Авіатур в Італію (Рим) "РИМ EXPRESS"

Тривалість: 4

Маршрут: Київ - Рим - Київ

Мінімальна вартість: 6648 грн

Транспорт: Літак

Заїзди щодня в період 01.01.20 - 31.10.20

Для замовлення туру залиште запит, або зв'яжіться з менеджером

Рим - столиця Італії і регіону Лаціо, одне з найкрасивіших і найцікавіших міст світу, яке називають "вічним". Розташований на легендарних семи пагорбах на річці Тібр, приблизно в 25 км від узбережжя Тірренського моря. Рим - колиска великої цивілізації і центр однієї з найбільших імперій в історії людства. Це місто, що увібрало в себе тисячоліття історії, пізнало дивовижний розквіт і гучне падіння. Рим - це дивовижна концентрація старожитностей і великих античних споруд, сакральних пам'яток і чарівних вуличок, з гладкими брукованими камінням, відполірованим мільйонами ніг.
Історичний центр Рима включений в список об'єктів Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО. Тут можна доторкнутися до періоду Античності і побачити споруди, які застали розквіт могутньої імперії: знаменитий Форум, легендарний Колізей, древній Пантеон і безліч інших грандіозних руїн. Також Рим - це затишні вуличні кафе і тратторії, знамениті площі і фонтани, палаци і сади. Крім цього, тут розташований Ватикан - карликова держава і центр католицької віри з чудовими музеями і величезним собором св. Петра, який є шедевром сакральної архітектури.
Жоден турист не поїде звідси розчарованим, чим би він не займався - відвідуванням античних пам'яток, знайомством з церквами, оглядом творів мистецтв або шопінгом.

Особливості туру

3 ночі на базі сніданків

Екскурсія по Риму у вартості туру

Можливість замовити додаткові екскурсії

Панорамні краєвиди

Смачні італійські страви

Величні архітектурні споруди

Маршрут
Київ
Рим
Київ
Вартість туру
Мінімальна
6 649 грн

ціна

Дізнатись більше
1 день
Приліт у Рим

Прибуття в Рим. Груповий трансфер з аеропорту Ф'юмічіно в готель. Розміщення в готелі та вільний час для самостійних прогулянок по вулицях Вічного міста.
Пропонуємо факультативні екскурсії за додаткову плату:
Екскурсія в Колізей (один вхідний квиток у Колізей і Римський Форум 12 євро): Колізей - символ сили, влади і вікової історії Риму, одна з найзнаменитіших пам'яток Італії. Він вважається найкрасивішою спорудою античного світу, побудованою в першому столітті н. е. у вигляді амфітеатру. Складно переоцінити колишню велич Колізею! Для того, щоб уявити первозданний вигляд споруди, найкраще зайти з його північного боку, саме звідси добре видно збережене кільце зовнішнього фасаду. Колізей був головним розважальним закладом Риму: тут, на величезній дерев'яній арені, засипаній піском, билися гладіатори, демонструвалася цькування диких звірів, проводилися видовищні «реконструкції» морських битв того часу. На арені проходили і публічні страти засуджених на смерть злочинців, які часто були театралізованими і представляли собою сцени на міфологічно сюжети, з відповідними декораціями. 
Римський форум - антична площа, центр суспільного життя стародавнього міста. Свідок Цезаря, центр політичного життя Риму, площа на якій творилася історія. І нехай зараз це тільки величні руїни, Римський форум все одно захоплює дух.
Екскурсія в Пантеон (вхід безкоштовно): Пантеон - прекрасно збережена антична визначна пам'ятка Риму, грандіозна купольна споруда другого століття. Пантеон був побудований за часів імператора Адріана і означає "храм усіх богів". Майже два тисячоліття історії майже не пошкодили Пантеон. Обов'язково зверніть увагу на отвір в центрі гігантського купола, через яке проникає сильний світловий стовп, який не розсіюється і стає майже відчутним. Відпочиваючи в прохолоді Пантеону пройдіть по його периметру - тут знаходяться могили великих людей: Рафаеля і королів Віктора Еммануїла II (король Об'єднаної Італії) і Умберто I.
Екскурсія по нічному / вечірньому Риму (25 євро): Нічний Рим вражає своєю красою не менше, ніж денний. Прогулянка нічним містом включає в себе відвідування (зовні) таких романтичних куточків Рима як: Площа Венеції, Площа Іспанії, Площа Навона, Фонтан Треві, Собор Святого Петра, Замок Сант Анджело, Кампідольо.
Повернення в готель. Нічліг.

2 день
Оглядова екскурсія по Риму

Сніданок у готелі. Панорамна екскурсія по Риму на сучасному автобусі hop on hop off, з можливістю побачити найцікавіші місця столиці, послухати розповідь аудиогіда, самостійно вибираючи тривалість зупинок.  Маршрут екскурсії: Базиліка Св. Петра в Ватикані, Площа Навона, Пантеон, Площу Венеції, Терміні, Санта Марія Маджоре, Колізей, Цирк Масімо, Римський Форум.
Додатково пропонуємо факультативні екскурсії за додаткову плату:
Екскурсія в музеї Ватикана и Собор Св.Петра (80 євро, включає також вхідні квитки і навушники): Ватикан - є найменшою державою в світі і в ньому розташовані всі вищі органи управління римсько-католицькою церквою, включаючи резиденцію Папи Римського. На території знаходяться палацові комплекси, Ватиканські сади, картинні галереї, музеї та адміністративні будівлі. Формально кордон з Італією проходить через площу святого Петра. Однак на місцевості вона ніяк не позначена. За принципом екстериторіальності деякі об'єкти, розташовані на італійській стороні належать Ватикану. До них відносяться базиліка Сан-Джованні ін Латерано, радіостанція Санта-Марія ді Галерея, літня папська резиденція в Кастель-Гандольфо. Крім того ряд навчальних закладів також знаходиться в підпорядкуванні Ватикану, серед них Університет папи Урбана, Університет святого Фоми Аквінського і ряд інших. В центрі площі святого Петра височить 25-метровий єгипетський обеліск. Унікальною пам'яткою епохи Відродження на площі є однойменний собор Святого Петра, побудований за проектом Донато Браманте. Колонада навколо площі з 284 колон була створена Джованні Лоренцо Берніні. Фасад собору спроектував Карло Мадерно. Вінчає собор святого Петра творіння Мікеланджело Буанарроті. Собор св. Петра був визнаний найбільшим витвором світової архітектури. в Колізей або Музей Ватикану і собор святого Петра.
Вільна вечеря і ніч в готелі.

3 день
День додаткових екскурсій

Сніданок у готелі. Вільний день. Можливість організації додаткових екскурсій за додаткову плату:
Екскурсія в Неаполь і Помпеї (75 євро): Неаполь - столиця італійського регіону Кампанія, найбільше місто південної Італії, третій за величиною мегаполіс країни після Риму та Мілану. Неподалік від міста розташований знаменитий вулкан Везувій, який є єдиним діючим вулканом материкової Європи. Місто має велику бухту з мальовничим видом на острови Капрі і Искья.
Помпеї - давньоримське місто, нині масштабний археологічний комплекс поблизу Неаполітанської затоки в області Кампанія на півдні Італії. Місто було поховане під багатометровим шаром попелу і пемзи в результаті виверження вулкана Везувій в 79 році н. е. Відвідувачі археологічного комплексу можуть оглянути добре збережені руїни, розкопки яких почалися в XVIII столітті.
Повернення у Рим. Нічліг.

4 день
Трансфер в аеропорт. Не забудьте придбати сувенір на пам'ять!

Сніданок у готелі. У встановлений час - груповий трансфер з готелю в Римі в аеропорт Ф'юмічіно.

Тривалість: 4

Маршрут: Київ - Рим - Київ

Мінімальна вартість: 6648 грн

Транспорт: Літак

Заїзди щодня в період 01.01.20 - 31.10.20

Вартість туру

Готель

Період

2-місний номер

1-місний номер

3-місний номері

 

Готель 3*

01.01.20 – 31.03.20
01.07.20 – 31.08.20

193

263

156

01.04.20 – 30.06.20
01.09.20 – 31.10.20

248

318

202

 

Готель 4*

01.02.20 – 15.03.20

216

309

200

16.07.20 – 31.08.20

262

355

242

16.03.20 – 15.07.20
01.09.20 – 31.10.20

377

493

344

Ціна вказана в євро на 1 людину
У місті введено податок на проживання, сплачується готівкою при заселенні в готель.
Діти допускаються в тур з 6 років за стандартним тарифом для дорослих 

Входить у вартість
  • 3 ночі в центрі Риму в готелі 3* або 4*;
  • Сніданок у готелі;
  • Групові трансфери по прильоту і по завершенню туру з/в аеропорт Рима;
  • Оглядова автобусна екскурсія Hop-on Hop -off.
Не входить у вартість
  • Авіапереліт Київ-Рим-Київ від 280 євро;
  • Страховий поліс 4 євро;
  • Факультативні екскурсії;
  • Навушники на екскурсії.
Залишити відгук
У туру поки ще немає відгуків
Просимо звернути увагу

Увага: агентство залишає за собою право змінювати порядок екскурсій по днях, але їх кількість і зміст залишаються незмінними.

Групові трансфери з аеропорту Рима в готелі і назад по завершенню програми гарантуються для всіх рейсів в денний час:
- прильоти з 07:00 до 20:00 
- вильоти з 11:00 до 23:00
Для нічних рейсів необхідно замовити індивідуальний трансфер.

Менеджери по роботі з туристами
Менеджери напрямку
Схожі тури