Автобусний тур по замкам Тернопільщини

Тривалість: 3

Маршрут: Київ - Вишнівець - Тернопіль - Збараж - Микулинці* - Теребовля* - Кременець - Київ

Мінімальна вартість: 2880 грн

Транспорт: Автобус

11.06.2022
26.06.2022
20.08.2022
14.10.2022

Для замовлення туру залиште запит, або зв'яжіться з менеджером

Запрошуємо вас у мандрівку славетними історичними місцями Тернопільського краю! В програмі туру: екскурсія вишуканим Вишнівецьким замком, відвідування руїн Кременецької фортеці, знайомство з Тернополем, огляд могутнього Збаразького замку, а також захоплююча екскурсія в Микулинці та Теребовлю...
Коротко про тур

День 1: Виїзд з Києва. Переїзд в м. Вишнівець, екскурсія в Кам’яному форті. Переїзд до Тернополя. Вечірня оглядова екскурсія по місту, легенди, пов’язані з містом, палац гетьмана Яна Тарновського, Домініканський костел, створений у бароковому стилі та зустрінемо безліч інших цікавинок міста. Поселення в готелі. Вільний час.

День 2: Переїзд до м. Збараж, Збаразький замок, збудований протягом 1620-1631 років. Повернення в Тернопіль. Вільний час у місті, або факультативна екскурсія «Микулинці + Теребовля». Теребовля - одне з найстаріших міст України, перша згадка про яке міститься в Іпатіївському літописі 1097 році. Повернення в готель.

День 3: Сніданок в готелі. Виселення з номерів. Переїзд до с. Білокриниця, чудовий замок-палац XIX століття.  Переїзд до м. Кременець. З плином часу архітектура міста змінювалась, але Кременець і до нині залишається неповторним куточком України. Про це також свідчать руїни могутньої фортеці, що і досі стоїть на стражі міста. Повернення до Києва.

Детальна програма
Маршрут
Київ
Вишнівець
Тернопіль
Збараж
Микулинці*
Теребовля*
Кременець
Київ

Загальний кілометраж: 1000 км

Вартість туру
SPO №1
2 880 грн

При бронюванні за 6 тижнів до початку туру

Базова вартість
3 180 грн

Без попередньої покупки факультативних екскурсій

Дізнатись більше
1 день
Український Версаль

07:00 збір групи та виїзд з м. Київ від ст. м.  "Житомирська"  
08:30 зупинка і посадка туристів в м. Житомир, центральний автовокзал. (Заправка «БРСМ»).
Переїзд в м. Вишнівець, найвизначнішою пам’яткою історії та архітектури якого є замок, або точніше палац. Оборонні укріплення тут знаходились із самого заснування. Кам’яний форт було побудовано у 15 столітті. У первинному вигляді він до нас не дійшов. Був неодноразово зруйнований. Найміцніші фортифікаційні споруди, було зведено Яремою Вишневецьким у 1640 році. Замок у 1648 році було взято загонами Кривоноса, однак руйнуванню він піддався. Згодом, у кінці 17 століття саме татарські війська доклались до остаточного руйнування фортеці.Сьогодні на місці де знаходився Вишневецький замок, розкинувся надзвичайно красивий палац. Його порівнюють із Версалем… В архітектурному стилі це поєднання бароко та класицизму. Довкола палацу збережені оборонні фрагменти стін 1640 року. 
Обід у місті
Переїзд до Тернополя.
Вечірня оглядова екскурсія по місту, де Ви дізнаєтеся, легенди, які пов’язані з містом, побачимо палац гетьмана Яна Тарновського, Домініканський костел, створений у бароковому стилі та зустрінемо безліч інших цікавинок міста.
Поселення в готелі. Вільний час.

2 день
Старовинні замки

Сніданок в готелі.  
Переїзд до м. Збараж.
Відвідування Збаразького замку. Могутній Збаразький замок був збудований протягом 1620-1631 років. Після завершення будівництва замок складався з двоповерхового палацу, побудованого в стилі пізнього ренесансу, казематів, валів, чотирьох бастіонів та рову, наповненого водою. Увійти в замок можна було через браму, розміщену в двоповерховій вежі, до якої вів звідний міст. Укріплення займали площу понад 16 гектарів. Пожежа 1896 року та воєнні дії майже повністю знищили замок. Відбудова пам’ятки триває і досі. Нині, в залах палацу діє краєзнавчий музей працюють виставкові зали з тематичними експозиціями, картинною галереєю, музейними відділами, а в підземеллі – виставка старовинних знарядь, які використовували для тортур.
Повернення в Тернопіль.
Вільний час у місті.
Або факультативна екскурсія «Микулинці+Теребовля» (вартість 350 грн/особа). В Микулинцях збереглися руїни замку Синявських, класицистичний палац графині Людвики Потоцької, величезний бароковий костел Св. Трійці, будинок народного дому з граційною вежею. І, звичайно, Микулинці - це пиво "Микулинецьке", яким можна запастися в невеличкій фірмовій кав'ярні-магазині на головній вулиці в центрі містечка.
Теребовля - одне з найстаріших міст України, перша згадка про яке міститься в Іпатіївському літописі 1097 році. Назва міста походить від давньоруського слова "теребівля", що означає місце, випалене в лісі. Найголовніша пам'ятка міста - руїни замку, який вражає п'ятиметровою товщиною стін 
Повернення в готель.

3 день
Неймовірний Кременець

Сніданок в готелі. Виселення з номерів.

Переїзд до с. Білокриниця, де оглянемо чудовий замок-палац XIX століття у англо-готичному стилі, з елемантами ренесансу 
Обід в кафе по маршруту.
Переїзд до м. Кременець - одне з унікальних міст України, що вирізняється своєю історичною, архітектурною та культурною спадщиною. Надбання різних століть відобразилось на його культурному та архітектурному обличчі. З плином часу архітектура міста змінювалась, але Кременець і до нині залишається неповторним куточком України. Про це також свідчать руїни могутньої фортеці, що і досі стоїть на стражі міста.
Повернення до Києва.

Тривалість: 3

Маршрут: Київ - Вишнівець - Тернопіль - Збараж - Микулинці* - Теребовля* - Кременець - Київ

Мінімальна вартість: 2880 грн

Транспорт: Автобус

11.06.2022
26.06.2022
20.08.2022
14.10.2022
Вартість туру
SPO №1
2 880 грн

При бронюванні за 6 тижнів до початку туру

Замовити
Базова вартість
3 180 грн

Без попередньої покупки факультативних екскурсій

Замовити
Доплата за одномісне розміщення - 700 грн.
Знижка для дітей до 14 років - 250 грн.
Входить у вартість
  • Проїзд за маршрутом автобусом єврокласу;
  • Проживання у готелі рівня 3* в номерах з усіма зручностями;
  • Харчування – 2 сніданки, 2 обіди;
  • Супровід керівником групи;
  • Оглядові екскурсії по Тернополю і Кременці;
  • Страхування на період туру.
Не входить у вартість
  • Вхідні квитки в екскурсійні об’єкти (церкви, собори, музеї тощо);
  • Додаткове харчування;
  • Проїзд громадським транспортом;
  • Особисті витрати.
Акції
Яскраві емоції в день народження

Особливий день дає особливі переваги! Якщо ви святкуєте свій день народження під час подорожі, отримайте депозит 200 грн на додаткову екскурсійну програму.

Фантастична десятка

Бронюй подорож разом з друзями! При бронюванні десяти туристів по базовій вартості (на один тур і дату виїзду), отримай 11 місце на цей же тур зі знижкою 100 %!

Сімейні переваги

Для дітей віком до 12 років знижка 400 грн від базової вартості дорослого при проживанні з двома дорослими в номері DBL + exb, або TRPL.

Повнота вражень

Замовте місця в 2, 3, або 4 ряду по ціні 200 грн.

Більше простору

Замовте біля себе гарантоване вільне місце в автобусі по ціні 400 грн.

П'ятеро одного не ждуть, а за півціни беруть!

Бронюй подорож разом з друзями! При бронюванні п'яти туристів по базовій вартості (на один тур і дату виїзду), отримай 6 місце на цей же тур зі знижкою 50 %!

Залишити відгук
У туру поки ще немає відгуків
Просимо звернути увагу

Менеджери по роботі з туристами
Ірина Щербакова

Тел.: +38 044 338 77 37

MTC 
+38 099 102 40 10

Київстар 
+38 067 124 55 88

Lifecell
+38 093 700 90 40

skype: sakums_ukraine

e-mail: ukraine2@sakums.com.ua

Михайло Кіт

Тел.: +38 044 338 77 38

MTC 
+38 050 167 00 41

Київстар 
+38 097 099 99 94

Lifecell
+38 093 700 90 70

skype: sakums_ukraine

e-mail: ukraine@sakums.com.ua

Схожі тури