Авіатур на Кавказ Вірменія + Грузія

Тривалість: 6

Маршрут: Київ - Єреван - Діліжан - Сігнагі* - Тбілісі - Мцхета - Київ

Мінімальна вартість: 12642 грн

Транспорт: Літак

Виліт щоп'ятниці 

Для замовлення туру залиште запит, або зв'яжіться з менеджером

Грузія і Вірменія - дві барвисті і гостинні країни Закавказзя. Вони мають як багато спільного, так і безліч своїх унікальних і неповторних особливостей. Ми пропонуємо Вам здійснити подорож по Грузії і Вірменії і за короткий термін відкрити для себе Кавказ у всій красі. Вас чекають найвідоміші пам'ятки, вражаючі природні пам'ятки, кращі національні страви і привітність місцевих жителів.

На початку нашої подорожі завітаємо в столицю Вірменії - місто Єреван, де відчуємо його справжній колорит; побачимо одне з найбільших високогірних прісноводних озер в світі – Севан; ознайомимось з скарбами вірменської культури - монастирями Севанаванк, Ахпат і Санаїн Діліжан; завітаємо до міста кохання – Сігнагі, загадаємо бажання біля чудотворного джерела в жіночому монастирі Бодбе; відвідаємо домашній винний погріб, де продегустуємо справжнє грузинське вино та чачу; проведемо насичений день в столиці Грузії - Тбілісі, де жодна пам'ятка не залишиться без уваги; відвідаємо завод шампанських вин «Багратіоні 1882» з дегустацією 12 видів ігристого вина; побачимо першу столицю і серце Грузії – Мцхету, її головний Кафедральний собор Свєтіцховелі та монастир Джварі; відправимось на вечерю в один з кращих національних ресторанів Тбілісі.

Особливості туру

Шестиденний захоплюючий авіатур на Кавказ: Вірменія і Грузія

5 ночей в турі, з них 2 ночі в Єревані 3 ночі в Тбілісі в готелях рівня 3*/4* на базі сніданків

У вартості оглядова екскурсія по Єревану, озері Севан, Тбілісі, Мцхеті

Можливість відвідати найвідоміші монастирі - Ахпат і Санаїн Діліжан, Севанаванк, Бодбе, Джварі та Кафедральний собор Свєтіцховелі

Знайомство з Алазанською долиною та містом кохання Сігнагі

Завод шампанських вин «Багратіоні 1882» з дегустацією 12 видів ігристого вина

Національна колоритна вечеря з шоу програмою в Грузії

Маршрут
Київ
Єреван
Діліжан
Сігнагі*
Тбілісі
Мцхета
Київ
1 день
Приліт в Єреван, поселення в готель

Прибуття в сонячний Єреван. Зустріч в аеропорту. Трансфер в готель, розміщення і ночівля.

2 день
Серце і душа Вірменії - Єреван

Сніданок у готелі.
Сьогодні наш погляд підкорять краси столиці Вірменії, Ви познайомитеся з визначними пам'ятками цього чарівного міста і поринете разом з місцевими жителями в надихаючий місцевий колорит.
Сіті тур по Єревану: Парк Ахтанак, пам'ятник Мати Вірменія, Площа Республіки, Каскад, Північний Проспект. Пам'ятна фотосесія неминуча.
Сьогодні ви побачите все цікаві місця столиці, включаючи Кафедральний Собор Святого Григорія Просвітителя, Площу Республіки, проспект Маршала Баграмяна. Відвідування Меморіального комплексу Ціцернакаберд, присвяченого пам'яті жертв Геноциду вірмен. Екскурсія передбачає зупинку в Парку Перемоги з монументом Мати Вірменія: панорамний вид на центр міста. Вільний час для прогулянки по місту.
Ночівля. 

3 день
Перлина Вірменії - озеро Севан та скарби вірменської культури - монастирі Ахпат і Санаїн Діліжан

Сніданок. Виселення з готелю.
Монастир Севанаванк і озеро Севан - Діліжан, скарби вірменської культури - монастирі Ахпат і Санаїн Діліжан. 
На висоті близько 2000 метрів ви побачите прісноводне озеро Севан - одне з найбільших високогірних озер світу, яке в давнину називалося Гегаркуник - Гегамське море. Ви відвідаєте Монастир Севанаванк з темного каменю, який був заснований в 874 році на півострові Севана. Продовжимо шлях серед лісів і долин багатющого національного заповідника Закавказзя, де розташоване місто Діліжан – гірськокліматичний і бальнеологічний курорт. Діліжан славиться своїми майстерними майстрами різьби по дереву, яким Господь щедро наділив їх. Ви оглянете етнографічний квартал міста з майстернями і лавками ремісників.
Відвідування унікальних монастирів, занесених до Списку Всесвітньої культурної спадщини ЮНЕСКО - Ахпат і Санаїн. Монастир Санаїн заснований в X столітті і був великим центром освіти з Академією Григора Магістроса Пахлавуні. Головний Храм Монастиря присвячений Пресвятій Богородиці. Монастир Ахпат заснований царицею Хосровануш в X столітті: тут вивчали богослов'я, музику, живопис. Монастирський комплекс Ахпат складається з Церкви Пресвятої Богородиці, церков Святого Григорія і Сурб Ншан, трапезної, дзвіниці і притвору. Внутрішні стіни Церкви Сурб Ншан покриті фресками, найважливіші сюжети яких Благовіщення, Різдво Христове, Хрещення Господнє, П'ятидесятниця. У XVIII столітті в Монастирі жив великий вірменський поет і співак Саят Нова, похований згодом тут.
Трансфер на кордон Вірменії і Грузії. Зустріч з представниками грузинської сторони. Трансфер в Тбілісі без гіда.
Прибуття до родзинки Кавказу - красеня Тбілісі. Трансфер і розміщення в готелі. Ночівля. 

4 день
Кахетія. Вічна історія справжнього кохання

Сніданок у готелі.
Вільний день або екскурсія в Кахетію, "Сігнагі - місто кохання" (за дод. плату).
Сьогодні Ви дізнаєтеся все про батьківщину грузинського виноробства і гостинності. На сході Грузії затишно розташувалася Кахетія. Ми зупинимося в Сігнагі - місті любові. Це затишне місто прекрасно поєднало в собі елементи південно-італійських та грузинських архітектурних тонкощів. А також Ви побачите фортецю Сігнагі, що входить в список найбільш відомих і великих фортець Грузії.
Відвідаємо монастирський і єпископальний комплекс Святого Георгія - жіночий монастир Бодбе. Тут розташована Базиліка Святої Ніно, а спустившись до її чудотворних джерел, можете загадати бажання, яке обов'язково збудеться (піша ходьба 30 хв).
Факультативно: Відвідання винного погребу в Сігнагі, дегустація різних сортів вина та грузинської горілки - чачі (10 дол./чол).
Повернення в Тбілісі. Ночівля.

5 день
Тбілісі — серце Сакартвело та Сакральна Мцхета

Сніданок у готелі. Сьогодні ми проведемо насичений день з 2-ма екскурсіями: 
Сіті-тур по Тбілісі: Церква Метехі (V ст.) - красивий і гордий символ Тбілісі. Фортеця Нарікала, у дворі якої знаходиться прекрасний храм. Біля стін фортеці відновлені башти, з яких у Вас буде можливість зробити пам'ятні фотографії. З кріпосної стіни відкриваються дивовижні види.
Відвідування сучасного архітектурного шедевра - Моста Миру і парку Ріке. На лівому березі моста знаходитися храм Сіоні (знаменитий своїми чудотворними іконами), який ви також відвідаєте.
Факультативно: Далі трохи розслабимося, відвідавши завод шампанських вин «Багратіоні 1882», де ознайомимося з історією заводу і в дегустаційному залі продегустуємо 12 видів ігристого вина, під закуску з фруктів, сиру і грузинського хліба (додатково 35 дол./чол).
Виїзд в Мцхету.
Факультативно: Тут ви відвідаєте домашній винний погріб, де проведете дегустацію грузинських вин і чачі. Дегустація проводиться з глиняних піал. Вино домашнього виготовлення 2-х сортів - червоне, біле, чача 2-х сортів - біла і підфарбована. Дегустатор сам історик і винороб, а протягом дегустації він повідає вам всю історію виноградної культури і виробництва вина в Грузії. Обід тут же з уроками грузинської національної кухні (додаткова плата на місці 25 дол./чол.).
Мцхета - найдавніше місто, перша столиця Грузії, душа цієї дивовижної країни. Тут у Вас буде можливість ознайомитися з Кафедральним собором Свєтіцховелі (XI ст.). Він же собор 12-ти апостолів. У підставі його покоїться Хітон Господній. Завдяки цій святині Мцхету називають «другим Єрусалимом».
Піднімемося в монастир Джварі (V ст.), звідки відкривається прекрасна панорама древньої столиці (у Єрусалимі є церква з такою ж назвою). За легендою, цей храм був споруджений над пнем того кедра, під яким молилася просвітитель Грузії Свята Ніно.
Повернення в Тбілісі. Трансфер на вечерю в один з кращих ресторанів Тбілісі, де Вас чекає національна смачна вечеря і знамените грузинське вино, і все це в музичному і танцювальному супроводі (при бажанні, вечерю можна перенести на інший день, тільки вже трансфер входити не буде).
Ночівля.

6 день
Вільний час в місті, повернення на Батьківщину

Сніданок. Виселення з готелю. Вільний час. Трансфер в аеропорт і Ви абсолютно щасливі повертаєтеся додому. 

Тривалість: 6

Маршрут: Київ - Єреван - Діліжан - Сігнагі* - Тбілісі - Мцхета - Київ

Мінімальна вартість: 12642 грн

Транспорт: Літак

Виліт щоп'ятниці 

Вартість туру


Варіанти проживання в готелі


В двохмісному номері

В одномісному номері

В трьохмісному номері

Єреван: 3*
Тбілісі: 3* економ

450 $

650 $

430 $

Єреван: 4* економ
Тбілісі: 3*

515 $

735 $

490 $

Єреван: 4*
Тбілісі: 4* економ

565 $

799 $

525 $

Єреван: 4*
Тбілісі: 4*

625 $

870 $

565 $

Входить у вартість

У вартість туру на території Вірменії входить:

 • Трансфер з аеропорту Єревана в готель (під всі авіа рейси);
 • Весь трансфер в період туру;
 • Збір туристів на екскурсії з різних готелів;
 • Зазначені в турі екскурсії;
 • Послуги професійного російськомовного гіда;
 • Проживання в обраній Вами категорії готелю 3* або 4* (2 ночі) на базі сніданків;
 • Вхідні квитки;
 • Цілодобова підтримка туристів.

У вартість туру на території Грузії входить:

 • Трансфер в аеропорт Тбілісі (під всі авіа рейси в дати туру);
 • Весь трансфер в період туру;
 • Зустріч на кордоні з Вірменією і трансфер в готель;
 • Проживання в обраному Вами готелі на базі сніданків (3 ночі);
 • Збір туристів на екскурсії з різних готелів;
 • Зазначені в турі екскурсії;
 • Послуги професійного російськомовного гіда;
 • Вхідні квитки;
 • Національна колоритна вечеря з шоу програмою в Тбілісі.
Не входить у вартість
 • Авіа переліт Київ - Єреван - Тбілісі - Київ - від 200 $;
 • Факультативні екскурсії;
 • Кишенькові витрати;
 • Медичне страхування;
 • Чайові гідам і водіям.
Залишити відгук
У туру поки ще немає відгуків
Просимо звернути увагу

Текст по умолчанию для туров- XXXXX

Менеджери по роботі з туристами
Тетяна Крвавич

тел.: +38 044 221 77 37 (вн.116)

тел.: +38 099 154 69 84

skype: sakums_bustour

e-mail: office@sakums.com.ua

Менеджери напрямку
Тетяна Крвавич

тел.: +38 044 221 77 37 (вн.116)

тел.: +38 099 154 69 84

skype: sakums_bustour

e-mail: office@sakums.com.ua

Схожі тури