Авіа тур на Новий Рік 2022 в Вірменію

Тривалість: 5

Маршрут: Київ - Єреван - Аштарак - Єреван - Київ

Мінімальна вартість: 21114 грн

Транспорт: Літак

Для замовлення туру залиште запит, або зв'яжіться з менеджером

Гарантований виліт 29.12.2021
А/к "Sky up", аеропорт "Бориспіль"
Київ-Єреван: 23:05-03:50
Єреван-Київ: 21:55-23:00

Вірменія — стародавня країна з самобутньою культурою і глибокою історією. Тут до сих пір живі століттями шанували традиції, тут людей оточує неймовірна природна краса, а місцеві жителі гостинні, як в минулі часи.
Найбільш яскраві вуличні святкування проходять в столиці країни - Єревані, а також в місті Гюмрі. Жителі Єревана виходять зустрічати Новий рік і святкувати на площу Свободи (вона ж - площа Республіки) та навколишні вулиці Кармир Банак, Ханджян, Московян, Сарьяна і інші. На площі проходять концерти та вистави, до ранку працюють ярмарки, кафе і ресторани.
Коротко про тур
Запрошуємо в авіатур до Вірменії  на 5 днів 4 ночі, проживання в готелях 3-5 зірок, харчування - сніданки та обіди. В програмі оглядова екскурсія по Єревану - одному з найдавніших міст у світі, історія якого починається від восьмого століття до нашої ери і налічує вже близько 3000 років. Відвідування Площі Республіки Вірменії, Матенадаран: одне з найбільших сховищ стародавніх рукописів у світі, Каскад, Північний проспект, будівля Опери та Балета.
В програмі екскурсія до озера Севан - "Блакитна перлина Вірменії", одне з найбільших прісноводних, високогірних озер у світі, де гарний пейзаж і кришталева вода є гарною передумовою для чудового відпочинку. Озеро також славиться своїм півостровом та середньовічним церковним комплексом, збудованим у 874 році. Після екскурсії обід у рибному ресторані.
Далі по програмі екскурсія в Ечміадзін. Кафедральний собор, який відомий як центр Вірменської апостольської церкви і по праву вважається одним із найдавніших християнських храмів у світі. Також відвідування храму Звартноц – об'єкт всесвітньої спадщини ЮНЕСКО.
За програмою туру відправимось на майстер клас в винний завод "Вірменія Вайн" та дегустація вин. Найкращі вина народжуються лише тоді, коли кожен винороб вкладає любов, пристрасть та турботу у процес приготування кожного вина, Компанія Вірменія Вайн керується порадами досвідчених енологів та консультантів із Франції. Щедра природа Вірменії наділила нас своєрідним можливостями, завдяки яким виростають висококласні сорти винограду, які в руках наших виноробів перетворюються на чудові вина. Обід в ресторані "Назані".
Детальна програма
Маршрут
Київ
Єреван
Аштарак
Єреван
Київ
Вартість туру
Готель 3* авіа у вартості
21 114 грн

Готель Ani Central Inn, Cascade Hotel, 14 Floor Hotel

Готель 4* авіа у вартості
22 770 грн

Готелі Ani Grand Hotel Yerevan, Nova Hotel Yerevan, "АвІатранс"

Готель 4*+ авіа у вартості
24 840 грн

Готелі Opera Suite Hotel, Ramada Hotel

Дізнатись більше
1 день
Приліт в Єреван

23:05 Виліт з Києва до Єревану з аеропорту Бориспіль, а/к Скай ап.
03:50 Приліт до Єревану. Трансфер в готель.
Розміщення у готелі Єревана. Вільний час. Ніч у готелі 

2 день
Аштарак — одне з найдавніших міст Вірменії

Сніданок у готелі.
Зустріч із гідом. Переїзд в Аштарак — одне з найдавніших міст Вірменії з численними пам'ятками матеріальної культури та традиціями національного життя та побуту. Він славиться своїми районами, вулицями, будинками, краєвидом.

Переїзд в Сагмосаванк, який був заснований в 1215 р. Монастир Сагмосаванк та  славився сховищем манускриптів.
Далі трансфер до винного заводу Armenia Wine, де вас чекає пізнавальна та цікаві екскурсія по виноробні, під час якої ви ознайомитеся з усіма процесами виробництва вина, а також продегустуєте високоякісне вино, пізнаючи специфіку дегустації
Обід в ресторані "Назані"
За бажанням відвідування килимової фабрики. Килимарство має тисячолітню історію, і розвиток цього виду прикладної творчості саме у Вірменії подарував світу унікальні візерунки та рідкісні екземпляри справжнього мистецтва, де можна насолодитися прогулянкою унікальним музеєм, поспостерігати за процесом виготовлення килимів, познайомитися з технікою фарбування та обробки натуральних матеріалів, а також зробити покупки у виставковому залі. Безсумнівно посилить враження від екскурсії, можливість відвідати ресторан «Megerian Carpet», в якому створено автентичний дизайн, що відповідає за рівнем чудовим смаковим якостям вірменських страв (вартість 30 $/особа екскурсія+вечеря без алкоголю).
Повернення до Єревану та вільний час. Ніч у готелі.

3 день
Оглядова екскурсія по Єревану та музей Параджанова

Сніданок в готелі.
Зустріч з гідом і початок оглядової екскурсії по Єревану - одному з найдавніших міст світу, яке старыше за Рим на 30 років. Столиці Вірменії вже 2800 років. Єреван найбільше місто країни, назва якого походить від легендарної урартської фортеці Еребуні, звідки і тягнеться майже тритисячолітня історія міста.
Відвідування Площі Республіки Вірменії, Статуя «Мати Вірменія» у парку Перемоги, Будівля Опери та Балету, Лебедине озеро, Каскад, Музей Гафесчан.
Далі відвідання музею Параджанова, де зібрано понад 1500 експонатів, повязаних з життчм та творчістю великокого режисера
Повернення в готель. Вільний час.
Підготовка до зустрічі Нового 2022 року.
Пропонуємо святкування в одному з ресторанів Єревану (вартість програми від 70 $/особа в залежності від ресторану), де вас чекають смачні страви вірменської кухні, запальні танці та неймовірні емоції.

4 день
Севан - "Перлина Вірменії"

Сніданок у готелі. Вільний день у місті 
Факультативно пропонуємо: "Екскурсію на озеро Севан+комплекс Севанаванк та Діліжан" (Вартість 35 дол/особа)*
*Екскурсія актуальна при групі від 6 осіб, у разі меншої кількості бажаючих, вартість туру буду збільшена.
Озеро Севан - "Перлина Вірменії" - одне з найбільших високогірних прісноводних озер у світі. Це справжнє диво природи розташоване в самому центрі Вірменського нагір'я, у величезній гірській чаші, обрамленій мальовничими хребтами на висоті 1900 м.
Далі трансфер до півострова, де також розташований монастирський комплекс Севанаванк, який знаходиться на висоті трохи більше 1900 метрів від рівня моря, у приємній високогірній атмосфрі. Один із найсимпатичніших монастирів Вірменії, який дає гарний привід заїхати до озера Севан. Далі Відправлення в Діліжан-найзеленіший курорт Вірменії, яку воістину називають вірменською Швейцарією; це одне із улюблених місць для сімейного відпочинку у Вірменії. Прогулянка по місту. Ознайомлення з чудовою природою та містом.
За бажанням -обід та майстер клас з приготування національної страви в одному з місцевих ресторанів (вартість 25 дол/особа)
Повернення в Єреван. Ніч у готелі.

5 день
Екскурсія в Ечміадзін

Сніданок в готелі. Звільнення номерів. 
Вільний час. 

Факультативно пропонуємо екскурсію в Ечміадзін (Вартість 25 дол/особа)*
*Екскурсія актуальна при групі від 6 осіб, у разі меншої кількості бажаючих, вартість туру буду збільшена.
Кафедральний собор, який відомий як центр Вірменської апостольської церкви і по праву вважається одним із найдавніших християнських храмів у світі. Легенда свідчить, що саме тут Ісус Христос зійшов з небес, щоб показати те місце, де має бути побудована церква. Далі відвідування храму Звартноц – об'єкт всесвітньої спадщини ЮНЕСКО. Звартноц, також відомий як «Храм пильно ангелів». Зведена з подачі католикоса Нерсеса III будівля заклала основу нового архітектурного напрями. На жаль, храм простояв лише 300 років. Сьогодні на території храму Звартноц відкрито археологічний музей і заповідник, де можна побачити моделі-варіанти реконструкції церкви, фрагменти стародавньої споруди, а також масивні кам'яні плити, що добре збереглися. 
Трансфер в аеропорт 
21:55 Виліт до Києва.
23:00 Прибуття в аеропорт Бориспіль

Тривалість: 5

Маршрут: Київ - Єреван - Аштарак - Єреван - Київ

Мінімальна вартість: 21114 грн

Транспорт: Літак

Вартість туру
Готель 3* авіа у вартості
21 114 грн

Готель Ani Central Inn, Cascade Hotel, 14 Floor Hotel

Замовити
Готель 4* авіа у вартості
22 770 грн

Готелі Ani Grand Hotel Yerevan, Nova Hotel Yerevan, "АвІатранс"

Замовити
Готель 4*+ авіа у вартості
24 840 грн

Готелі Opera Suite Hotel, Ramada Hotel

Замовити

Доплата за одномісне розміщення: готель 3* - 70 $ готель 4* - 110 $, готель 4*+ - 130 $
Вартість для дитини до 4 років: готель 3* - 330 $ готель 4* - 345 $, готель 4*+ - 350 $
Вартість для дитини 4-9 років:  готель 3* - 285 $ готель 4* - 398 $ готель 4*+ - 420  $


ВСІ АКТУАЛЬНІ ЦІНИ ДИВИТИСЬ В ОН-ЛАЙН --->

Входить у вартість
 • Розміщення в готелі Єревана - 4 ночі в обраному готелі
 • Авіапереліт а/к Скай ап, тариф без багажу, ручна поклажа до 9 кг
 • Сніданки у готелі
 • Транспортне обслуговування по програмі
 • Трансфер аеропорт-готель-аеропорт
 • Екскурсії по програмі
 • Обіди за програмою та майстер клас
 • Російськомовний гід за програмою
 • Вода  - 1 пляшка води на 1 особу на день
 • Вхідні квитки до екскурсійних об'єктів
 • Дегустація вина
 • Мед. страхування
Не входить у вартість
 • Доплата за одномісне розміщення:
 • Чайові гідам та водіям
 • Власні витрати
 • Факультативні екскурсії
 • Новорічна программа в ресторані Єревану - від 70 дол/особа
Залишити відгук
У туру поки ще немає відгуків
Просимо звернути увагу

Шановні громадяни України!

З 11.09.2020 до 11.07.2021 на території Вірменії діє режим карантину. В’їзд дозволено при дотриманні однієї з умов:
- надання в пункті перетину державного кордону Вірменії сертифікату, що підтверджує негативний результат ПЛР діагностування коронавируса (COVID-19), отриманий не пізніше ніж за 72-годинни до перетину кордону;
- проходження ПЛР-тестування в “пунктах відбору проб” в аеропорту або пункті перетину сухопутного кордону.
Сертифікат повинен бути вірменською, російською або англійською мовами на офіційному бланку організації, яка здійснила дослідження та містити в собі: всі контактні дані відповідної організації, ПІБ директора закладу, ПІБ та дату народження досліджуваної особи, номер її паспортного документа, результат дослідження, підпис керівника та печатку.
Інспекційним органом охорони здоров’я і праці в прикордонному пропускному пункті негайно проводиться огляд (в тому числі вимірюється температура, ставляться додаткові питання при клінічних симптомах, характерних для інфекції), перевіряється наявність сертифіката.
Якщо сертифікат вищевказаної форми відсутній, то у особи збирають проби для дослідження в “пунктах відбору проб” в аеропорту або пункті перетину сухопутного кордону. Особа підлягає обов’язковій самоізоляції до отримання негативного результату ПЛР дослідження. Дослідження проводиться за рахунок особи, яка прибуває до Вірменії.

Менеджери по роботі з туристами
Ірина Щербакова

Тел.: +38 044 338 77 37

MTC 
+38 099 102 40 10

Київстар 
+38 067 124 55 88

Lifecell
+38 093 700 90 40

skype: sakums_ukraine

e-mail: ukraine2@sakums.com.ua

Менеджери напрямку
Ірина Щербакова

Тел.: +38 044 338 77 37

MTC 
+38 099 102 40 10

Київстар 
+38 067 124 55 88

Lifecell
+38 093 700 90 40

skype: sakums_ukraine

e-mail: ukraine2@sakums.com.ua

Схожі тури