Авіатур в Белгію та Нідерланди

Тривалість: 6

Маршрут: Київ - Амстердам - Брюссель - Київ

Мінімальна вартість: 15748 грн

Транспорт: Літак

Щовівторка

Для замовлення туру залиште запит, або зв'яжіться з менеджером

Королівство Нідерланди - країна часто асоціюється з млинами, тюльпанами і дерев'яними черевиками (а також запахом легалізованої марихуани і світлом червоних ліхтарів в відомому кварталі Амстердама), але насправді Голландія - набагато більше і ширше, ніж згадані стереотипи. Це одна з наймальовничіших країн Західної Європи, країна з особливим характером, одночасно старовинна і ультрасучасна.
Бельгія - одна з найбільш благополучних європейських держав, її неповторність складається в єдності та розмаїтті культур і національних особливостей. Тут переплелися традиції, історія та мови Франції, Нідерландів і Німеччини. Бельгія увібрала в себе дорогоцінний спадок західноєвропейських країн і прогресивний дух сучасної Європи. Старовинні замки, чудові зразки архітектури, музеї з чудовими колекціями, серед яких - унікальні шедеври знаменитих фламандських живописців, красиві доглянуті парки. Саме в столиці королівства - Брюсселі знаходяться штаб-квартири ЄС і НАТО.

Особливості туру

Один з найкращих екскурсійних турів

Пішохідна екскурсія по Амстердаму у вартості туру

Екскурсії по Антверпену і Брюсселю у вартості туру

Великий вибір додаткових екскурсій

Маршрут
Київ
Амстердам
Брюссель
Київ
Вартість туру
Готель 3*
15 749 грн

2-місний номер

Готель 4*
16 897 грн

2-місний номер

Готель 5*
24 608 грн

2-місний номер

Дізнатись більше
1 день
Приліт у Амстердам

Прибуття в Амстердам. Трансфер з аеропорту в готель. Розміщення в готелі вибраної категорії. Вільний час на самостійне знайомство з містом або за додаткову плату пропонуємо вечірню екскурсію-прогулянку "Нічний Амстердам": відвідування району Червоних ліхтарів, огляд одного із найстаріших районів міста (один з двох дерев'яних будиночків середньовіччя, що залишилися до наших часів) і першої торгової площі 15 століття (2 години). Нічліг. 

2 день
День факультативних екскурсій

Сніданок в готелі. Вільний день або за додаткову плату пропонуємо екскурсію "Велика Голандія: Роттердам, Делфт і Гаага" (9 годин).

Роттердам - місто, зруйноване під час 2-ої світової війни, заворожує туристів незвичайним сучасним виглядом. Будинки - кубики архітектора Блума вражають сміливістю форми. Асиметрія конструктивізму, дивовижні обробні матеріали не залишають байдужими найвередливіших поціновувачів. Білий лебідь або міст Еразма Роттердамского, перекинутий через річку Маас, веде з однієї частини міста в іншу до легендарного готелю Нью Йорк. Там, роздивляючись старі кофри і валізи, занурюєшся в атмосферу перших емігрантів, де ще до 2-ої половини 20-го століття вирушали кораблі в Америку і Австралію.
Делфт - Огляд Прінсенхоф - Будинки Принців Оранських. Через канал Старий Делфт і рибні ряди 13 століття ми пройдемо на головну площу з Новою церквою і міською ратушею 17-го століття. Тут жили голландські адмірали Тромп і Піт Хейн, учений Левенгук і знаменитий художник Вермеер! Тут вільний час і ланч (у вартість не входить).
Гаага - резиденція короля Нідерландів і центр уряду. Відвідування внутрішнього двору Парламента - серця голландської демократії - і Палацу Світу.
Незвичайний пост конструктивізм гаагзьких міністерств і відомств, зустрічає на під'їзді до старого центру міста: будинки - списи і праски, будинок - бальна сукня і крижаний будинок. Екскурсія по старому місту розпочинається з відвідування внутрішнього двору Парламенту через Гренадерські ворота прямо Рицарському замку - серцю голландської демократії, де щороку королева затверджує новий бюджет країни наступного року. Повз королівський музей живопису Маурицхаус можна пройти до Королівського Палацу Ноордэйнде. А потім оглянути знаменитий Палац Світу, проїжджаючи через дипломатичний район Гааги. У Гаазі є можливість відвідати Мадуродам - музей просто неба - Голландія в мініатюрі.
Повернення в Амстердам. Нічліг.

3 день
Екскурсія по Амстердаму

Сніданок в готелі. Оглядова пішохідна екскурсія по Амстердаму, включаючи відвідування алмазної фабрики і круїз по каналах Амстердама (5 годин). Амстердам - як його тільки не називають!!! Одні величають Амстердам Північною Венецією, інші Новим Вавилоном. Проте ні та ні інша назва не передає усю його красу і чудову привабливість. Це унікальне і неповторне місто, рівного якому немає у всьому світі. Тому, якщо ви ще не бували в Амстердамі, то покваптеся відвідати його і насолодитися чудовою пишністю водних каналів, старовинною архітектурою і іншими краєвидами.

Вільний час. Нічліг.

4 день
Переїзд у Брюссель. Екскурсія по Антверпену і Брюсселю

Сніданок в готелі. Звільнення номеру і переїзд у Бельгію.
Пішохідна екскурсія по Антверпену починається на набережній річки Шельди, де мешкав велетень Антигін, у середньовічного замку Cтейн. Маленькі вулички майстрових приведуть Вас до площі Рукавички, де височіє велична вежа собору Богоматері з полотнами Рубенса усередині собору. На Головній ринковій площі в оточенні величних і помпезних Будинків Цехів і Гільдій можна помилуватися необарочним фонтаном Брабо, що зображує легенду виникнення міста.

Брюссель або Бруокселла - "селище на болотах "розпочинає свою історію з 695 року. Столиця Європейського Союзу представлена сліпучою архітектурою початку 20-го століття, а ще Вам трапиться нагода побачити збільшену в 160 млрд. разів модель атома заліза - символ нового століття Атоміум - виставковий центр Хейзел і резиденція Королівської сім'ї Бельгії. Оглянувши Собор Св. Михайла пішки відправимося на Гранд - Плас (головну площу) - серце міста, де химерне різьблення незліченні колонки, гірлянди і статуї прикрашають фасади будівель цехів і гільдій з фантастичними фронтонами. Але бути у Брюсселі і не зробити візит Пісяючому хлопчикові, вважається непристойним. Саме там закінчується екскурсія.
Поселення в готель. Нічліг

5 день
День факультативних екскурсій

Сніданок в готелі. Вільний день або пропонуємо екскурсію  "Брюгге і Гент" (8 годин). Місто на Шельді - Гент не втратив дух діловитості і заповзятливості. Собор Св. Бавона зберігає світову скарбницю - знаменитий вівтар Ван Ейков, а поруч розташована міська вежа Белфорд - символ свободи городян, яку вінчає фігура Дракона, втілення непохитності і стійкості. З моста Св. Михайла відкривається панорама міста з його незабутнім силуетом вежі і старою митницею. За Будинком вільних Корабельників височіє Будинок лічильників зерна і тут же Хлібні ряди, зі своєрідним нахилом фасаду. Бегинаж і Замок графів Фландрських переносить Вас в глибоке середньовіччя.

Брюгге - справжній вінець подорожі у Бельгію. Місто, що зберегло унікальну атмосферу старовини - величний зразок містобудування епохи середньовіччя. Саме тут знаходилися найбільші торгові доми з усієї Європи. Саме тут жили найуспішніші фламандські прітивісти Ян ван Ейк, Ханс Мемлінг, а герцоги Бургундські тримали розкішний двір. Ринкова площа і 83-метрова вежа, митниця і ратуша, Собор Святої Крові Христовой і музей витончених мистецтв, озеро Любові, де можна погодувати лебедів - усе це легко вміщує в себе це місто.

6 день
Трансфер в аеропорт

Сніданок в готелі. Вільний час. Самостійний трансфер в аеропорт.

Тривалість: 6

Маршрут: Київ - Амстердам - Брюссель - Київ

Мінімальна вартість: 15748 грн

Транспорт: Літак

Щовівторка

Вартість туру
Готель 3*
15 749 грн

2-місний номер

Замовити
Готель 4*
16 897 грн

2-місний номер

Замовити
Готель 5*
24 608 грн

2-місний номер

Замовити

Ціна вказана в євро на 1 людину .
Податок на проживання сплачується готівкою при заселенні в готель.  

Входить у вартість
 • Проживання в готелі вибраної категорії;
 • Сніданки в готелі;
 • Трансфер аеропорт - готель;
 • Переїзд з Амстердаму в Брюссель;
 • Пішохідна екскурсія по Амстердаму;
 • Екскурсія по Антверпену і Брюсселю.
Не входить у вартість
 • Авіапереліт Київ-Амстердам, Брюссель-Київ от 250 євро;
 • Страховий поліс 3 євро;
 • Факультативні екскурсії, вхідні квитки:
  "Нічний Амстердам" - 45 євро
  "Заансе Сханс і Волендам" - 90 євро
  "Велика Голандія" - 115 євро
  "Утрехт і Замок де Хаар" - 90 євро
  "Брюгге і Гент" - 120 євро
  "Парк Кейкенхоф" - 85 євро (24.03-10.05.2020)
 • Трансфер готель - аеропорт 35 євро;
 • Проїзд на громадському транспорті;
 • Особисті витрати.
Залишити відгук
У туру поки ще немає відгуків
Просимо звернути увагу

Менеджери по роботі з туристами
Лариса Беркут

тел.: +38 044 338 77 37 (вн.906)

тел.: +38 067 124 55 88

skype: tour_360

e-mail: trip@sakums.com.ua

Менеджери напрямку
Лариса Беркут

тел.: +38 044 338 77 37 (вн.906)

тел.: +38 067 124 55 88

skype: tour_360

e-mail: trip@sakums.com.ua

Схожі тури