Авіатур на Балкани

Тривалість: 11

Маршрут: Київ - Сонячний берег - Скоп'є - Дуррес - Круя - Охрид - Саранда - Корфу - Салоніки - Київ

Мінімальна вартість: 24468 грн

Транспорт: Літак

Для замовлення туру залиште запит, або зв'яжіться з менеджером

Маршрут
Київ
Сонячний берег
Скоп'є
Дуррес
Круя
Охрид
Саранда
Корфу
Салоніки
Київ
1 день
Перлина болгарської Рів'єри

Виліт по маршруту Київ-Бургас, приліт у Бургас. Зустріч в Аеропорту. Трансфер в готель на Сонячному березі, розміщення в готелі. Відпочинок на морі. 
Перлина болгарської Рів'єри. Сонячний берег - це найпопулярніший курорт країни. Узбережжя довжиною в 10 км і шириною в 30-100 метрів, усипане дрібним золотистим піском. Місцевість названа так невипадково - тут 1700 сонячних годин з травня по жовтень. Там діють понад 200 готелів, які знаходяться між південною і північною частинами Рів'єри. Готелі розташовуються у бухті, що має форму півмісяця, поверненого на схід. На півночі курорту лежать останні гірські хребти Балкан, які поруч з містом Святий Влас. На Півдні знаходиться древнє місто Несебр. Будівництво цього курорту було розпочате у кінці 50-х років минулого століття. Разом із зведенням будівель і облаштуванням інфраструктури комплексу почався розвиток лісопарку. Сонячний берег - це унікальний союз рукотворної біосистеми і природних умов, створених морем і сонцем, що дає неймовірне поєднання запашного аромату хвої і морського бризу. 
Увечері пропонуємо розважальну екскурсію з шикарною вечерею і безлімітним вином, де можна ближче познайомитися з групою: - Болгарське село (30 євро дорослі, 20 євро діти). Відчути увесь колорит Болгарського народу можна тут, у болгарському селі, знайомство з гостинністю болгар обов'язково треба розпочати з цієї екскурсії. Приємна атмосфера національного ресторану, багата вечеря, біле і червоне вино в необмеженій кількості! Цікава фольклорна програма познайомить нас із звичаями і традиціями болгар. Запальний танок і вечірнє шоу на вугіллі змусять затримати подих усіх присутніх.  
Повернення в готель. Ночівля. 

2 день
Головне місто країни

Сніданок. Виселення з готелю. Переїзд в Скоп’є. Запрошуємо на оглядову екскурсію по місту. Скоп’є - це головне місто країни, повне історичних пам'ятників старовини. Прогулюючись по центру, Ви познайомитеся з соборним храмом Святого Климента Охридського, освячене в 1990 році, побачите Міленіумський хрест і кам'яний міст через річку Вардар побудований в XV столітті, площу Македонії і православну церкву Святого Спасу, зведену в XIX столітті. У програмі екскурсії не залишаться не поміченими древні лазні Даут-паши, зведені в XV столітті, масивна фортеця Скопско калі, мечеть Султан-Мурат і безліч унікальних пам'ятників. Вільний час в місті. Розміщення в готелі. Нічліг.

3 день
-

Сніданок. Виселення з готелю. Переїзд в Дуррес.  
По дорозі рекомендуємо відвідати: Каньйон Матка (35 євро дор./25 євро діти). Якщо ви хочете дізнатися, як виглядає справжній рай, приїжджайте сюди, в околиці столиці колишньої югославської республіки Македонія. На скільки вистачає очей вас оточують величні гори і первозданна природа. Всього у тридцяти хвилинах дороги від столиці колишньої югославської республіки Македонії – Скоп’є розташована природна перлина цієї країни - каньйон "Матка". Завдяки багатству місцевої флори і фауни - це один з найулюбленіших туристичних маршрутів. Каньйон Матка - житло багатьох видів тварин і рослин, деякі з яких занесені в червону книгу, а деякі взагалі зустрічаються тільки тут. Сама назва каньйону підкреслює, що саме тут зародилося життя. Тут витає дух містики і таємниці, а повітря наповнене енергією космосу, що творить. Цей мальовничий каньйон був створений річкою Тріскою, що проклала свій шлях через гірський масив. Тут зберігаються скарби, сховані серед печер. Найвідоміша з них - печера Врело, яку ми відвідаємо на катері. Мільйони років ерозії створили це геологічне диво, пишне усередині сталактитами і сталагмітами. Експерти вважають, що печера може бути однією з найглибших підводних печер у світі. Повернення в Скоп’є. 
Прибуття в Дуррес. Поселення в готель. Нічліг.  
Дуррес - це портове місто на узбережжі Адріатичного моря в західній частині Албанії. Розташоване на захід від столиці країни, Тірани. Відоме римським амфітеатром і церквою IX століття, фанерованою мозаїкою. Ще одна важлива пам'ятка - Археологічний музей, де представлені експонати часів Древньої Греції і Древнього Риму. Недалеко від широкого міського пляжу із спокійними прибережними водами розташована літня резиденція Ахмета Зогу, який був королем Албанії в першій половині XX століття.  
Вільний час. Відпочинок на Адріатичному узбережжі. 

4 день
-

Сніданок. Відпочинок на Адріатичному узбережжі. Сьогодні рекомендуємо вам відправиться на екскурсію "Столиця Албанії Тирана і середньовічне місто Круя" (30 євро дор./ 20 євро діти). Столиця Албанії Тирана починає свою історію з мечетей, закладених правителем Османа Сулейманом Пашею на початку XVII ст. За 400 років, що пройшли з того знаменного моменту, Тірана встигла обрости спорудженнями помпезної турецької і витонченої італійської архітектури, грунтовно розширитися і перетворитися на цілком сучасне місто. Переїзд в місто Круя. Це місто було столицею національного героя Албанії Георгія Кастріоті, названого Скандербегом (тобто Олександром - на честь Олександра Макендонського - за виняткову військову доблесть), який в середині 15 століття уперше в історії Албанії підняв над фортецею Круі прапор повстання проти володарювання Османа, - червоне полотнище з чорним орлом, яке і до цього дня є національним прапором країни. Саму назву міста переводять як "весна", ще місто називають "балконом Адріатики" із-за прекрасного краєвиду, що відкривається з міста, побудованого на піднесеності, на рівнину, що веде до водної гладі Адріатичного моря. На вимощеній булижником вуличці, що веде до замку Скандербега, розкинувся мальовничий Старий базар. Тут можна купити всілякі сувеніри, вироби з срібла і міді,  ковдри, сумки, взуття і так далі. Деякі умільці виготовляють свої вироби прямо на очах у цікавих туристів, що, звичайно, додає відвідуванню ринку своєрідний національний колорит.  
Повернення в готель. Відпочинок на морі. 

5 день
Найпрекрасніше місто Македонії

Сніданок. Відпочинок на Адріатичному узбережжі. Сьогодні рекомендуємо вам відвідати екскурсію в Древнє місто Охрид і Охридське озеро (45 євро дор./ 35 євро діти). Багато туристів називають Охрид найпрекраснішим містом Македонії. Упродовж декількох віків він був столицею древньої Македонської держави. Сучасний Охрид - найпопулярніше місто на усьому Балканському півострові. Його історія налічує більше 2500 років. Щоб оглянути усі його пам'ятки, не вистачить і тижня. Древні греки називали місто, розташоване поряд з великим озером з кристально чистою водою, Ліхнідос - "місто світла". У 80-х роках минулого століття його включили в список Всесвітньої культурної спадщини ЮНЕСКО. Сьогодні багато істориків і мистецтвознавців називають Охрид "слов'янським Єрусалимом", тому що на македонському узбережжі Охридського озера розташовані 365 діючих православних церков. Найзнаменитіше місце не лише в місті, але і в усій Македонії - це унікальне Охридьске озеро. Воно знамените як найглибша водойма Балкан : його глибина досягає більше 300 м. Прекрасні види на озеро з Охрида зачаровують багато мандрівників. У вільний час купання в озері на пляжі Канео.  
Повернення в готель. Нічліг. 

6 день
-

Сніданок. Відпочинок на Адріатичному узбережжі.  
Рекомендуємо відвідати екскурсію в грандіозний Боко-Которську затоку (55 євро дор./ 45 євро діти). Це найбільша бухта на Адріатичному морі, оточена територією Чорногорії. Іноді Которську затоку називають найпівденнішим фіордом Європи. Під час екскурсії ми зробимо неймовірні фотографії з панорамного майданчика. Відвідаємо старовинне місто Пераст. Його вважають одним з найкрасивіших і вишуканіших міст в стилі венеціанського бароко на берегах Адріатики. Морський порт Пераст в середні віки охороняв доступ до Котору і Рисану, був центром мореплавства і суднобудування. На човнику відвідаємо головну природну пам'ятку містечка - острів Богоматері на рифі. На штучному острові стоїть храм Ікони Божої Матері (XVIII ст.) з чудотворним чином на мармуровому вівтарі і прекрасним розписом. Сьогодні церква є не лише храмом, але і картинною галереєю і скарбницею. Побачимо Святий Георгій - закритий острів із старовинним бенедиктинським абатством і древнім кладовищем. Далі наш шлях лежить в Котор - місто з традиціями, історією і приголомшливо мальовничими краєвидами, розташований в красивій затоці на узбережжі Чорногорії. Старе місто, об'єкт Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО, побудоване в XII - XIV ст. і повний середньовічних будівель і історичних пам'ятників. Стіни, що захищали місто століттями, мають протяжність чотири кілометри і ведуть до фортеці Св. Іоанна. Повернення в готель. Нічліг. 

7 день
Албанські Мальдіви

Сніданок. Виселення з готелю.  
Переїзд на Іонічне море в місто Саранда. По дорозі в Саранду, курорт на Іонічному морі, ми милуватимемося приголомшливо мальовничими пейзажами, зробимо зупинку в долині водоспадів, де вода з гір ллється прямо на дахи будинків. Зможемо набрати кристально чистої води з водоспадів, купити гірський мед і трави. Далі наш шлях лежить в місто Гірокастра. Де ми рекомендуємо відвідати Фортецю Гірокастра (15 євро дор./ 10 євро діти). Нас чекає місто-музей Гірокастер (Гірокастра), що по праву вважається найбільшою перлиною серед пам'яток Албанії. У нім у великій кількості і у відмінному стані збереглися будинки типу вежі, зведені в 17-19 століттях. Що розмістилися на гірських схилах, типові для Балкан будівлі (турецькі кулі), дахи яких покриті пластинами сланцю, надають сучасному Гирокастеру вигляд міста з далекого минулого. Такий єдиний архітектурний ансамбль, доповнений вузькими вуличками, що вимощені каменем, створює непередаване відчуття повернення в епоху Середньовіччя. Фортеця Гірокастри - одна з найбільших на Балканах. Вона дуже непогано збереглася і являється, так би мовити, градоутворювальним об'єктом. Перша згадка про неї відноситься до середини 14 століття, але вважається, що вона виникла на місці древнішої фортеці.  
Переїзд в Саранду. Поселення в готель. Відпочинок на морі. У вільний час пропонуємо відвідати музей-заповідник Бутринт - і пляж з вулканічним піском, що називається Албанськими Мальдівами (25 євро дор./ 20 євро діти). Бутринт - одна з найвідоміших і найбільш відвідуваних пам'яток Албанії, числиться в списку об'єктів Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО. Бутринт - древнє місто в Албанії, заснований греками задовго до н.е. і став столицею невеликого царства Епір. Поселення знаходилося на березі затоки, що має вихід в Іонічне і Адріатичне моря, зберегло безліч пам'яток археології, що відбивають різні періоди розвитку міста. Ми побачимо стіни 5 - 4 століть, що оточували акрополь, до н. е., "Левові ворота". У нижньому місті - святилищі Асклепія із статуєю бога, амфітеатр III століття до н. е. з 19 рядами лав і мармуровими статуями, залишки житлових і громадських будівель. Далі нас чекає переїзд на пляж Ксамиль, що називається албанськими Мальдівами з вулканічним білосніжним піском і чудовим бірюзовим кольором води, де ми зможемо вдосталь накупатися і посидіти в одному з ресторанчиків. Покуштувати морепродукти і знамениті мідії з озера Бутринт. Відпочинок на узбережжі Іонічного моря. 
Повернення в готель. Нічліг. 

8 день
-

Сніданок. Відпочинок на Іонічному узбережжі.  
У вільний час рекомендуємо екскурсію на острів Корфу (дор. 35 євро/діти 30 євро + вхідні квитки). Острів Корфу - один з найвідоміших і красивіших островів Греції і Іонічного моря, відомий у всьому світі своєю природною красою, а також багатою історією, що йде в глибин віків. Його не даремно вважають одним з найзеленіших островів Греції і Середземномор'я : він знаменитий своїми екзотичними пляжами і бірюзовими водами, оливковими гаями і апельсиновими садами, зеленими лісами. Керкира, як називають острів греки, зачаровує венеціанською аурою, селами, що мальовничо гніздяться на зелених долинах, вузькими провулками і унікальною архітектурою. Невипадково цьому острові віддають перевазі королівські особи, представники блакитної породи, аристократи, зірки естради і екрану, а також любителі природи зі всього світу. Під час оглядової екскурсії по острову ми відвідаємо місто Корфу, де у нас буде можливість удосталь нагулятися звивистими середньовічними вуличками, відвідати Кафедральний Собор і Собор Святого Спиридона - покровителя острова, - побачити стару візантійську фортецю і Палац Михайла і Георгія, знамениту на усю Європу площу Спянада і вулицю Листон, ідентичну де Ріволі в Парижі.  
Повернення в готель. Нічліг. 

9 день
Ширяючі в повітрі Метеори

Сніданок. Відпочинок на морі. У 10: 00 виселення з готелю. Переїзд в Грецію. Пропонуємо екскурсію "Ширяючі в повітрі Метеори" (дор. 30 євро/діти 20 євро + вхідні квитки). 
Чарівний, містичний, вражаючий, незвичайний, захоплюючий, величезний, такий, що надихає - ось лише декілька слів, які часто використовують люди в спробі описати їх. "Ширяючі в повітрі" (саме так переводиться з грецького Метеор), ці монастирі є унікальним архітектурним досягненням і є одними з найдивовижніших будівель в Греції. Вони будувалися в неможливих умовах. Відсутність доріг, хоч якоїсь будівельної техніки, навіть коней. Усі матеріали приносили і піднімали на скелі вручну, кошиками і сітками. Навіть самі ченці підіймалися в цих мережах. Подорож подарує унікальні краєвиди злиття історії і природи. Тут - серце і душа Греції. Монастирі Метеори - фантастичне видовище, яке просто неможливо забути. Переїзд в Паралія Катерини.  
Поселення в готель. Нічліг. 

10 день
-

Сніданок. Виселення з готелю. Переїзд в м. Салоніки. Запрошуємо на оглядову екскурсію по Салоніках, на якій ми познайомимося з містом, де життя б'є ключем впродовж усього року. Салоніки - місто трьох цивілізацій - Елліністичної, Римської і Візантійської, перехрестя епох і торгових шляхів. Нас чекають основні пам'ятки: "Біла вежа", що стала символом міста, Ротонда і Тріумфальна арка, Храм Святого Димитрія, покровителя міста, пам'ятник Олександра Македонського. А для любителів шопінгу прекрасна можливість прикупити щось новеньке і порадувати своїх близьких сувенірами з Греції. Переїзд на Сонячний Берег. Поселення в готель. Нічліг.

11 день
-

 Сніданок. Виселення з готелю. Трансфер в Аеропорт. Виліт по маршруту Бургас - Київ, приліт в Київ.

Тривалість: 11

Маршрут: Київ - Сонячний берег - Скоп'є - Дуррес - Круя - Охрид - Саранда - Корфу - Салоніки - Київ

Мінімальна вартість: 24468 грн

Транспорт: Літак

Вартість туру
SPO №1
708 EUR

При ранньому бронюванні до 01.05.2020

Замовити
Базова вартість
768 EUR

Без попередньої купівлі факультативних екскурсій

Замовити

* Доплата за одномісне розміщення в готелі +180 євро

Входить у вартість
 • проїзд по маршруту автобусом євро класу;  
 • проживання по маршруту в готелях категорії 3* в номерах з усіма зручностями на базі сніданків;  
 • медичне страхування; 
 • супровід керівником групи по усьому маршруту ; 
 • оглядові екскурсії, вказані в програмі : Скоп’є і Салоніки. 


Не входить у вартість
 • Авіапереліт Київ - Бургас - Київ: від 180 євро;   
 • Факультативні програми і вхідні квитки;  
 • Проїзд на громадському транспорті ;  
 • страховка для туристів віком від 60-74 років +5 євро до вартості туру; - страховка для туристів віком від 75 років і старше - уточнюйте розмір доплати у менеджера;  
 • Особисті витрати ;  
 • Курортний збір - обов'язкова оплата до початку туру (City Tax) * уточнювати на дату виїзду;   
 • На усі екскурсії обов'язкова наявність ваучера;
 • На усі екскурсії обов'язкова наявність паспорта і мед.страховки.


Залишити відгук
У туру поки ще немає відгуків
Просимо звернути увагу

Текст по умолчанию для туров- XXXXX

Менеджери по роботі з туристами
Тетяна Крвавич

тел.: +38 044 221 77 37 (вн.116)

тел.: +38 099 154 69 84

skype: sakums_bustour

e-mail: office@sakums.com.ua

Олена Карпуніна

тел.: +38 044 221 77 37 (вн.107)

тел.: +38 099 10 240 10

skype: sakums_office

e-mail: bustour@sakums.com.ua

Менеджери напрямку
Ольга Єфімова

тел.: +38 044 221 77 37 (вн.106)

тел.: +38 099 488 41 42

skype: sakums_exotic

e-mail: info@sakums.com.ua

Схожі тури