Авіатур в Мюнхен і Леголенд

Тривалість: 7

Маршрут: Київ - Мюнхен

Мінімальна вартість: 18716 грн

Транспорт: Літак

Для замовлення туру залиште запит, або зв'яжіться з менеджером

Екскурсія по найкрасивішому місту Німеччини - Мюнхену! Екскурсія в Замок Нойшванштайн - найпопулярніший туристичний об'єкт, казковий замок, візитну картку Баварії! Поїздка в Леголенд - дитячу мрію не тільки дітей, але й дорослих! Всі екскурсії входять у вартість туру!

Особливості туру

6 ночей на базі сніданків в готелі Мюнхену

Екскурсія по Мюнхену у вартості туру

Поїздка в Леголенд у вартості туру

Екскурсія в замок Нойшванштайн у вартості туру

Маршрут
Київ
Мюнхен
Вартість туру
Готель 3*
27 962 грн

2-місний номер

Готель 3*
18 717 грн

діти до 12 років на додатковому місці

Готель 4*
36 080 грн

2-місний номер

Готель 4*
19 844 грн

діти до 12 років на додатковому місці

Дізнатись більше
1 день
Приліт у Мюнхен

Прибуття до аеропорту Мюнхена (зустріч водієм з табличкою біля виходу з позначенням Вашого рейсу, відразу після видачі багажу). Трансфер в готель. Розміщення в готелі.
Увага!!! Гарантоване розміщення в готелі за міжнародними правилами не раніше 15:00, розрахунковий час в 11:00, в деяких готелях о 10:00.

2 день
Оглядова экскурсія по Мюнхену

Сніданок в готелі. Пішохідна екскурсія по місту з оглядом визначних пам'яток. Мюнхен - прекрасне місто на півдні Німеччини, столиця федеральної землі Баварії на річці Ізар. Мюнхен є найбільшим містом Баварії і третім, після Берліна і Гамбурга, містом Німеччини. Мюнхен славиться своїми пивоварними традиціями. У місті знаходиться шість великих пивоварень, які постачають пиво на знаменитий на весь світ Октоберфест. Сучасний Мюнхен - не тільки осередок культурних та музейних цінностей, а й великий промисловий і дослідницький центр.

Під час екскурсії Ви побачите основні визначні пам'ятки Старого міста: відомі мюнхенські ворота - Карлстор, знаменита площа Марієнплац на якій знаходяться Стара і Нова Ратуші, церква Св. Михайла «єзуїтів», де похований «дивовижний» король Людвіг II, собор Св. Петра - найстаріший храм Мюнхена і перлина Бароко - церква Азамкірхе. Заглиблюючись в мюнхенські квартали Вам покажуть стару і нову королівську резиденцію, знамениту пивну «Хофбройхаус», оперний театр, площа полководців (Odeonsplatz), готель «Баварський двір» і, звичайно, знамениті мюнхенські магазини з нескінченними можливостями для шопінгу.

3 день
Екскурсія в Альпи - Замок Нойшванштайн

Сніданок в готелі. Групова екскурсійна поїздка в Альпи з відвіданням Замка Нойшванштайн: Замок Нойшванштайн – «Лебединий камінь» це втілена фантазія, замок-казка, піднявши свої, ніби іграшкові, башточки і галереї над лісистими пагорбами в баварських Альпах під містом Фюссен, поблизу австрійського кордону. Будуючи цей замок, король Баварії Людвіг II прагнув втілити в його архітектурі свої уявлення про романтику. Внутрішнє оздоблення замку являє собою суміш різних архітектурно-художніх стилів, поєднання мавританських, готичних і барокових елементів: колони-сталактити, тронний зал в декадентсько-візантійському дусі, і співочий зал з вишуканим освітленням, що призначався для постановок вагнерівських опер.

4 день
Поїздка в Леголенд

Сніданок в готелі. На весь день поїздка в Леголенд. Найпростіший спосіб познайомитися з усіма атракціонами парку - відправитися на оглядову прогулянку по ньому на спеціальному міні-поїзді. Це допоможе вам зорієнтуватися і зрозуміти, що потрібно подивитися в першу чергу. А подивитися можна дуже багато! Різноманітні тематичні зони: Земля Мініатюр Miniland, Світ пригод - Adventure Land, царство Піратів - Pirate Land, лицарське королівство Knights Kingdom. Справжня пригода чекає тих сміливців, що не побояться відправитися в захоплюючу й повну несподіванок пригоду до міста Legoredo Town. А також: самостійне плавання на каное, поїздка на старовинному поїзді, знайомство з тваринами, які переховуються в диких лісах - ось далеко не повний список того, що чекає маленьких першовідкривачів. Прекрасним рішенням розробників парку було створення не тільки ігрових атракціонів, а й зони інтелектуального розвитку - Imagination Zone, де юні конструктори (та й дорослі!) можуть створити свій Лего-шедевр. Тут же, в парку Леголанд, знаходиться школа водіння для самих юних автомобілістів. За одне заняття, яке триває близько 15 хвилин в цій школі, дитина може отримати водійські права, здавши іспит з водіння справжньому інструктору парку Лего!

5 день
Вільний день для самостійних екскурсій

Сніданок в готелі. Вільний день, факультивні екскурсії або самостійне відвідування: зоопарк Хеллабрун (Hellabrunn), Музей іграшок, морський акваріум See Life, музей BMW.

6 день
День факультативных экскурсий

Сніданок в готелі. Вільний день або можливість замовити факультативні екскурсії.

Пропонуємо в Мюнхені приєднання до групових екскурсій:
Щопонеділка - екскурсія в Альпи і відвідування замку Нойшванштайн. 
По вівторках - поїздка та екскурсія до Нюрнбергу: трансфер в Нюрнберг, екскурсія по місту з гідом 2,5-3 ч., вільний час, зворотний трансфер в Мюнхен
По середах - поїздка та екскурсія до Регенсбургу: трансфер в Регенсбург, екскурсія по місту з гідом 2,5-3 ч., вільний час, зворотний трансфер в Мюнхен
Щочетверга - поїздка та екскурсія до Зальцбургу: трансфер в Зальцбург, екскурсія по місту з гідом 2,5-3 ч., вільний час, зворотний трансфер в Мюнхен
По п'ятницям -
Взимку - поїздка та екскурсія до Інсбруку і музей Сваровского: трансфер в Інсбрук, екскурсія по місту з гідом 2,5-3 ч., вільний час, зворотний трансфер в Мюнхен
Влітку - поїздка та екскурсія до Берхтесгадена: трансфер в Берхтесгаден, екскурсія по місту з гідом 2,5-3 ч., вільний час, зворотний трансфер в Мюнхен

7 день
Трансфер в аеропорт

Сніданок в готелі. Трансфер в аеропорт.

Тривалість: 7

Маршрут: Київ - Мюнхен

Мінімальна вартість: 18716 грн

Транспорт: Літак

Вартість туру
Готель 3*
27 962 грн

2-місний номер

Замовити
Готель 3*
18 717 грн

діти до 12 років на додатковому місці

Замовити
Готель 4*
36 080 грн

2-місний номер

Замовити
Готель 4*
19 844 грн

діти до 12 років на додатковому місці

Замовити

Ціна вказана в євро на 1 людину
Податок на проживання сплачується готівкою при заселенні в готель.  

Входить у вартість
 • Проживання в готелі;
 • Сніданки;
 • Трансфери;
 • Пішохідна екскурсія по місту;
 • Групова екскурсія в Альпи з відвідуванням замку Нойшванштайн;
 • Поїздка в Леголенд. 
Не входить у вартість
 • Авіапереліт Київ-Мюнхен-Київ - від 230 євро;
 • Страховий поліс 6 євро;
 • Факультативні програми, вхідні квитки;
 • Проїзд на громадському транспорті;
 • Особисті витрати.
Залишити відгук
У туру поки ще немає відгуків
Просимо звернути увагу

Вартість вхідних квитків:

Замок Нойшванштайн (орієнтовно)
до 18-ти років - безкоштовно, але 2 € за автобус до замку
від 18-ти років - 15 € / квиток, автобус вкл. 

Леголанд (орієнтовно)
діти до 2-х років - безкоштовно
діти від 3-х до 11-ти років - 37 € / квиток
дорослі і діти старше 12-ти років - 42 € / квиток

Менеджери по роботі з туристами
Менеджери напрямку
Схожі тури