Автобусний тур в Хорватію 'ІСТРІЙСЬКА МОЗАЙКА ХОРВАТІЇ + ПЛІТВИЦЬКІ ОЗЕРА'

Тривалість: 9

Маршрут: Київ* - Мукачево - Загреб* - Плітвіцькі Озера* - Ровінь* - Опатія* - Грожнян* - Мотовун* - Мукачево - Київ*

Мінімальна вартість: 7895 грн

Транспорт: Автобус

Для замовлення туру залиште запит, або зв'яжіться з менеджером

Коротко про тур
Комфортний автобусний тур в Хорватію, без нічних переїздів. Хорватія - країна красивої природи, хвойного та морського повітря, скелястих круч, мальовничих бухт, затишних пляжів та блакитного чистого моря. Запрошуємо в тур, де на вас чекає 4 ночі відпочинку на Адріатичному узбережжі Істрійського півострова.
Організована здача тестів ПЦР в м.Київ. Можливий виїзд автобусом з Києва, туристи можуть приєднатись до групи в містах: Житомир, Рівне, Львів, Мукачево.
Відвідування Національного парку Плітвіцькі озера який знаходиться під охороною ЮНЕСКО. Хорвати часто називають це місце "восьмим чудом світу" - 16 озер національного парку, і 92 каскади водоспадів з блакитними, а часом смарагдовими відтінками води, по прозорості не зрівняються ні з чим, і вважаються одним з найбільш унікальних природних явищ у світі.
Захоплююча екскурсійна програма: хорватська Венеція - місто Ровінь, Хорватський Рим - місто Пула, аристократичний курорт Опатія, середньовічне місто художників - Грожнян, місто, біля якого ростуть трюфелі - Мотовун, острів Крк.
Детальна програма
Маршрут
Київ*
Мукачево
Загреб*
Плітвіцькі Озера*
Ровінь*
Опатія*
Грожнян*
Мотовун*
Мукачево
Київ*

Загальний кілометраж: 2000 км

Вартість туру
Туропад щосереди
7 895 грн

Бронюй тур в середу і оплачуй до четверга включно! Залишилось всього 3 місця на гарантований виїзд 23.10

SPО №1
9 000 грн

При купівлі факультативних екскурсій до початку туру на суму 80 євро дорослі/60 євро діти

Базова вартість
9 632 грн

Без попередньої покупки факультативних екскурсій

Дізнатись більше
Відгуки про тур

Хорватия - рай для путешественников.

Хочу выразить благодарность туроператору "Сакумс" за прекрасно организованный отдых, который оставил незабываемые впечатления. Теплое, кристально чистое море, красивые пейзажи Хорватии, дружная, организованная и веселая группа туристов-все это останется в памяти навсегда! Отдельное спасибо менеджеру Виктории и руководителю нашей группы Ирине Попович - вы настоящие профессионалы своего дела! Обязательно будем продолжать путешествовать и открывать новые горизонты вместе с вами!

26.06.2021
Ольга Смолькова
Більше відгуків
1 день
Виїзд з Києва

20:30 - Зустріч туристів в Києві представником компанії Сакумс у автобуса (автобус буде подано на парковку біля ПІВДЕННОГО залізничного вокзалу).

21:00 - Виїзд з Києва. Нічний переїзд до Львова.
Або
Посадка в поїзд №29 або №81 сполучення Київ-Мукачево. Відправлення поїзда.

2 день
Наша подорож починається

03:30 - Зустріч туристів у Львові представником компанії Сакумс у автобуса (автобус буде поданий на парковку біля залізничного вокзалу, якщо стояти спиною до вокзалу, парковка буде праворуч, де сквер).

04:00 - Виїзд на кордон. Можливо приєднання в місті Стрий.
08:30 - Прибуття в Мукачево. Зустріч представником компанії Сакумс біля автобуса (автобус буде поданий на парковку на привокзальній площі).
09:00 - Виїзд на кордон. Проходження українсько-угорського кордону.
Переїзд по території Хорватії. Рекомендуємо вечірню екскурсію «Загреб - столиця Хорватії» (15 євро для дорослих / 10 євро для дітей). Загреб - це місто контрастів - одночасно древній і молодий, уранці - діловий, увечері призначений для розваг. Місто за багатьма характеристиками є європейським мегаполісом, але його, передусім, знають, завдяки чарівності його центру і гостинності його жителів.
Поселення в транзитний готель. Ночівля.

3 день
Восьме чудо Світу

Сніданок. Виселення з готелю. Переїзд на курорт. По дорозі рекомендуємо відвідати Плітвицькі Озера (25 євро для дорослих/15 євро для дітей до 18 років + вх.квиток).

Хорвати часто називають це місце "восьмим чудом світу" - 16 озер національного парку, і 92 каскади водоспадів з блакитними, а часом смарагдовими відтінками води, по прозорості не зрівняються ні з чим, вважаються одним з найунікальніших природних явищ у світі. Це одне з небагатьох місць на планеті, де щороку народжуються нові водоспади. Говорять, що одного разу королева молилася про дощ, і молитва її була почута. З неба хлинули водні потоки і заповнили по самі вінця близько двадцяти Плітвицьких озер.
Поселення в готель на узбережжі. Ночівля.

4 день
Істринська Рив’єра

Сніданок. Відпочинок на Адріатичному узбережжі. Вільний час. Сьогодні запрошуємо вас на екскурсію "Істрійська Рив’єра" (35 євро для дорослих/25 євро для дітей). Ровінь - Венеціанська перлина Істрії, найвище місце на півострові. Півострів, на якому розмістилося історичне ядро міста, оточений 22 невеликими зеленими острівцями. Вузькі, мощені, звивисті вулички Ровеня створюють незабутню романтичну атмосферу міста. Ви побачите Міську ратушу, Міські стіни і Ворота Балби, Ворота Святого Бенедикта, годинникову вежу, Кафедральний собор, Палац Каліффи та ін. Пула - "місто Колізей", заснований понад 3 тисячі років тому. Численні пам'ятники давньоримської архітектури прикрашають це місто: Амфітеатр, Тріумфальна арка Сергіуса, римський Форум, храм Августа. Під час оглядової екскурсії Ви познайомитеся з історією життя порту після падіння Римської імперії до наших днів, прогуляєтеся по Амфітеатру.

Повернення в готель. Вечеря. Ночівля.

5 день
Курорт Опатія

Сніданок. Відпочинок на Адріатичному узбережжі. Вільний час. Рекомендуємо вам відвідати курорт Опатія (20 євро для дорослих/10 євро для дітей) - знаменита хорватська Ніцца, найфешенебельніший і неповторний по своїй архітектурі курорт Хорватії. Унікальний теплий і м'який клімат, субтропічна зелень прекрасних парків і скверів, десятки розкішних готелів, що вишикувалися уздовж знаменитого "лангомара" (променаду), ексклюзивні магазини європейських фірм, дорогі ресторани і престижні вілли, побудовані ще за часів Австро-Угорщини, - усе це Опатія. Повернення в готель. Вечеря. Ночівля.

6 день
Істрійська мозаїка

Сніданок. Відпочинок на Адріатичному узбережжі. Вільний час. Рекомендуємо відвідати факультативну екскурсію "Істрійська мозаїка" (30 євро для дорослих/20 євро для дітей). Відвідування найкрасивіших міст півострова Істра. На пагорбі недалеко від Мотовунського лісу в північно-західній частині Істри, над долиною річки Мирні, на відстані 15 км від моря, розташувалося древнє містечко Грожнян. Місто, оточене оливковими деревами і виноградниками, пишається своєю багатою традицією, культурною спадщиною, красою природного оточення і усе це, до того ж, ушляхетнено мистецтвом. Мотовун - місто і фортеця XII - XIII століть. Хорвати ще називають його "місто над хмарами", тому що коли сідає туман, то вершини гір з будівлями виявляються вище, оскільки вони розташовані на висоті 277 м над рівнем моря. Місто, ніби по спіралі струмує з вершини до підніжжя пагорба, а біля підніжжя, в долині знаменитих Мотовунських лісів тече річка Мирна. Мирна впадає у Венеціанську затоку Адріатичного моря. З деревини Мотовунських лісів будувалася Венеція. Оглядові екскурсії в г.Грожнян і Мотовун + дегустація трюфелів.

Повернення в готель. Вечеря. Ночівля.

7 день
«Най-най» острів Хорватії

Сніданок. Виселення з готелю. Сьогодні запрошуємо на екскурсію на острів Крк (25 євро). Острів Крк наділений всім «най-най» що можуть запропонувати острова Хорватії: це найбільший острів в Адріатичному морі, це най північніший острів в Адріатичному морі, це найбільш доступний острів Адріатики, і, нарешті, це найбільш відвідуваний острів на Адріатиці! За красою і величиною Крк просто не знає собі рівних. Тут густі ліси зустрічаються з величними скелями, виноградні плантації з оливковими гаями, а піщано-галькові пляжі і блакитне море доповнюють ідеальну картину.

Переїзд в транзитний готель. Ночівля.

8 день
Повернення в Україну

Сніданок. Виселення з готелю. Виїзд в сторону угорсько - українського кордону. Проходження кордону.

Прибуття в Мукачево близько 20:30.

9 день

Прибуття до Львова близько 01:30.

Прибуття до Києва близько 09:00.

Тривалість: 9

Маршрут: Київ* - Мукачево - Загреб* - Плітвіцькі Озера* - Ровінь* - Опатія* - Грожнян* - Мотовун* - Мукачево - Київ*

Мінімальна вартість: 7895 грн

Транспорт: Автобус

Вартість туру
Туропад щосереди
7 895 грн

Бронюй тур в середу і оплачуй до четверга включно! Залишилось всього 3 місця на гарантований виїзд 23.10

Замовити
SPО №1
9 000 грн

При купівлі факультативних екскурсій до початку туру на суму 80 євро дорослі/60 євро діти

Замовити
Базова вартість
9 632 грн

Без попередньої покупки факультативних екскурсій

Замовити

*Увага: депозит на факультативні екскурсії не розповсюджується на оплату вх.квитків, депозит можливо використати лише на оплату екскурсії.


Акції
Яскраві емоції в день народження

Особливий день дає особливі переваги! Якщо ви святкуєте свій день народження під час подорожі, отримайте депозит 10€ на додаткову екскурсійну програму.

Фантастична десятка

Бронюй подорож разом з друзями! При бронюванні десяти туристів по базовій вартості (на один тур і дату виїзду), отримай 11 місце на цей же тур зі знижкою 100%!

Сімейні переваги

Для дітей віком до 12 років знижка 50€ від базової вартості дорослого при проживанні з двома дорослими в номері DBL + exb, або TRPL.

Повнота вражень

Замовте місця в 2, 3, або 4 ряду по ціні 10€.

Більше простору

Замовте біля себе гарантоване вільне місце в автобусі по ціні 100€.

Вигідна ціна на останні місця

Бронюйте місця в автобусі в останньому ряду і отримайте знижку 10€.

П'ятеро одного не ждуть, а за півціни беруть!

Бронюй подорож разом з друзями! При бронюванні п'яти туристів по базовій вартості (на один тур і дату виїзду), отримай 6 місце на цей же тур зі знижкою 50%!

Туропад щосереди

За умовами акції "Туропад щосереди" ми пропонуємо кожної середи деякі тури зі знижкою від 5% до 25%! Які саме тури братимуть участь в акції? Слідкуй щосереди на нашому сайті за новою підбіркою акційних турів. Бронюй в середу, оплачуй до п'ятниці!

Входить у вартість
 • Проїзд за маршрутом автобусом єврокласу;
 • Проживання 2 ночі у готелях рівня 3* в номерах з усіма зручностямипо дорозі на Адріатику і назад, харчування - сніданки;
 • Проживання в готелі вибраної категорії на Адріатичному узбережжі (4 ночі), харчування - сніданки + вечері, на вечерю напої за додаткову оплату);
 • Супровід керівником групи.
Не входить у вартість
 • Курортний збір (оплачується при бронюванні туру) - 10 євро з особи;
 • Медичне страхування - 5 євро, для осіб старше 60 років - 10 євро;
 • Факультативні екскурсії;
 • Вхідні квитки в екскурсійні об’єкти (церкви, собори, музеї тощо);
 • Проїзд громадським транспортом;
 • Особисті витрати;
 • Туроператор «САКУМС» може надати послуги щодо придбання залізничних квитків Київ-Ужгород(Мукачево)-Київ - 1750 грн (купе). Квитки можна купити самостійно, обов'язково завчасно уточніть у менеджера номер поїзда. Увага! Вартість квитків може бути змінена Туроператором після придбання, внаслідок підняття тарифів, чи підтвердження УЗ дорожчого поїзда.
 • Доплата за автобус Київ-Мукачеве-Київ - 40 євро.
Залишити відгук

Хорватия - рай для путешественников.

Хочу выразить благодарность туроператору "Сакумс" за прекрасно организованный отдых, который оставил незабываемые впечатления. Теплое, кристально чистое море, красивые пейзажи Хорватии, дружная, организованная и веселая группа туристов-все это останется в памяти навсегда! Отдельное спасибо менеджеру Виктории и руководителю нашей группы Ирине Попович - вы настоящие профессионалы своего дела! Обязательно будем продолжать путешествовать и открывать новые горизонты вместе с вами!

26.06.2021
Ольга Смолькова
Просимо звернути увагу

Менеджери по роботі з туристами
Тарас Кузів

Тел.: +38 044 338 77 38

MTC 
+38 050 167 00 41

Київстар 
+38 097 099 99 94

Lifecell
+38 093 700 90 70

e-mail: bustour@sakums.com.ua

Схожі тури