Авіатур в Вільнюс та Ригу

Тривалість: 4

Маршрут: Київ - Вільнюс - Рига - Київ

Мінімальна вартість: 6723 грн

Транспорт: Літак

Виїзди щоденно

Для замовлення туру залиште запит, або зв'яжіться з менеджером

Запрошуємо відвідати столиці Литви і Латвії - Вільнюс і Ригу, одні з небагатьох європейських міст, які повністю зберегли свій історичний вигляд - вузькі вулички з бруківкою, лялькові ратуші і собори, таємничі провулки...
У вільний час пропонуємо:
У Вільнюсі після прогулянки по нижньому місту, підніміться в верхній замок-музей до башти Гедімінаса, сходіть в район Ужупіс - місце вільнюської богеми і обов'язково поїдьте в Тракайський замок в передмісті Вільнюса - з XIV століття він служив резиденцією литовських князів і добре зберігся.
У Ризі -вулиці Старого міста з обов'язковими зупинками перед фасадами будинку Чорноголових і «Трьох братів», а також із заходом на вулицю Яуніела - знімальний майданчик декількох відомих фільмів. Район югендстиля не залишить нікого байдужим своїми фасадами з красивими обличчями, казковими тваринами і прибалтійськими орнаментами. Не полінуйтеся і підніміться на шпиль костелу Святого Петра, щоб помилуватися Ригою з висоти.
Маршрут: Вільнюс – Тракай (Каунас) - Рига – Сигулда - Юрмала

Особливості туру

Розміщення 2 ночі в готелі в Ризі і 1 ніч в Вільнюсі

Екскурсія по Вільнюсу і Ризі у вартості туру

Можливість замовити додаткові екскурсії

Пам’ятники архітектури та панорамні краєвиди

Маршрут
Київ
Вільнюс
Рига
Київ
Вартість туру
1
6 724 грн

1

Дізнатись більше
1 день
Приліт у Вільнюс

Зустріч в аеропорту (на залізничному вокзалі) у Вільнюсі, трансфер в готель. Вільний час. Пішохідна екскурсія по Старому місту Вільнюса, під час якої Вам розкажуть легенди, пов'язані з виникненням міста, покажуть один із старих університетів Східної Європи, Кафедральний собор, улюблене місце зустрічей городян, пам'ятник князеві Гедимінасу, готичний ансамбль - костьол св. Ганни і бернардинців. Ратушну площу. Ви пройдете по древніх провулках міста, погуляєте по єврейському кварталу, побачите прадавню П’ятницьку церкву, в якій Петро I хрестив прадіда А.С. Пушкіна. Пройдете до Святих Воріт - воріт, що єдині збереглися, кріпосної стіни, що захищала Вільнюс в 16 столітті. Вільний вечір у Вільнюсі. Ніч в готелі.

2 день
День факультативних екскурсій. Переїзд в Ригу

Сніданок в готелі. Вільний час. Екскурсія в Тракай (за додаткову плату 60 євро) - древню столицю Литви. Головна пам'ятка міста - знаменитий Тракайський замок, що стоїть на острові посеред озера Гальве, - це єдиний острівний замок в Східній Європі. Центром архітектурного ансамблю замку є князівський палац, оточений товстою кріпосною стіною з оборонними вежами. Зараз в нім розміщений музей. Пішохідна екскурсія по історичному центру Тракаю, знаменитого унікальною дерев'яною архітектурою.
Або за додаткову плату пропонуємо: екскурсія в Тракай і Каунас (95 євро). Древню столицю Литви. Головна пам'ятка міста - знаменитий Тракайський замок, що стоїть на острові посеред озера Гальве, - це єдиний острівний замок в Східній Європі. Центром архітектурного ансамблю замку є князівський палац, оточений товстою кріпосною стіною з оборонними вежами. Зараз в нім розміщений музей. Пішохідна екскурсія по історичному центру Тракаю, знаменитого унікальною дерев'яною архітектурою.

Після екскурсії в Тракай поїздка в Каунас.
Другий за величиною і, як говоримо ми, саме литовське місто Каунас, в міжвійськовий час на 20 років що став столицею республіки Литви. У Каунасі найбільша річка Литви Німан, щонайдовша пішохідна вулиця, найкрасивіша Ратуша, єдине литовське місто, що входило в союз Ганзи. Ми прогуляємося по вулиці, де розташовано багато галерей місцевих майстрів.
До екскурсії увійде відвідування Старого міста, ознайомлення з пам'ятками Каунасу. Повернення у Вільнюс. Переїзд в Ригу на автобусі "LuxExpress". Вільний вечір. Ніч в готелі в Ризі.

3 день
Екскурсія по Ризі

Сніданок в готелі. Оглядова екскурсія по Старому місту Риги. Історія 800 літньої Риги від початку до наших днів. Екскурсія по Старій Ризі з гідом розпочинається з Ратушної площі, ми дізнаємося, хто такі Чорноголові, побачимо найвужчу вуличку в Ризі, спустимося у винний льох 13 століття! Прийдемо на місце зустрічі Шерлока Холмса і доктора Ватсона і на вулицю, де сталася біда з професором Плейшнером. Гід розповість історію Домського собору, порахуємо усі півники на шпилях Риги. Знайдемо будиночок Джульєти і будиночок ризького ката, трьох братів, церква Св. Екаба, Св. Іоана, Св.Петра. Від гіда почуєте історію чорного кота і купців Великої гільдії, оцінимо смак ризького бальзаму, знайдемо аптеку, в якій він був винайдений, в Шведських воротах почуємо зітхання замурованої дівчини, а може зустрінемо її примару. У вас буде можливість погуляти по вузьких вуличках Старого міста, де чутна "хода гучних століть", посидіти в затишних кафе і покуштувати відомий Ризький бальзам з кавою і шоколадом.

Вільний час або екскурсія в "Латвійську Швейцарію" - Сигулду (за додаткову плату 50 євро). Сигулда розташована в 55км від Риги. Знамените місто романтики, любові, місто історії і красивих легенд. Пропонуємо відвідати найвідоміші пам'ятки Латвії : замковий комплекс в Турайді, руїни замку Ливонського Ордену в Сигулді, печеру Гутманіса глибиною 18,8 м. Повернення в Ригу. Вільний час. Ніч в готелі.

4 день
День факультативних екскурсій. Трансфер в аеропорт

Сніданок в готелі. Звільнення номерів до 12: 00. Вільний час. За додаткову плату пропонуємо екскурсію в Юрмалу (35 євро). Юрмала - найбільший курорт Балтики, розташований на березі Ризької затоки. Оглядова автобусна екскурсія по місту від Ліелупе до Дубулти з самобутньою дерев'яною забудовою (дачна архітектура) і сучасними будівлями. Концертний зал в Дзинтарі, де проходять багато заходів і концерти. У кінці екскурсії у Вас буде можливість погуляти по пішохідній вулиці міста - вулиці Йомас, посидіти в затишних кафе або прогулятися по берегу моря. Повернення в Ригу. Вільний час. Від’їзд самостійно.   

Тривалість: 4

Маршрут: Київ - Вільнюс - Рига - Київ

Мінімальна вартість: 6723 грн

Транспорт: Літак

Виїзди щоденно

Вартість туру


Період: 08.01 – 19.04 та 11.10 – 28.12.2020

 

2-місний номер

1-місний номер

Додаткове місце в номері

Дорослий

Дитина до 12 років

Готель 3*

200

365

140

100

Готель 4*

250

430

170

115

 

Період: 20.04 – 11.10.2020

 

2-місний номер

1-місний номер

Додаткове місце в номері

Дорослий

Дитина до 12 років

Готель 3*

245

425

140

100

Готель 4*

290

500

170

115

Ціна в євро на 1 людину.
Додаткові екскурсії (замовляються та сплачуються при покупці туру):
Тракай (4 години) - 65 євро
Тракай і Каунас (9 годин) - 100 євро
Сігулда (5-6 годин) - 55 євро
Юрмала (4 години) - 40 євро

Входить у вартість
 • Зустріч і трансфер в готель;
 • Транспортне обслуговування за програмою;
 • 1 ніч в готелі у Вільнюсі;
 • 2 ночі в готелі в Ризі;
 • 3 сніданки;
 • Оглядові екскурсії по Вільнюсу і Ризі.
Не входить у вартість
 • Авіапереліт Київ - Вільнюс, Рига - Київ;
 • Трансфер по програмі (готель - аеропорт Рига 30 євро / машина) ;
 • Факультативні екскурсії;
 • Вхідні квитки в екскурсійні об'єкти (церкви, собори, музеї і т.д.);
 • Проїзд в громадському транспорті;
 • Особисті витрати.
Залишити відгук
У туру поки ще немає відгуків
Просимо звернути увагу

Менеджери по роботі з туристами
Лариса Беркут

тел.: +38 044 338 77 37 (вн.906)

тел.: +38 067 124 55 88

skype: tour_360

e-mail: trip@sakums.com.ua

Менеджери напрямку
Лариса Беркут

тел.: +38 044 338 77 37 (вн.906)

тел.: +38 067 124 55 88

skype: tour_360

e-mail: trip@sakums.com.ua

Схожі тури