Авіатур в Будапешт та Відень на 4 ночі

Тривалість: 5

Маршрут: Київ - Будапешт - Відень - Будапешт - Київ

Мінімальна вартість: 6980 грн

Транспорт: Літак

кожну суботу

Для замовлення туру залиште запит, або зв'яжіться з менеджером

Угорщина - це одна з найкрасивіших країн Центральної Європи, яка користується величезним успіхом і популярністю серед туристів з усіх країн світу. Будапешт - одне з найкрасивіших міст світу, яке гордо носить назву «Королева Дунаю». Будапешт – це старовинна Буда та елегантний Пешт, злиті у майже двомільйонний мегаполіс. Їх розділяє величний Дунай, але з’єднують величні мости та об’єднує вільний угорський дух і любов містян до своєї столиці. Фортеці, замки, палаци, бастіони, старовинні церкви і монастирі Будапешта вражають кожного туриста своєю пишністю і неперевершеною красою.
Саме в Угорщині знаходяться унікальні виноградники, винні погреби з вишуканими винами, які вже кілька століть приваблюють цінителів виноробного мистецтва. Казка про живу воду теж родом із чудесної країни Угорщина, адже саме тут знаходиться більше 500 джерел, які мають унікальні цілющі властивості. Найбільш популярні термальні купальні Угорщини - Мішкольц-Тапольце, комплекс Сечені, купальні Геллерт, Рудаш та Лукач. Також велику популярність мають термальні курорти на озерах Хевіз, Балатон та Хайдусобосло.
Відень - один з найстаріших міст Європи, в якому поєднується розкіш і шарм та витонченість. На кожному кроці очікує історична пам'ятка, а за кожним поворотом - музей або культова пам'ятка. Словами дуже складно описати атмосферу стародавнього міста. Пропонуємо даний тур, де можна поєднати дві дуже гарні столиці Будапешт та Відень.
Особливості туру

Екскурсія по Будапешту та Відню у вартості туру

Груповий трансфер з аеропорту чи ж/д вокзалу у готель та у зворотньому напрямку включений у вартість

Смачні угорськи страви

4 ночі на базі сніданків (готель на вибір)

Можливість замовити додаткові екскурсії

Можливість відвідати термальні комплекси

Можливість шопінгу

Маршрут
Київ
Будапешт
Відень
Будапешт
Київ
Вартість туру
Базова вартість за людину у номері DBL
6 981 грн

готель 3*

Дізнатись більше
1 день
Будапешт

Прибуття до Будапешту. Зустріч в аеропорту або на ж / д вокзалі.

Трансфер в готель та вільний час. Ввечері пропонуємо факультативно  "Прогулянка по Дунаю корабликом" (15 євро/дорослий, 10 євро/дитина) або "Прогулянка по Дунаю корабликом з вечерею та живою музикою" (55 євро/дорослий, 50 євро/дитина). Романтична вечірня прогулянка по Дунаю на кораблі з вечерею "шведський стіл" у супроводі угорських музикантів-віртуозів. Чудові панорами вечірнього Будапешта відкриваються в новому світлі. Види Будайської фортеці, гори Геллерт і витонченого Парламенту, арки мостів і історичних будівель угорської столиці залишать незабутні враження у Вас і ваших супутників.
Ночівля в готелі.

2 день
Відень

Сніданок. Виїзд до Відня (2,5 години в дорозі). По прибуттю оглядова екскурсія по Відні. Рано вранці Ви відвідаєте Відень - столицю Імперії, місто чудової архітектури, всесвітньо відомих музеїв і виставкових залів.

Проїжджаючи по знаменитому віденському Рингу, Ви побачите:
- Міську Ратушу, Парламент, будівля віденської Опери.
- Огляд палацово-паркового ансамблю Бельведер.
- Екскурсія по території палацового комплексу Хофбург та пішохідній зоні історичного центру міста.

Вільний час в центрі Відня, де Ви зможете прогулятися старовинними вуличками і покуштувати справжньої віденської кави з шматочком торта Захер.

Факультативно для бажаючих пропонуємо екскурсію " Пішохідна екскурсія центром Відня" (30 євро). 
Відень зберіг не тільки палацові парадні площі, а й потаємні куточки і вузькі вулички пішохідного центру, за якими ми вам і пропонуємо прогулятися на екскурсії, присвяченій таємницям і легендам старого міста Відня.
Багато будинків в центрі Відня готові і зараз розповісти про тих незвичайних і цікавих подіях, що відбувалися в далекі часи, і тепер уже важко зрозуміти, де правда, а де вигадка! Спробуємо розібратися разом під час нашої захоплючої 2-годинної екскурсії!


Вільний час. Трансфер до Будапешта.
Ночівля у готелі.

3 день
Будапешт

Сніданок. Оглядова екскурсія по Будапешту. Протягом чотирьох годин оглядової екскурсії Ви побачите основні пам’ятки міста:Площа Героїв, замок Вайдахуняд, «Єлисейські поля» Будапешта - проспект Андраші, Парламент, Рибальський бастіон і Королівський палац, собор Матяша. Підніметеся на гору Геллерт з чудовим панорамним видом на Дунай і весь мегаполіс. Закінчення екскурсії на початку пішохідної зони Пешта або на Площі Героїв. 

Вільний час. Пропонуємо замовити екскурсію "Храми та Собори Будапешту" (25 євро/дорослий, 20 євро/дитина). Під час екскурсії Ви зможете оглянути храми різних конфесій: собор Святого Іштвана, коронаційну церква столиці - церква короля Матяша, Печерний храм Паулінів у схилу гори Геллерт. Ознайомлення з місцем паломництва мусульман - мавзолеєм намісника Гуль Баби і самої Великої синагоги в Європі на вулиці Дохань розширить палітру знайомства з містом. Це не просто славнозвісні релігійні святині Будапешта, а повноцінні об'єкти загальнонаціонального значення, пам'ятники культури, що охороняються державою.

Екскурсія "Підземний Будапешт" (35 євро/дорослий, 25 євро/дитина). Будапешт - унікальне місто! Природа щедро нагородила його чудесами. Крім кількох десятків термальних джерел в Будапешті, під Будайської горами простягається система сотень печер. Прямо в межах міста розташовується вхід в найбільшу сталактитова печера Угорщини - Палвёлді барланг. Загальна довжина печер становить 29 км, а постійна температура дорівнює + 11 C. Приголомшлива акустика, дивовижні відбитки раковин стародавнього моря, величезні кристали кальциту, геліктити, стовпи, сталактити і сталагміти, фантастичні утворення, що нагадують слона, крокодила, скорпіона і інших тварин. Повітря в цій печері за своєю чистотою може змагатися з високогірним санаторієм і, в поєднанні з вологістю близько 100%, має цілющий ефект. Відвідування печерної церкви, першої на європейському континенті підземки і нової станції метро.

Екскурсія на цілий день " Егер - Мішкольц-Тапольца (термальні купальні у печерах) (60 євро/дорослий, 50 євро/дитина).  Ви відвідаєте єдину в Європі  термальну купальню в Мішкольц-Тапольце, де вас чекає купання в підземному термальному озері з водоспадами, гідромасажними установками і різними водними атракціонами. Термальну печеру оточує чудовий природний парк з озером. Для купання необхідно взяти з собою купальні приналежності.
Егер - невеличке мальовниче місто відоме своєю фортецею, термальними джерелами (бальнеологічний курорт), історичними будівлями, а також виробництвом знаменитого угорського червоного вина «Бича кров». За програмою відвідування Долини красунь з обідом і дегустацією знаменитих егерських вин.

В самому серці Будапешта є найстаріші термальні купальні "Сечені", "Лукач", "Рудаш", де також рекомендуємо (самостійно) провести час з користю для свого здоров`я та краси.

Або пропонуємо замовити додаткові екскурсії (Групові екскурсії з Будапешта тут https://sakums.com.ua/storage/files/23/grupov%D1%96-ekskurs%D1%96%D1%97-z-budapeshta.docx).  
Ночівля в готелі.

4 день
Будапешт

Сніданок. Вільний час. Пропонуємо замовити шопінг в аутлетє Парндорф (40 євро/дорослий, 30 євро/дитина). Дизайнерський торговий центр Парндорф (Designer Outlet Parndorf) розташований недалеко від Відня, в ньому знаходяться 150 дизайнерських магазинів, в яких представлені 600 брендів, Це справжній рай для шопоголіків. Жіночі, чоловічі та дитячі фасони, взуття та приладдя, білизна, годинник і коштовності, одяг для спорту і відпочинку, дизайнерські аксесуари та подарунки пропонуються на 30-70% нижче звичайної роздрібної ціни в прекрасній і стильною атмосфері.

Ввечері пропонуємо фольклорну програму з вечерею (40 євро/дорослий, 25 євро/дитина). Вечір в одному з найколоритніших ресторанів Будапешта з національною програмою, насиченою народною музикою, атмосферою угорських звичаїв, пісень і танців. Вечерю зі страв угорської кухні, доповнюють угорські вина і безалкогольні напої. Солодкий наспів скрипки і запальний чардаш зроблять цей вечір незабутнім.
Або пропонуємо замовити додаткові екскурсії (Групові екскурсії з Будапешта тут https://sakums.com.ua/storage/files/23/grupov%D1%96-ekskurs%D1%96%D1%97-z-budapeshta.docx). 
Ночівля в готелі.

5 день
Київ

Сніданок. Трансфер в аеропорт за 3 години до вильоту або на ж / д вокзал за 1,5 години до відправлення поїзда.

Тривалість: 5

Маршрут: Київ - Будапешт - Відень - Будапешт - Київ

Мінімальна вартість: 6980 грн

Транспорт: Літак

кожну суботу

Вартість туру

Категорія готелю

 

Готель

2-місний номер

1-місний

 номер

3-місний номер

3*

City Hotel Mátyás (RO)

346

301

-

City Hotel Ring (RO)

356

313

477

Ibis Budapest Heroes Square (ВВ)

394

313

-

Ibis Styles Budapest City Hotel (ex Mercure Budapest Duna) (ВВ)

426

349

-

4*

Ambra Hotel (ВВ)

582

489

807

Atrium Fashion Hotel (ВВ)

314

253

495

5*

Aria Hotel Budapest (ВВ)

1700

1663

-

Four Seasons Gresham Palace (ВВ)

2796

2545

-

Ціна в євро на 1 людину

У таблиці представлена орієнтовна вартість найбільш популярних готелів. Можливий прорахунок будь-якого готелю на усі дати під запит.

Ціни вказані за номер від 19.10.2021

Входить у вартість
  • Проживання 4 ночі у Будапешті;
  • Сніданки у готелях;
  • Груповий трансфер аеропорт-готель-аеропорт (під всі прямі рейси з Києва);
  • Оглядова екскурсія по Будапешту;
  • Оглядова екскурсія по Відню.
Не входить у вартість
  • Авіапереліт від 100 євро;
  • Жд проїзд Київ -Будапешт-Київ від 4300 грн;
  • Медичне страхування 5 євро;
  • Факультативні екскурсії;
  • Особисті витрати туристів.
Залишити відгук
У туру поки ще немає відгуків
Просимо звернути увагу

Для перебування у Відні вакцинація обов'язкова!

Менеджери по роботі з туристами
Менеджери напрямку
Схожі тури