Автобусний тур "Незвідані Таврійські горизонти та відпочинок на Азовському морі"

Тривалість: 7

Маршрут: Київ - Херсон - Асканія Нова - Генічеськ - о.Сиваш* - Бірючий острів* - Кам'яна могила* - Київ

Мінімальна вартість: 6250 грн

Транспорт: Автобус

25.07.2020
08.08.2020
22.08.2020
05.09.2020

Для замовлення туру залиште запит, або зв'яжіться з менеджером

Запрошуємо вас відпочити на узбережжі Азовського моря. Азовська земля - це унікальний коктейль зі степового і морського повітря, це наймілкіше і найтепліше море планети, грязьові солоні озера, лікувальні гарячі джерела і залитий сонцем 112-кілометровий пляж - найдовша піщана коса в Європі.

Особливості туру

Семиденний тур до узбережжя Азовського моря з Києва

6 ночей в готелях на вибір рівня 3* або 4* на базі сніданків

У вартості туру екскурсія по Генічеську та знайомство з Арабатською Стрілкою

Незабутня екскурсійна програма до островів та озер Приазов'я

Морські прогулянки, аквапарки та заповідники

Маршрут
Київ
Херсон
Асканія Нова
Генічеськ
о.Сиваш*
Бірючий острів*
Кам'яна могила*
Київ

Загальний кілометраж: 2000 км

1 день
Заповідник Асканія-Нова -степова перлина України

Для туристів, що подорожують автобусом:
06:00 збір групи та виїзд з Києва комфортабельним автобусом від ст.м. "ВДНГ".
Для туристів, що подорожують поїздом
Ранкове прибуття до Херсону. Приєднання до групи о 15:00.
Переїзд в Асканію Нову.
Біосферний заповідник "Асканія-Нова" (70 грн/дор, 50 грн/дит) - це один з найвідоміших заповідників Європи. А також єдиний клаптик Європи з ковильно-типчаковим степом, якому невідомий вплив людини. Штучно створені ставки і озера, величезна колекція тварин і птахів з усього світу Європи, Азії, Африки, Австралії та Америки живуть поруч з вітчизняними представниками. Деяких з них можна погодувати просто з рук. У комплекс входить зоопарк і дендрологічний парк. Навесні тут можна помилуватися квітучими тюльпанами, ірисами, астрагалами, гіацинтами і жовтцями, гвоздиками і ромашками. Влітку степ, закутаний в сріблястий серпанок ковили, переливається хвилями від найменшого подиху вітру, нагадуючи море.
Вільний час на обід
Продовження подорожі - виїзд на Арабатську стрілку - найдовшу косу в Європі, відому в Україні та за її межами. Вузька смуга піщаних пляжів (від 250 м до 7 км) протяжністю понад 100 км!
Поселення в готелі  4*  або пансіонаті (готель 3*) на березі моря.

2 день
Знайомство з Приазов'ям. Генічеськ

Сніданок в готелі. 
Відпочинок на морі. 
В другій половині дня запрошуємо на екскурсію «Знайомство з Приазов'ям». Арабатська стрілка - найдовша в Україні піщана коса, яка розділяє Сиваш і Азовське море. Ми оглянемо найцікавіші місця стрілки - Генічеську гірку (вища точка, звідки відкривається панорама коси, численних озер на Сиваші і Азовського моря), протоки і мости над ними, побуваємо в Генічеську, відвідаємо термальні джерела з лікувальною водою (тут можна скупатися як у термальних водах, так і в Азовському морі). 
Оглядова екскурсія по м. Генічеськ, де оглянемо арку Калимбета, башту «з курантами», панорамний майданчик, звідки відкривається чудова панорама на протоку Тонка та Арабатську стрілку. 
Факультативно пропонуємо екскурсію на катері по озеру Сиваш (вартість 260 грн/особа). Огляд протоки Тонка, Великого гирла, островів Верблюжий і Круглий. Під час водної екскурсії можна побачити не тільки чапель, чайок або бакланів, а й навіть пеліканів. 
Повернення в готель. Вільний час.

3 день
Лемурійське озеро

Сніданок в готелі.
Відпочинок на морі.
Пропонуємо факультативну екскурсію до Лемурійського  Рожевого озера  (вартість 350 грн/особа). Незвичайне по красі Рожеве  озеро є частиною озера Сиваш і має дуже високу концентрацію солі (350 г солі на літр води, що приблизно на 50 г/л більше знаменитого Мертвого моря). Поблизу вода озера здається мутнуватою, а здалеку - рожевою. Своїм кольором озеро зобов'язане життєдіяльності одноклітинних водоростей дуналіелла солоноводна, що мешкають переважно в солоних морях. Завдяки рожевому кольору і лікувальним властивостям озеро стає все більш популярним серед туристів і фотографів. Ропа озера багата списком корисних речовин, тому купання в озері надзвичайно корисно для здоров'я - для профілактики і лікування шкірних захворювань, органів дихальної системи, опорно-рухового апарату. Сертифікати, отримані в МОЗ України, підтверджують, що грязі затоки Сиваш складаються з частинок гіпсу та залишків тваринного і рослинного походження, насичені біологічно активними речовинами і активізують роботу внутрішніх органів.
Повернення в готель. Вільний час.

4 день
Острів Бірючий

Сніданок в готелі
Відпочинок на морі.
Пропонуємо факультативну екскурсію на Бірючий острів (вартість 450 грн/особа) - один з найбільших островів Азовського моря, є продовженням Федотової коси і до 1929 року відокремлювався від неї протокою, яка згодом зникла в результаті намивання піску, утворився суцільний півострів. Але все ж островом Бірючий так і називають через його деяку ізольованість і малодоступність, ну і загадковість теж. Довжина острова близько 20 км, максимальна ширина до 5 км.
Екскурсія на острів здійснюється з міста Генічеськ з причалу. Чудова прогулянка на теплоході, загальна тривалість 3 години: 30 хвилин пливемо до острова і милуємось морськими пейзажами, 2 години на Бірючому, з них 35 - 40 хвилин прогулянка по острову на машині, милуємось краєвидами та тваринками, які там живуть, робимо фото на фоні степової краси, фото на фоні маяка, який знаходиться на острові, відпочинок на пляжі острова, купання у прозорій воді.
Повернення в готель. Вільний час.

5 день
"Український Стоунхендж" - заповідник "Кам'яна могила"

Сніданок в готелі.
Відпочинок на морі.
Запрошуємо на факультативну екскурсію в дивовижне місце, яке ще називають "Український Стоунхендж" - в заповідник "Кам'яна могила" (вартість 350 грн/особа).  
Сакральне місце, історія якого сягає далі згадки про єгипетські піраміди. В гротах Кам'яної Могили знаходяться кілька тисяч наскальних петрогліфів, створених первісною людиною. Це єдине в світі місце, в якому малюнки мають дуже широке датування (з часів пізнього палеоліту і до середньовіччя). Багато тисячолітть сюди приходили скіфи, сармати, готи, кіммерійці, хазари та інші.
Повернення в готель. Вільний час.

6 день
Насолоджуємось морем

Сніданок в готелі
Відпочинок на морі.
Можливість відвідати аквапарк "Оазис", де відвідувачів чекають 10 гірок, найвища з яких висотою 15 м та довжиною 180 м (вартість вхідних квитків від 350 грн/2 год), а також інші розваги курорту.

7 день
Повернення в Київ

Сніданок в готелі.
Відпочинок на морі. Виселення з номерів.
14:00 Від'їзд до Києва.
22:30-23:30 Орієнтовне повернення до Києва.

Тривалість: 7

Маршрут: Київ - Херсон - Асканія Нова - Генічеськ - о.Сиваш* - Бірючий острів* - Кам'яна могила* - Київ

Мінімальна вартість: 6250 грн

Транспорт: Автобус

25.07.2020
08.08.2020
22.08.2020
05.09.2020
Вартість туру
SPO №1 в готелі 3*
6 250 UAH

При бронюванні за 6 тижнів до початку туру

Замовити
SPO №1 в готелі 4*
7 600 UAH

При бронюванні за 6 тижнів до початку туру

Замовити
Базова вартість в готелі 3*
6 450 UAH

Без попередньої покупки факультативних екскурсій

Замовити
Базова вартість в готелі 4*
7 800 UAH

Без попередньої покупки факультативних екскурсій

Замовити
Доплата за одномісне розміщення в готелі 4* – 2000 грн, в готелі 3* або пансіонаті – 2200 грн
Акції
Яскраві емоції в день народження

Особливий день дає особливі переваги! Якщо ви святкуєте свій день народження під час подорожі, отримайте депозит 200 грн на додаткову екскурсійну програму.

Фантастична десятка

Бронюй подорож разом з друзями! При бронюванні десяти туристів по базовій вартості (на один тур і дату виїзду), отримай 11 місце на цей же тур зі знижкою 100 %!

Повнота вражень

Замовте місця в 2, 3, або 4 ряду по ціні 500 грн.

Більше простору

Замовте біля себе гарантоване вільне місце в автобусі по ціні 1700 грн.

Вигідна ціна на останні місця

Бронюйте місця в автобусі в останньому ряду і отримайте знижку 300 грн.

П'ятеро одного не ждуть, а за півціни беруть!

Бронюй подорож разом з друзями! При бронюванні п'яти туристів по базовій вартості (на один тур і дату виїзду), отримай 6 місце на цей же тур зі знижкою 30 %!

Сімейні переваги

Для дітей віком до 12 років знижка 1650 грн. в готелі 4*, 1380 грн. в готелі 3* або пансіонаті від базової вартості дорослого при проживанні з двома дорослими в номері DBL + exb, або TRPL.

Входить у вартість
 • Проїзд за маршрутом автобусом єврокласу;
 • Проживання в обраному готелі;
 • Харчування – сніданки;
 • Супровід керівником групи;
 • Оглядова екскурсія по Арабатській стрілці;
 • Страхування на період туру.
Не входить у вартість
 • Факультативні екскурсії;
 • Вхідні квитки в екскурсійні об’єкти (церкви, собори, музеї тощо);
 • Додаткове харчування (обід+вечеря) -  від 170 грн;
 • Проїзд громадським транспортом;
 • Особисті витрати.
Залишити відгук

Очень понравилось, не ожидала!

Я люблю отдыхать на море, при этом ездить на экскурсии. Раньше всегда ездила на море за границу. Не думала, что такую программу можно сделать и в Украине. Море - тёплое. Очень понравились поездки на Лемурийское озеро и остров Бирючий. Потрясающие виды! Очень приятные водители Максим и Олег. Дороги желают лучшего, но с хорошим экипажем я их не прочувствовала. Спасибо за настолько интересный тур!

27.06.2020
Ольга Шиманська
Просимо звернути увагу

Текст по умолчанию для туров- XXXXX

Менеджери по роботі з туристами
Ірина Щербакова

тел.: +38 044 221 77 37 (вн.109)

тел.: +38 066 115 01 54

skype: sakums_ukraine2

e-mail: ukraine2@sakums.com.ua

Михайло Кіт

тел.: +38 044 221 77 37 (вн.105)

тел.: +38 093 404 65 20

skype: sakums_ukraine

e-mail: ukraine@sakums.com.ua

Схожі тури