ЦІКАВА РУМУНІЯ

Тривалість: 5

Маршрут: Київ - Бухарест - Велико-Тирново - Брашов - Київ

Мінімальна вартість: 4701 грн

Транспорт: Автобус

01.12.2021
22.12.2021
30.12.2021
05.01.2022

Для замовлення туру залиште запит, або зв'яжіться з менеджером

Коротко про тур
Пропонуємо відправитись в Румунію та потрапити до Палацу Парламенту , який занесений в книгу рекордів Гіннеса, як найбільша адміністративна будівля в світі, після Пентагону. Палац Парламенту Вас шокує своєю грандіозністю і помпезністю.
Запрошуємо на екскурсію по першій столиці Болгарії, Велико-Тирново  - найбільш мальовниче місто Болгарії, розташованих в межах ущелини річки Янтри, одне з найстаріших поселень країни. 
Рекомендуємо відвідати королівський палац Пелеш. Казковий Палац Пелеш, споруджений в XIX столітті, - колишня літня резиденція королів Румунії. Пелеш є одним з найкрасивіших палаців у світі, який вражає багатством зовнішньої і внутрішньої декорації, архітектура замку гармонійно комбінує стилі часів ренесансу, бароко і рококо. 
Детальна програма
Маршрут
Київ
Бухарест
Велико-Тирново
Брашов
Київ

Загальний кілометраж: 4000 км

Вартість туру
Базова вартість
4 701 грн

Без попередньої купівлі факультативних екскурсій

Дізнатись більше
1 день
Початок подорожі

Збір группи та початок подорожі на ст.м. Житомирська з м.Києва

2 день
Оглядова екскурсія по столиці Румунії

 Сніданок. Заселення в готель.
Оглядова екскурсія по прекрасній столиці Румунії - Бухарест. Прогулятись вуличками та відчути атмосферу міста. Бухарест це поєднання різних традицій, разом з сучасним легко поєднуються будинки минулих століть.

Вільний час.

Пропонуємо відправитись на екскурсію до Палацу Парламенту (20 євро дор. / 15 євро діти), який занесений в книгу рекордів Гіннеса, як найбільша адміністративна будівля в світі, після Пентагону. Палац Парламенту Вас шокує своєю грандіозністю і помпезністю.
Поселення в готель. Вільний час.
Пропонуємо відвідати Therme Bucureşti. (вх квиток до 13 євро/3 год) Спа – велнес- центр, з найрізноманітнішими варіантами відпочинку тіла та душі, зібрані різні види рослин, щоб відчути себе неначе в джунглях. Це найбільший спа центр в Румунії. Відкриття Therme Bucureşti відбулось кілька років тому.
Повернення в готель. Відпочинок.

3 день
Велико-Тирново

Сніданок. Виселення з готелю. Переїзд до Болгарії.
Запрошуємо на екскурсію по першій столиці Болгарії, Велико-Тирново (20 євро для дорослих / 15 євро для дітей) - найбільш мальовниче місто Болгарії, розташованих в межах ущелини річки Янтри, одне з найстаріших поселень країни. Місто було побудоване на трьох пагорбах: трапезниці, Царевец і Світу Горе. На Царевец збереглася стародавня фортеця. Під пагорбом розкинувся древній квартал ремісників. У трапезниці розмістилося Старе місто, складається з безлічі красивих будівель і архітектурних шедеврів, саме тут був розроблений перший варіант Конституції вільної Болгарії.
Вільний час. Поселення в готель.

4 день
Брашов – румунський Зальцбург

Сніданок. Виселення з готелю.

Пропонуємо відвідати королівський палац Пелеш (18 євро для дорослих/15 євро для дітей). Казковий Палац Пелеш, споруджений в XIX столітті, - колишня літня резиденція королів Румунії. Пелеш є одним з найкрасивіших палаців у світі, який вражає багатством зовнішньої і внутрішньої декорації, архітектура замку гармонійно комбінує стилі часів ренесансу, бароко і рококо. Гірська зона надає особливу красу замку, яку неможливо описати словами, це треба побачити! Туристи познайомляться з історією Сінаі, яку назвали "перлиною Карпат".
Запрошуємо на екскурсію «Брашов – румунський Зальцбург», саме так називають місто за його прекрасне місце розташування - біля підніжжя гір. Це одне з десяти найбільших міст в країні. Сучасний Брашов – незвичайно мальовниче містечко, що зберегло дивовижну середньовічну чарівність. Його вузькими вуличками (саме тут знаходитися найвужча вулиця в Європі - Вулиця Нитки. Ширина її трохи більше метра, а довжина - близько 80-ти) і просторими площами можна прогулюватись дуже довго. У середньовіччі місто було оточене високою дванадцятиметровою стіною, що захищала його від турків. Зі стін і по сьогодні відкривається прекрасний вид на старовинне місто, звідки особливо добре помітні гострі шпилі Чорної церкви – головного символу Брашова.

5 день
Завершення подорожі

Прибуття до Києва.

Тривалість: 5

Маршрут: Київ - Бухарест - Велико-Тирново - Брашов - Київ

Мінімальна вартість: 4701 грн

Транспорт: Автобус

01.12.2021
22.12.2021
30.12.2021
05.01.2022
Вартість туру
Базова вартість
4 701 грн

Без попередньої купівлі факультативних екскурсій

Замовити

На Новорічну дату заїзду 30.12.21, передбачена доплата за тур - 40 євро/особу.

Входить у вартість
  • Проїзд за маршрутом автобусом єврокласу;
  • Проживання у готелях рівня 3* в номерах з усіма зручностями;
  • Харчування – сніданки;
  • Супровід керівником групи;
  • Оглядові екскурсії: Брашов;
Не входить у вартість
  • Медичне страхування - 5 євро, для осіб старше 60 років - 10 євро;
  • Факультативні екскурсії;
  • Вхідні квитки в екскурсійні об’єкти (церкви, собори, музеї тощо);
  • Проїзд громадським транспортом;
  • Особисті витрати;
Залишити відгук
У туру поки ще немає відгуків
Просимо звернути увагу

Менеджери по роботі з туристами
Михайло Кіт

Тел.: +38 044 338 77 38

MTC 
+38 050 167 00 41

Київстар 
+38 097 099 99 94

Lifecell
+38 093 700 90 70

skype: sakums_ukraine

e-mail: ukraine@sakums.com.ua