Авіатур "ДВІ СЕСТРИ - ТАЛЛІН І РИГА" (Латвія, Естонія)

Тривалість: 4

Маршрут: Київ - Таллінн - Рига - Київ

Мінімальна вартість: 10863 грн

Транспорт: Літак

Виїзди щоденно

Для замовлення туру залиште запит, або зв'яжіться з менеджером

Таллінн і Рига - дві столиці двох країн, дивовижне поєднання старовини і сучасності. Запрошуємо на власні очі побачити кожне місто, познайомитися з багатою історією, відчути атмосферу старовинних вуличок і спробувати їх на смак у маленьких затишних ресторанчиках! А в вільний час відвідайте Парк Кадріорг - найкрасивіший історичний парк у всій Північній Європі і улюблене місце відпочинку талліннців.
Маршрут: Таллінн - Парк Кадріорг або Рокка-аль-Маре - Рига – Сигулда - Рига

Особливості туру

Дві столиці Європи в одному турі

Екскурсії в Ризі і Таллінні у вартості туру

Можливість замовити додаткові екскурсії

Пам’ятники архітектури

Маршрут
Київ
Таллінн
Рига
Київ
Вартість туру
1
10 864 грн

1

Дізнатись більше
1 день
Приліт у Таллінн. Екскурсія по місту

Зустріч в аеропорту (на залізничному вокзалі) Таллінна і трансфер в готель. Пішохідна екскурсія по Старому місту Таллінну - включає прогулянку по Верхньому і Нижньому містах. У Верхньому місті ви побачите замок Тоомпеа - резиденцію намісників королів, губернаторів Естляндії, парламент ЕР. Домський собор - одну із старих церков Таллінна, православний собор А. Невського, два оглядові майданчики, звідки відкривається прекрасний вид на Старе місто. З Верхнього міста ви спускаєтеся в cад Датського короля - одне з найромантичніших місць в Таллінні і по вул. Люхике Ялг (Коротка нога) в Нижнє місто до церкви Св. Миколи (Нигулісте). Далі маршрут проходить по вул. Ратаскаєву (Колісного колодязя) до Ратушної площі. На Ратушній площі ви почуєте розповідь про нашу середньовічну Ратушу, про стару в Європі Ратушну аптеку і через найкоротшу вулицю нашого міста Сайаканг (Булочний прохід) пройдете до церкви Св. Духу і будівлі Великої Гільдії. Далі маршрут пролягає до вул. Відню (Російською), там ви побачите стару православну церкву Естонії, засновану ще Ярославом Мудрим, єдину в Старому місті католицьку церкву Св.апостолів Петра і Павла, а також руїни домініканського монастиря. Далі через провулок Катарини потрапляємо до кріпосної стіни, там знаходиться ринок в'язаних виробів, і закінчується екскурсія у Вируських воріт. Вільний час. Ніч в готелі в Таллінні.

2 день
День факультативних екскурсій. Переїзд у Ригу

Сніданок в готелі. Вільний час. За додаткову плату пропонуємо: Парк Кадріорг і Кадріоргський палац (40 євро). Кадріорг - це привабливий і елітний район Таллінна, історичним центром якого служить зведена в період правління Петра I царська літня резиденція - Кадріоргський палац. Вулиці Кадріорга - це своєрідний архітектурний музей, в якому переплетені століття і різні культури. У 19 столітті Кадріорг був модним курортом, де відпочивали і поправляли своє здоров'я члени царської сім'ї, петербурзьке світло і заможні ревельці. Сьогодні Кадріорг залишається дуже представницьким районом міста, тут розташовуються службова резиденція Президента Естонії, посольства деяких країн, декілька музеїв, у тому числі найбільший в Естонії Художній музей КУМУ. Після пішої прогулянки запрошуємо вас відвідати Кадріоргський палац - перлину бароко і філію Художнього музею, де експонується зарубіжне і російське мистецтво.

Або за додаткову плату пропонуємо: Музей Рокка-аль-Маре (40 євро). Насолодіться красою і чистим повітрям етнографічного села, розташованого на мальовничому морському березі! Гід познайомить вас з традиційним життям естонців і його устроєм. Принаймні, впродовж багатьох років, аж до початку 20 століття, в селах будували такі криті соломою будинки і комори, каплиці і млини. Зараз це не просто музей, а місце, де дбайливо відновлюють народні традиції і промисли. Тут печуть хліб, тчуть і прядуть, будують по-старому, на деяких хуторах тримають домашніх тварин. Ви зможете покататися по музею на коні, покуштувати в корчмі страви національної естонської кухні. Вільний час. Трансфер на автовокзал. Переїзд в Ригу на автобусі "LuxExpress". Ніч в готелі в Ризі.

3 день
Екскурсія по Ризі

Сніданок в готелі. Оглядова екскурсія по Старому місту Риги. Історія 800 літньої Риги від основи до наших днів. Екскурсія по Старій Ризі з гідом розпочинається з Ратушної площі, ми дізнаємося, хто такі Чорноголові, побачимо найвужчу вуличку в Ризі, спустимося у винний льох 13 століття! Прийдемо на місце зустрічі Шерлока Холмса і доктора Ватсона і на вулицю, де сталася біда з професором Плейшнером. Гід розповість історію Домського собору, порахуємо усі півники на шпилях Риги. Знайдемо будиночок Джульєти і будиночок ризького ката, трьох братів, церква Св. Екаба, Св. Іоана, Св.Петра. Від гіда почуєте історію чорного кота і купців Великої гільдії, оцінимо смак ризького бальзаму, знайдемо аптеку, в якій він був винайдений, в Шведських воротах почуємо зітхання замурованої дівчини, а може зустрінемо її примару. У вас буде можливість погуляти по вузьких вуличках Старого міста, де чутна "хода гучних століть", посидіти в затишних кафе і покуштувати відомий Ризький бальзам з кавою і шоколадом. Ніч в готелі в Ризі.

Вільний час або можливість вибрати екскурсію в "Латвійську Швейцарію" - Сигулду (за додаткову плату 50 євро). Сигулда розташована в 55км від Риги. Знамените місто романтики, любові, місто історії і красивих легенд. Пропонуємо відвідати найвідоміші пам'ятки Латвії : замковий комплекс в Турайді, руїни замку Ливонського Ордену в Сигулді, печеру Гутманіса глибиною 18,8 м. Повернення в Ригу. Вільний час. Ніч в готелі.

4 день
Трансфер в аеропорт

Сніданок в готелі. Вільний час на музеї і шопінг. Від'їзд самостійно.

Тривалість: 4

Маршрут: Київ - Таллінн - Рига - Київ

Мінімальна вартість: 10863 грн

Транспорт: Літак

Виїзди щоденно

Вартість туру


Період: 08.01 – 19.04 та 10.10 – 28.12.2020

 

2-місний номер

1-місний номер

Додаткове місце в номері

Дорослий

Дитина до 12 років

Готель 3*

220

395

145

100

Готель 4*

255

445

170

115

 

Період: 20.04 – 10.10.2020

 

2-місний номер

1-місний номер

Додаткове місце в номері

Дорослий

Дитина до 12 років

Готель 3*

270

480

145

100

Готель 4*

315

550

170

115

Ціна в євро на 1 людину.
Додаткові екскурсії (замовляються та сплачуються при покупці туру):
* Парк Кадріорг і Кадріоргський палац (2 год) – 40 EUR;
* Музей Рокка-аль-Маре (2 год) – 40 EUR
* Сигулда (5-6 год) – 50 EUR. 

Входить у вартість
 • Зустріч і трансфер в готель;
 • Транспортне обслуговування за програмою;
 • 1 ніч в готелі в Таллінні;
 • 2 ночі в готелі в Ризі;
 • 3 сніданки;
 • Оглядові екскурсії по Таллінну і Ризі.
Не входить у вартість
 • Авіапереліт Київ – Таллінн, Рига - Київ;
 • Трансфер по програмі (готель - аеропорт 30 євро / машина) ;
 • Факультативні екскурсії;
 • Вхідні квитки в екскурсійні об'єкти (церкви, собори, музеї і т.д.);
 • Проїзд в громадському транспорті;
 • Особисті витрати.
Залишити відгук
У туру поки ще немає відгуків
Просимо звернути увагу

Менеджери по роботі з туристами
Лариса Беркут

тел.: +38 044 338 77 37 (вн.906)

тел.: +38 067 124 55 88

skype: tour_360

e-mail: trip@sakums.com.ua

Менеджери напрямку
Лариса Беркут

тел.: +38 044 338 77 37 (вн.906)

тел.: +38 067 124 55 88

skype: tour_360

e-mail: trip@sakums.com.ua

Схожі тури