Авіатур до Будапешта на 3 ночі

Тривалість: 4

Маршрут: Київ - Будапешт - Київ

Мінімальна вартість: 4531 грн

Транспорт: Літак

в будь-який день тижня

Для замовлення туру залиште запит, або зв'яжіться з менеджером

Угорщина - це одна з найкрасивіших країн Центральної Європи, яка користується величезним успіхом і популярністю серед туристів з усіх країн світу. Будапешт - одне з найкрасивіших міст світу, яке гордо носить назву «Королева Дунаю». Будапешт – це старовинна Буда та елегантний Пешт, злиті у майже двомільйонний мегаполіс. Їх розділяє величний Дунай, але з’єднують величні мости та об’єднує вільний угорський дух і любов містян до своєї столиці. Фортеці, замки, палаци, бастіони, старовинні церкви і монастирі Будапешта вражають кожного туриста своєю пишністю і неперевершеною красою.

Саме в Угорщині знаходяться  унікальні виноградники, винні погреби з вишуканими винами, які вже кілька століть приваблюють цінителів виноробного мистецтва. Казка про живу воду теж родом із чудесної країни Угорщина, адже саме тут знаходиться більше 500 джерел, які мають унікальні цілющі властивості. Найбільш популярні термальні купальні Угорщини - Мішкольц-Тапольце, комплекс Сечені, купальні Геллерт, Рудаш та Лукач. Також велику популярність мають термальні курорти на озерах Хевіз, Балатон та Хайдусобосло.


Особливості туру

Екскурсія по Будапешту у вартості туру

Можливість замовити додаткові екскурсії

3 ночі на базі сніданків (готель на вибір)

Смачні угорськи страви

Груповий трансфер з аеропорту чи ж/д вокзалу у готель та у зворотньому напрямку включений у вартість

Можливість відвідати термальні комплекси

Маршрут
Київ
Будапешт
Київ
Вартість туру
Базова вартість за людину у номері DBL
4 532 грн

готель 3*

Дізнатись більше
1 день
Будапешт

Прибуття до Будапешту. Зустріч в аеропорту або на ж / д вокзалі.

Трансфер в готель та вільний час. Ввечері пропонуємо факультативно екскурсію "Прогулянка по Дунаю корабликом" (15 євро/дорослий, 10 євро/дитина) або  "Прогулянка по Дунаю корабликом з вечерею та живою музикою" (55 євро/дорослий, 50 євро/дитина). Романтична вечірня прогулянка по Дунаю на кораблі з вечерею "шведський стіл" у супроводі угорських музикантів-віртуозів. Чудові панорами вечірнього Будапешта відкриваються в новому світлі.  Види Будайської фортеці, гори Геллерт і витонченого Парламенту, арки мостів і історичних будівель угорської столиці залишать незабутні враження у Вас і ваших супутників. 

Ночівля в готелі.

2 день
Будапешт

Сніданок. Оглядова екскурсія по Будапешту. Протягом чотирьох годин оглядової екскурсії Ви побачите основні пам’ятки міста: Площа Героїв, замок Вайдахуняд, «Єлисейські поля» Будапешта - проспект Андраші, Парламент, Рибальський бастіон і Королівський палац, собор Матяша. Підніметеся на гору Геллерт з чудовим панорамним видом на Дунай і весь мегаполіс. Закінчення екскурсії на початку пішохідної зони Пешта або на Площі Героїв.

Вільний час. Пропонуємо замовити екскурсію "Храми та Собори Будапешту" (25 євро/дорослий, 20 євро/дитина). Під час екскурсії Ви зможете оглянути храми різних конфесій: собор Святого Іштвана, коронаційну церква столиці - церква короля Матяша, Печерний храм Паулінів у схилу гори Геллерт. Ознайомлення з місцем паломництва мусульман - мавзолеєм намісника Гуль Баби і самої Великої синагоги в Європі на вулиці Дохань розширить палітру знайомства з містом. Це не просто славнозвісні релігійні святині Будапешта, а повноцінні об'єкти загальнонаціонального значення, пам'ятники культури, що охороняються державою.

Екскурсія "Підземний Будапешт"  (35 євро/дорослий, 25 євро/дитина). Будапешт - унікальне місто! Природа щедро нагородила його чудесами. Крім кількох десятків термальних джерел в Будапешті, під Будайської горами простягається система сотень печер. Прямо в межах міста розташовується вхід в найбільшу сталактитова печера Угорщини - Палвёлді барланг. Загальна довжина печер становить 29 км, а постійна температура дорівнює + 11 C. Приголомшлива акустика, дивовижні відбитки раковин стародавнього моря, величезні кристали кальциту, геліктити, стовпи, сталактити і сталагміти, фантастичні утворення, що нагадують слона, крокодила, скорпіона і інших тварин. Повітря в цій печері за своєю чистотою може змагатися з високогірним санаторієм і, в поєднанні з вологістю близько 100%, має цілющий ефект. Відвідування печерної церкви, першої на європейському континенті підземки і нової станції метро. 


Або пропонуємо замовити додаткові екскурсії (Групові екскурсії з Будапешта тут https://sakums.com.ua/storage/files/23/grupov%D1%96-ekskurs%D1%96%D1%97-z-budapeshta.docx).

Ночівля в готелі.


3 день
Будапешт

Сніданок. Вільний час. Пропонуємо замовити на цілий день шопінг  в аутлетє Парндорф (40 євро/дорослий, 30 євро/дитина). Дизайнерський торговий центр Парндорф (Designer Outlet Parndorf) розташований недалеко від Відня, в ньому знаходяться 150 дизайнерських магазинів, в яких представлені 600 брендів, Це справжній рай для шопоголіків. Жіночі, чоловічі та дитячі фасони, взуття та приладдя, білизна, годинник і коштовності, одяг для спорту і відпочинку, дизайнерські аксесуари та подарунки пропонуються на 30-70% нижче звичайної роздрібної ціни в прекрасній і стильною атмосфері. 

Або Екскурсія на цілий день " Егер - Мішкольц-Тапольца (термальні купальні у печерах) (60 євро/дорослий, 50 євро/дитина). Ви відвідаєте єдину в Європі термальну купальню в Мішкольц-Тапольце, де вас чекає купання в підземному термальному озері з водоспадами, гідромасажними установками і різними водними атракціонами. Термальну печеру оточує чудовий природний парк з озером. Для купання необхідно взяти з собою купальні приналежності.

Егер - невеличке мальовниче місто відоме своєю фортецею, термальними джерелами (бальнеологічний курорт), історичними будівлями, а також виробництвом знаменитого угорського червоного вина «Бича кров». За програмою відвідування Долини красунь з обідом і дегустацією знаменитих егерських вин.

В самому серці Будапешта є найстаріші термальні купальні "Сечені", "Лукач", "Рудаш", де також рекомендуємо (самостійно) провести час з користю для свого здоров`я та краси.

Ввечері пропонуємо фольклорну програму з вечерею (40 євро/дорослий, 25 євро/дитина). Вечір в одному з найколоритніших ресторанів Будапешта з національною програмою, насиченою народною музикою, атмосферою угорських звичаїв, пісень і танців. Вечерю зі страв угорської кухні, доповнюють угорські вина і безалкогольні напої. Солодкий наспів скрипки і запальний чардаш зроблять цей вечір незабутнім.

Або пропонуємо замовити додаткові екскурсії (Групові екскурсії з Будапешта тут https://sakums.com.ua/storage/files/23/grupov%D1%96-ekskurs%D1%96%D1%97-z-budapeshta.docx).

Ночівля в готелі.

4 день
Київ

Сніданок. Трансфер в аеропорт за 3 години до вильоту або на ж / д вокзал за 1,5 години до відправлення поїзда.

Тривалість: 4

Маршрут: Київ - Будапешт - Київ

Мінімальна вартість: 4531 грн

Транспорт: Літак

в будь-який день тижня

Вартість туру

Категорія готеля

 

Готель

2-місний номер

1-місний номер

3-місний номер

3*

Atlas City Hotel 

145

213

135

City Hotel Mátyás

160

257

150

City Hotel Ring

140

220

130

Ibis Budapest Heroes Square

170

280

-

Ibis Styles Budapest City Hotel (ex Mercure Budapest Duna)

175

275

165

4*

Ambra Hotel

170

275

160

Atrium Fashion Hotel

165

265

155

Central Basilica Hotel

140

220

130

Buda Castle Fashion Hotel

210

355

200

Danubius Hotel Astoria

195

335

185

5*

New York Residence

365

660

340

New York Palace Autograph Collection

455

850

435

Aria Hotel Budapest

700

1345

670

Four Seasons Gresham Palace

850

1640

820

Ціна в євро на 1 людину

У таблиці представлена орієнтовна вартість найбільш популярних готелів. Можливий прорахунок будь-якого готелю на усі дати під запит.


Входить у вартість
  • Проживання в готелі в Будапешті - 3 ночі;
  • Харчування - сніданки;
  • Груповий трансфер аеропорт-готель-аеропорт (під всі прямі рейси з Києва);
  • Оглядова екскусрія по Будапешту .
Не входить у вартість
  • Авіапереліт  від 100 євро;
  • Жд проїзд Київ -Будапешт-Київ від 4300 грн;
  • Медичне страхування 2 євро;
  • Факультативні екскурсії;
  • Особисті витрати туристів.
Залишити відгук
У туру поки ще немає відгуків
Просимо звернути увагу

Менеджери по роботі з туристами
Менеджери напрямку
Схожі тури