Авіатур до Будапешта на 4 ночі

Тривалість: 5

Маршрут: Київ - Будапешт - Київ

Мінімальна вартість: 5826 грн

Транспорт: Літак

Для замовлення туру залиште запит, або зв'яжіться з менеджером

Угорщина - це одна з найкрасивіших країн Центральної Європи, яка користується величезним успіхом і популярністю серед туристів з усіх країн світу. Будапешт - одне з найкрасивіших міст світу, яке гордо носить назву «Королева Дунаю». Будапешт – це старовинна Буда та елегантний Пешт, злиті у майже двомільйонний мегаполіс. Їх розділяє величний Дунай, але з’єднують величні мости та об’єднує вільний угорський дух і любов містян до своєї столиці. Фортеці, замки, палаци, бастіони, старовинні церкви і монастирі Будапешта вражають кожного туриста своєю пишністю і неперевершеною красою.

Саме в Угорщині знаходяться унікальні виноградники, винні погреби з вишуканими винами, які вже кілька століть приваблюють цінителів виноробного мистецтва. Казка про живу воду теж родом із чудесної країни Угорщина, адже саме тут знаходиться більше 500 джерел, які мають унікальні цілющі властивості. Найбільш популярні термальні купальні Угорщини - Мішкольц-Тапольце, комплекс Сечені, купальні Геллерт, Рудаш та Лукач. Також велику популярність мають термальні курорти на озерах Хевіз, Балатон та Хайдусобосло.

Особливості туру

Екскурсія по Будапешту у вартості туру

4 ночі на базі сніданків (готель на вибір)

Груповий трансфер з аеропорту чи ж/д вокзалу у готель та у зворотньому напрямку включений у вартість

Можливість замовити додаткові екскурсії

Смачні угорськи страви

Можливість відвідати термальні комплекси

Маршрут
Київ
Будапешт
Київ
Вартість туру
Базова вартість за людину у номері DBL
5 827 грн

готель 3*

Дізнатись більше
Відгуки про тур

Такие высокие специалисты как Алена Галицкая из фирмы Сакумс делают людей счастливыми а фирмы успешными. Спасибо за сказку в Будапеште.

Мечты сбываются. Живу далеко от Киева. Сложно было определиться в большом потоке тур предложении при решении поехать в Будапешт. Но с первых минут общения с Аленой Галинской из Сакумса внутренний голос дал подсказку что здесь надежно. Весь период подготовки к поездке и саму поездку я ощущала поддержку и получала помощь от Алены. Она не смотря на выходный помогала мне в ходе подготовки в поездку. В результате остались очень прекрасные впечатления и от поездки и от турыирмы Сакумс и от ее высиких специалистов которые делают людей счастливыми а фирмы успешными. В будущем только с Сакумс. С уважением Людмила

15.10.2019
Людмила Шишкина
Більше відгуків
1 день
Будапешт

Прибуття до Будапешту. Зустріч в аеропорту або на ж / д вокзалі.

Трансфер в готель та вільний час. Ввечері пропонуємо факультативно  "Прогулянка по Дунаю корабликом" (15 євро/дорослий, 10 євро/дитина) або "Прогулянка по Дунаю корабликом з вечерею та живою музикою" (55 євро/дорослий, 50 євро/дитина). Романтична вечірня прогулянка по Дунаю на кораблі з вечерею "шведський стіл" у супроводі угорських музикантів-віртуозів. Чудові панорами вечірнього Будапешта відкриваються в новому світлі. Види Будайської фортеці, гори Геллерт і витонченого Парламенту, арки мостів і історичних будівель угорської столиці залишать незабутні враження у Вас і ваших супутників.
Ночівля в готелі.

2 день
Будапешт

Сніданок. Оглядова екскурсія по Будапешту. Протягом чотирьох годин оглядової екскурсії Ви побачите основні пам’ятки міста: Площа Героїв, замок Вайдахуняд, «Єлисейські поля» Будапешта - проспект Андраші, Парламент, Рибальський бастіон і Королівський палац, собор Матяша. Підніметеся на гору Геллерт з чудовим панорамним видом на Дунай і весь мегаполіс. Закінчення екскурсії на початку пішохідної зони Пешта або на Площі Героїв.

Вільний час. Пропонуємо замовити екскурсію "Храми та Собори Будапешту" (25 євро/дорослий, 20 євро/дитина). Під час екскурсії Ви зможете оглянути храми різних конфесій: собор Святого Іштвана, коронаційну церква столиці - церква короля Матяша, Печерний храм Паулінів у схилу гори Геллерт. Ознайомлення з місцем паломництва мусульман - мавзолеєм намісника Гуль Баби і самої Великої синагоги в Європі на вулиці Дохань розширить палітру знайомства з містом. Це не просто славнозвісні релігійні святині Будапешта, а повноцінні об'єкти загальнонаціонального значення, пам'ятники культури, що охороняються державою.

Екскурсія "Підземний Будапешт" (35 євро/дорослий, 25 євро/дитина). Будапешт - унікальне місто! Природа щедро нагородила його чудесами. Крім кількох десятків термальних джерел в Будапешті, під Будайської горами простягається система сотень печер. Прямо в межах міста розташовується вхід в найбільшу сталактитова печера Угорщини - Палвёлді барланг. Загальна довжина печер становить 29 км, а постійна температура дорівнює + 11 C. Приголомшлива акустика, дивовижні відбитки раковин стародавнього моря, величезні кристали кальциту, геліктити, стовпи, сталактити і сталагміти, фантастичні утворення, що нагадують слона, крокодила, скорпіона і інших тварин. Повітря в цій печері за своєю чистотою може змагатися з високогірним санаторієм і, в поєднанні з вологістю близько 100%, має цілющий ефект. Відвідування печерної церкви, першої на європейському континенті підземки і нової станції метро.

Або пропонуємо замовити додаткові екскурсії (Групові екскурсії з Будапешта тут https://sakums.com.ua/storage/files/23/grupov%D1%96-ekskurs%D1%96%D1%97-z-budapeshta.docx). 
Ночівля в готелі.

3 день
Будапешт

Сніданок. Вільний час. Пропонуємо замовити шопінг в аутлетє Парндорф (40 євро/дорослий, 30 євро/дитина). Дизайнерський торговий центр Парндорф (Designer Outlet Parndorf) розташований недалеко від Відня, в ньому знаходяться 150 дизайнерських магазинів, в яких представлені 600 брендів, Це справжній рай для шопоголіків. Жіночі, чоловічі та дитячі фасони, взуття та приладдя, білизна, годинник і коштовності, одяг для спорту і відпочинку, дизайнерські аксесуари та подарунки пропонуються на 30-70% нижче звичайної роздрібної ціни в прекрасній і стильною атмосфері.

Або Екскурсія на цілий день " Егер - Мішкольц-Тапольца (термальні купальні у печерах) (60 євро/дорослий, 50 євро/дитина). Ви відвідаєте єдину в Європі термальну купальню в Мішкольц-Тапольце, де вас чекає купання в підземному термальному озері з водоспадами, гідромасажними установками і різними водними атракціонами. Термальну печеру оточує чудовий природний парк з озером. Для купання необхідно взяти з собою купальні приналежності.
Егер - невеличке мальовниче місто відоме своєю фортецею, термальними джерелами (бальнеологічний курорт), історичними будівлями, а також виробництвом знаменитого угорського червоного вина «Бича кров». За програмою відвідування Долини красунь з обідом і дегустацією знаменитих егерських вин.
В самому серці Будапешта є найстаріші термальні купальні "Сечені", "Лукач", "Рудаш", де також рекомендуємо (самостійно) провести час з користю для свого здоров`я та краси.

Ввечері пропонуємо фольклорну програму з вечерею (40 євро/дорослий, 25 євро/дитина). Вечір в одному з найколоритніших ресторанів Будапешта з національною програмою, насиченою народною музикою, атмосферою угорських звичаїв, пісень і танців. Вечерю зі страв угорської кухні, доповнюють угорські вина і безалкогольні напої. Солодкий наспів скрипки і запальний чардаш зроблять цей вечір незабутнім.

Або пропонуємо замовити додаткові екскурсії (Групові екскурсії з Будапешта тут https://sakums.com.ua/storage/files/23/grupov%D1%96-ekskurs%D1%96%D1%97-z-budapeshta.docx).
Ночівля в готелі.

4 день
Будапешт

Сніданок. Вільний час. Пропонуємо екскурсію "Балатон-Хевіз"  (60 євро/дорослий, 50 євро/дитина). Протягом всього екскурсійного дня Ви відвідаєте такі об`єкти:

Півострів Тихань - курорт і природний заповідник з мальовничій фольклорної селом і старовинним абатством XI століття.

Кестхей - містечко, пов'язаний з сім'єю угорського вельможі XVIII-XIX століть, графа Фештетич, огляд палацово-паркового ансамблю.

Балатонфюред - літній і кардіо-курорт, популярний ще з 19 століття, де майже всі будинки знаходяться під охороною як пам'ятки архітектури. Тут безліч кафе, музеїв, яхт і нескінченна смуга пляжів. 

Термальне озеро Хевіз, лікувальна сила якого була відома ще з римських часів, а в наш час всесвітньо відоме як унікальний бальнеологічний курорт.

Для купання необхідно взяти з собою купальні приналежності!


Або пропонуємо замовити додаткові екскурсії (Групові екскурсії з Будапешта тут https://sakums.com.ua/storage/files/23/grupov%D1%96-ekskurs%D1%96%D1%97-z-budapeshta.docx). 

Ночівля в готелі.

5 день
Київ

Сніданок. Трансфер в аеропорт за 3 години до вильоту або на ж / д вокзал за 1,5 години до відправлення поїзда.

Тривалість: 5

Маршрут: Київ - Будапешт - Київ

Мінімальна вартість: 5826 грн

Транспорт: Літак

Вартість туру

Категорія готеля

 

Готель

2-місний номер

1-місний номер

3-місний номер

3*

Atlas City Hotel 

193

309

180

City Hotel Mátyás

213

337

200

City Hotel Ring

180

300

165

Ibis Budapest Heroes Square

220

360

-

Ibis Styles Budapest City Hotel (ex Mercure Budapest Duna)

230

355

220

4*

Ambra Hotel

220

345

210

Atrium Fashion Hotel

210

335

200

Central Basilica Hotel

180

290

165

Buda Castle Fashion Hotel

335

505

320

Danubius Hotel Astoria

320

456

320

5*

New York Residence

640

1020

620

New York Palace Autograph Collection

805

1330

800

Aria Hotel Budapest

1245

2220

1230

Four Seasons Gresham Palace

1395

2500

1380

Ціна в євро на 1 людину

У таблиці представлена орієнтовна вартість найбільш популярних готелів. Можливий прорахунок будь-якого готелю на усі дати під запит.


Входить у вартість
  • Проживання в готелі в Будапешті - 4 ночі;
  • Харчування - сніданки;
  • Груповий трансфер аеропорт-готель-аеропорт (під всі прямі рейси з Києва);
  • Оглядова екскусрія по Будапешту.
Не входить у вартість
  • Авіапереліт від 100 євро;
  • Жд проїзд Київ -Будапешт-Київ від 4300 грн;
  • Медичне страхування 2 євро;
  • Факультативні екскурсії;
  • Особисті витрати туристів.
Залишити відгук

Такие высокие специалисты как Алена Галицкая из фирмы Сакумс делают людей счастливыми а фирмы успешными. Спасибо за сказку в Будапеште.

Мечты сбываются. Живу далеко от Киева. Сложно было определиться в большом потоке тур предложении при решении поехать в Будапешт. Но с первых минут общения с Аленой Галинской из Сакумса внутренний голос дал подсказку что здесь надежно. Весь период подготовки к поездке и саму поездку я ощущала поддержку и получала помощь от Алены. Она не смотря на выходный помогала мне в ходе подготовки в поездку. В результате остались очень прекрасные впечатления и от поездки и от турыирмы Сакумс и от ее высиких специалистов которые делают людей счастливыми а фирмы успешными. В будущем только с Сакумс. С уважением Людмила

15.10.2019
Людмила Шишкина
Просимо звернути увагу

Менеджери по роботі з туристами
Менеджери напрямку
Схожі тури