Авіатур в Грузію "ВАШІ ТАЄМНІ МРІЇ ПРО ГРУЗІЮ"

Тривалість: 8

Маршрут: Київ - Тбілісі - Мцхета - Сігнагі - Боржомі - Бакуріані - Телаві* - Кутаїсі* - Тбілісі - Київ

Мінімальна вартість: 10888 грн

Транспорт: Літак

Виліт щоп'ятниці/щонеділі

Для замовлення туру залиште запит, або зв'яжіться з менеджером

Грузія об'єднала красу гір, шепіт моря, смачну їжу, красиві і старовинні міста, лікувальні та гірськолижні курорти, своєрідні традиції і цікаву культуру. Складно сказати, що привертає в цій країні найбільше, так як природа обдарувала її найрізноманітнішими багатствами, в тому числі і гостинними жителями. Це країна душевних і щирих тостів, легендарного вина і суворих, але красивих гір.

Почнемо нашу подорож з чаруючої столиці - Тбілісі; продегустуємо грузинського вина та чачі в домашньому погребі; побачимо першу столицю Грузії – Мцхету, її собор Свєтіцховелі та монастир Джварі, відвідаємо найкрасивіші гірські регіони – Кахетію, Боржомі та Бакуріані, загадаємо бажання біля чудотворного джерела в жіночому монастирі Бодбе, завітаємо до міста кохання – Сігнагі, познайомимось з Кутаїсі та печерами Прометея і Сатаплія.

Особливості туру

Можливі вильоти з Харкова/Одеси/Львова

100% підтвердження туру від 2 осіб

Восьмиденний авіа тур в Грузію

Проживання 7 ночей в готелі вибраної вами категорії на базі сніданків

У вартості оглядові екскурсії по Тбілісі, Мцхеті, Сігнагі, Боржомі, Бакуріані

Найбільші визначні собори Самеба, Свєтіцховелі та монастрирі Джварі, Бодбе, Алаверді, Гелаті, Моцамета, храм Сіоні

Можливість скуштувати цілючої води з джерела Боржомі

Знайомство з Кахетією та містом кохання Сігнагі

Завод шампанських вин «Багратіоні 1882» з дегустаційєю 12 видів ігристого вина

Винний дім «Шухманн Вайнс» з дегустацією 2 сортів вина

Заповідник «Сатаплі» та унікальна природна печера «Прометея»

Маршрут
Київ
Тбілісі
Мцхета
Сігнагі
Боржомі
Бакуріані
Телаві*
Кутаїсі*
Тбілісі
Київ
Вартість туру
Готель 4* від
13 618 грн

Вартість залежить від обраного типу номера

Готель 3*
10 889 грн

Вартість залежить від обраного типу номера

Дізнатись більше
1 день
Приліт в Тбілісі - серце Сакартвело

Виліт з Києва/Харкова (за розкладом). Прибуття в Тбілісі, трансфер і розміщення в готелі. Вільний час. Ніч в готелі.

2 день
Перша столиця і душа Грузії - Мцхета

Сніданок. 
Сьогодні ми проведемо насичений день з 2-ма екскурсіями:
Сіті-тур по чаруючому місту Тбілісі. Кафедральний собор Самеба («Свята Трійця» символ грузинського відродження, єдності та безсмертя) височить в центрі Тбілісі на вершині гори Св. Іллі. Церква Метехі (V ст.) - красивий і гордий символ Тбілісі. Фортеця Нарікала, у дворі якої знаходиться прекрасний храм. Біля стін фортеці відновлені башточки, з яких у Вас буде можливість зробити пам'ятні фотографії. З кріпосної стіни відкриваються дивовижні види. Відвідання сучасного архітектурного шедевра - Моста Миру і парку Ріке.
На лівому березі моста знаходитися храм Сіоні (знаменитий своїми чудотворними іконами), який ви також відвідаєте.
Факультативно: Трохи розслабимося, відвідавши завод шампанських вин «Багратіоні 1882», де ознайомимося з історією заводу і в дегустаційному залі продегустуємо 12 видів ігристого вина, під закуску з фруктів, сиру і грузинського хліба (додатково 25 дол./чол).
Виїзд в Мцхету - найдавніше місто, першу столицю Грузії, душу цієї дивовижної країни. Тут у Вас буде можливість ознайомитися з Кафедральним собором Свєтіцховелі (XI ст.). Він же, собор 12-ти апостолів, у підставі його покоїться Хітон Господній. Завдяки цій святині Мцхету називають «другим Єрусалимом». Піднімемося в монастир Джварі (V ст.), звідки відкривається прекрасна панорама древньої столиці (у Єрусалимі є церква з такою ж назвою).  
Факультативно: Відвідаємо домашній винний погріб, де проведемо дегустацію грузинських вин і чачі. Дегустація проводиться з глиняних піал. Вино домашнього виготовлення 2-х сортів - червоне, біле, чача 2-х сортів. Дегустатор сам історик і винороб, і протягом дегустації він повідає вам всю історію виноградної культури і виробництва вина в Грузії.
Обід тут же з уроками грузинської національної кухні (додаткова плата на місці 20 дол./чол).
Повернення в Тбілісі. Вільний час. Ніч в готелі.

3 день
Кахетія. Вічна історія справжнього кохання

Сніданок у готелі.
Сьогодні Ви дізнаєтеся все про батьківщину грузинського виноробства і гостинності. На сході Грузії затишно розташувалася Кахетія. 
Ми зупинимося в Сігнагі - місті любові. Це затишне місто прекрасно поєднав в собі елементи південно-італійського та грузинського архітектурних тонкощів. А також Ви побачите фортецю Сігнагі, що входить в список найбільш відомих і великих фортець Грузії.
Відвідаємо монастирський і єпископальний комплекс Святого Георгія - жіночий монастир Бодбе. Тут розташована Базиліка Святої Ніно, а спустившись до її чудотворного джерела, можете загадати бажання, яке обов'язково збудеться (піша ходьба 30 хв).
Факультативно: Відвідування винного погребу в Сігнагі, дегустація різних сортів вина та грузинської горілки - чачі (10 дол./чол).
Повернення в Тбілісі. Трансфер на вечерю в один з кращих ресторанів Тбілісі, де Вас чекає національна смачна вечеря і знамените грузинське вино, і все це в музичному і танцювальному супроводі (при бажанні, вечерю можна перенести на інший день, тільки вже трансфер входити не буде).
Ніч в готелі.

4 день
Вільний день/відвідування факультативних екскурсій по набору

Сніданок у готелі.
Вільний день. Можна розглянути такі факультативні екскурсії, як: 
- Горі і Уплісцихе (від 65 до 25 дол./чол. в залежності від кількості бажаючих). Побуваємо в м. Горі - місті, де народився Йосиф Сталін, а зараз розташовується його музей, який відвідаємо. Відвідаємо «Уплісцихе» - дивовижне місто, засноване в кінці II тисячоліття до нашої ери. Це найдавніша фортеця - грандіозна титанічна робота по створенню цілого міста з кам'яної тверді. 
- Ананурі, Гудаурі, Казбегі (від 70 до 30 дол./чол. в залежності від кількості бажаючих). Повторимо маршрут А.С. Пушкіна і по Військово-Грузинській дорозі піднімемося до фортеці і монастиря Ананурі, які красуються на березі бірюзових дзеркальних вод Жинвальського водосховища. Побачимо два казкових поселення в горах Кавказу, які придбали славу відомих гірськолижних курортів Грузії - Гудаурі, розташованого на висоті 2195 м. і Степанцмінда. Огляд Казбегі. 
- Вардзіа - Ахалцихе - Рабат (від 65 до 25 дол./чол. в залежності від кількості бажаючих) . Відвідування Вардзії - міста-епохи Золотого Століття. Споруду міста приписують цариці Тамарі. Можливо, щось було і до неї, але саме при Тамарі був задуманий цей сюрреалістичний проект зі створення підземного міста. 
Прибуття в Ахалцихе. Тут відвідаємо фортецю Рабат, де під одним дахом гармонійно поєднуються грузинська, турецька і вірменська культури. З першого погляду це місце просто дух захоплює. Фортецю Ахалцихе можна сміливо називати найкрасивішою фортецею Грузії.
Ніч в готелі.

5 день
Легендарний Боржомі та казковий Бакуріані

Сніданок у готелі.
Екскурсія в Боржомі і Бакуріані. Боржомі - регіон неймовірної краси і лікувальної сили. Тут ми відвідаємо відомий парк Харагаулі де Ви зможете спробувати одну з найвідоміших мінеральних вод в світі безпосередньо з джерела.
Далі вирушимо в Бакуріані. Кришталево чисте повітря, неймовірної краси гори - все, що потрібно для відмінного і здорового відпочинку.
Повернення в Тбілісі. Ніч в готелі. 

6 день
Винний тур до Кахетії та дегустація вина в «Шухманн Вайнс»

Сніданок у готелі. 
Факультативно: Винний тур в Кахетію (від 70 до 30 дол./чол. в залежності від кількості бажаючих). Сьогодні тримаємо курс на схід Грузії. Через Гомборський перевал поїдемо до Нової Шуамти, отримаємо задоволення від краси кахетинської долини і зробимо безліч пам'ятних фото.
Прибуття в Телаві - адміністративний центр Кахетії, куди так і не додзвонився знаменитий Міміно. Тут побачимо: Алаверді - монастир святого Георгія, заснований в 11 столітті. Висота собору близько 50 м, що є однією з найвищих церковних будівель Грузії.
Відвідування палацу князя Олександра Чавчавадзе в Цинандалі, в цьому палаці побачимо унікальний парк, винний завод, в погребах якого зберігаються вина, найдавніші з яких були зроблені ще в 1814 році. Тут же проведемо дегустацію кращих вин (5-ти кращих кахетинських сортів вин), побачимо дерево, вік якого перевищує 900 років, а також історичні об'єкти Телаві.
Щоб зрозуміти, що таке поєднання грузинських виноробних традицій з західними стандартами якості, ми відвідаємо винний дім «Шухманн Вайнс» і продегустуємо 2 сорти вина.
Повернення в Тбілісі. Ніч в Тбілісі.

7 день
Екскурсія в Кутаїсі + печери Сатаплі і Прометей (катання на човнах)

Сніданок у готелі. 
Факультативно: Екскурсія в Кутаїсі + печери Прометей і Сатаплія (катання на човнах) (від 75 до 35 дол./чол. в залежності від кількості бажаючих).
Виїзд на екскурсію в Кутаїсі: Відвідаємо Монастир Баграті - Успіння Богородиці. Це один з найбільших храмів в Грузії і один з найважливіших по своїй історичній ролі.
Монастир Моцамета славиться давніми повір'ями - монастир виконання бажань. Монастир і академію Гелаті засновану великим грузинським царем Давидом IV - будівельником. Вони є спадщиною ЮНЕСКО з 1994 року. Храм є культурним і релігійним центром Грузії.
Далі відвідаємо унікальну природну печеру «Прометея» в місті Цхалтубо, недалеко від Кутаїсі.
Тут же по підводній річці можна покататися на човнах - дуже захоплююче заняття.
Родзинкою екскурсії цього дня стане заповідник «Сатаплія». Сліди динозаврів, карстові печери, калхідські ліси з реліктовими деревами і неймовірна панорама в поєднанні з сучасною інфраструктурою справить на Вас незабутнє враження.
Повернення в Тбілісі. Ніч в готелі.

8 день
Виселення з готелю, повернення на Батьківщину

Сніданок. Виселення з готелю.

Трансфер в аеропорт Тбілісі. Завершення туру. Щасливе повернення на Батьківщину.

Тривалість: 8

Маршрут: Київ - Тбілісі - Мцхета - Сігнагі - Боржомі - Бакуріані - Телаві* - Кутаїсі* - Тбілісі - Київ

Мінімальна вартість: 10888 грн

Транспорт: Літак

Виліт щоп'ятниці/щонеділі

Вартість туру

Варіанти проживання в готелі

 3* економ

 3*

 4* економ

 4*

В двохмісному  номері

410 $

480 $

525 $

635 $

В одномісному номері

620 $

770 $

915 $

1130 $

В трьохмісному номері

399 $

470 $

499 $

595 $

Входить у вартість
 • Зустріч і проводи в аеропорт під всі авіаперельоти без доплат;
 • Весь трансфер в період туру;
 • Проживання в обраному Вами готелі на базі сніданків;
 • Вартість зазначених у турі екскурсій: Тбілісі, Мцхета, Сігнагі, Боржомі, Бакуріані;
 • Обслуговування гіда;
 • Вхідні квитки;
 • Підйомники на фортецю Нарікала;
 • Вечеря в ресторані національної кухні в Тбілісі.
Не входить у вартість
 • Авіапереліт Київ - Тбілісі - Київ - від 200 $;
 • Факультативні екскурсії;
 • Кишенькові витрати;
 • Медичне страхування ~ 10 $;
 • Чайові гідам і водіям.
Залишити відгук
У туру поки ще немає відгуків
Просимо звернути увагу

Для відвідування Грузії необхідно мати негативний ПЛР-тест, який зроблений за 72 години до прильоту в країну, включаючи неповнолітніх дітей, крім того на 3 день перебування в країні кожен турист забов'язаний пройти повторний ПЛР-тест.

Зверніть увагу, що вартість туру не включає проходження тесту. Його вартість коливається від 45 до 50 $ з особи!

Проходження тесту відбуватиметься прямо в готелі, без зайвої суєти!

Після проходження тесту, турист вільно буде продовжувати свою подорож по Грузії.

Менеджери по роботі з туристами
Тетяна Крвавич

Тел.: +38 044 338 77 37

MTC 
+38 099 102 40 10

Київстар 
+38 067 124 55 88

Lifecell
+38 093 700 90 40

skype: sakums_bustour

e-mail: office@sakums.com.ua

Ірина Щербакова

Тел.: +38 044 338 77 37

MTC 
+38 099 102 40 10

Київстар 
+38 067 124 55 88

Lifecell
+38 093 700 90 40

skype: sakums_ukraine2

e-mail: ukraine2@sakums.com.ua

Менеджери напрямку
Тетяна Крвавич

Тел.: +38 044 338 77 37

MTC 
+38 099 102 40 10

Київстар 
+38 067 124 55 88

Lifecell
+38 093 700 90 40

skype: sakums_bustour

e-mail: office@sakums.com.ua

Ірина Щербакова

Тел.: +38 044 338 77 37

MTC 
+38 099 102 40 10

Київстар 
+38 067 124 55 88

Lifecell
+38 093 700 90 40

skype: sakums_ukraine2

e-mail: ukraine2@sakums.com.ua

Схожі тури