Авіатур "ПЕРЛИНИ БАЛТИКИ" (Латвія, Литва)

Тривалість: 5

Маршрут: Київ - Вільнюс - Рига - Вільнюс - Київ

Мінімальна вартість: 9077 грн

Транспорт: Літак

Виїзди щоденно

Для замовлення туру залиште запит, або зв'яжіться з менеджером

Запрошуємо відвідати столиці Литви і Латвії - Вільнюс і Ригу, одні з небагатьох європейських міст, які повністю зберегли свій історичний вигляд - вузькі вулички з бруківкою, лялькові ратуші і собори, таємничі провулки...
У вільний час пропонуємо:
У Вільнюсі - після прогулянки по нижньому місту, підніміться в верхній замок-музей до башти Гедімінаса, сходіть в район Ужупіс - місце вільнюської богеми і обов'язково поїдьте в Тракайський замок в передмісті Вільнюса - з XIV століття він служив резиденцією литовських князів і добре зберігся.
У Ризі - вулиці Старого міста з обов'язковими зупинками перед фасадами будинку Чорноголових і «Трьох братів», а також із заходом на вулицю Яуніела - знімальний майданчик декількох відомих фільмів. Район югендстиля не залишить нікого байдужим своїми фасадами з красивими обличчями, казковими тваринами і прибалтійськими орнаментами. Не полінуйтеся і підніміться на шпиль костелу Святого Петра, щоб помилуватися Ригою з висоти.
Маршрут: Вільнюс – Рига  – Сигулда - Юрмала – Тракай - Вільнюс

Особливості туру

Дві столиці Європи в одному турі

Оглядові екскурсії у Вільнюсі і Ризі у вартості туру

Можливість замовити екскурсії у Юрмалу, Сигулду, Тракай

Пам’ятники архітектури

Маршрут
Київ
Вільнюс
Рига
Вільнюс
Київ
Вартість туру
1
9 077 грн

1

Дізнатись більше
1 день
Приліт у Вільнюс. Екскурсія по місту

Зустріч в аеропорту у Вільнюсі, трансфер в готель. Вільний час. Пішохідна екскурсія по Старому місту Вільнюса, під час якої Вам розкажуть легенди, пов'язані з виникненням міста, покажуть один із старих університетів Східної Європи, Кафедральний собор, улюблене місце зустрічей городян, пам'ятник князеві Гедимінасу, готичний ансамбль - костьол св. Ганни і бернардинців. Ратушну площу. Ви пройдете по древніх провулках міста, погуляєте по єврейському кварталу, побачите прадавню П’ятницьку церкву, в якій Петро I хрестив прадіда А.С. Пушкіна. Пройдете до Святих Воріт - воріт, що єдині збереглися, кріпосної стіни, що захищала Вільнюс в 16 столітті.

Вільний вечір у Вільнюсі. Ніч в готелі.

2 день
Переїзд у Ригу. Екскурсія по місту

Сніданок в готелі. Переїзд в Ригу на автобусі . Оглядова екскурсія по Старому місту Риги: Ви побачите кріпосні стіни, вежі і площі, Двір Конвенту і Будинок Петра, Святого Екаба, Будинок Чорноголових, середньовічні будинки і комори, Бастіонну гірку, знаменитий Домський Собор і Три брати, Шведські ворота і багато чого іншого! У вас буде можливість погуляти по вузьких вуличках Старого міста, де чутна "хода гучних століть", посидіти в затишних кафе і покуштувати відомий Ризький бальзам з кавою і шоколадом. Вільний вечір. Ніч в готелі в Ризі.

3 день
День факультативних екскурсій

Сніданок в готелі. Екскурсію в "Латвійську Швейцарію" - Сигулду (за додаткову плату 50 євро). Сигулда розташована в 55км від Риги. Знамените місто романтики, любові, місто історії і красивих легенд. Пропонуємо відвідати найвідоміші пам'ятки Латвії : замковий комплекс в Турайді, руїни замку Ливонського Ордену в Сигулді, печеру Гутманіса глибиною 18,8 м, Сигулдський замок Ливонського ордену. Повернення в Ригу. Увечері для тих, хто бажає пропонуємо відвідати оперу, концерт в Домському соборі або відпочити в одному з нічних клубів Риги. Ніч в готелі.

4 день
День факультативних екскурсій

Сніданок в готелі. За додаткову плату пропонуємо екскурсію в Юрмалу (35 євро). Юрмала - найбільший курорт Балтики, розташований на березі Ризької затоки. Оглядова автобусна екскурсія по місту від Ліелупе до Дубулти з самобутньою дерев'яною забудовою (дачна архітектура) і сучасними будівлями. Концертний зал в Дзинтарі, де проходять багато заходів і концерти. У кінці екскурсії у Вас буде можливість погуляти по пішохідній вулиці міста - вулиці Йомас, посидіти в затишних кафе або прогулятися по берегу моря. Повернення в Ригу. Переїзд у Вільнюс на автобусі. Вільний час. Ніч в готелі у Вільнюсі.

5 день
День факультативних екскурсій. Трансфер в аеропорт

Сніданок в готелі. Вільний час. Екскурсія в Тракай (за додаткову плату 60 євро) - древню столицю Литви. Головна пам'ятка міста - знаменитий Тракайський замок, що стоїть на острові посеред озера Гальве, - це єдиний острівний замок в Східній Європі. Центром архітектурного ансамблю замку є князівський палац, оточений товстою кріпосною стіною з оборонними вежами. Зараз в нім розміщений музей. Пішохідна екскурсія по історичному центру Тракаю, знаменитого унікальною дерев'яною архітектурою. Повернення у Вільнюс. Вільний час. Трансфер в аеропорт.

Тривалість: 5

Маршрут: Київ - Вільнюс - Рига - Вільнюс - Київ

Мінімальна вартість: 9077 грн

Транспорт: Літак

Виїзди щоденно

Вартість туру


Період: 08.01 – 19.04 та 11.10 – 28.12.2020

 

2-місний номер

1-місний номер

Додаткове місце в номері

Дорослий

Дитина до 12 років

Готель 3*

270

490

205

145

Готель 4*

325

570

230

180

 

Період: 20.04 – 11.10.2020

 

2-місний номер

1-місний номер

Додаткове місце в номері

Дорослий

Дитина до 12 років

Готель 3*

320

550

205

145

Готель 4*

375

660

230

180

Ціна в євро на 1 людину.
Додаткові екскурсії (замовляються та сплачуються при покупці туру)

Входить у вартість
 • Зустріч і трансфер в готель;
 • Транспортне обслуговування за програмою;
 • 2 ночі в готелі у Вільнюсі;
 • 2 ночі в готелі в Ризі;
 • 4 сніданки;
 • Оглядові екскурсії по Вільнюсу і Ризі.
Не входить у вартість
 • Авіапереліт Київ - Вільнюс - Київ;
 • Трансфер по програмі (готель - аеропорт 30 євро / машина) ;
 • Факультативні екскурсії;
 • Вхідні квитки в екскурсійні об'єкти (церкви, собори, музеї і т.д.);
 • Проїзд в громадському транспорті;
 • Особисті витрати.
Залишити відгук
У туру поки ще немає відгуків
Просимо звернути увагу

Менеджери по роботі з туристами
Лариса Беркут

тел.: +38 044 338 77 37 (вн.906)

тел.: +38 067 124 55 88

skype: tour_360

e-mail: trip@sakums.com.ua

Менеджери напрямку
Лариса Беркут

тел.: +38 044 338 77 37 (вн.906)

тел.: +38 067 124 55 88

skype: tour_360

e-mail: trip@sakums.com.ua

Схожі тури