Авіатур в Азербайджан та Грузію

Тривалість: 7

Маршрут: Київ - Баку - Тбілісі - Сігнагі* - Тбілісі - Мцхета - Київ

Мінімальна вартість: 11494 грн

Транспорт: Літак

Виліт щочетверга

Для замовлення туру залиште запит, або зв'яжіться з менеджером

Надихнутися контрастом двох чарівних країн, розташованих між Чорним і Каспійським морями і оточеними приголомшливими Кавказькими горами. Вас чекає незабутня 7-денна подорож, так як ви дослідите куточки світу з двома різними культурами і релігіями. Від затишних вуличок Тбілісі до снігових вершин і прекрасних виноградників в Грузії, старих мечетей, караванних шляхів і сучасних веж в Азербайджані, всі ці дивовижні скарби чекають на вас під час туру по Грузії і Азербайджану.

Спочатку завітаємо в столицю Азербайджану – чарівний Баку, де побачимо площу Прапора, Дівочу вежу, Караван-Сарай, Джума Мечеть, музей килима, помилуємось вечірнім полум'ям Вогненних Веж; відправимось на прогулянку півостром Апшерон; відвідаємо Храм вічного вогню Атешгях та піднімемось на гору Янардаг; відвідаємо прекрасну столицю Грузії – Тбілісі; познайомимось з приголомшливим архітектурним шедевром – Мостом Миру та парком Ріке; побачимо першу столицю і серце Грузії – Мцхету, її головний Кафедральний собор Свєтіцховелі та монастир Джварі; відвідаємо домашній винний погріб, де продегустуємо справжнє грузинське вино та чачу; загадаємо бажання біля чудотворного джерела в жіночому монастирі Бодбе та завітаємо до міста кохання – Сігнагі.

Особливості туру

Семиденний авіатур в Азербайджан і Грузію

6 ночей в турі, з них 2 ночі в Баку, 3 ночі в Тбілісі

Проживання в готелях вибраної вами категорії на базі сніданків

У вартості оглядові екскурсії по Баку, Тбілісі, Мцхеті

Дегустація грузинських вин і чачі в домашньому винному погребі

Національна колоритна вечеря з шоу програмою в Грузії у вартості туру

Храм вічного вогню Атешгях і гора Янар Даг

Знайомство з Кахетією та містом кохання Сігнагі

Маршрут
Київ
Баку
Тбілісі
Сігнагі*
Тбілісі
Мцхета
Київ
1 день
Приліт в Баку, поселення в готель

Прибуття до родзинки Закавказзя - Баку. Зустріч в аеропорту. Трансфер в готель. Поселення. Ночівля.

2 день
Серце Азербайджану – Баку

​Сніданок у готелі. Знайомство з чудовим Баку.
Більшість туристів вважають, що азербайджанська столиця - це старе східне місто, де на кожному кроці мечеті і базари з гранатами і халвою. Однак Баку - це сучасний мегаполіс зі скляними хмарочосами у вигляді язиків полум'я, чудовими фантазійними фонтанами, широкими бульварами, засадженими екзотичними рослинами з іншого кінця світу. Але в той же час місто, яке до цих пір зберігає в собі давню азербайджанську архітектуру. 
Під час прогулянки Ви побачите всі найцікавіші пам'ятки стародавньої столиці: Дівочу Вежу, Палац Ширваншахів, Замок Синик Гала, Караван-Сарай, Джума Мечеть і ще багато інших архітектурних історичних пам'яток, від яких відірвати очей буде просто неможливо.
Після смачного обіду (за дод. плату) ми продовжимо нашу екскурсію по сучасній частині міста. Завдяки несподіваному будівельному буму, за останнє десятиліття столиця Азербайджану Баку розцвіла, що викликає непідробну гордість у жителів і великий інтерес у туристів.
Ви подивитесь на площу Прапора, заглянете в музей килима, прогуляєтеся по Бульвару, а так само помилуєтеся вечірнім полум'ям Вогненних Веж. З настанням сутінків будівлі спалахують різнобарвними вогнями і нагадують палаючі язики полум'я.
Повернення в готель. Ночівля.

3 день
По вогняних слідах Шовкового шляху

Сніданок. Виселення з готелю. Вільний день.
Можна самостійно прогулятися по місту, пройтися по магазинам і насолодитися колоритною атмосферою цієї вишуканої країни. 
Залишаємо столицю і вирушаємо пізнавати таємниці вогненних релігій. Ви відвідаєте півострів Апшерон (85 дол./чол. + вхідний квиток 7 дол.). Азербайджан - одне з небагатьох місць на землі, де і сьогодні можна спостерігати елементи культу вогню. Храм вічного вогню Атешгях - місце, яке зовсім не чекаєш зустріти поблизу Баку. Храм вогнепоклонників, які прибули сюди півтора тисячоліття тому з Індії і жили аж до XIX століття, до сих пір приваблює паломників, як з числа зороастрійців, так і інших індійських культур і релігій.
Так само ви побачите Янар Даг - гору з природним вічним вогнем і велику кількість унікальних історичних пам'яток, серед яких численні храми, замки, фортеці та сторожові вежі епохи Середньовіччя.
Повернення в Баку. Трансфер на залізничний вокзал.
О 21:10 відправлення поїзда Баку-Тбілісі (вагон-купе *). Ніч в поїзді.

4 день
Прибуття в Тбілісі. Вільний день

Вранці прибуття до перлини Закавказзя - красеня Тбілісі.

Трансфер в готель Тбілісі. Поселення після 14:00.
Вільний день. Повернення в готель. Ночівля.

5 день
Кахетія. Вічна історія справжнього кохання

Сніданок у готелі.
Вільний день або факультативна екскурсія до Кахетії, Сігнагі - місто кохання (40 дол./чол). Сьогодні ви отримаєте задоволення Алазанськими видами і винними історіями про Грузію, адже саме сьогодні ви побачите Кахетію. Зупинимося в Сігнагі - місто любові. Це затишне місто прекрасно поєднало в собі елементи південно - італійських та грузинських архітектурних тонкощів. А також Ви побачите фортецю Сігнагі, що входить в список найбільш відомих і великих фортець Грузії. Відвідаєте монастирський і єпископальний комплекс Святого Георгія - жіночий монастир Бодбе. Тут розташована Базиліка Святої Ніно, а спустившись до її чудотворних джерел, можете загадати бажання, яке обов'язково збудеться (піша ходьба 30 хв). 
Відвідування винного погребу в Сігнагі, дегустація різних сортів вина та грузинської горілки - чачі (дегустація 10 дол./чол; дегустація з обідом 25 дол./чол).
Повернення в Тбілісі. Ночівля.

6 день
Тбілісі — серце Сакартвело та Сакральна Мцхета

Сніданок в готелі.

Сіті-тур по казковому місту Тбілісі. Кафедральний собор Самеба - символ грузинського відродження, єдності та безсмертя, який височить в центрі Тбілісі на вершині гори Св. Іллі, Церква Метехі (V ст.). Фортеця Нарікала, у дворі якої, знаходиться прекрасний храм, а у стін фортеці відновлені башти, з яких у Вас буде можливість зробити пам'ятні фотографії. З кріпосної стіни відкриваються дивовижні види.
Відвідування сучасного архітектурного шедевра - Моста Миру і парку Ріке. На лівому березі моста знаходитися храм Сіоні (знаменитий своїми чудотворними іконами), який ви також відвідаєте . Далі вас очікує автотур по центральній вулиці Руставелі і Марджанішвілі.
Відчуєте смак Старого Міста і відвідаєте район сірчаних лазень Абанатобані.
Переїзд у Мцхету. Мцхета - найдавніше місто, перша столиця Грузії, душа цієї дивовижної країни. Тут у Вас буде можливість ознайомитися з Кафедральним собором Свєтіцховелі (XI ст.). Він же собор 12-ти апостолів, у підставі його покоїться Хітон Господній. Завдяки цій святині Мцхету називають «другим Єрусалимом».
Піднімемося в монастир Джварі (V ст.), звідки відкривається прекрасна панорама стародавньої столиці (у Єрусалимі є церква з такою ж назвою). За легендою, цей храм був споруджений над пнем того кедра, під яким молилася просвітитель Грузії Свята Ніно.
Факультативно: Недалеко від міста Мцхета, ви відвідаєте домашній винний погреб, де проведете дегустацію грузинських вин і чачі. Сам господар розповість вам унікальні історії грузинського виноробства, традиційні методи виготовлення вин. Тут же скуштуєте неймовірний грузинський обід з уроками знаменитих грузинських страв. Атмосфера і привітність господарів не залишать Вас байдужими (за дод. плату). Повернення в Тбілісі.
Трансфер на вечерю в один з кращих ресторанів Тбілісі, де Вас чекає національна смачна вечеря і знамените грузинське вино, і все це в музичному і танцювальному супроводі (при бажанні, вечерю можна перенести на інший день, тільки вже трансфер входити не буде).
Повернення в готель. Ночівля.

7 день
Виселення з готелю, повернення на Батьківщину

Сніданок. Виселення з готелю. Трансфер в аеропорт. Посадка на літак. Прибуття в Україну.

Тривалість: 7

Маршрут: Київ - Баку - Тбілісі - Сігнагі* - Тбілісі - Мцхета - Київ

Мінімальна вартість: 11494 грн

Транспорт: Літак

Виліт щочетверга

Вартість туру

Варіанти проживання в готелі

Баку: 3* економ, 

Тбілісі: 3*економ  

     Баку:  3*,   
      
Тбілісі: 3*  

Баку: 4 *економ  
Тбілісі: 4*економ

Баку: 4*,
Тбілісі: 4*

В двохмісному номері

399 $

450 $

485 $

540 $

В трьохмісному номері

395 $

440 $

475 $

530 $

В одномісному номері

570 $

620 $

730 $

810 $

 
Входить у вартість

У вартість туру на території Азербайджану входить:

 • Трансфер з аеропорту Баку в готель (під всі авіарейси в дати туру);
 • Весь трансфер в період туру;
 • Вартість зазначених у турі екскурсій;
 • Збір туристів на екскурсії з різних готелів;
 • Послуги професійного російськомовного гіда;
 • Проживання в готелі вибраної Вами категорії на базі сніданків (2 ночі);
 • Залізничний квиток Баку-Тбілісі (нічний поїзд - купе);
 • Цілодобова підтримка туристів;
 • Міський туристичний збір.

У вартість туру на території Грузії входить:

 • Трансфер в аеропорт Тбілісі (під всі авіарейси в дати туру);
 • Весь трансфер в період туру;
 • Зустріч на залізничному вокзалі Тбілісі і трансфер в готель;
 • Проживання в обраному Вами готелі на базі сніданків (3 ночі);
 • Збір туристів на екскурсії з різних готелів;
 • Вартість зазначених у турі екскурсій;
 • Послуги професійного російськомовного гіда;
 • Цілодобова підтримка туристів;
 • Національна колоритна вечеря з шоу програмою в Тбілісі.
Не входить у вартість
 • Авіапереліт Київ - Баку Тбілісі - Київ - від 200 $;
 • Медичне страхування;
 • Вхідні квитки: музей килима, Дівоча вежа, Палац Ширваншахов;
 • Кишенькові витрати;
 • Чайові гідам і водіям.
Залишити відгук
У туру поки ще немає відгуків
Просимо звернути увагу

Текст по умолчанию для туров- XXXXX

Менеджери по роботі з туристами
Тетяна Крвавич

тел.: +38 044 221 77 37 (вн.116)

тел.: +38 099 154 69 84

skype: sakums_bustour

e-mail: office@sakums.com.ua

Менеджери напрямку
Тетяна Крвавич

тел.: +38 044 221 77 37 (вн.116)

тел.: +38 099 154 69 84

skype: sakums_bustour

e-mail: office@sakums.com.ua

Схожі тури