Авіатур в Рим та Мілан "РИМ - МІЛАН THE TOP"

Тривалість: 8

Маршрут: Київ - Рим - Флоренція - Венеція - Мілан - Київ

Мінімальна вартість: 23716 грн

Транспорт: Літак

Заїзди щотижня по суботах в період 01.01.20 - 31.10.20

Для замовлення туру залиште запит, або зв'яжіться з менеджером

Італія є однією з найцікавіших, унікальних, гарних країн в світі. Ця країна має свій неповторний характер, свій колорит і, можна сказати, свій характерний темперамент. Італія - класична країна для туристів. Подивитися всі пам'ятки колись могутньої Римської імперії за короткий період просто неможливо. Тому той, хто побував тут хоча б раз, буде прагнути повернутися в Італію знову. Крім незліченних пам'ятників культури і руїн давньоримської цивілізації, країна володіє прекрасними природними умовами - білосніжними схилами альпійських гір, прекрасними пляжами Адріатичного і середземноморського побережжя і чарівними озерами півночі.
Маршрут: Рим-Неаполь*-Помпеї*-Ватикан-Флоренція-Венеція-Сірміоне-озеро Гарда-Мілан 

Особливості туру

Один з найкращих турів по Італії з великою кількістю екскурсій

Екскурсії в Римі, Венеції і Флоренції у вартості туру

Екскурсії в музеї Ватикану і собор Св.Петра, у галерею Уффіці у вартості туру

Дегустація продуктів місцевого виробництва

Панорамні краєвиди

Кристалево-чисті озера

Маршрут
Київ
Рим
Флоренція
Венеція
Мілан
Київ
Вартість туру
мінімальна
23 716 грн

ціна

Дізнатись більше
1 день
Приліт у Рим

Прибуття в аеропорт Рима і трансфер в готель. Вільний час для самостійного ознайомлення з Вічним Містом.
Пропонуємо екскурсію по нічному / вечірньому Риму (25 євро): Нічний Рим вражає своєю красою не менше, ніж денний. Прогулянка нічним містом включає в себе відвідування (зовні) таких романтичних куточків Рима як: Площа Венеції, Площа Іспанії, Площа Навона, Фонтан Треві, Собор Святого Петра, Замок Сант Анджело, Кампідольо.
Повернення в готель. Нічліг.

2 день
Оглядова екскурсія по Риму

Сніданок у готелі. У першій половині дня екскурсія з гідом класичним Римом для знайомства з основними пам'ятками Риму:  Базиліка Св. Петра в Ватикані, Площа Навона, Пантеон, Площу Венеції, Терміні, Санта Марія Маджоре, Колізей, Цирк Масімо, Римський Форум.
Вільний час на обід і вільна друга половина дня або ж додаткова екскурсія з гідом "Рим епохи Бароко" (25 євро). Екскурсія по Риму епохи бароко, основні архітектурні пам'ятки, мальовничі шедеври, а також просто прогулянка по одному з найстаріших міст світу. Під час екскурсії ми побачимо Народну площу, фонтан Треві, церкву Санта Марія дель Пополо, а також відвідаємо такі знакові місця, як: площу Іспанії - знамениту площу в формі двох трикутників в центрі Риму, церкву Сант-Андреа-деллe-Фратте, Палаццо Мадама - резиденцію італійського сенату. Крім того, ми відвідаємо церкву Санта Марія Маддалена, фасад якої виконаний в стилі рококо, церкву Сан Луїджі дей Франчезе, в якій знаходяться роботи Караваджо, Галерею Альберто Сордо, церкву Сан Іньяціо, церкву Сант-Іво-алла-Сапієнца і площу Навона.
Повернення до готелю ввечері. Вільна вечеря або за додаткову плату вечеря в типовому ресторані в центрі Риму (40 євро). Ніч в готелі.

3 день
День факультативних екскурсій

Сніданок у готелі. Вільний день або ж додаткова екскурсія в колоритний Неаполь і Помпеї  (75 євро) - місто відоме своєю трагічною долею, але прекрасно збережені історичні артефакти.
Неаполь - столиця італійського регіону Кампанія, найбільше місто південної Італії, третій за величиною мегаполіс країни після Риму та Мілану. Неподалік від міста розташований знаменитий вулкан Везувій, який є єдиним діючим вулканом материкової Європи. Місто має велику бухту з мальовничим видом на острови Капрі і Искья. 
Помпеї - давньоримське місто, нині масштабний археологічний комплекс поблизу Неаполітанської затоки в області Кампанія на півдні Італії. Місто було поховане під багатометровим шаром попелу і пемзи в результаті виверження вулкана Везувій в 79 році н. е. Відвідувачі археологічного комплексу можуть оглянути добре збережені руїни, розкопки яких почалися в XVIII столітті.
Вільний час або за додаткову плату обід в ресторані в Помпеях (16 євро).
Повернення ввечері в готель в Римі, вільна вечеря і ніч в готелі.

4 день
Екскурсія у Ватикан

Сніданок у готелі. У першій половині дня  екскурсія з гідом в Музей Ватикану - відомий своєю величезною колекцією творів мистецтва з відвідуванням Сікстинської Капели.
Ватикан - є найменшою державою в світі і в ньому розташовані всі вищі органи управління римсько-католицькою церквою, включаючи резиденцію Папи Римського. На території знаходяться палацові комплекси, Ватиканські сади, картинні галереї, музеї та адміністративні будівлі. Формально кордон з Італією проходить через площу святого Петра. Однак на місцевості вона ніяк не позначена. За принципом екстериторіальності деякі об'єкти, розташовані на італійській стороні належать Ватикану. До них відносяться базиліка Сан-Джованні ін Латерано, радіостанція Санта-Марія ді Галерея, літня папська резиденція в Кастель-Гандольфо. Крім того ряд навчальних закладів також знаходиться в підпорядкуванні Ватикану, серед них Університет папи Урбана, Університет святого Фоми Аквінського і ряд інших. В центрі площі святого Петра височить 25-метровий єгипетський обеліск. Унікальною пам'яткою епохи Відродження на площі є однойменний собор Святого Петра, побудований за проектом Донато Браманте. Колонада навколо площі з 284 колон була створена Джованні Лоренцо Берніні. Фасад собору спроектував Карло Мадерно. Вінчає собор святого Петра творіння Мікеланджело Буанарроті. Собор св. Петра був визнаний найбільшим витвором світової архітектури. в Колізей або Музей Ватикану і собор святого Петра.
Вільний час на обід. Ввечері переїзд на автобусі в околиці Флоренції. Розміщення в готелі, вільна вечеря і ніч в готелі.

5 день
Екскурсія по Флоренції

Сніданок в готелі і переїзд на автобусі до Флоренції. У першій половині дня - екскурсія з гідом по Флоренції. Флоренція - місто в Італії в провінції Тоскана, розташоване практично в центрі країни на берегах річки Арно, один з головних туристичних центрів Європи. Місто називають "колискою епохи Відродження". Флоренція подарувала світові таких гігантів думки і мистецтва як Леонардо да Вінчі, Мікеланджело, Донателло, Данте, Галілей, а внесок міста в розвиток європейської науки і мистецтва взагалі важко оцінити. Вільний час на обід або за додаткову плату обід в типовому ресторані в тосканському стилі. Екскурсія з гідом для ознайомлення з шедеврами галереї Уффіці - найзнаменитішого музею в світі.
Ввечері переїзд на автобусі в околиці Венеції, розміщення в готелі, вільна вечеря і ніч в готелі. 

6 день
Екскурсія по Венеції

Сніданок в готелі і переїзд до Венеції. Огляд з гідом центром цього дивного, єдиного в своєму роді міста. Венеція - незвичайне місто світу з чудовим сплетінням каналів, різноманітністю архітектурних і художніх шедеврів, прекрасними палацами, церквами, маленькими затишними будиночками. Потрапивши сюди, ви немов потрапляєте на іншу планету: тут все інше, не таке як в інших містах Італії і навіть інших країнах: замість широких просторих вулиць - канали, замість автомобілів - човни і катери. Венеція - чудовий витвір мистецтва, один великий музей!
Вільний час або за додаткову плату обід в ресторані поруч з площею Сан-Марко (15 євро).
Вільна друга половина дня або за додаткову плату прогулянка на гондолі (30 євро) або екскурсія з гідом до Палацу Дожів (45 євро, вхідні квитки у вартості).
Ввечері відправлення на автобусі в околиці озера Гарда. По дорозі - зупинка для дегустації знаменитих вин області Венето.
Ввечері розміщення в готелі, вільний час. Ніч в готелі.

7 день
Екскурсія по Мілану

Сніданок в готелі і вільна перша половина дня в Сірміоне - знаменитому курортному містечку, який славиться термальними джерелами і фортецею Скалигером. Сірміоне - місто в провінції Брешія в Італії на мальовничому озері Гарда. Сірміоне по праву можна назвати перлиною Ломбардії і одним з найпопулярніших туристичних центрів Північної Італії. Історичний центр міста розташований на півострові, який немов врізається в озеро. Сірміоне підкорить Вас мальовничою природою, цікавими пам'ятками, розслаблюючою атмосферою і смачною кухнею.
Для бажаючих факультативна екскурсія на катері по озеру Гарда (25 євро). Тільки з катера можна повною мірою насолодитися всіма барвами і відтінками озера і узбережжя озера Гарда. Катер відпливає від Сірміоне, робить коло навколо півострова, таким чином відкривається панорама на Грот Каттулло - давньоримські термальні лазні звернені до озера. Зупинка в затоці Сирен дозволить насолодиться найкрасивішою бухтою озера де знаходиться чарівна вілла Гварньері. На острові Гарда в центрі озера ви зможете побачити чудовий приватний замок сім'ї Боргезе оточений італійським парком, побудований в венеційсько-візантійські стилі. Вхід на територію острова заборонений без попереднього бронювання. Зовсім недавно стало можливе відвідування палацу, власники відчинили двері для гостей і за бажанням можемо побачити як живе зараз одна з найбільших аристократичних сімей Італії. Повернення в Сірміоне. По дорозі можна насолодитися чудовим палацом Каносса, а також милими набережними містечок Гарда.
Відправлення в Мілан і після прибуття - екскурсія з гідом по місту. Мілан - головне місто Північної Італії і столиця області Ломбардія. Це сучасний мегаполіс, який вважається діловим і фінансовим центром країни. Мілан - столиця моди і бізнесу, найстильніше, дороге і багате місто Італії, популярне нарівні з Парижем і Лондоном у любителів розваг і шопінгу. Але не тільки цим славиться місто. Тут можна подивитися на такі відомі пам'ятки як: собор Дуомо, замок Сфорца, включений в список об'єктів Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО, церква Санта-Марія-делле-Грація, в якій знаходиться легендарна фреска Леонардо да Вінчі "Таємна вечеря" і безліч інших не менш цікавих пам'яток історії та культури.
Розміщення в готелі, вільна вечеря і ніч в готелі.

8 день
Трансфер в аеропорт

Сніданок у готелі. У встановлений час трансфер з готелю в аеропорт Мілану.

Тривалість: 8

Маршрут: Київ - Рим - Флоренція - Венеція - Мілан - Київ

Мінімальна вартість: 23716 грн

Транспорт: Літак

Заїзди щотижня по суботах в період 01.01.20 - 31.10.20

Вартість туру

Готель 3*

2020: січень, лютий, березень, липень, серпень

2-місний номер

1-місний номер

3-місний номер

Доплата за вечерю

616

786

609

170

2020: квітень, травень, червень, вересень, жовтень

793

1010

786

170

 

Готель 4*

2020: січень, лютий, березень, липень, серпень

2-місний номер

1-місний номер

3-місний номер

Доплата за вечерю

755

970

747

200

2020: квітень, травень, червень, вересень, жовтень

932

1210

924

200

Ціна вказана в євро на 1 людину
У містах введено податок на проживання, сплачується готівкою при заселенні в готель. 
Діти допускаються в тур з 6 років за стандартним тарифом для дорослих  

Входить у вартість
 • 3 ночі в центрі Риму, в готелі 3* або 4*;
 • 1 ніч в центрі Флоренції, в готелі 3* або 4*;
 • 1 ніч на околиці Венеції 3* або 4*;
 • 1 ніч на околиці Гарди, в готелі 3* або 4*;
 • 1 ніч в центрі Мілана, в готелі 3* або 4*;
 • Сніданки;
 • Дегустація місцевих вин;
 • Оглядова екскурсія по Венеції (2 години);
 • Оглядова екскурсія по Риму (2 години);
 • Оглядова екскурсія по Флоренції (2 години);
 • Екскурсія в музеї Ватикану і собор Св.Петра;
 • Екскурсія в галерею Уффіці;
 • Вхідні квитки в музеї Ватикану;
 • Вхідні квитки в галерею Уффіці;
 • Автобусне обслуговування на весь період туру;
 • Катер до Венеції туди/назад;
 • Трансфер з району Гарди до готелю в Мілані;
 • Російськомовний супроводжуючий на весь період туру;
 • Навушники на весь період туру.
Не входить у вартість
 • Авіапереліт Київ-Рим, Мілан-Київ від 260 євро;
 • Страховий поліс 6 євро;
 • Факультативні екскурсії.
Залишити відгук
У туру поки ще немає відгуків
Просимо звернути увагу

Менеджери по роботі з туристами
Менеджери напрямку
Схожі тури