотскій край. Ми побачимо Червоне озеро - найглибше (287 м) і унікальне озеро Європи, оточені стрімкими схилами. Названо на честь червоних скель на березі озера. Потім наш шлях лежить по звивистому серпантину до Блакитного озера, що знаходиться в глибокій улоговині г.Імотскі. Глибина Синього озера мінлива (від 0 до 147 м), тому що в кінці літа трапляється і повне висихання озера. Спустившись на саме дно улоговини у нас є можливість купуватися в ідеально чистою і прісній воді. А ще ми піднімемося на фортецю щоб насолодитися мальовничими панорамами Імотскі Краї. Головне не забути зручне взуття ;-) На цьому наше маленьке подорож не закінчується, так як ми потрапили не тільки в озерний, але і виноробний край. Бажаючі можуть за доп. плату продовжити знайомство з гастрономічною частиною краю (дегустація вин, пршута і сиру).
Повернення на курорт. Вечеря. Ночівля.

9 день
Масив Біоково + Sky walk

Сніданок. Відпочинок на морі. Сьогодні рекомендуємо поъздку в національний парк "Масив Біоково + Sky walk" (50 євро). Якщо Ви відпочиваєте на Макарській Рив’єрі, то обов'язково відвідайте гору Біоково. На вас чекає незабутній підйом “за хмари” і фантастичні краєвиди! На висоті 1228 метрів тут відкрили оглядовий майданчик Sky Walk. Якщо ви любите адреналін — ця поїздка запам’ятається вам надовго! Макарська Рив’єра та острови Адріатики будуть перед вами як на долоні!
Повернення на курорт. Вечеря. Ночівля.

10 день
Національний парк Плітвицькі Озера

Сніданок. Виселення з готелю. Переїзд по території Хорватії.

По дорозі рекомендуємо відвідати Національний парк Плітвицькі Озера (25 євро для дорослих/15 євро для дітей до 18 років +вх.квиток). Хорвати часто називають це місце "восьмим чудом світу" - 16 озер національного парку, і 92 каскади водоспадів з блакитними, а часом смарагдовими відтінками води, по прозорості не зрівняються ні з чим, вважаються одним з найунікальніших природних явищ у світі. Це одне з небагатьох місць на планеті, де щороку народжуються нові водоспади. Говорять, що одного разу королева молилася про дощ, і молитва її була почута. З неба хлинули водні потоки і заповнили по самі вінця близько двадцяти Плітвицьких озер.
Поселення в транзитний готель. Ночівля.

11 день
Повернення в Україну

Сніданок. Виселення з готелю. Виїзд в сторону угорсько - українського кордону. Проходження кордону.
Прибуття в Мукачево близько 20:30.

12 день

Прибуття до Києва близько 09:00.

Тривалість: 12

Маршрут: Київ* - Київ - Мукачево - Загреб - Макарська - Дубровник* - Трогір* - Спліт* - Плітвіцькі Озера* - Мукачево - Київ*

Мінімальна вартість: 14124 грн

Транспорт: Автобус

24.06.2022
08.07.2022
22.07.2022
05.08.2022
19.08.2022
02.09.2022
09.09.2022
Вартість туру

Дати туру

Вілла на узбережжі (Макарска)

Раннє бронювання до 15.03.2022


При оплаті депозиту на факультативні екскурсії до початку туру на суму 80 євро дорослі / 60 євро діти

Базова вартість туру

24.06.2022 

410 євро

435 євро

455 євро

08.07.2022

430 євро

460 євро

480 євро

22.07.2022

 430 євро  

460 євро

480 євро 

05.08.2022

430 євро

460 євро

480 євро

19.08.2022

 430 євро 

460 євро 

480 євро

02.09.2022

410 євро

435 євро

455 євро

09.09.2022

410 євро

435 євро 

455 євро 

Дати туру

VALAMAR RIVIJERA RESORT (Макарска)

Раннє бронювання до 15.03.2022


При оплаті депозиту на факультативні екскурсії до початку туру на суму 80 євро дорослі / 60 євро діти

Базова вартість туру

24.06.2022 

600 євро

630 євро

660 євро

08.07.2022 

600 євро

630 євро

660 євро

22.07.2022

 600 євро  

630 євро

660 євро 

05.08.2022

600 євро

630 євро

660 євро

19.08.2022

 535 євро 

560 євро 

590 євро

02.09.2022

480 євро

510 євро

540 євро

09.09.2022

480 євро

510 євро 

540 євро 

Дати туру

МАКАРСКАЯ Hotel Biokivka (Макарска)

Раннє бронювання до 15.03.2022

При оплаті депозиту на факультативні екскурсії до початку туру на суму 80 євро дорослі / 60 євро діти

Базова вартість туру

24.06.2022 

535 євро

550 євро

578 євро

08.07.2022 

550 євро

570 євро

610 євро

22.07.2022

 580 євро  

610 євро

640 євро 

05.08.2022

540 євро

565 євро

600 євро

19.08.2022

 540 євро 

565 євро 

600 євро

02.09.2022

520 євро

550 євро

580 євро

09.09.2022

450 євро

470 євро 

505 євро 

*Увага: депозит на факультативні екскурсії не розповсюджується на оплату вх.квитків, депозит можливо використати лише на оплату екскурсії. 

Входить у вартість
 • Проїзд автобусом по маршруту; 
 • Проживання 2 ночі в готелях 3* по дорозі на Адріатику і назад, харчування - сніданки; 
 • Проживання в готелі вибраної категорії на Адріатичному узбережжі (7 ночей), харчування в готелях - сніданки + вечері (на вечерю напої за додаткову оплату), у приватній віллі сніданки (вечерю можна замовити додатково); 
 • Супровід керівником групи. 
Не входить у вартість
 • Курортний збір (оплачується при бронюванні туру) - 15 євро з особи;
 • Медичне страхування - 5 євро, для осіб старше 60 років - 10 євро;
 • Страховка від невиїзду;
 • Факультативні програми і вхідні квитки; 
 • Проїзд на громадському транспорті;    
 • Особисті витрати;   
 • Туроператор «САКУМС» може надати послуги щодо придбання залізничних квитків Київ-Ужгород(Мукачево)-Київ - 1750 грн (купе). Квитки можна купити самостійно, обов'язково завчасно уточніть у менеджера номер поїзда. Увага! Вартість квитків може бути змінена Туроператором після придбання, внаслідок підняття тарифів, чи підтвердження УЗ дорожчого поїзда.
 • Доплата за автобус Київ-Мукачеве-Київ - 40 євро.
Акції
Яскраві емоції в день народження

Особливий день дає особливі переваги! Якщо ви святкуєте свій день народження під час подорожі, отримайте депозит 20€ на додаткову екскурсійну програму.

Повнота вражень

Замовте місця в 2, 3, або 4 ряду по ціні 15€.

Більше простору

Замовте біля себе гарантоване вільне місце в автобусі по ціні 90€.

Вигідна ціна на останні місця

Бронюйте місця в автобусі в останньому ряду і отримайте знижку 15€.

Сімейні переваги

Для дітей віком до 12 років знижка від 110 до 315€ від базової вартості дорослого при проживанні з двома дорослими в номері DBL + exb, або TRPL.

Залишити відгук

Большое спасибо за организацию, прекрасного гида-руководителя (Ирина Ильина) и незабываемые впечатления!

Сегодня ночью вернулись домой после тура "Адриатика - там где сбываются мечты" (10.09.2021). Большое спасибо за организацию, прекрасного гида-руководителя (Ирина Ильина) и незабываемые впечатления! Плитвицкие озера и Крка, острова Хвар и Брач, обзорная площадка Биоково, Загреб, Сплит с Трогиром, Шибеник и конечно же Макарска с ее бесконечной набережной и соснами на самом берегу, останутся с нами до конца жизни! Еще раз огромное спасибо, Вам и всем сотрудникам Сакумса крепкого здоровья и до новых встреч!
P.s. Ждем на следующий год новых предложений по Греции (Афины, Дельфы,Микены, Салоники, Корфу, Крит, Санторини, Скиафос, Олимп и т.д.), Франции (Мон-Сен Мишель, Живерни. Страсбур и т.д.), Норвегии (Язык Тролля, Прекестулен. Кьераг и т.д.))))

10.09.2021
Шилов Андрій

Там действительно сбылась моя мечта!

Если вы мечтаете о тёплом море, красивой архитектуре городов и красоте уникальной природы , то вам очень понравится это путешествие в Хорватию! Все сошлось в этом туре: я накупалась в чистейшей прозрачной воде Адриатического моря, увидела много красивых городов Далмации, съездила в национальные парки и побывала на лучшем пляже Пунта Рата. Отель находится в сосновом лесу с видом на море и чудесным закатом! Водители и гид сработали профессионально и четко. Очень рекомендую, Оценка 10 из 10!

15.09.2020
Кенчадзе Светлана

Чарівний відпочинок

Хочу висловити найщирішу вдячність САКУМСу за чудовий відпочинок. Це був мій перший досвід відпочинку з САКУМС. Я багато подорожую автобусними турами. Замовила в січні 2020 тур в Амстердам, але короновіпус і карантин внесли свої поправки. Були переживання, що кошти пропали, але все вийшло чудово. Дуже сподобалось: брали аналізи на тести в офісі компанії, а не в лабораторії (менше ймовірність контакту з хворими), дуже гарний і комфортабельний автобус (окрема подяка водіям Анатолію і Василю - щирі, усміхнені в автобусі чисто). ВЕЛИЧЕЗНА ПОДЯКА нашому гіду ОКСАНІ - уважна, відповідальна, дуже цікаву інформацію розказувала, завжди про нас щиро піклувалась). Отель, харчування все дуже пристойно!!!! Море найкраще!!!! Мрію подорожувати з САКУМС ще багато разів!!!!

15.09.2020
Жанна Космацька

Замечательный тур, хочется вернуться туда еще!

Спасибо Сакумс за прекрасную программу тура, все очень и очень понравилось, тур в котором можно и прекрасно отдохнуть на море и посмотреть много чего интересного. В Хорватию поехали в первый раз и влюбились в нее, планируем на следующий год повторить ))) Море шикарное, переживали, что в сентябре будет прохладное, но нет, море теплое, погода отличная, отель отличный. Мы брали почти все экскурсии, все очень понравилось, особенно хочется выделить экскурсии на Плитвицкие озера и прогулку на кораблике по островам в Голубую лагуну с купанием в море, если кто сомневается брать их или нет, то обязательно возьмите, не пожалеете. Большое спасибо нашему руководителю тура Оксане Гавриловой - очень ответственная и внимательная ко всем туристам, профессионал своего дела. Хорошие впечатления останутся на долго, тур соответствует своему названию - в нем действительно сбываются мечты! )))

15.09.2020
Елена Прудко

Спасибо за тур в Хорватию

Добрый день, Сакумс ! Благодарим Вас за прекрасный тур и хорошие места в автобусе по "Адриатика - там , где сбываются мечты " с 7 сентября по 18 сентября 2017 г. Тур понравился и хотим поехать и в следующем году. Я была на родине своего дедушки, которого никогда не видела, но те места меня просто очаровали, было приятно и спокойно на душе и отпуск прошел замечательно. Хорватия очень понравилась Плитвицкими Озерами и водопадами..чистым воздухом и прекрасным морем . Пикник с купанием в открытом море и вкуснейшей рыбой с вином и ракией всем очень поднял настроение.. Желаем Вам успехов, здоровья и процветания!

07.09.2017
Ольга Таранюк

У підсумку – не просто збувалися мрії майже на кожному кроці, а ще й багато було приємних несподіванок і сюрпризів! Це один з небагатьох випадків, коли результат значно перевищує очікування.

…Я почав активно подорожувати по різних країнах з 2008 р. І ця подорож за цей період у мене 23-тя, країна (Хорватія) – 34-та, туроператор (Сакумс) – 16-й. Зараз, коли за незначними винятками відвідана практично вся Європа, білою плямою тривалий час залишались колишні югославські країни (крім епізодично-парогодинної Любляни транзитом до Риму 2011-го). Найрепрезентативнішою туристичною країною серед них я завжди вважав Хорватію, тому мріяв ґрунтовно відвідати вже багато років. Ґрунтовно – це щоб в одну подорож неодмінно попав знаменитий «хорватський туристичний квартет» – Загреб, Плітвіцькі озера, Спліт та Дубровник. Більшість турів до Хорватії від більшості туроператорів, виходячи з «неправильної» конфігурації країни та, відповідно, правил логістики маршрутів, увесь цей квартет не охоплюють. І от раптом я знайшов туроператора «Сакумс» (з латиської – джерело). Гранд-тур «Адріатика. Там, де збуваються мрії». Хоч і не гарантовано, але передбачається відвідування усього квартету! Але ж на те тур так і називався. У підсумку – не просто збувалися мрії майже на кожному кроці, а ще й багато було приємних несподіванок і сюрпризів! Це один з небагатьох випадків, коли результат значно перевищує очікування. Мені не тільки вдалося відвідати омріяний хорватський квартет. Таланило майже в усьому, і багато чого позитивного було вперше – перший безвіз до Євросоюзу (хоч різні державні кордони довелося перетинати і відповідно проходити контроль (це не Шенген) 16 разів, але в цілому кожен з них досить швидко), прекрасна дружня група, чітка й продумана організація подорожі, постійно комфортна погода, вперше у моєму досвіді подорожей зручні два місця на одного в автобусі всього лише в четвертому ряді (причому з розетками для зарядки апаратури біля кожної пари місць по всьому автобусу!), приємні оригінальні професійні гіди (в різних місцях Хорватії – Елена, Єлена і Гелена, кожна зі своєю неповторною родзинкою), плюс вид з вікна готелю, якість харчування і ще багато чого. Вперше також у «намисті» моїх подорожей до організатора (як до компанії «Сакумс», так і до Тараса Кузіва як відповідального супроводжуючого) майже відсутні будь-які претензії, принаймні суттєві. За винятком того, що не виконано було обіцянку можливості купання у відкритому морі під час фіш-пікніка, але то таке. І з берега непогано покупатись за один день на трьох островах. Взагалі, туристичний екстаз (у формі «Вау!!!» та інш.) доводилося відчувати щодня по декілька разів. Хорватія – це країна, у якій море краще, ніж у Греції, а автобани якісніше, ніж в Німеччині. Загреб – це одночасно Париж, Відень, Будапешт і Прага. Дубровник, Спліт і Трогір – це симбіози Венеції, Риму та Афін. Тільки все занадто якісно, відшліфовано й відполіровано, нереально досконало, охайно туризмізовано, і при тому не втрачається місцевий колорит. Прониклива історія про побачену нами в Дубровнику кішку на ймення Аппофігея (причому наголошено, що з двома «п»), яка живе при одному з храмів і полюбляє увечері пити кагор, а з похмілля зранку веде себе дещо неадекватно. Плітвіцькі озера – це фантастичний Космос, це якийсь потойбічний світ зі своїми 90 (я не рахував, але так говорять) відтінків блакиті. А як національний парк, з точки зору поєднання туризму і охорони природи, то я такого не бачив навіть у нацпарках США. Я не знаю, чи виділяють вони класичні функціональні зони, але туристи пересуваються суворо по визначених маршрутах, уздовж озер – по своєрідних стежинах-пірсах, коли ти можеш досхочу насолоджуватись неперевершеною природною красою, фотографувати, знімати відео, але не можеш нашкодити. Ми були там у п’ятницю, і на цих стежинах народу з усього світу, як у діловому районі мегаполісу в години пік. Таке скупчення я пам’ятаю лише на туризмізованій ділянці Великої Китайської стіни неподалік від Пекіна. І ніхто при тому в жодне озеро не впав. І трохи про атрактивність екскурсійних трас. Автобановий шлях уздовж Адріатичного узбережжя (з урахуванням дороги до Дубровника із заїздом у Боснію довелося проїхати в один бік близько 300 км) – це також окремий Космос, окремий світ яскравого польоту по Глибинах Гармонії природи і архітектури, і будь-який Лазурний берег зі своїми Ніццами й Монаками здається просто дитячим лепетом… Нарешті, про невеликі хорватські села й містечка. Справжніми сюрпризами-бонусами-відкриттями для мене стали Разтоки, Прімоштен і Маслениця. По мініатюрності, «оформленості» та «вписуваності» у ландшафт з ними може посперечатись хіба що Німеччина, але там значно більше штучного й наносного, а тут – більше життєвості. І наостанок підкреслю вражаюче-пронизливу прозорість усіх водойм – і озерних, і морських. Навіщо ті Мальдіви? Я щиро вдячний компанії «Сакумс» за втілення мрій, причому з надлишком.

22.06.2017
Костянтин Горб

Райское место,которое заставит вернуться сюда еще не один раз!

Это наше второе путешествие с Сакумсом в этом году. Были в восхищении от первой поездки, поэтому решились на вторую. Сакумс не перестает удивлять! Прекрасная экскурсионная программа, хорошие отели с хорошими завтраками и ужинами на побережье. Отдельное спасибо нашим водителям и нашему гиду Тарасу Кузиву за профессионализм,доброжелательность, внимание и помощь в решении наших проблем! Долгие переезды первые два дня скрашиваются экскурсиями в Тимишоаре , Загребе. Третий день - Плитвицкие озера, просто нет слов, это нужно увидеть! Сказочное, райское место! Отдых на море мы совмещали с экскурсиями: Растоке, Примоштен, Трогир, Дубровник. Хотелось посмотреть все! Но к сожалению в одной поездке всю Хорватию не объездишь, сюда нужно вернуться еще не один раз! Нам очень повезло с группой! Небольшая, но очень позитивная и дружная , несмотря на разницу в возрасте ( от 5 до 72 лет)! Было интересно и весело! Большое спасибо коллективу Сакумса за чудесную поездку и предоставленные нам бонусы! Ждем с нетерпением новых встреч с Вашей командой!

22.06.2017
Елена Мерзлякова
Просимо звернути увагу

Просимо звернути увагу

Важлива інформація щодо поїздок в Хорватію.

1. Для в’їзду в Хорватію кожен невакцинований громадянин України, повинен отримати негативний результат ПЛР тесту. Між проведенням тесту (забором біоматеріалу для тесту) і проходженням кордону з Хорватією повинно пройти не більше 72 годин, тому важливо, щоб на довідці про результати тесту був вказаний час забору біоматеріалу, інакше час забору рахуватиметься з 00:00 годин з дати проведення тесту.

Довідка повинна бути на англійській мові, або на українській мові але обов'язково з нотаріально завіреним перекладом на англійську або хорватську мови, із зазначенням Прізвища та Імені, дати народження та серії і номера закордонного паспорта особи, що здає тест. Для проходження тесту в лабораторію потрібно приходити особисто з документом, що посвідчує особу (закордонним паспортом). До здачі тесту не допускаються особи з наявними симптомами ГРВІ.

Здача аналізу буде здійснюватись організовано в день виїзду з Києва з 07:30 в порядку черги (за умови, що для групової здачі буде більше 10 бажаючих). Забір сертифікатів з результатами тесту буде здійснено представником компанії Сакумс в цей же день з 17 до 18 години.

Довідки туристам будуть видані в день виїзду з м.Мукачево при посадці в автобус.

Увага: для того, щоб результати тесту були достовірні за 3 години до здачі матеріалу для тесту рекомендовано не курити, не вживати ніякі напої, окрім звичайної питної води, не їсти, не користуватись спреєм/каплями для носу та горла, не смоктати ліки/цукерки, не жувати гумку і не чистити зуби! Це все може призвести до неточних аналізів!

Якщо ви здаєте тести самостійно, в такому випадку туристична компанія не несе відповідальності за своєчасність видачі результатів тесту. Турист особисто несе відповідальність за своєчасну здачу та отримання результатів тесту.

Вакциновані туристи можуть замість тесту взяти оригінал сертифіката про щеплення, який свідчить, що особа вакцинована двома дозами вакцини від Covid-19, яка використовується в країнах-членах ЄС (Pfizer, Moderna, AstraZeneca, Sinopharm) не пізніше 14 днів від моменту в’їзду в Хорватію та не є старішою за 270 днів. Якщо вакцина передбачає одну дозу (Janssen/Johnson&Johnson), то вакцинація повинна бути здійснена не пізніше 14 днів від моменту в’їзду в Хорватію;

2. Travel announcement - анкета з деталями вашої подорожі для епідеміологічної служби Хорватії.

Анкету треба заповнити самостійно після отримання інформаційного листа від Туроператора Сакумс. В анкеті обов’язково треба вказувати РЕАЛЬНУ електронну пошту, до якої ви маєте доступ, оскільки вам надійде підтвердження, яке необхідно роздрукувати і пізніше пред’явити на кордоні при в’їзді в Хорватію.

Для заповнення анкети вам буде потрібен закордонний паспорт (ваш та членів вашої сім’ї, якщо вони подорожують з вами) та інформаційний лист від туроператора з інформацією щодо готелів по маршруту.

Зразок заповнення Анкети можна подивитись тут.

Заповнити анкету можна за посиланням:

https://entercroatia.mup.hr/

Зверніть увагу, в підтвердженні, яке ви отримаєте на електронну пошту після заповнення анкети і яке обов’язково треба роздрукувати, не буде ваших особистих даних, лише код.

Якщо ви їдете з сім’єю, всіх членів родини можна внести в одну анкету, натиснувши на посилання “Add Passenger” і усім можна вказати одну електронну пошту.

Менеджери по роботі з туристами
Анастасія Гороховська

Тел.: +38 044 338 77 38

MTC 
+38 050 167 00 41

Київстар 
+38 097 099 99 94

Lifecell
+38 093 700 90 70

skype: live:tour_360

e-mail: trip@sakums.com.ua

Дарина Павлович

Тел.: +38 044 338 77 38

MTC 
+38 050 167 00 41

Київстар 
+38 097 099 99 94

Lifecell
+38 093 700 90 70

skype: sakums_exotic

e-mail: info@sakums.com.ua

Менеджери напрямку
Дарина Павлович

Тел.: +38 044 338 77 38

MTC 
+38 050 167 00 41

Київстар 
+38 097 099 99 94

Lifecell
+38 093 700 90 70

skype: sakums_exotic

e-mail: info@sakums.com.ua

Схожі тури