Авіатур в Латвію, Литву та Естонію "Балтійським шляхом"

Тривалість: 5

Маршрут: Київ - Таллінн - Рига - Вільнюс

Мінімальна вартість: 11094 грн

Транспорт: Літак

Виїзди щоденно

Для замовлення туру залиште запит, або зв'яжіться з менеджером

Всі три столиці - Таллінн, Рига і Вільнюс - добре збережені середньовічні міста. Вони ідеально підходять для відпочинку вихідного дня. Ризькі, талліннські і вільнюські вулиці красиві і приємні для прогулянок. Пам'ятки вражаючі. Музеї на випадок негоди цікаві. Ціни доступні. А якщо в місті Ви не перший раз, то легко можна з'їздити і подивитися щось по сусідству.
Старе місто Риги ніби зійшло із середньовічної гравюри - вузькі вулички з бруківкою, лялькові ратуші і собори, таємничі провулки і містичні підвали старовинних будинків. Литва приготувала для туристів барокові пам'ятки Вільнюса і Каунаса, Естонія здивує готичними церквами і соборами, руїнами монастирів і замків лицарів Тевтонського ордена.
Маршрут: Таллінн - Рига - Сигулда - Вільнюс - Тракай 

Особливості туру

Три столиці Європи в одному турі

Оглядові екскурсії по Таллінну, Ризі і Вільнюсу у вартості туру

Можливість замовити додаткові екскурсії

Пам’ятники архітектури

Маршрут
Київ
Таллінн
Рига
Вільнюс
Вартість туру
1
11 095 грн

1

Дізнатись більше
1 день
Приліт у Таллінн. Екскурсія по місту

Зустріч в аеропорту Таллінна і трансфер в готель. Пішохідна екскурсія по Старому місту Таллінну - включає прогулянку по Верхньому і Нижньому містах. У Верхньому місті ви побачите замок Тоомпеа - резиденцію намісників королів, губернаторів Естляндії, парламент ЕР. Домський собор - одну із старих церков Таллінна, православний собор А. Невського, два оглядові майданчики, звідки відкривається прекрасний вид на Старе місто. З Верхнього міста ви спускаєтеся в cад Датського короля - одне з найромантичніших місць в Таллінні і по вул. Люхике Ялг (Коротка нога) в Нижнє місто до церкви Св. Миколи (Нигулісте). Далі маршрут проходить по вул. Ратаскаєву (Колісного колодязя) до Ратушної площі. На Ратушній площі ви почуєте розповідь про нашу середньовічну Ратушу, про стару в Європі Ратушну аптеку і через найкоротшу вулицю нашого міста Сайаканг (Булочний прохід) пройдете до церкви Св. Духу і будівлі Великої Гільдії. Далі маршрут пролягає до вул. Відню (Російською), там ви побачите стару православну церкву Естонії, засновану ще Ярославом Мудрим, єдину в Старому місті католицьку церкву Св.апостолів Петра і Павла, а також руїни домініканського монастиря. Далі через провулок Катарини потрапляємо до кріпосної стіни, там знаходиться ринок в'язаних виробів, і закінчується екскурсія у Вируських воріт. Вільний час. Ніч в готелі в Таллінні.

2 день
Переїзд у Ригу. Екскурсія по місту

Сніданок в готелі. Вільний час. Трансфер на автовокзал. Переїзд в Ригу на автобусі "LuxExpress". Оглядова екскурсія по Старому місту Риги. Історія 800 літньої Риги від основи до наших днів. Екскурсія по Старій Ризі з гідом розпочинається з Ратушної площі, ми дізнаємося, хто такі Чорноголові, побачимо найвужчу вуличку в Ризі, спустимося у винний льох 13 століття! Прийдемо на місце зустрічі Шерлока Холмса і доктора Ватсона і на вулицю, де сталася біда з професором Плейшнером. Гід розповість історію Домського собору, порахуємо усі півники на шпилях Риги. Знайдемо будиночок Джульєти і будиночок ризького ката, трьох братів, церква Св. Екаба, Св. Іоана, Св.Петра. Від гіда почуєте історію чорного кота і купців Великої гільдії, оцінимо смак ризького бальзаму, знайдемо аптеку, в якій він був винайдений, в Шведських воротах почуємо зітхання замурованої дівчини, а може зустрінемо її примару. У вас буде можливість погуляти по вузьких вуличках Старого міста, де чутна "хода гучних століть", посидіти в затишних кафе і покуштувати відомий Ризький бальзам з кавою і шоколадом. Ніч в готелі в Ризі.

3 день
День факультативних екскурсій

Сніданок в готелі. Вільний час або пропонуємо екскурсію в "Латвійську Швейцарію" - Сигулду (за додаткову плату 50 євро). Сигулда розташована в 55км від Риги. Знамените місто романтики, любові, місто історії і красивих легенд. Пропонуємо відвідати найвідоміші пам'ятки Латвії : замковий комплекс в Турайді, руїни замку Ливонського Ордену в Сигулді, печеру Гутманіса глибиною 18,8 м, Сигулдський замок Ливонського ордену. Повернення в Ригу. Увечері для тих, хто бажає пропонуємо відвідати оперу, концерт в Домському соборі. Ніч в готелі в Ризі.

4 день
Переїзд у Вільнюс. Екскурсія по місту

Сніданок в готелі. Переїзд у Вільнюс на автобусі "LuxExpress". Пішохідна екскурсія по Старому місту Вільнюса, під час якої Вам розкажуть легенди, пов'язані з виникненням міста, покажуть один із старих університетів Східної Європи, Кафедральний собор, улюблене місце зустрічей городян, пам'ятник князеві Гедимінасу, готичний ансамбль - костьол св. Ганни і бернардинців. Ратушну площу. Ви пройдете по древніх провулках міста, погуляєте по єврейському кварталу, побачите прадавню П’ятницьку церкву, в якій Петро I хрестив прадіда А.С. Пушкіна. Пройдете до Святих Воріт - воріт, що єдино збереглися, кріпосної стіни, що захищала Вільнюс в 16 столітті. Вільний вечір у Вільнюсі. Ніч в готелі у Вільнюсі.

5 день
День факультативних екскурсій. Трансфер в аеропорт

Сніданок в готелі. Вільний час. Екскурсія в Тракай (за додаткову плату 60 євро) - древню столицю Литви. Головна пам'ятка міста - знаменитий Тракайський замок, що стоїть на острові посеред озера Гальве, - це єдиний острівний замок в Східній Європі. Центром архітектурного ансамблю замку є князівський палац, оточений товстою кріпосною стіною з оборонними вежами. Зараз в нім розміщений музей. Пішохідна екскурсія по історичному центру Тракаю, знаменитого унікальною дерев'яною архітектурою. Повернення у Вільнюс. Вільний час. Трансфер в аеропорт.

Тривалість: 5

Маршрут: Київ - Таллінн - Рига - Вільнюс

Мінімальна вартість: 11094 грн

Транспорт: Літак

Виїзди щоденно

Вартість туру


Період: 08.01 – 19.04 та 10.10 – 28.12.2020

 

2-місний номер

1-місний номер

Додаткове місце в номері

Дорослий

Дитина до 12 років

Готель 3*

330

580

200

140

Готель 4*

375

630

235

170

 

Період: 20.04 – 10.10.2020

 

2-місний номер

1-місний номер

Додаткове місце в номері

Дорослий

Дитина до 12 років

Готель 3*

380

675

200

140

Готель 4*

435

780

235

170

Ціна в євро на 1 людину.
Додаткові екскурсії (замовляються та сплачуються при покупці туру).

Входить у вартість
 • Зустріч і трансфер в готель;
 • Транспортне обслуговування за програмою;
 • 1 ніч в готелі в Таллінні;
 • 1 ніч в готелі у Вільнюсі;
 • 2 ночі в готелі в Ризі;
 • 4 сніданки;
 • Оглядові екскурсії по Вільнюсу, Таллінну і Ризі.
Не входить у вартість
 • Авіапереліт Київ – Таллінн, Вільнюс - Київ;
 • Трансфер по програмі (готель - аеропорт 30 євро / машина) ;
 • Факультативні екскурсії;
 • Вхідні квитки в екскурсійні об'єкти (церкви, собори, музеї і т.д.);
 • Проїзд в громадському транспорті;
 • Особисті витрати.
Залишити відгук
У туру поки ще немає відгуків
Просимо звернути увагу

Менеджери по роботі з туристами
Лариса Беркут

тел.: +38 044 338 77 37 (вн.906)

тел.: +38 067 124 55 88

skype: tour_360

e-mail: trip@sakums.com.ua

Менеджери напрямку
Лариса Беркут

тел.: +38 044 338 77 37 (вн.906)

тел.: +38 067 124 55 88

skype: tour_360

e-mail: trip@sakums.com.ua

Схожі тури