Тур на вихідні в Париж (5 днів) - WEEKEND В ПАРИЖІ

Тривалість: 5

Маршрут: Київ - Париж - замки Луари* - Париж - Київ

Мінімальна вартість: 18437 грн

Транспорт: Літак

05.04.2022
26.06.2022

Для замовлення туру залиште запит, або зв'яжіться з менеджером

Виліт кожного понеділка!
Для вакцинованих туристів!
Вакцини: Pfizer/Comirnaty, Moderna, AstraZeneca/Vaxzevria/Covishield і Jansen/Johnson & Johnson
Коротко про тур
Запрошуємо насолодитись Парижем, тур на 4 ночі/ 5 днів, в готель вибраної категорії, харчування-сніданки, авіапереліт SkyUp. Пропонуємо відвідати факультативно екскурсію по Монмартру та Базиліка Святого Серця Сакре Кер. Монмартр - один з найбільш відомих районів Парижа. Тут жили і живуть знамениті художники, артисти, музиканти, діячі мистецтва. Найголовніша прикраса пагорба - білосніжна базиліка Сакре-Кер, а саме улюблене місце туристів це кабаре "Мулен Руж". Монмартр - це безліч яскравих вітрин і затишних кав'ярень, місце що вразить вас і залишиться в сердці назавжди. У ясну погоду з вершини Монмартру відкривається чудовий краєвид, на 50 кілометрів довкола. 
Пропонуємо факультативно виїзд на екскурсію Замки Луари та дегустація вин. Для тих, хто мріяв побувати в легендарних місцях боїв мушкетерів, побачити двори, в яких плелися інтриги королівськими придворними, обов'язково треба побувати в долині річки Луари. Це сьогодні Париж є центром і серцем Франції, а в епоху Відродження, життя французів було сконцентровано саме тут - в долині Луари. Старовинні замки, парки в яких можна прогулятися як пішки, так і верхи на коні, стіни, які пам'ятають Жанну д'Арк, Людовика ХII і Франциска I, все це допоможе проникнути в минуле і відчути приголомшливу епоху людства.
Рекомендуємо відвідати екскурсію в Версальський палац – одна з французьких королівських резиденцій, яка була збудована у передмісті Парижа, місті Версалі, у XVII столітті. Сьогодні це одна з найпопулярніших пам'яток не лише у Франції, а й у світі. Комплекс Версальського палацу, до якого входять ще кілька «малих палаців» та парк, є найбільшим у Європі. Та факультативно зазирнути в розкішний Лувр, найбільш знаменитий музей, де сховані майже усі скарби світу. Світу мистецтв і геніїв, які залишили в дар людству великі шедеври. Лувр - один з найбагатших музеїв у світі. Тут можна годинами милуватися роботами Леонардо да Вінчі, Рембрандта, Тиціана, Рафаеля, побачити такі відомі витвори як картина "Мона Ліза" та скульптуру "Венера Мілоська".
Пропонуємо оглядову автобусно-пішохідну екскурсію "Париж - місто кохання" та Фрагонар. Париж - місто-мрія, і воно приваблює абсолютно всіх: любителів моди, мистецтва та історії, архітектури та їжі, і звичайно романтиків. Тут Ви знайдете абсолютно все: музеї зі світовим ім'ям, найвідоміші магазини, цікаві пам'ятки, затишні ресторани і найромантичніші місця. Фрагонар - музей-бутик парфумерії, облаштованого у стінах будівлі, познайомить вас з історією парфумерної справи від античності до наших днів. Цінні предмети, пов'язані з парфумерією (єгипетські косметичні ложечки, середньовічні помандери та ін.), сусідять тут з картинами, що зображають жінок за туалетним столиком, та антикварними провансальськими меблями.
 Велика кількість екскурсій очікують тут!
Детальна програма
Маршрут
Київ
Париж
замки Луари*
Париж
Київ
Вартість туру
Готель 2*
18 437 грн

HotelF1 Paris Saint Ouen Marché Aux Puces Rénové; Paris Legendre; De Bordeaux;

Готель 3*
20 271 грн

Riviera; Goldhotel; Ambassadeur;

Готель 4*
23 071 грн

Newhotel le Voltaire; Newhoet Lafayette; Plaza Elysees;

Дізнатись більше
1 день
Приліт в Париж

Переліт у Францію. Трансфер з аеропорту в готель.

Поселення в вибраний готель. Вільний час у Парижі.
 Пропонуємо варіанти екскурсій:
- Екскурсію по Монмартру + Базиліка Святого Серця Сакре Кер (20 євро дорослі / 18 євро діти.) Монмартр - один з найбільш відомих районів Парижа. Тут жили і живуть знамениті художники, артисти, музиканти, діячі мистецтва. Найголовніша прикраса пагорба - білосніжна базиліка Сакре-Кер, а саме улюблене місце туристів це кабаре "Мулен Руж". Монмартр - це безліч яскравих вітрин і затишних кав'ярень, місце що вразить вас і залишиться в сердці назавжди. У ясну погоду з вершини Монмартру відкривається чудовий краєвид, на 50 кілометрів довкола. Можна розглянути не лише прилеглі до пагорба вулички, а й віддалені галасливі проспекти. Відмінне місце, що побачити Париж у всій красі та величі!
- вечірній Париж та прогулянка корабликом по річці Сена(70 євро дорослі/65 євро діти). Прогулянка на кораблику по річці Сена повз освітлених музеїв, набережних, соборів дозволяє помилуватися на вогні вечірнього Парижа. Під час подорожі можна побачити острів Святого Людовика. Під час мандрівки можна побачити пам’ятник святої Женев’єви (фр. Geneviève) і статую Свободи, яку виготовив скульптор Фредерік Огюст Бартольді (фр. Frédéric Auguste Bartholdi). Згодом, з цього макета була виготовлена гігантська статуя в подарунок Америці від французького уряду.

2 день
Замки Луари

Сніданок. Вільний день в Парижі.

Пропонуємо екскурсію:
-Виїзд на екскурсію Замки Луари та дегустація вин (65 євро для дорослих/55 євро для дітей). Для тих, хто мріяв побувати в легендарних місцях боїв мушкетерів, побачити двори, в яких плелися інтриги королівськими придворними, обов'язково треба побувати в долині річки Луари. Це сьогодні Париж є центром і серцем Франції, а в епоху Відродження, життя французів було сконцентровано саме тут - в долині Луари. Старовинні замки, парки в яких можна прогулятися як пішки, так і верхи на коні, стіни, які пам'ятають Жанну д'Арк, Людовика ХII і Франциска I, все це допоможе проникнути в минуле і відчути приголомшливу епоху людства.
Королівський Амбуазський замок знаходиться у французькому департаменті Ендр і Луара. За часів Римської імперії на цьому місці височіла фортеця. Сьогодні Амбуаз - один з найвідоміших замків, який привертає велику кількість туристів. Славу йому приніс великий художник Леонардо да Вінчі, який прожив останні роки в безпосередній близькості від Амбуаза і похований на його території. Шенонсо, часто називають «замком жінок». Чудове творіння французького Ренесансу величаво і гордо височить на березі річки. Феодальна резиденція Шамбор (зовнішній огляд), в якій химерно переплітається середньовічний стиль і епоха Відродження.
Повернення в готель. Ночівля.

3 день
Історія Парижу

Сніданок. Вільний час для прогулянки Парижем.

За бажанням є можливіть відвідати екскурсії:
- Версальський палац (85 євро дорослі/70 євро діти)– одна з французьких королівських резиденцій, яка була збудована у передмісті Парижа, місті Версалі, у XVII столітті. Сьогодні це одна з найпопулярніших пам'яток не лише у Франції, а й у світі. Комплекс Версальського палацу, до якого входять ще кілька «малих палаців» та парк, є найбільшим у Європі. Незважаючи на пишність та розмір, загальний вигляд Версальського палацу цілісний, він не створює відчуття нагромадження елементів та надмірності, що дозволило йому стати взірцем для інших монарших резиденцій епохи Відродження. Але сам Версаль став символом непомірних і нераціональних витрат державних грошей за часів піку абсолютної монархії. Цим палац і цікавий, тому що навряд чи в найближчий історичний період десь з'являться резиденції, здатні затьмарити собою Версаль.
- Рекомендуємо екскурсію в "Лувр - енциклопедія століть" (55 євро для дорослих/40 євро для дітей). Розкішний імператорський палац, найбільш відомий і найбільший музей, де сховані майже усі скарби світу. Світу мистецтв і геніїв, які залишили в дар людству великі шедеври. Лувр - один з найбагатших музеїв у світі. Тут можна годинами милуватися роботами Леонардо да Вінчі, Рембрандта, Тиціана, Рафаеля, побачити такі відомі витвори як картина "Мона Ліза" та скульптуру "Венера Мілоська".
Повернення в готель. Ночівля.

4 день
Париж - місто кохання

Сніданок. Вільний день в Парижі.

Рекомендуємо відвідати оглядово - автобусну екскурсію: "Париж - місто кохання"(30 євро для дорослих/25 євро для дітей). Париж - це місто-мрія, і воно приваблює абсолютно всіх: любителів моди, мистецтва та історії, архітектури та їжі, і звичайно романтиків. Тут Ви знайдете абсолютно все: музеї зі світовим ім'ям, найвідоміші магазини, цікаві пам'ятки, затишні ресторани і найромантичніші місця. Під час екскурсії у вас буде можливість відвідати Єлисейські Поля, площю Зірки (Шарль де Голль Етуаль),Тріумфальну Арку, площю Трокадеро та Ейфелеву Вежу, Марсове поле, Собор Інвалідів, площю Конкорд, сад Тюільрі, Латинський квартал, Люксембурзький сад, Оперу, район Великих бульварів.
Також в екскурсію входить музей-бутик парфюмерії Фрагонар. Відвідування музею парфумерії, познайомить вас з історією парфумерної справи від античності до наших днів. Цінні предмети, пов'язані з парфумерією (єгипетські косметичні ложечки та ін.), сусідять тут з картинами, що зображають жінок за туалетним столиком, та антикварними провансальськими меблями. Екскурсія завершується у торговому залі, де численні вітрини та стелажі заповнені продукцією парфумерного будинку Fragonard: парфуми, туалетна вода, мило, свічки, ароматизатори для дому, а також косметика, гелі для душу та подарункові набори.
Повернення в готель. Ночівля.

5 день
Повернення в Україну

Сніданок. Вільний час в Парижі.
Трансфер в аеропорт та виліт в Київ.

Тривалість: 5

Маршрут: Київ - Париж - замки Луари* - Париж - Київ

Мінімальна вартість: 18437 грн

Транспорт: Літак

05.04.2022
26.06.2022
Вартість туру
Готель 2*
18 437 грн

HotelF1 Paris Saint Ouen Marché Aux Puces Rénové; Paris Legendre; De Bordeaux;

Замовити
Готель 3*
20 271 грн

Riviera; Goldhotel; Ambassadeur;

Замовити
Готель 4*
23 071 грн

Newhotel le Voltaire; Newhoet Lafayette; Plaza Elysees;

Замовити

Ціни вказані за 1 особу в DBL номері.
Детальніше по цінам дивитись онлайн.

Входить у вартість
 • Проживання в обраних готелях на базі сніданків;
  • Груповий трансфер аеропорт - готель - аеропорт;
  • Медична страховка.
  • Авіапереліт: Київ - Париж - Київ
  Не входить у вартість
  • Курортний збір
  • Факультативні екскурсії
  • Вхідні квитки;
  • Особисті витрати.
  Залишити відгук
  У туру поки ще немає відгуків
  Просимо звернути увагу

  Згідно з новою оцінкою Франції рівня захворюваності в країнах світу на COVID-19 починаючи з 11 жовтня 2021 року Україну віднесено до переліку країн так званої «помаранчевої» зони.
  У зв’язку з цим в’їзд громадян України до Франції відбувається відповідно до імміграційних правил Франції для громадян з країн “помаранчевої” зони ( https://www.gouvernement.fr/info-coronavirus/deplacements ) на таких умовах:

  1. Немає обмежень для в’їзду, якщо громадянин України вакцинований однією із вакцин, визнаних Європейським агентством лікарських засобів (EMA) і дозволених для використання на території Франції. До їх числа належать вакцини Pfizer/Comirnaty, Moderna, AstraZeneca/Vaxzevria/Covishield і Jansen/Johnson & Johnson. При цьому вакцинація вважається повною, якщо минуло 28 днів з часу вакцинації вакциною Janssen і 7 днів з часу другої дози у разі вакцинації іншими вакцинами – Pfizer, Moderna, AstraZeeca/Vaxzevria/Covishield). Для контролю на кордоні вимагають пред’явити тільки документ, що підтверджує вакцинацію та заповнити заяву про відсутність симптомів Covid-19 та/або про відсутність контактів з особами, що захворіли на Covid-19.
  Правила, що застосовуються до вакцинованих дорослих, поширюються за тих самих умов на супроводжуючих їх неповнолітніх дітей, незалежно від того, вакциновані вони чи ні.
  2. Якщо громадянин України не пройшов вакцинацію, він може в’їхати до Франції тільки при умові пред’явлення документу, що підтверджує “нагальну необхідність” в’їзду до Франції, а також за наявності ПЛР-тесту, зробленого не більше ніж за 72 годин або тесту на антиген, зробленого не раніше, ніж за 48 годин до в’їзду, пройти тест на антиген в аеропорту Франції після прибуття та дотримуватися 7-денної самоізоляції.
  Зазначені умови в’їзду застосовуються як до дорослих, так і до дітей (віком від 12 років).
  В’їзд громадян України до Франції із країн червоної та помаранчевої зони (в тому числі при тринзиті з країн червоної та помаранчевої зони) здійснюється лише за умови “нагальної необхідності”. Детальніше за посиланням: https://www.interieur.gouv.fr/Actualites/L-actu-du-Ministere/Attestation-de-deplacement-et-de-voyage

  Схожі тури