Авіатур в Париж та північну Францію

Тривалість: 6

Маршрут: Київ - Париж - Реймс - Руан - Київ

Мінімальна вартість: 23787 грн

Транспорт: Літак

Для замовлення туру залиште запит, або зв'яжіться з менеджером

Франція -  це країна романтики, кохання, палких емоцій, прогулянок до ранку. На території Франції можна знайти все - і гори, і морське узбережжя , замки та палаци , а також  колорітні деревушки з привітними французами, які залюбки пригостять Вас келихом вина власного виробництва та порцією сира. В данному турі у вас є можливість відвідати:

-Париж;

-Руан;

-Реймс;

-Довіль та Онфлер;

-Острів Мон сен Мішель;

-замки Луари.

 


Особливості туру

Насичена екскурсійна програма, серед якої 3 ночі в колоритних містах Франції та 2 дні в Парижі

Включені екскурсії у м. Реймс, м. Ам`єн, м. Руан, м. Онфлер, о. Мон-сен-Мішель

шостиденний насичений екскурсійних тур до Франції

Огляд визначних замків Луарської Долини - Замок Амбуаз , Шенонсо, Шамбор

Маршрут
Київ
Париж
Реймс
Руан
Київ
Вартість туру
Базова вартість
24 772 грн

за людину у 2-місному та 3-місному номері

Базова вартість
23 787 грн

за дитину до 12 років у 3-місному номері

Дізнатись більше
1 день
Париж

Виліт із Києва (за розкладом).

Прибуття в Париж. Зустріч приймаючою стороною. Трансфер в готель. Ночівля в готелі 3*.

2 день
Реймс

Сніданок. О 9 ранку,  виїзд з Парижа в Реймс - місто на північному сході Франції, найбільше місто регіону Шампань - Ардени. У Реймсі розташовані штаб-квартири найбільших шампанських будинків, тут ми зможемо провести дегустацію шампанського. На півдні і сході до міста примикають Реймські гори, відоміі своїми виноградниками для виробництва шампанського. Найдавніший (III століття н. е.) монумент міста - Марсові ворота, названі так на честь римського бога війни Марса. Реймський собор відомий тим, що в ньому були короновані майже всі французькі королі. Інші дуже відомі монументи Реймса - Базиліка Святого Ремігія, Палац Те і Музей автомобілів.

Переїзд в місто Ам'єн. Ам'єн - місто на півночі Франції, на семи рукавах річки Сомма. Головне місто історичної області і сучасного регіону Пікардія. В середні віки Ам'єн входив до складу графств Вермандуа і Ам'єну. Ам'єн сильно постраждав в ході обох світових воєн. Центр міста з відтвореної ратушею XVII століття, церквою Сен-Жермен XV століття і театром часів Людовика XVI був відбудований в повоєнний час.
Головна визначна пам'ятка міста - Ам'єнський собор, здатний вмістити більше віруючих, ніж будь-який інший готичний храм Франції. Джон Рескін назвав його найчистішим зразком готики. Ніч в готелі Ам'єна.  
Повернення до Парижу. Ночівля у готелі.

3 день
Руан, Онфлер, Довіль

Сніданок. Виселення з готелю, переїзд в Руан - стародавню столицю вікінгів і сучасну столицю Верхньої Нормандії. Відвідування Руанського собору - шедевра готичної архітектури. Прогулянка по центру міста, по старовинній вулиці з Часовою вежею і ринкової площі, де в 1431 році була спалена Жанна Д'Арк.

Етрета - відомий природний заповідник-курорт на Алебастровому узбережжі Нормандії. Місто розташоване на прямовисних скелях над морем. Місце стало відомим завдяки полотнам імпресіоністів в 19 столітті. З прибережних скель відкривається незвичайний вид на потужні крейдяні скелі, витесані морем і хвилями.
Переїзд в Онфлер. Старовинне місто-гавань Нормандії. Саме звідси вирушав у подорож Самюель де Шампель - дослідник Канади і засновник Квебека. Тепер місто всесвітньо відоме завдяки своєму мальовничому порту і художникам, які завжди схилялися перед його красою. Дегустація сидру і кальвадосу.
 Довіль - елітний курорт «квітучого берега» Франції з розкішним піщаним пляжем, оспіваним у фільмі Клода Лелуша «Чоловік і жінка». Тут відпочивають багато світових знаменитостей. Прогулянка по відомій дощаній набережній міста і відвідування найелегантнішого казино узбережжя. Ніч в Довілі або Трувілі або в їх передмістях.

4 день
Мон-сен-Мішель

Сніданок. Виселення з готелю, переїзд в Мон-сен-Мішель - острів Святого Михайла недарма називають Восьмим Дивом Світу. На кордоні землі і водних просторів височить незвичайний архітектурний ансамбль - абатство Святого Михайла. Але архітектурне диво лише доповнює незвичайне творіння природи: гора святого Михайла розташована на кордоні Нормандії і Бретані, на березі, де найвища в світі амплітуда припливів і відливів (припливи відбуваються зі швидкістю коней). Це також одне з найвідоміших місць паломництва в християнському світі. Відвідування середньовічного абатства і прогулянка по вуличках острова.

Сен-Мало - місто корсарів і фортеця Бретані з легендарною історією, яке завжди відстоювало свою незалежність, проголосивши себе навіть Республікою в XVI столітті. Це колиска кращих мореплавців, рибалок, купців і «піратський порт». Пішохідна екскурсія по старому Сен-Мало: кріпосна стіна, що оточує все старе місто - колишній острів, собор святого Вінсента, рибний і пшеничний ринки і вид на численні острови-бухти з їх фортами.
Переїзд в місто Анжер - столицю графства Анжуйского. Зупинка у замку Плантагенетів, потужні кріпосні стіни якого досі нависають над містом. Ніч в Анжері.

5 день
Тур

Сніданок. Виселення з готелю, переїзд в Тур - столиця регіону Луарскої долини і графства Туренського . Екскурсія : огляд базиліки Святого Мартіна, де знаходиться рака з його мощами і відвідування Собору Святого Гатьєна ХIII століття. Подорож по долині Луари і відвідування найвідоміших замків. Замок Амбуаз - королівський замок XV століття, побудований Карлом VIII, відомий ще й тим, що в капличці замку покоїться прах Леонарда да Вінчі. Екскурсія по виноробному господарству і дегустація туренських вин. Ніч в Парижі. Відвідування найвідоміших королівських замків в долині Луари -Шамбор, Шенонсо. Дегустація вин. Увечері повернення в Париж. Трансфер в готель. Ночівля.

6 день
Київ

Сніданок. Виселення з готелю. Трансфер в аеропорт.

Виліт з Парижа. Прибуття до Києва (за розкладом).

Тривалість: 6

Маршрут: Київ - Париж - Реймс - Руан - Київ

Мінімальна вартість: 23787 грн

Транспорт: Літак

Вартість туру
Базова вартість
24 772 грн

за людину у 2-місному та 3-місному номері

Замовити
Базова вартість
23 787 грн

за дитину до 12 років у 3-місному номері

Замовити
Входить у вартість
  • 3 ночі в готелі 3 * Sup в Ам'єні, Довілі і Анжері зі сніданками;
  • 2 ночі в готелі 3 *, в Парижі зі сніданками;
  • Транспорт і послуги професійного гіда протягом 4-ьох виїзних днів по містах провінцій Франції згідно з програмою;
  • Всі трансфери по програмі.
Не входить у вартість
  • Авіапереліт Київ-Париж-Київ від 300 EUR;
  • Вхідні квитки в замки і музеї, дегустації (50 євро);
  • Страхування - - 5 євро, від 65 до 70 років - 6 євро, від 70 років - 10 євро.
  • Проїзд на громадському транспорті;
  • Особисті витрати.
Залишити відгук
У туру поки ще немає відгуків
Просимо звернути увагу

Менеджери по роботі з туристами
Схожі тури