Авіатур в Італію "ІТАЛІЯ КЛАСИКА"

Тривалість: 8

Маршрут: Київ - Рим - Флоренція - Венеція - Київ

Мінімальна вартість: 10010 грн

Транспорт: Літак

Щотижнево по суботам, неділях, понеділкам в період 09.11.2019 - 07.11.2020

Для замовлення туру залиште запит, або зв'яжіться з менеджером

Італія є однією з найцікавіших, унікальних, гарних країн в світі. Ця країна має свій неповторний характер, свій колорит і, можна сказати, свій характерний темперамент.  Італія - ​​класична країна для туристів. Подивитися всі пам'ятки колись могутньої Римської імперії за короткий період просто неможливо. Тому той, хто побував тут хоча б раз, буде прагнути повернутися в Італію знову. Крім незліченних пам'ятників культури і руїн давньоримської цивілізації, країна володіє прекрасними природними умовами - білосніжними схилами альпійських гір, прекрасними пляжами Адріатичного і середземноморського побережжя і чарівними озерами півночі.
Маршрут: Рим – (Неаполь, Помпеї) – Флоренція – Монтекатіні-Терме – (Сієна-Сан Джимін’яно) – (Піза) - Болонья – Венеція – Ріміні – Сан Маріно – Рим

Особливості туру

Один з найкращих класичних екскурсійних турів по Італії

Оглядові екскурсії по Риму, Флоренції, Венеції і Ватикану у вартості туру

Прогулянка по Больньї і Сан Марино

Можливість додаткових екскурсій

Дегустація продукції місцевого виробництва

Панорамні краєвиди

Маршрут
Київ
Рим
Флоренція
Венеція
Київ
Вартість туру
Мінімальна
10 010 грн

вартість

Дізнатись більше
1 день
Приліт у Рим

Приліт в Рим. В аеропорту зустріч з представником компанії. Трансфер і розміщення в готелі Риму.
Оглядова пішохідна екскурсія по Риму. Рим - це дивовижна концентрація старожитностей і великих античних споруд, сакральних пам'яток і чарівних вуличок, з гладкими брукованими камінням, відполірованим мільйонами ніг. Історичний центр Рима включений в список об'єктів Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО. Тут можна доторкнутися до періоду Античності і побачити споруди, які застали розквіт могутньої імперії. Під час оглядової пішохідної екскурсії ви побачите: Площу Навона, Пантеон, Площу Венеції, Колізей, Римський Форум.
Вільний час. Факультативно пропонуємо екскурсію «Нічний Рим» (25 євро) : Нічний Рим вражає своєю красою не менше, ніж денний. Прогулянка нічним містом включає в себе відвідування (зовні) таких романтичних куточків Рима як: Площа Венеції, Площа Іспанії, Площа Навона, Фонтан Треві, Собор Святого Петра, Замок Сант Анджело, Кампідольо.
Повернення в готель. Нічліг. 

2 день
Рим (Неаполь-Помпеї)

Сніданок у готелі. Вільний час. Факультативно пропонується екскурсія Неаполь-Помпеї на цілий день (75 євро). Велике місто Помпеї подарує незабутні враження і перенесе вас в епоху Стародавнього Риму, ви познайомитеся з багатою античністю і великими будівельними творіннями помпеїнців, які були популярні в перші століття до н.е. Неаполь - батьківщина самої справжньої піци “Маргарити”, яка готується в дров'яних печах, Неаполь - це рай для гурманів, де також можна покуштувати найсвіжіші морепродукти, після чого зробити красиві фотографії на тлі вулкана Везувій. Обід в ресторані в Помпеях (16 євро).
Повернення в Рим. Ніч в готелі Риму.

3 день
Рим-Флоренція

Сніданок у готелі. Екскурсія по музеях Ватикану з російськомовним гідом.
Переїзд до Флоренції. Флоренція - один з найбільших і найкрасивіших італійських міст, батьківщина Ренесансу. Тут жили і творили такі відомі люди як Леонардо да Вінчі, Данте, Мікеланджело і багато інших... Оглядова пішохідна екскурсія по історичному центру Флоренції з російськомовним гідом (Площа Синьйорії і Палаццо Векьо, Соборна площа собору Санта Марія дель Фьоре, Собор Санта-Кроче - усипальницю відомих флорентійців - Мікеланджело, Макіавеллі, Галілея. Вільний час. Факультативно пропонується екскурсія в галерею Уффіци (45 євро).
Розміщення в готелі Монтекатіні Терме.  Ніч в готелі.

4 день
Флоренція (Сієна-Сан Джимін’яно)

Сніданок у готелі. Вільний час в Монтекатіні Терме. Невелике італійське містечко Монтекатіні Терме знаходиться в регіоні Тоскана, і відоме як курорт термальних джерел, ідеальне місце для відпочинку і оздоровлення. Місто дуже гарне, цікаве архітектурно і історично, має свої «фішки», такі як Монтекатіні Альто - середньовічна частина міста, розташована на пагорбі, куди веде фунікулер. Там можна оглянути середньовічну фортецю, церкву Карміні (XIV ст.,) І ряд старовинних особняків, а заодно - помилуватися з висоти чудовими тосканскими пейзажами. Серед інших визначних пам'яток курорту можна відзначити будівлю ратуші, історичний театр, курортні парки, сади і бульвари з фонтанами і скульптурами
За бажанням додаткова екскурсія в місто Сієна + Сан Джимін’яно (60 євро) красиві міста з багатовіковою історією. Багато хто вважає Сієну найчарівнішим місцем Тоскани: тут вперше в Італії була створена пішохідна зона. Історичний центр міста, побудований на трьох пагорбах Терці, добре "відкривати" пішки: тут за кожним кутом вас чекає приємний сюрприз. Сан Джимін’яно - місто, що охороняється ЮНЕСКО як перлина тосканської архітектури. По дорозі з Сієни в Сан Джимін’яно пропонується відвідування тосканської ферми з можливістю продегустувати і придбати типові регіональні продукти і пообідати. Сан Джимін’яно лежить на пагорбі (висота - 334 м), що підноситься над долиною річки Elsa. З 72 веж 11-13 століття, що символізували могутність і багатство, проживаючих тут знатних родин, збереглося лише 15. Але й вони магнітом притягують мільйони туристів з усього світу. Повернення в готель Монтекатіні Терме. Ніч в готелі.

5 день
Флоренція - (Піза) - Болонья

Сніданок у готелі. Вільний час в Монтекатіні-Терме. За бажанням організовується додаткова екскурсія в історичне місто Піза в першій половині дня.  В першу чергу Піза відома завдяки своїй "падаючій" вежі, яка є одним із символів Італії. Також Піза пропонує багато інших цікавих пам'яток, які включені в список об'єктів Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО: кафедральний собор, баптистерій, Кампо-Санту, Поле Чудес, Санта-Марія-делла-Спина.
У другій половині дня переїзд в Болонью. По дорозі в Болонью пропонується відвідування тосканської ферми з можливістю продегустувати і придбати типові регіональні продукти і пообідати.
Вільний час. Розміщення в готелі в регіоні Емілія Романія. Ніч в готелі.

6 день
Венеція

Сніданок у готелі. Переїзд до Венеції. Екскурсія до Венеції - одного з найкрасивіших міст у світі. Вас чекає оглядова екскурсія по місту з гідом. Ви побачите площу Сан Марко, базиліку Сан Марко, Кампаніле - найвищу будівлю Венеції. Ви також зможете відвідати майстерню по виготовленню скла і поспостерігати за роботою майстра-склодува, а також придбати це венеціанське скло. Ну і, звичайно ж, не забувайте про гондоли - екзотичний вид транспорту Венеції, прокотившись на яких, ви неодмінно поринете в далеке минуле Венеціанської Республіки. Переїзд в Ріміні. Ніч в готелі.

7 день
Ріміні

Сніданок в готелі. Відвідування республіки Сан-Марино (прогулянка по місту). Республіка Сан-Марино знаходиться всередині Італії і надзвичайно красива. Столиця республіки разом з горою Монте Титано є об'єктом всесвітньої спадщини ЮНЕСКО з 2008 року. Територія Сан Марино складається з дев'яти міст-замків, які є адміністративними центрами. Кожен з цих замків цікавий для відвідування, з кожного відкривається свій неповторний вигляд на мальовничі пагорби. Звичайно, найбільше туристів приваблює однойменна столиця Республіки - Сан Марино.
Повернення в готель. Вільний час. Нічліг.

8 день
Трансфер в аеропорт

Сніданок в готелі. Трансфер в аеропорт Рима.

Тривалість: 8

Маршрут: Київ - Рим - Флоренція - Венеція - Київ

Мінімальна вартість: 10010 грн

Транспорт: Літак

Щотижнево по суботам, неділях, понеділкам в період 09.11.2019 - 07.11.2020

Вартість туру

Готель 3* (не центральна частина міста)
Ціна в євро на одну людину

Період

2-місний номер

1-місний номер

Додаткове місце

в 2-місному номері

ВВ

НВ

ВВ

НВ

ВВ

НВ

09.11.2019-07.11.2020

260

330

420

490

250

320

Ціна вказана в євро на 1 людину
Вартість дійсна при заїздах по неділях і понеділках
При заїзді в суботу доплата 20 євро
Доплата за готель в Римі в центрі міста - 50 євро на людину.
Доплата за перший ряд в автобусі 55 євро на людину, другий ряд 45 євро, третій ряд 35 євро.
У місті введено податок на проживання, сплачується готівкою при заселенні в готель. 

Входить у вартість
 • Проживання в готелях 3* на базі сніданку (вечеря за додаткову плату);
 • Груповий трансфер аеропорт - готель - аеропорт під всі рейси Фьюмічіно і Чампіно;
 • Транспортне обслуговування на комфортабельному автобусі;
 • Російськомовний супроводжуючий протягом всього туру;
 • Екскурсії з ліцензованим російськомовним гідом: Рим, Флоренція, Венеція, Ватикан;
 • Прогулянка з супроводжуючим групи в Сан Марино.
Не входить у вартість
 • Авіапереліт Київ-Рим-Київ від 280 євро;
 • Страховий поліс 6 євро;
 • Екскурсія “Нічний Рим” - 25 євро; 
 • Екскурсія “Неаполь-Помпеї” - 75 євро;
 • Вхідний квиток в Помпеї - 16 євро
 • Вхідні квитки в музеї Ватикану - 30 євро (враховує вхід без черги, навушники, Сикстинську капелу, Собор Святого Петра);
 • Екскурсія в Сієну + Сан Джиминьяно - 60 євро;
 • Екскурсія в Пізу - 45 євро;
 • Екскурсія в галерею «Уффіці» - 45 євро, включаючи вхідний квиток;
 • Чайові водієві і асистенту.

Обов'язково оплачується:

 • Навушники на весь період поїздки 15 євро;
 • Великий Канал у Венеції 30 євро або Канал Джудекка 20 євро.
 • Податок в готелях:
  в Римі в готелі 3* 3-6 євро / чол на добу;
  в Монтекатіні Терме 3* - 1 євро / чол, 4 * - 2 євро / чол на добу;
  в Болоньї 3 * - 1,5 євро / чол на добу;
  в Ріміні в готелі 3 * - 2 євро / чол на добу. 
Залишити відгук
У туру поки ще немає відгуків
Просимо звернути увагу

Увага: агентство залишає за собою право змінювати порядок екскурсій по днях, але їх кількість і зміст залишаються незмінними.
* Оглядова екскурсія по Риму здійснюється для туристів, які прилітають рейсами до 08.00 в день заїзду і вильотів після 15.30 в день від'їзду, в разі пізнього прильоту і раннього вильоту оглядова екскурсія не надається.
Діти не менше 4-х років можуть брати участь в турі. 

Менеджери по роботі з туристами
Менеджери напрямку
Схожі тури