Авіатур Амстедам-Роттердам-Делфт-Гаага

Тривалість: 5

Маршрут: Київ - Амстердам - Волендам - Роттердам - Київ

Мінімальна вартість: 8694 грн

Транспорт: Літак

Щовівторка і щонеділі

Для замовлення туру залиште запит, або зв'яжіться з менеджером

Королівство Нідерланди - країна часто асоціюється з млинами, тюльпанами і дерев'яними черевиками (а також запахом легалізованої марихуани і світлом червоних ліхтарів в відомому кварталі Амстердама), але насправді Голландія - набагато більше і ширше, ніж згадані стереотипи. Це одна з наймальовничіших країн Західної Європи, країна з особливим характером, одночасно старовинна і ультрасучасна.

Особливості туру

4 ночі на базі сніданків у готелі на вибір

Екскурсія по Амстердаму у вартості туру

Один з найкращих екскурсійних турів

Великий вибір додаткових екскурсій

Маршрут
Київ
Амстердам
Волендам
Роттердам
Київ
Вартість туру
Готель 3*
8 695 грн

2-місний номер

Готель 4*
9 679 грн

2-місний номер

Готель 5*
18 210 грн

2-місний номер

Дізнатись більше
1 день
Приліт в Амстердам

Прибуття в Амстердам. Трансфер з аеропорту в готель. Розміщення в готелі вибраної категорії. Вільний час на самостійне знайомство з містом або за додаткову плату пропонуємо вечірню екскурсію-прогулянку "Нічний Амстердам": відвідування району Червоних ліхтарів, огляд одного із найстаріших районів міста (один з двох дерев'яних будиночків середньовіччя, що залишилися до наших часів) і першої торгової площі 15 століття (2 години). Нічліг. 

2 день
Екскурсія по Амстердаму

Сніданок в готелі. Оглядова пішохідна екскурсія по Амстердаму, включаючи відвідування алмазної фабрики і круїз по каналах Амстердама (5 годин). Амстердам - як його тільки не називають!!! Одні величають Амстердам Північною Венецією, інші Новим Вавилоном. Проте ні та ні інша назва не передає усю його красу і чудову привабливість. Це унікальне і неповторне місто, рівного якому немає у всьому світі. Тому, якщо ви ще не бували в Амстердамі, то покваптеся відвідати його і насолодитися чудовою пишністю водних каналів, старовинною архітектурою і іншими краєвидами.

Вільний час. Нічліг.

3 день
День факультативних екскурсій

Сніданок в готелі. Вільний день або за додаткову плату пропонуємо автобусну екскурсію "Заансе Сханс і Волендам" (5 годин). Оглядова екскурсія по Заанському селу Заансе Сханс, де ще в 16 столітті морські гези чинили опір облозі іспанців. Тепер це музей просто неба, де зібрані старовинні дерев'яні будиночки, майстерні і млини знаменитого району річки Заан. Огляд музею дерев'яних черевиків - кломпів, відвідування сироварні, де демонструється спосіб приготування сиру і також можна спробувати різні сорти сиру. Прогулянка уздовж дерев'яних середньовічних будиночків і садів, за бажанням відвідування першого супермаркету або музею костюмів.

Волендам - оглядова екскурсія по риболовецькому селу Волендам, розташованому на березі колишнього Південного моря. Тут можна помилуватися особливою пристрастю волендамців оформляти свої вікна як виставкові вітрини, зустріти жителів в традиційному голландському одязі і спробувати голландську рибну кухню, де найпопулярнішим по праву вважається копчений вугор.

4 день
День факультативних екскурсій

Сніданок в готелі. Вільний день або за додаткову плату пропонуємо екскурсію "Велика Голандія: Роттердам, Делфт і Гаага" (9 годин).
Роттердам - місто, зруйноване під час 2-ої світової війни, заворожує туристів незвичайним сучасним виглядом. Будинки - кубики архітектора Блума вражають сміливістю форми. Асиметрія конструктивізму, дивовижні обробні матеріали не залишають байдужими найвередливіших поціновувачів. Білий лебідь або міст Еразма Роттердамского, перекинутий через річку Маас, веде з однієї частини міста в іншу до легендарного готелю Нью Йорк. Там, роздивляючись старі кофри і валізи, занурюєшся в атмосферу перших емігрантів, де ще до 2-ої половини 20-го століття вирушали кораблі в Америку і Австралію.

Делфт - Огляд Прінсенхоф - Будинки Принців Оранських. Через канал Старий Делфт і рибні ряди 13 століття ми пройдемо на головну площу з Новою церквою і міською ратушею 17-го століття. Тут жили голландські адмірали Тромп і Піт Хейн, учений Левенгук і знаменитий художник Вермеер! Тут вільний час і ланч (у вартість не входить).
Гаага - резиденція короля Нідерландів і центр уряду. Відвідування внутрішнього двору Парламента - серця голландської демократії - і Палацу Світу.
Незвичайний пост конструктивізм гаагзьких міністерств і відомств, зустрічає на під'їзді до старого центру міста: будинки - списи і праски, будинок - бальна сукня і крижаний будинок. Екскурсія по старому місту розпочинається з відвідування внутрішнього двору Парламенту через Гренадерські ворота прямо Рицарському замку - серцю голландської демократії, де щороку королева затверджує новий бюджет країни наступного року. Повз королівський музей живопису Маурицхаус можна пройти до Королівського Палацу Ноордэйнде. А потім оглянути знаменитий Палац Світу, проїжджаючи через дипломатичний район Гааги. У Гаазі є можливість відвідати Мадуродам - музей просто неба - Голландія в мініатюрі. 
Повернення в Амстердам. Нічліг.

5 день
Вільний час. Трансфер в аеропорт

Сніданок в готелі. Вільний час. Самостійний трансфер в аеропорт.

Тривалість: 5

Маршрут: Київ - Амстердам - Волендам - Роттердам - Київ

Мінімальна вартість: 8694 грн

Транспорт: Літак

Щовівторка і щонеділі

Вартість туру
Готель 3*
8 695 грн

2-місний номер

Замовити
Готель 4*
9 679 грн

2-місний номер

Замовити
Готель 5*
18 210 грн

2-місний номер

Замовити

Ціна вказана в євро на 1 людину .
Податок на проживання сплачується готівкою при заселенні в готель.  

Входить у вартість
 • Проживання в готелі вибраної категорії;
 • Сніданки в готелі;
 • Трансфер аеропорт - готель;
 • Пішохідна екскурсія по місту.
Не входить у вартість
 • Авіапереліт Київ-Амстердам-Київ от 230 євро;
 • Страховий поліс 3 євро;
 • Факультативні екскурсії, вхідні квитки:
  "Нічний Амстердам" - 45 євро
  "Заансе Сханс і Волендам" - 90 євро
  "Велика Голандія" - 115 євро
 • Трансфер готель - аеропорт 35 євро;
 • Проїзд на громадському транспорті;
 • Особисті витрати.
Залишити відгук
У туру поки ще немає відгуків
Просимо звернути увагу

Менеджери по роботі з туристами
Лариса Беркут

тел.: +38 044 338 77 37 (вн.906)

тел.: +38 067 124 55 88

skype: tour_360

e-mail: trip@sakums.com.ua

Менеджери напрямку
Лариса Беркут

тел.: +38 044 338 77 37 (вн.906)

тел.: +38 067 124 55 88

skype: tour_360

e-mail: trip@sakums.com.ua

Схожі тури