Тур в Стамбул - ВЕЛИЧНИЙ СТАМБУЛ + КАППАДОКІЯ

Тривалість: 6

Маршрут: Київ - Стамбул - Учхисар - Аванос - Каппадокія - Гереме - Стамбул - Київ

Мінімальна вартість: 15003 грн

Транспорт: Літак

Для замовлення туру залиште запит, або зв'яжіться з менеджером

Коротко про тур
Авіатур до Туреччини, з відвідуванням Стамбулу та Каппадокії, комфортный трансфер аэропорт-отель-аэропорт входить у вартість
Казковий політ на повітряній кулі на світанку - це відчуття надзвичайного щастя, ейфорії та незабутніх вражень. Панорамні оглядові майданчики, які відкривають для вас неймовірні пейзажі на Каппадокію.

Можливість відвідати Блакитну мечеть, палац Топкапи, Айя-Софію, Палац Долмабахче та багато іншого, детальніше дивіться у програмі туру

Екскурсійна програма у долини Деврент та Пашабаг - які мають багату і цікаву історію і пропонують безліч можливостей для фото і прогулянки на свіжому повітрі серед різних скельних утворень

Детальна програма
Маршрут
Київ
Стамбул
Учхисар
Аванос
Каппадокія
Гереме
Стамбул
Київ
Вартість туру
Базова вартість
15 003 грн

Без попередньої покупки факультативних екскурсій

Дізнатись більше
1 день
Початок незабутньої подорожі

Виліт за маршрутом Київ - Стамбул, приліт в Стамбул. Зустріч в аеропорту. Трансфер в готель, розміщення.
Вільний час. Почнемо наше знайомство з Туреччиною, запрошуємо усіх на оглядову екскурсію "Місто контрастів - Стамбул" (25 євро, екскурсія по часу займає ~4* години). Стамбул - місто-музей. Великий і величний колись, доброзичливий і сповнений східного чарівності – сьогодні. Ми побачимо: Площу Султанахмет (Блакитна мечеть (зовні), Айя Софія (зовні)), площа Іподром, обеліск Феодосія, обеліск Костянтина, Парк Гюльхане, Нова мечеть (зовні), Єгипетський базар та інші.
Після заходу сонця Стамбул особливо чарівний: запалюються вогні, підсвічуються будівлі та мости, в повітрі з'являється п'янке почуття свободи. Насолодитись красою вечірнього Стамбулу ви зможете на автобусній екскурсії "Вогні нічного Стамбулу" (30 євро). Ви прогуляєтеся по набережній Босфора, побачите стіни Константинополя, район Сіркеджі, Галатський міст, Босфорський міст, оглядову площадку в Азії.
Самостійне повернення в готель. Ночівля.

2 день
Величний Стамбул

Сніданок. Сьогодні ми продовжимо знайомство з самими визначними пам’ятками Стамбулу:
- Айя-Софія і Цистерна Базиліка (20 євро для дорослих/ 15 євро для дітей + вхідний квиток). Як думаєте, чи можна православний собор перетворити на мечеть? Ще як можна. Айя Софія яскраве тому підтвердження. У мусульманських храмах заборонені зображення людей і тварин. Мечеті прикрашають красивими орнаментами і плитками. Саме завдяки цьому факту, збереглися багато фресок. Зовні розміри храму відчути неможливо. Тільки всередині собору можна зрозуміти істинні масштаби Айя Софії. Цистерна Базиліка - одне з найбільших , які збереглися, древніх підземних водосховищ Константинополя, що має деяку подібність з палацовим комплексом. Якщо Ви не були в цих місцях то можна рахувати, що і в Стамбулі Ви не були. Обід*.
- Палац Топкапи (20 євро для дорослих/ 15 євро для дітей + вхідний квиток) - головний палац Османської імперії до середини XIX століття. Розташований в історичному центрі Стамбулу, на мисі Сарайбурну, в місці впадання Босфору і Золотого Рогу в Мармурове море.
Ввечері рекомендуємо вам круїз на кораблі по Босфору з розважальною програмою Turkish night (50 євро для дорослих / 40 євро для дітей). Стамбул просто дивовижний в оздобленні вогнів, і ви насолодитеся їм з корми корабля. А також ви побачите справжній танець живота від східних красунь, інсценування турецького весілля і театралізовану історію Османської імперії. На вечерю будуть запропоновані смачні страви турецької національної кухні і безліміт алкогольних напоїв. Цей прекрасний вечір закінчиться дискотекою, під час якої буде звучати європейська і турецька музика.
Повернення в готель. Ночівля.

3 день
Казкова Каппадокія

Виселення з готелю. Подорож почнеться рано вранці (в 4:00-4:30).
Трансфер в аеропорт, переліт в Каппадокію (1,5 години польоту). До місця початку екскурсії ви доїдете на нашому груповому трансфері. У перший день вас чекають:
- Місто-фортеця Учхисар, де ви поринете в історію Хетської цивілізації і помилуєтеся панорамами з оглядового майданчика;
- Музей під відкритим небом Гереме - мабуть, найвідоміша пам'ятка Каппадокії. Це безліч скельних монастирів: ви дізнаєтеся, чому і як вони з'явилися;
- Долини Любові, Монахов (Пашабаг) і Уяви (Деврент). У кожної свої особливості: вам зустрінуться і довгі кам'яні стовпи, і піщані дюни, і скелі-гриби;
- Місто гончарів Аванос. Ви відвідаєте майстерню-музей, де познайомитеся з традиційним місцевим мистецтвом;
- Скельне місто Чавушин - найдавніше поселення Каппадокії.
У 17:00-17:30 переїзд в печерний готель, поселення. Ночівля.

4 день
Казкового польоту на повітряній кулі

Виселення з готелю. Другий день почнеться з казкового польоту на повітряній кулі (за бажанням, оплачується додатково 80 євро за особу). Після залишиться час, щоб поснідати в готелі. Гід зустріне вас в лобі о 9:30, і ви підете досліджувати південь Каппадокії. В програмі на сьогодні:
- Кращий вид на лабіринти Гереме з оглядового майданчика;
- Підземне місто Дерінкую. Ви зійдіть на 54 метри під землю, почуєте про жителів міста різних часів і розкриєте пару древніх таємниць;
- Іхлара і монастир Селіма - кам'яний каньйон з дикою річкою і деревами, до якого рідше добираються туристи;
- Оглядовий майданчик з видом на Долину Голубів, де живуть ці птахи, а на деревах висять турецькі «сині очі».
Після екскурсії груповий трансфер доставить вас в аеропорт. Переліт в Стамбул. Трансфер в готель, поселення. Ночівля.

5 день
Величне місто на берегах Босфору

Сніданок. Вільний день.
Сьогодні ми познайомимось з відомим палацом Стамбулу - Долмабахче (20 євро для дорослих/ 15 євро для дітей + вхідний квиток). Палац Долмабахче в Стамбулі - це символ розквіту і одночасного занепаду Османської імперії. Нічого величнішого і грандіозного немає в усьому світі. Величезні площі, багаті матеріали, розкішне оздоблення - все свідчить про колишню міць і велич Туреччини XIX століття. Розкішний палац Долмабахче, найбільш «нетурецьких» з монарших резиденцій в Стамбулі, був створений для того, щоб позмагатися в помпезності з кращими палацами європейських правителів. Треба сказати, султану Абдул-Меджидов цей зухвалий задум вдався з великим успіхом - блискучий стиль бароко знайшов на берегах Босфору особливий шарм, в чому може переконатися кожен відвідувач палацу Долмабахче. Обід*.
Кожен хто приїжджає в Стамбул неодмінно знає історію про українську султаншу Роксолану, дізнатись всю історію життя Роксолани та головного султана Османської імперії  Сулеймана ви зможете відвідавши екскурсію в мечеть Сулеймана і усипальню Роксолани (20 євро для дорослих/ 15 євро для дітей + вхідний квиток). Цей величезний комплекс, побудований в 1557 році без яких-небудь кранів, бульдозерів, комп'ютерного моделювання і сучасних будівельних матеріалів, вражає не лише архітектурними формами і елементами, але і застосуванням технологій, які дозволили пережити за 450 років 89 (!!!) серйозних землетрусів силою більше 7 балів за шкалою Ріхтер. Найголовнішими похованнями на цьому кладовищі є два мавзолеї - самого Сулеймана і його улюбленої дружини, знаменитої Роксолани, яка була родом з України, і стала матір'ю подальшого падишаха Селіма 2. Мавзолей (тюрбе) Сулеймана знаходиться в самому центрі кладовища і він набагато пишніший, ніж мавзолей дружини.
Перебування в Стамбулі буде неповним без прогулянки по протоці Босфор, природною водною межею між Європою і Азією.
Ми запрошуємо вас на незабутню подорож на кораблику по Босфору (25 євро для дорослих, 15 євро для дітей). Вам відкриються прекрасні види на Стамбул, величні палаци і фортеці, Дівочу Вежу, що самотньо розмістилася посеред водної гладіні Босфору.
Самостійне повернення в готель. Ночівля.

6 день
Повернення в Україну

Сніданок. Виселення з готелю. Вільний час за умови вечірнього вильоту. Трансфер до аеропорту. Повернення додому.

Тривалість: 6

Маршрут: Київ - Стамбул - Учхисар - Аванос - Каппадокія - Гереме - Стамбул - Київ

Мінімальна вартість: 15003 грн

Транспорт: Літак

Вартість туру
Базова вартість
15 003 грн

Без попередньої покупки факультативних екскурсій

Замовити

Доплата за одномісне розміщення - 120 євро
Знижка для дітей до 7 років - 100 євро
Додаткова ніч в Стамбулі (по бажанню) – від 20 євро з особи

Входить у вартість

•    Трансфер в Стамбулі (готель-аеропорт-готель);
•    Проживання в Стамбулі в готелі 4*, харчування сніданки в готелі;
•    Авіаквитки (Стамбул-Каппадокія / Каппадокія-Стамбул);
•    Шаттл-трансфери в Каппадокії;
•    Проживання в Каппадокії 1 ніч в номері «стандарт» в затишному комфортабельному готелі-печері (CAVE HOTEL);
•    Харчування в Каппадокії: 2 обіди і 1 сніданок в готелі;
•    Всі екскурсії в Каппадокії + транспорт з кондиціонером і водієм;
•    Місцеві податки і збори за обслуговування.

Не входить у вартість

•    Авіаквитки Київ-Стамбул-Київ від 160 євро;
•    Політ на повітряній кулі в Каппадокії 80 євро з особи;
•    Медичне страхування - 5 євро, для осіб старше 60 років - 10 євро;
•    Страхування від невиїзду (до 60 років) - від 31 євро (по бажанню);
•    Особисті витрати;
•    Напої під час обіді;
•    Факультативні екскурсії та вхідні квитки;
•    Додаткове харчування.

Залишити відгук
У туру поки ще немає відгуків
Просимо звернути увагу

Менеджери по роботі з туристами
Тетяна Крвавич

Тел.: +38 044 338 77 37

MTC 
+38 099 102 40 10

Київстар 
+38 067 124 55 88

Lifecell
+38 093 700 90 40

skype: sakums_bustour

e-mail: office@sakums.com.ua

Вікторія Кульбачна

Тел.: +38 044 338 77 38

MTC 
+38 050 167 00 41

Київстар 
+38 097 099 99 94

Lifecell
+38 093 700 90 70

skype: sakums_travel

e-mail: travel@sakums.com.ua

Менеджери напрямку
Дарина Павлович

Тел.: +38 044 338 77 38

MTC 
+38 050 167 00 41

Київстар 
+38 097 099 99 94

Lifecell
+38 093 700 90 70

skype: sakums_exotic

e-mail: info@sakums.com.ua

Схожі тури