Автобусний тур в Стамбул 'Розкіш та велич Стамбулу'

Тривалість: 7

Маршрут: Мукачево - Стамбул - Мукачево

Мінімальна вартість: 8166 грн

Транспорт: Автобус

14.11.2020
22.12.2020
29.12.2020
04.01.2021

Для замовлення туру залиште запит, або зв'яжіться з менеджером

Кращий тур за поєднанням ціна-якість до міста двох континентів - Стамбула. Тут урочисті площі живуть по сусідству з затишними колоритними двориками, світлі просторі проспекти - з заплутаним лабіринтом вузьких вуличок, а старовинні мечеті - з розкішними палацами.
Розпочнемо подорож з Cтарого міста затишного Несебра, де здійснимо прогулянку на кораблику по найкрасивішим куточкам узбережжя;
познайомимось з візитними карточками міста, зокрема фантастичною Блакитною мечеттю;
дізнаємось секрети колишнього християнського храму Айя-Софія та потрапимо в найбільше підземне водосховище - Цистерну Базиліку;
потрапимо до розкішного палацу Долмабахче та здійснимо прогулянку по Босфору та ще багато цікавого!

Особливості туру

Зачаруємось величчю старовинних мечетей і багатим оздобленням султанських палаців

Незабутні прогулянки на кораблику по Босфору та Чорному морі

Красиві локації для фото наповнені таємницями Сходу

Гастрономічне задоволення від турецької кухні

Маршрут
Мукачево
Стамбул
Мукачево
1 день
Подорож розпочинається

Зустріч туристів в Мукачево представником компанії Сакумс у автобуса на залізничному вокзалі. Посадка в комфортабельний автобус. Виїзд автобуса о 9:00 ранку.

Перетин українсько-румунського кордону. Нічний переїзд по території Румунії.

2 день
Несебр - місто-музей

Прибуття в м.Несебр. Запрошуємо всіх на екскурсію «Несебр - місто-музей». Несебр розташований на красивому півострові поруч з курортом Сонячний берег - одного з найдавніших міст Європи. Його старовинна частина в 1983 році була оголошена ЮНЕСКО пам'ятником культури світового значення і з тих пір знаходиться під егідою цієї організації. Незважаючи на те, що за площею це крихітне містечко займає менше одного квадратного кілометра, в середні віки в ньому було побудовано більше 40 церков. Всього кілька з них збереглися до наших днів. Ви прогуляєтесь по старому місту, відвідаєте й оглянете церкви Св. Стефанаї Св. Спаса. Насолодіться вузькими вуличками, затишними ресторанчиками зі смачною їжею з видом на море.

Вільний час. Запрошуємо вас відвідати:
- прогулянку на кораблику – «панорама Несебра» (15 євро). Зараз в Несебрі розміщений великий пасажирський порт, звідки Ви можете відправитися на прогулянку кораблем і побачити усі дивовижні куточки узбережжя. Ви отримаєте незабутнє враження і "море" задоволення.
- «Болгарське село» (25 євро для дорослих / 20 євро для дітей). Запрошуємо відчути справжній болгарський колорит, зануритися в болгарський побут і культуру. А ще вас чекає приємна атмосфера національного ресторану, багата вечеря, біле і червоне вино в необмеженій кількості! Цікава фольклорна програма познайомить вас зі звичаями і традиціями болгар. Болгарські обряди і запальні танці на вугіллі змусять затамувати подих усіх присутніх.
Поселення в готель. Ночівля.

3 день
Місто контрастів - Стамбул

Сніданок. Виселення з готелю. Переїзд в Стамбул. Запрошуємо усіх на оглядову екскурсію "Місто контрастів - Стамбул" . Стамбул - найбільше місто Туреччини, головний торговий, промисловий і культурний центр, основний порт країни. Розташований на берегах протоки Босфор, що розділяє його на європейську і азіатську частини, сполучені мостами і метротунелем. Ви відвідаєте Блакитну Мечеть, яка вразить внутрішнім оздобленням небесно-блакитного кольору. Площа Султанахмет відкриє скриньку коштовностей : Єгипетський обеліск, Німецький фонтан і Зміїну колону. Ви дізнаєтеся частинку великої історії могутньої держави.

 Вільний час. Факультативно запрошуємо Вас на наступні екскурсії:
 - Айя-Софія і Цистерна Базиліка (20 євро для дорослих, 10 євро для дітей +вх. квиток). Як думаєте, чи можна православний собор перетворити на мечеть? Ще як можна. Айя Софія яскраве тому підтвердження. У мусульманських храмах заборонені зображення людей і тварин. Мечеті прикрашають красивими орнаментами і плитками. Саме завдяки цьому факту, збереглися багато фресок. Зовні розміри храму відчути неможливо. Тільки всередині собору можна зрозуміти істинні масштаби Айя Софії. Цисті́рна Бази́лиця - одне з найбільших , які збереглися, древніх підземних водосховищ Константинополя, що має деяку подібність з палацовим комплексом. Якщо Ви не були в цих місцях то можна рахувати, що і в Стамбулі Ви не були.
- Палац Топкапи (20 євро для дорослих, 15 євро для дітей +вх. квиток) головний палац Османської імперії до середини XIX століття. Розташований в історичному центрі Стамбулу, на мисі Сарайбурну, в місці впадання Босфору і Золотого Рогу в Мармурове море.
- Прогулянка на кораблику по Босфору (25 євро для дорослих, 20 євро для дітей). Перебування в Стамбулі буде неповним без прогулянки по протоці Босфор, природною водною межею між Європою і Азією. Вам відкриються прекрасні види на Стамбул, величні палаци і фортеці, Дівочу Вежу, що самотньо розмістилася посеред водної гладіні Босфору.
Поселення в готель. Ночівля.

4 день
Неймовірний день у Туреччині

Сніданок. Вільний день. Факультативно пропонуємо відправитися з нами на наступні екскурсії:

- мечеть Сулеймана і усипальня Роксолани (20 євро для дорослих, 10 євро для дітей). Цей величезний комплекс, побудований в 1557 році без яких-не будь кранів, бульдозерів, комп'ютерного моделювання і сучасних будівельних матеріалів, вражає не лише архітектурними формами і елементами, але і застосуванням технологій, які дозволили пережити за 450 років 89 (!!!) серйозних землетрусів силою більше 7 балів за шкалою Ріхтер. Найголовнішими похованнями на цьому кладовищі є два мавзолеї - самого Сулеймана і його улюбленої дружини, знаменитої Роксолани, яка була родом з України, і стала матір'ю подальшого падишаха Селіма 2. Мавзолей (тюрбе) Сулеймана знаходиться в самому центрі кладовища і він набагато пишніший, ніж мавзолей дружини.
- палац Стамбулу - Долмабахче (20 євро для дорослих, 10 євро для дітей +вх. квиток). Палац Долмабахче в Стамбулі - це символ розквіту і одночасного занепаду Османської імперії. Нічого величнішого і грандіозного немає в усьому світі. Величезні площі, багаті матеріали, розкішне оздоблення - все свідчить про колишню міць і велич Туреччини XIX століття. Розкішний палац Долмабахче, самий «нетурецьких» з монарших резиденцій в Стамбулі, був створений для того, щоб позмагатися в помпезності з кращими палацами європейських правителів. Треба сказати, султану Абдул-Меджидов цей зухвалий задум вдався з великим успіхом - блискучий стиль бароко знайшов на берегах Босфору особливий шарм, в чому може переконатися кожен відвідувач палацу Долмабахче.
- Морський Акваріум (10 євро +вх. квиток). В акваріумах об'ємом 5 млн (!) літрів можна побачити близько 15 тис. риб і інших морських мешканців! Також саме в цьому акваріумі міститься найбільша колекція акул в Європі - 55 особин.
 Возвращение в отель. Ночлег.

5 день
Подарунок від компанії «Сакумс»

Сніданок. Виселення з готелю. Вільний час. Подарунок від компанії «Сакумс» трансфер на шопінг на Гранд Базар! Це - один з найбільших критих ринків у світі, який давно став найпопулярнішою пам'яткою старого Стамбула. Всередині ринку є 61 вулиця, 4400 крамниць, 2195 ательє, 18 фонтанів, 12 мечетей, 12 складів, одна школа, одна лазня, кілька кафе і пунктів обміну валюти. Чого тільки немає в лабіринтах Гранд-Базару - кераміка, золото, срібло, біжутерія, шалі, хустки, амулети, килими і багато іншого. Торгуватися просто необхідно, адже первісна ціна може бути завищена вдвічі. Це точно свято для очей, але траур для гаманця: мило і бісер, бронза і скло, рулони тканин, тонни міді, не дорога одяг і ароматний Ринок прянощів. Від покупок тут точно не втриматися. Загалом, якщо ви хочете відчути атмосферу східного базару і пересититися туристичним шопінгом одночасно, то вам сюди.

Переїзд в Софію. Поселення в готель. Ночівля.

6 день
Софія - серце Болгарії

Сніданок. Виселення з готелю. Запрошуємо всіх на оглядову екскурсію по Софії - столиці Болгарії ( 15 євро для дорослих/10 євро для дітей). Одне із найдревніших міст Європи, в якому збереглась значна кількість історичних пам’яток. Прогулянка центральними вулицями Софії подарує Вам вражаючі емоції та естетичне задоволення. Символ столиці, Храм Олександра Невського, є одним з найбільших і найвідоміших соборів у Болгарії. Інтер’єр вражає багатством архітектурних форм, величним розписом, іконами та мозаїкою. Ротонда Св. Георгія – найстаріший храм Софії, що зберігся з часів Римської імперії. В античні часи, коли на місці Софії було ще древнє місто Сердіка, тут знаходилась імператорська резиденція. Храм Св. Софії – величне творіння середньовічної архітектури, в честь якого й названо столицю

Нічний переїзд в Україну.

7 день
-

Прибуття в Мукачево приблизно о 16:00.

Тривалість: 7

Маршрут: Мукачево - Стамбул - Мукачево

Мінімальна вартість: 8166 грн

Транспорт: Автобус

14.11.2020
22.12.2020
29.12.2020
04.01.2021
Вартість туру
SPO №1
235 EUR

При купівлі факультативних екскурсій до початку туру на суму 60 євро дорослі/40 євро діти

Замовити
Базова вартість
255 EUR

Без попередньої купівлі факультативних екскурсій

Замовити
Акції
Яскраві емоції в день народження

Особливий день дає особливі переваги! Якщо ви святкуєте свій день народження під час подорожі, отримайте депозит 10€ на додаткову екскурсійну програму.

Сімейні переваги

Для дітей віком до 12 років знижка 15€ від базової вартості дорослого при проживанні з двома дорослими в номері DBL + exb, або TRPL.

Повнота вражень

Замовте місця в 2, 3, або 4 ряду по ціні 10€.

Більше простору

Замовте біля себе гарантоване вільне місце в автобусі по ціні 100€.

Вигідна ціна на останні місця

Бронюйте місця в автобусі в останньому ряду і отримайте знижку 10€.

Входить у вартість
 • Проїзд автобусом по маршруту;
 • Проживання в готелях рівнем 3*;
 • Харчування - сніданки за програмою;
 • Оглядові екскурсії: Несебр, Стамбул;
 • Супровід керівником групи.
Не входить у вартість
 • Курортний збір (оплачується при бронюванні туру) - 5 євро з особи;
 • Аудіо-комплект (радіопередавач + навушники) (обов'язкова оплата) - 4 євро з людини;
 • Медичне страхування - 5 євро, для осіб від 60 років - 10 євро;
 • Факультативні програми і вхідні квитки;
 • Проїзд на громадському транспорті;
 • Особисті витрати;
 • Туристам із Києва Туроператор «САКУМС» може надати послуги щодо придбання залізничних квитків Київ-Мукачево-Київ - 1750 грн (купе). Квитки можна купити самостійно, обов'язково завчасно уточніть у менеджера номер поїзда. Увага! Вартість квитків може бути змінена Туроператором після придбання, внаслідок підняття тарифів, чи підтвердження УЗ дорожчого поїзда.
Залишити відгук
У туру поки ще немає відгуків
Просимо звернути увагу

Турист несе повну матеріальну відповідальність за втрату та / або пошкодження аудіокомплекту ( радіопередавач + навушники ) наданої перед та / або в ході туру. У разі втрати / пошкодження аудіокомплекту ( радіопередавач + навушники ) турист відшкодовує його ВАРТІСТЬ у розмірі 50 євро.  

Менеджери по роботі з туристами
Тетяна Крвавич

тел.: +38 044 221 77 37 (вн.116)

тел.: +38 097 918 29 78

skype: sakums_bustour

e-mail: office@sakums.com.ua

Альона Галинська

тел.: +38 044 221 77 37 (вн.104)

тел.: +38 097 099 99 94

skype: trip_434

e-mail: trip@sakums.com.ua

Олена Карпуніна

тел.: +38 044 221 77 37 (вн.107)

тел.: +38 099 154 69 84

skype: sakums_office

e-mail: bustour@sakums.com.ua

Менеджери напрямку
Ольга Єфімова

тел.: +38 044 221 77 37 (вн.106)

тел.: +38 099 488 41 42

skype: sakums_exotic

e-mail: info@sakums.com.ua

Схожі тури