Авіатур в ФРАНЦІЯ-БЕЛЬГІЯ-ГОЛАНДІЯ

Тривалість: 8

Маршрут: Київ - Париж - Руан - Брюссель - Амстердам - Волендам - Київ

Мінімальна вартість: 14484 грн

Транспорт: Літак

Для замовлення туру залиште запит, або зв'яжіться з менеджером

Париж, Амстердам чи Брюсель, а що обираєте Ви? У нашому турі обирати не потрібно тому, що всі три міста та багато ще цікавого Ви відвідаєте протягом тиждня! Самі найвідоміші локації вразять Вас неповторністю! В данному турі у вас є можливість відвідати: 

-Париж;

-Фонтенбло;

-Лувр;

-Норт Дам де Парі;

-Монмартр;

-Жеверні;

-Руан;

-Амстердам;

-Волендам та Заансе Сханс;

-Антверпен;

-Брюге;

-Брюсель.
Особливості туру

Оглядові екскурсії в Парижі, Брюге, Брюселі, Амстердамі у вартості тура

Прогулянка з гідом по Живерні, Руану, Антверпену у вартості тура

Насичена екскурсійна програма

Відвідування Нормандії

Ночівлі в готелях 3 * по маршруту зі сніданками

Маршрут
Київ
Париж
Руан
Брюссель
Амстердам
Волендам
Київ
Вартість туру
Базова вартість за людину
15 143 грн

у двомісному номері

Базова вартість за людину
14 485 грн

у трьохмісному номері

Базова вартість за людину
23 373 грн

у одномісному номері

Дізнатись більше
1 день
Париж

Приліт в Париж. Зустріч в аеропорту, трансфер. Розміщення в готелі. Вільний час. Ночівля.

2 день
Монмартр, Нотр Дам де Парі, Мулен Руж

Сніданок у готелі. Вільний день в Парижі. Факультативно організовується екскурсія по Монмартру (35 євро) і Нотр Дам де Парі (35 євро). Ввечері факультативно можна відвідати кабаре Лідо, Мулен Руж або Крейзі Хорс. Повернення в готель. Ночівля.

3 день
Фонтенбло, Нічний Париж

Сніданок у готелі. Вранці організовується додаткова екскурсія до палацу Фонтенбло (68 євро, враховуючи вхідний квиток), який протягом багатьох століть був резиденцією королів Франції. Оглядова екскурсія по Парижу. Відвідування парфумерної фабрики Фрагонар. Вільний час. Факультативно організовується екскурсія Нічний Париж (30 євро). Ніч в готелі Парижа.

Поселення в готель. Вільний час. Ночівля.

4 день
Нормандія

Сніданок у готелі. Переїзд в Жеверні.  Це маленьке мальовниче село на пологому березі Сени, з населенням всього лише 540 чоловік. Тут провів другу половину життя засновник школи імпресіонізму, великий художник Клод Моне. Ви побачите ставок з лататтям, у якого Моне писав свої великі твори мистецтва. Переїзд в Руан. Прогулянка по місту з супроводжуючим групи. По дорозі факультативно можлива організація відвідування чудового міста-курорту Етрета, розташованого на березі Атлантичного океану, саме там народилися одні з найкрасивіших шедеврів імпресіоністів. Розміщення в готелі не території Франції. Ночівля в готелі.

5 день
Брюсель

Сніданок у готелі. Переїзд в Брюге. Оглядова екскурсія по місту. Вільний час. Переїзд в Брюсель. Оглядова екскурсія по місту. Брюсель - острівець франкомовного населення Фландрії, історичний символ нескореності завойовникам. Місто побудоване у формі серця. До 1979 Брюсель налічувало тисячолітню історію. Під час пішохідної оглядової екскурсії по столиці Бельгійського королівства Ви побачите Ратушу і будинки гільдій на одній з найкрасивіших площ Європи Гран Пляс, «Пісяючого хлопчика» (Manneken Pis), що став символом Брюселя, Церкву Саблонскої Богоматері, всесвітньо відомий Атоміум - ще один символ Брюселя . Вільний час. Ніч в готелі м. Брюсель.

6 день
Амстердам

Сніданок у готелі. Переїзд в Амстердам. Оглядова екскурсія по місту. Відвідування Алмазної Фабрики. Факультативно пропонується прогулянка на кораблику по каналах Амстердама (16 євро). Розміщення в готелі. Ніч в готелі.

7 день
Волендам і Заансе Сханс

Сніданок у готелі. Факультативно організовується екскурсія в міста Волендам і Заансе Сханс (65 євро). П'ять млинів прикрашають береги Заан. Вони нагадують про ті часи, коли продуктивність Заан залежала від сили вітру. Заансе Сханс - етнографічний музей просто неба, де селяни живуть, дотримуючись вікових звичаїв: носять мальовничі народні костюми і тут же вирізані кломпи (дерев'яні черевики), виготовляють сир за традиційною технологією. Прекрасно збережені будівлі є яскравим прикладом голландської життя в 17-18 століттях. Справжні будинки, історичні верфі, вітряні млини приваблюють сотні тисяч туристів щорічно. Сьогодні Волендам відомий як етнографічний туристичний центр, символ «справжньої Голандії». Щороку сюди приїжджає більше 2 мільйонів мандрівників, щоб побачити маленькі охайні національні будиночки, вікна яких прикрашені, немов виставкові вітрини, старовинні церкви, затишні романтичні вулички, красиві канали, підйомні мости і відому місцеву гавань, де можна зустріти практично всі типи рибальських ботів і яхт. Переїзд в Антверпен. Прогулянка по місту з супроводжуючим групи. Розміщення в готелі. Ніч в готелі.

Ночівля.

8 день
Париж

Сніданок в готелі. Переїзд у Париж. Трансфер в аеропорт.  Увага! Приїзд в Париж у другій половині дня, виліт можливий тільки рейсом після 12:30.

Тривалість: 8

Маршрут: Київ - Париж - Руан - Брюссель - Амстердам - Волендам - Київ

Мінімальна вартість: 14484 грн

Транспорт: Літак

Вартість туру
Базова вартість за людину
15 143 грн

у двомісному номері

Замовити
Базова вартість за людину
14 485 грн

у трьохмісному номері

Замовити
Базова вартість за людину
23 373 грн

у одномісному номері

Замовити

Ціни в EUR за людину у номері

Входить у вартість
 • Проживання в готелях 3 * на базі сніданків;
 • Груповий трансфер аеропорт - готель - аеропорт (На всі прильоти з 10.30 до 13.00, і всі вильоти з 13.00 до 18.00, інші рейси доплата 20 євро на людину в одну сторону) ;
 • Транспортне обслуговування по програмі з російськомовним асистентом;
 • Екскурсії з російськомовним ліцензованим гідом в Парижі, Брюге, Брюселі, Амстердамі;
 • Відвідування Живерні, Руана, Антверпена з російськомовним асистентом.
Не входить у вартість
 • Авіапереліт Київ - Париж - Київ від 275 євро/чол;
 • Доплата за вечері 80 євро вечері у всіх містах крім Парижа;
 • Страхування 8 євро з людини;
 • Туристичний податок на ресепшені готелів від 1 до 2 х євро в добу на людину;
 • Особисті витрати.
 • Вхідні квитки в музеї.
Залишити відгук
У туру поки ще немає відгуків
Просимо звернути увагу

ПІД ПРИЛІТ АЕРОПОРТ БЮВЕ, ТРАНСФЕР ЗУСТРІЧАЄ ТУРИСТІВ НА АВТОБУСНІЙ СТАНЦІЇ ПАРИЖА ПОРТ MAILOT. З АЕРОПОРТУ ДО ПАРИЖА ТУРИСТИ САМОСТІЙНО ЇДУТЬ НА АВТОБУС-ШАТЛ !!!! В АЕРОПОРТУ ЗУСТРІЧ ТІЛЬКИ ОРЛІ І ШАРЛЬ ДЕ ГОЛЬ.


Під приліт в аєропорт Бове трансфер зустрічає туристів на автобусній станції Парижа порт Mailot. З аєропорту до міста туристи самостійно їдуть на автобус-шатл.

Схожі тури