Авіатур в північну Португалію і Сантьяго-де-Компостела з Мадрида

Тривалість: 8

Маршрут: Київ - Мадрид - Сантьяго-де-Компостела - Порто - Понте-де-Ліма - Авейру - Київ

Мінімальна вартість: 41492 грн

Транспорт: Літак

Виліт під запит

Для замовлення туру залиште запит, або зв'яжіться з менеджером

Португалія і Іспанія - це дві дивовижні країни з ароматом кави, стиглих фруктів, красивими природними ландшафтами і чудовою кухнею. Португалія і Іспанія - чудові країни, де цінують традиції, шанують багату історичну спадщину та вміють насолоджуватися життям. Вдихаючи запах апельсинів і евкаліптів, прогулюючись по набережних, насолоджуючись вином  в колоритних кафе, можна трохи ближче пізнати справжність цих країн. Порівняйте красу двох країн у цьому турі, де буде можливість відвідати:

 -Мадрид;

-Сантьяго-де-Компостела;

-Бон-Жезуш-ду Монті;

-Порто  з дегустацією кращих вин;

-Віана-ду-Каштелу - місто і морський порт;

-Екскурсія по долині річки Дору, яка входить до списку спадщини ЮНЕСКО;

-Португальську Венецію - містечко Авейру;
 


Особливості туру

Дуже насичена екскурсійна програма

Всі оглядові екскурсії у вартості

Смачні середземноморські страви

Дегустація вин

Можливість відпочити на узбережжі океану

Можливість обрати категорію готеля та тип харчування

Панорамні краєвиди

Маршрут
Київ
Мадрид
Сантьяго-де-Компостела
Порто
Понте-де-Ліма
Авейру
Київ
Вартість туру
Базова вартість
41 492 грн

за людину у 2- місному номері

Базова вартість
58 630 грн

за людину у 1- місному номері

Дізнатись більше
1 день
Мадрид

Прибуття в Мадрид .Трансфер в готель. Вечірня пішохідна екскурсія вуличками Мадриду з можливістю відвідування колоритних іспанських кав`ярень . Ночівля.

2 день
Мадрид

Сніданок. Оглядова екскурсія по Мадриду з оглядом площі Колумба та Іспанії, бульварів Реколетас і Кастельяно, пасео Прадо, фонтанів Сібелес і Нептуна, будівлі кориди Лас Вентас, храму Дебот, Сан Франциско Гранде. Трансфер і розміщення в готелі. Вільний час.

Ночівля.

3 день
Сантьяго-де-Компостела

Сніданок. Зустріч з групою (Увага! Туристи добираються на місце збору самостійно). Відправлення до Сантьяго-де-Компостела.  Екскурсія по Сантьяго-де-Компостела - третій за значимістю святині католицького світу після Риму і Єрусалиму. У колишні часи паломники з великим трудом долали гори, долини, річки та інші перешкоди заради молитви біля святині. Головна визначна пам'ятка - собор Святого Якова, побудований у формі хреста.

У другій частині екскурсії відвідування затишного Бон-Жезуш-ду Монті або «Святилище Христа на Голгофі». Католицький храм Бон-Жезуш займає найвищу точку пагорба, з якого спускається унікальна сходи висотою 116 метрів з 581 сходинкою - «Свята дорога» з білосніжними прольотами і майданчиками. Переїзд в Порто. Ночівля.

4 день
Порто

Сніданок. Оглядова екскурсія по Порто з обідом. Відвідування винних погребів з дегустацією кращих вин (додатково 10 євро) і річковий круїз по річці Дору (додатково 15 євро) під мостами до місця, де зустрічаються води річки і океану. Ввечері  переїзд в мальовниче  містечко Ешпінью, колишнє риболовецьке село, де можна поласувати стравами з свіжевиловленої риби і морепродуктів і прогулятися вздовж океану. Ночівля.

5 день
Понте-де-Ліма

Сніданок. Екскурсія в Віана-ду-Каштелу - місто і морський порт, заснований королем Афонсу III в 1253 році. Городок Понте-де-Ліма, розташований поблизу, який має близько трьох тисяч жителів, але його будівлі представляють велику історичну цінність. Серед них відомий старовинний міст через річку Ліма. Ночівля.

6 день
Долина річки Дору

Сніданок. Екскурсія по долині річки Дору, яка входить до списку спадщини ЮНЕСКО: оточена красивим парком садиба Авеледо, що належить ось уже 400 років однієї сім'ї виноробів Гуедеш, містечко Амаранті, батьківщина відомого художника Амодео де Суоза-Кардозо і місцезнаходження популярної церкви Св. Гонсалуша.  Ночівля.

7 день
Авейру

Сніданок. Португальська Венеція - таку назву отримало містечко Авейру, побудований посеред соляних копій. Через місто проходить канал, де воду витончено розсікають човни, що нагадують яскраві венеціанські гондоли (додатково 8 євро ). Обід. Подорож продовжується в Назаре - гарне місце для серферів.

 Підйом на оглядовий майданчик з розкішним видом на околиці і дали океану. По завершенні екскурсії -трансфер в Лісабон. Самостійний переїзд нічним поїздом в Мадрид о 22:30, в спальних купе на 4 людини. Можливий виліт з Ліссбона за доплату.

8 день
Київ

Прибуття в Мадрид о 08:40. Трансфер в аеропорт. 

Тривалість: 8

Маршрут: Київ - Мадрид - Сантьяго-де-Компостела - Порто - Понте-де-Ліма - Авейру - Київ

Мінімальна вартість: 41492 грн

Транспорт: Літак

Виліт під запит

Вартість туру
Базова вартість
41 492 грн

за людину у 2- місному номері

Замовити
Базова вартість
58 630 грн

за людину у 1- місному номері

Замовити
Входить у вартість
  • 6 ночівель в готелях 3 *;
  • 1 ночівля в поїзді (квитки туркласса в спальних вагонах в купе 4 людини);
  • 2 обіди, 6 сніданків;
  • Транспорт і трансфери по програмі;
  • Екскурсії;
  • Квиток на поїзд Мадрид-Сантьяго де Компостела і Лісабон-Мадрид.
Не входить у вартість
  • Авіапереліт від 175 євро / особа;
  • Страхування;
  • Вхідні білети;
  • Особисті витрати.
Залишити відгук
У туру поки ще немає відгуків
Просимо звернути увагу

Менеджери по роботі з туристами
Менеджери напрямку
Схожі тури