РІЗДВЯНІ ЯРМАРКИ: ВІДЕНЬ, ЗАЛЬЦБУРГ, ІНСБРУК І БУДАПЕШТ

Тривалість: 5

Маршрут: Мукачево - Егерсалок - Зальцбург - Зальцкаммергут* - Інсбрук* - Мішкольц*

Мінімальна вартість: 7456 грн

Транспорт: Автобус

20.12.2021
05.01.2022

Для замовлення туру залиште запит, або зв'яжіться з менеджером


ТІЛЬКИ ДЛЯ ВАКЦИНОВАНИХ ТУРИСТІВ (сертифіковані вакцини: Pfizer, AstraZeneca, Janssen, Moderna, CoronaVac)

Запрошуємо відправитись в тур, де ви зможете вдихнути на повні груди свіжість альпійського повітря та побачити найкрасивіші потаємні куточки Австрії, які надихали і надихають художників, композиторів та поетів.
Спочатку відпочинемо в термальному курорті Егерсалок, який називають угорським Памуккале;
відвідаємо Долину Красунь, щоб продегустувати угорські вина та поїсти смачний гуляш;
потрапимо до світової столиці класичної музики - Зальцбургу;
побачимо столицю зимових Олімпійських ігор - Інсбрук, де опинимиось в кришталеві казці музею Swarovski;
відправимося до озерного краю Зальцкаммергут з пряниковими містечками і панорамними майданчиками;
зачаруємось блискучим Віднем та потрапимо до будівлі Опери і Скарбниці Габсбургів;
здійснимо в Будапешті романтичну вечірню прогулянку по Дунаю з шампанським;  
 порелаксуємо в термальних водах Мішкольц-Тапольца
Особливості туру

Без нічних переїздів

Найкрасивіші потаємні куточки Австрії, які надихали і надихають художників, композиторів та поетів

Унікальна природна пам'ятка - озерній край Зальцкаммергут

Тур вихідного дня, без нічних переїздів

Знайомство з особливостями історії і сучасним життям, архітектурою і природою

Маршрут
Мукачево
Егерсалок
Зальцбург
Зальцкаммергут*
Інсбрук*
Мішкольц*

Загальний кілометраж: 2200 км

Вартість туру
SPO №1
7 774 грн

При оплаті депозиту на факультативні екскурсії до початку туру на суму 80 євро дорослі/60 євро діти

Базова вартість
8 408 грн

Без попередньої покупки факультативних екскурсій

Туропад щосереди
7 457 грн

SPO №1 При оплаті депозиту на факультативні екскурсії до початку туру на суму 80 євро дорослі/60 євро діти

Дізнатись більше
1 день
Термальний рай - Егерсалок, місцевий колорит в Долині Красунь

     Прибуття в Мукачево. Зустріч представником компанії Сакумс біля автобусу (автобус буде подано на парковку на привокзальній площі).  Посадка в комфортабельний автобус. Виїзд на кордон. Час виїзду може змінюватись, просимо перед бронюванням туру уточнювати.

    Перетин кордону.
    Запрошуємо почати знайомство з Угорщиною, нас чекає знайомство з термальним дивом «Угорським Памуккале» - Егерсалок! Відвідання велнес-комплексу (20 євро для дорослих/15 євро для дітей до 14 років). Біля підніжжя гір розташовується не просто купальня, а цілий спа комплекс, відомий своїм термальним джерелом, температурою в 65 градусів, що б'є з глибини в 400 метрів. У комплексі, розташованому на території 1800 кв.м, є 16 критих і відкритих басейнів: сидячі басейни з лікувальною водою, джакузі, басейн із сюрпризами, гірка. Головна родзинка купальні – соляний пагорб – унікальне природнє явище, що приваблює туристів зі всього світу.
     Після купалень запрошуємо на обід в "Долині Красунь" (15 євро для дорослих дегустація вин та гуляш / 12 євро для дітей гуляш та солодкі напої). Саме тут виготовляють широко відоме червоне вино «Бичача кров». У Вас буде нагода спробувати це вино, а також багато інших - білий мускат «Оттонель», сухе вино «Дівчина з Егера», червоний «Цвайнгер», дуже духмяне десертне вино під назвою «Мелора» та ексклюзивне «солодке льодове вино Каберне-Совіньйон». Все це у невеликому винному погребі, де господар пригостить Вас винами різних сортів, і звичайно, угорською національною стравою - гуляшем. Також ви зможете взяти участь в конкурсах і виграти чудові призи!
    Переїзд у транзитний готель. Заселення в готель. Нічліг.

2 день
Місто Моцарта, мальовничих вуличок, в стилі бароко, романтичних кафе, музеїв і цікавих пам'яток

    Сніданок. Виселення з готелю та переїзд у сторону Зальцбурга.

    20 листопада на центральній площі Зальцбурга Резиденцплатц місцеві політики запалюють вогні головної міської ялинки, даючи старт п'яти тижням передріздвяних гулянь. Щороку свою найкращу столітню ялинку дарує місту одна з комун Зальцбурга, а прикраси до неї створюють діти однієї зі шкіл. Усі святкові події відбуваються навколо різдвяних базарів. У Зальцбурзі їх проводять п'ять. Центральний ринок знаходиться на соборній площі та Резиденцплатц. 29 листопада настає чотиритижневий період Адвента (лат. Пришестя). У цей час ринки рясніють всілякими ковбасами, солодощами та гарячими напоями. Ще грудень привабливий своїми розпродажами та великими знижками у магазинах. У старому місті знаходяться десятки магазинів будь-якої тематики та цінової категорії.

    Запрошуємо у «Мандрівку долиною Зальцкаммергут» (35 євро для дорослих/30 євро для дітей – ОБОВ’ЯЗКОВА ЕКСКУРСІЯ ДЛЯ ВІДВІДУВАННЯ). Під час екскурсії ми відвідаємо захопливу область альпійських та підальпійських озер, живописних долин, які піднімаються до висоти 3000 м., серед яких льодовик Дахштейн. Землі Зальцкаммергут мають 76 малих та великих озер. Це один із найвідвідуваніших регіонів Австрії. М’який клімат, неповторний ландшафт, казкові містечка з давньою історією. Це прекрасне місце для відпочинку. Нас чекають чарівні місця : Санкт-Гільген й Санкт-Вольфганг. По дорозі ми побачимо чотири прекрасних озера – Фушльзее, Вольфгангзее, Кроттензее й Мондзее. Також панорамні майданчики, де можна зробити прекрасні фотографії! Ще ми відвідаємо візитну картку Австрії і пам’ятку Всесвітнього спадку ЮНЕСКО – «Найкрасивіше приозерне місто – Хальштат».

    Запрошуємо на екскурсію «Зальцбург – захоплива гармонія музики та архітектури». Знайомство почнемо з саду Мірабель. У 12 столітті архієпископ побудував для своєї коханої палац і сад із терасами та скульптурами. На площі Альтмаркт ми побачимо найменший будинок Зальцбурга, ширина якого трішки більше одного метра. В самому центрі міста знаходиться дім, в якому 250 років тому народився відомий композитор Вольфганг Амадей Моцарт. Прогуляємося купецькою середньовічною вуличкою Гетрайдегассе, де назви магазинів ховаються у кованих вивісках. Ще трішки і ми опинимося у старому місті на розкішній площі Резиденції, яка називається так тому, що знаходиться між двома архієпископськими резиденціями, Новою та Старою. Центр площі прикрашає фонтан у стилі італійського бароко. Також заглянемо у Кафедральний Собор, який відомий своїм органом з чотирма тисячами труб. Зальцбург – місто, де хочеться зупинити момент, пити каву в затишній кав’ярні і слухати прекрасну музику.
    Поселення в готель. Нічліг.

3 день
Інсбрук - мальовниче місто в обрамленні Альпійських гір та магічна сила кристалів Swarovski

    Сніданок. Вільний день в Зальцбурзі.

    Запрошуємо на екскурсію «Інсбрук – легенда Альп» (40 євро для дорослих/30 євро для дітей). Це невеличке австрійське містечко двічі було столицею зимових Олімпійських Ігор. Багатовікові традиції відчуваються у кожному будинку, в багатьох старовинних соборах та музеях. Це центр художніх промислів і годинникової справи, крім того, це один із легендарних гірських курортів країни. В Інсбруці затишно сидіти в кав’ярні на міській площі і уявити, як тут в XII столітті у дзвоні лицарських турнірів зароджувалося це місто і як спостерігав за життям підданих король, що сидів на «Золотому даху»…
    Також вражень додасть відвідання музею Swarovski (15 євро + вхідний квиток від 19 євро). Поїздка, яка не залишить Вас байдужими, у знамениті Кристалічні світи Swarovski у Ваттенсі, де розцвітають казки Кришталевої планети. Коли у 1995 році знаменита австрійська фірма «Swarovski» готувалася до святкування сторічного ювілею , було вирішено створити музей, який допоміг би людям побачити чарівну красу кришталю, відчути магічну силу цих кристалів, що ввібрали в себе і нічне сяйво зірок, і перше світло нового дня. Творець музею австрійський художник Андре Хеллер запропонував розташувати музей під землею. А де ж ще мають знаходитися скарби фірми «Swarovski», що прирівнюються своєю чистотою й величністю до діамантів?
    Повернення в Зальцбург.  Проїзд по території Австрії у сторону Відня. Нічліг.

4 день
Затишний та чаруючий Відень та його перлини

    Сніданок. Виселення з готелю та переїзд у Відень.

    Столиця Австрії прикрасилася різдвяними ярмарками. У головних туристичних локаціях столиці Австрії ще з середини листопада традиційно запрацювали численні різдвяні ярмарки. Старе місто та головні торговельні вулиці Відня також засвітилися святковими вогнями, заповнюючи місто різдвяним настроєм. У передріздвяний період (Adventzeit) Відень перетворюється на справжній оазис для всіх любителів "гарячого вина" та пуншу, оригінальних подарунків та різноманітного їства – від смажених сосисок та часникового супу в свіжоспеченій хлібинці до смаженого у цукрі мигдалю та солодкої вати у формі морозива.

    Запрошуємо на пішохідну оглядову екскурсію «Величний Відень» (у вартості туру). Неповторне місто, де в усьому відчувається небувалий розмах колишньої імперії. Неймовірно красивий, затишний історичний центр, оточений садами та парками. Почнемо знайомство із Віденської Рингштрассе. Вулиця побудована на місці старих місцевих стін, яку зараз прикрашають розкішні готелі та історичні пам’ятки: площа Марії-Терезії, Парламент, Ратуша, Віденська опера. Далі на вас чекає знайомство з історичним центром імперського Відня: зимова резиденція династії Габсбургів, величний собор Св. Стефана, розкішна торговельна вулиця Грабен та Альбертина. А для того, щоб раз і на завжди закохатися у Відень, пропонуємо екскурсію "Відень - столиця розкоші" (Дорослий: 15€ / Діти: 10€). Ратуша, біржа, університет, державна опера, Бургтеатр, парламент, музеї - Відень привертає до себе увагу туристів своїми чудовими будинками, парками та іншими пам'ятками. Ринг представляє з себе підкову, обидва кінці якої виходять до каналу, таким чином набережна як би замикає ринг. Під час автобусно-пішохідної екскурсії ми також побачимо найвеселіший будинок Відня - Будинок Хундертвассера. А на завершення екскурсії – "відвідаємо" принца Євгенія Савойського і побачимо дивовижний за своєю красою замок Бельведер!

    Переїзд в Будапешт.

    Чудовим завершенням дня для Вас стане "Будапешт в ілюмінації" (25 євро для дорослих / 20 євро для дітей) - захоплююча прогулянка на кораблику Дунаєм під святково ілюмінованими мостами з безлімітним шампанським чи солодкими напоями для дітей. Ви отримаєте насолоду від шедеврів архітектури, що прикрашають набережну: Рибацький Бастіон, Королівський палац, Парламент, і мости, пропливаючи під якими, варто обов’язково загадати бажання, яке неодмінно збудеться!

    Різдвяний ярмарок у Будапешті традиційно проходить у центрі столиці – на площі Верошмарті (Vörösmarty tér). До речі, різдвяний ярмарок у Будапешті входить до десятки найкращих ярмарків у Європі! Вся площа заповнена невеликими павільйонами з різними виробами народного промислу та сувенірами. Сувеніри здебільшого цікаві гостям столиці, а от місцеві жителі приходять на ярмарок, щоб випити гарячого вина, скуштувати імбирних пряників чи смажених каштанів. Найкращий час для відвідування ярмарку – друга половина дня, коли на вулиці вже стемніє, запалюються вогні, і ви відчуєте, що потрапили до справжньої різдвяної казки!

Поселення в готель. Нічліг.

5 день
Унікальні термальні купальні в природних печерах - Мішкольц-Тапольце

    Сніданок. Виселення з готелю. Переїзд територією Угорщини.

    Для бажаючих відвідання термальних купалень в м. Мішкольц-Тапольца (18 євро). Принадність купання в мінеральній воді з природнім підігрівом оцінили ще римські завойовники. Саме римляни виявили лікувальні властивості знаменитого комплексу печерних купалень поблизу Мишкольц -Тапольца і вони ж побудували перші термальні купальні. Практично невичерпні джерела і зараз забезпечують водою сучасні купальні, побудовані на місці римських терм: басейни, джакузі, штучні хвилі лікувального комплексу з термальними ваннами, і все це в підземних гротах гори Верхедь.
    Виїзд в Україну. Перетин угорсько-українського кордону. Прибуття в Мукачево. Відправлення поїздом після 22:00.

Тривалість: 5

Маршрут: Мукачево - Егерсалок - Зальцбург - Зальцкаммергут* - Інсбрук* - Мішкольц*

Мінімальна вартість: 7456 грн

Транспорт: Автобус

20.12.2021
05.01.2022
Вартість туру
SPO №1
7 774 грн

При оплаті депозиту на факультативні екскурсії до початку туру на суму 80 євро дорослі/60 євро діти

Замовити
Базова вартість
8 408 грн

Без попередньої покупки факультативних екскурсій

Замовити
Туропад щосереди
7 457 грн

SPO №1 При оплаті депозиту на факультативні екскурсії до початку туру на суму 80 євро дорослі/60 євро діти

Замовити

Доплата за одномісне розміщення - 110 євро
Знижка для дітей до 12 років - 15 євро

Акції
Яскраві емоції в день народження

Особливий день дає особливі переваги! Якщо ви святкуєте свій день народження під час подорожі, отримайте депозит 15€ на додаткову екскурсійну програму.

Фантастична десятка

Бронюй подорож разом з друзями! При бронюванні десяти туристів по базовій вартості (на один тур і дату виїзду), отримай 11 місце на цей же тур зі знижкою 100%!

Повнота вражень

Замовте місця в 2, 3, або 4 ряду по ціні 10€.

Більше простору

Замовте біля себе гарантоване вільне місце в автобусі по ціні 85€.

Вигідна ціна на останні місця

Бронюйте місця в автобусі в останньому ряду і отримайте знижку 10€.

П'ятеро одного не ждуть, а за півціни беруть!

Бронюй подорож разом з друзями! При бронюванні п'яти туристів по базовій вартості (на один тур і дату виїзду), отримай 6 місце на цей же тур зі знижкою 50%!

Яскраві емоції в день народження

Особливий день дає особливі переваги! Якщо ви святкуєте свій день народження під час подорожі, отримайте депозит на додаткову екскурсійну програму.

Яскраві емоції в день народження

Особливий день дає особливі переваги! Якщо ви святкуєте свій день народження під час подорожі, отримайте депозит на додаткову екскурсійну програму.

Туропад щосереди

За умовами акції "Туропад щосереди" ми пропонуємо кожної середи деякі тури зі знижкою від 5% до 25%! Які саме тури братимуть участь в акції? Слідкуй щосереди на нашому сайті за новою підбіркою акційних турів. Бронюй в середу, оплачуй до п'ятниці!

Входить у вартість
 • Проїзд за маршрутом автобусом єврокласу;
 • Проживання у готелях рівня 3* в номерах з усіма зручностями;
 • Харчування – сніданки;
 • Супровід керівником групи всім маршрутом;
 • Оглядова екскурсія у Зальцбурзі;
 • Оглядова екскурсія у Відні.
Не входить у вартість
 • Медичне страхування 3 євро, для осіб старше 60 років -6 євро;
 • Курортний збір - 10 євро;
 • Факультативні екскурсії;
 • Вхідні квитки в екскурсійні об’єкти (церкви, собори, музеї тощо);
 • Проїзд громадським транспортом;
 • Особисті витрати;
 • Туристам із Києва Туроператор «САКУМС» може надати послуги щодо придбання залізничних квитків Київ-Мукачево-Київ - 1750 грн. купе. Квитки можна купити самостійно, обов'язково завчасно уточніть у менеджера номер поїзда. Увага! Вартість квитків може бути змінена Туроператором після придбання, внаслідок підняття тарифів, чи підтвердження УЗ дорожчого поїзда.
Залишити відгук
У туру поки ще немає відгуків
Просимо звернути увагу


Менеджери по роботі з туристами
Вікторія Кульбачна

Тел.: +38 044 338 77 38

MTC 
+38 050 167 00 41

Київстар 
+38 097 099 99 94

Lifecell
+38 093 700 90 70

skype: sakums_travel

e-mail: travel@sakums.com.ua

Дарина Павлович

Тел.: +38 044 338 77 38

MTC 
+38 050 167 00 41

Київстар 
+38 097 099 99 94

Lifecell
+38 093 700 90 70

skype: sakums_exotic

e-mail: info@sakums.com.ua

Менеджери напрямку
Вікторія Кульбачна

Тел.: +38 044 338 77 38

MTC 
+38 050 167 00 41

Київстар 
+38 097 099 99 94

Lifecell
+38 093 700 90 70

skype: sakums_travel

e-mail: travel@sakums.com.ua

Схожі тури