Автобусний тур до Стамбулу: ФАРБИ СХОДУ: КАППАДОКІЯ ТА СТАМБУЛ

Тривалість: 8

Маршрут: Київ* - Житомир* - Хмельницький* - Кам'янець-Подільський* - Чернівці - Стамбул - Анкара - Каппадокія - Стамбул - Чернівці - Київ*

Мінімальна вартість: 8855 грн

Транспорт: Автобус

23.07.2022
21.08.2022
18.09.2022
08.10.2022
22.10.2022
18.12.2022

Для замовлення туру залиште запит, або зв'яжіться з менеджером

Коротко про тур
Запрошуємо до Туреччини - країни, яка має багату історію, вміє здивувати і закохати в себе. Стамбул - дивовижне місто палаців та мечетей. Тут урочисті площі живуть по сусідству з затишними колоритними двориками, а світлі просторі проспекти - з заплутаним лабіринтом вузьких вуличок.
Ми познайомимось зі старим містом, погуляємо площею фонтанів. Пізнаємо таємниці Айя-Софії та відвідаємо найбільше підземне водосховище - Цистерну Базиліку, а потім, зануримось в історію палацу Османської імперії - Топкапи.
Відправимось в Анкару, де збереглися багато стародавніх пам'яток ще з римських часів: римські лазні, колона Юліана і римський храм, з візантійської епохи особливо цікава цитадель Хісар і цвинтар, а в османський період в Анкарі було побудовано дуже багато старовинних будівель, які прекрасно збереглися до наших днів.
Скористаємось можливістю здійснити політ на повітряній кулі в Каппадокії. Спочатку здається, що ти немов опинився на іншій планеті - це небо, скелі, чудові квіти і виноградники. Відвідаємо місто Мустафапаша, яке до 1923 р. було грецьким селом Сінассос, головною пам’яткою якого є церква святих Констянтина та Олени, а також побачимо монастир Св.Миколая.
Детальна програма
Маршрут
Київ*
Житомир*
Хмельницький*
Кам'янець-Подільський*
Чернівці
Стамбул
Анкара
Каппадокія
Стамбул
Чернівці
Київ*

Загальний кілометраж: 4000 км

Вартість туру
SPO №1
8 855 грн

При бронюванні за 8 тижнів до початку туру

SPO №2
9 433 грн

При купівлі факультативних екскурсій до початку туру на суму 50 євро дор./40 євро діти

Базова вартість
10 010 грн

Без попередньої покупки факультативних екскурсій

Дізнатись більше
1 день
Наша подорож починається

05:30 - Зустріч туристів в Києві представником компанії Сакумс біля автобуса (автобус буде подано на парковку біля Південного залізничного вокзалу).

06:00 - Виїзд з Києва.
Приєднання туристів в:
08:00 - м. Житомир (с.Заричани, Бердичівський майдан 11 // АЗК OKKO).
13:30 - м. Хмельницький (Н-03 траса Житомир-Чернівці 192 км // АЗС WOG).
15:30 - м. Камянець-Подільский (пр-т. М.Грушевского 2В // АЗС ОККО).
Переїзд в Чернівці.
Нічний переїзд в Стамбул.

2 день
Місто контрастів

Переїзд в Стамбул. Запрошуємо усіх на оглядову екскурсію "Місто контрастів - Стамбул". Стамбул - найбільше місто Туреччини, головний торговий, промисловий і культурний центр, основний порт країни. Розташований на берегах протоки Босфор, що розділяє його на європейську і азіатську частини, сполучені мостами і метротунелем. Ви відвідаєте Блакитну Мечеть, яка вразить внутрішнім оздобленням небесно-блакитного кольору. Площа Султанахмет відкриє скриньку коштовностей : Єгипетський обеліск, Німецький фонтан і Зміїну колону. Ви дізнаєтеся частинку великої історії могутньої держави.

Ввечері рекомендуємо вам круїз на кораблі по Босфору з розважальною програмою Turkish night (50 євро для дорослих / 40 євро для дітей)(через пандемію тимчасово не працює). Стамбул просто дивовижний в оздобленні вогнів, і ви насолодитеся їм з корми корабля. А також ви побачите справжній танець живота від східних красунь, інсценування турецького весілля і театралізовану історію Османської імперії. На вечерю будуть запропоновані смачні страви турецької національної кухні і безліміт алкогольних напоїв. Цей прекрасний вечір закінчиться дискотекою, під час якої буде звучати європейська і турецька музика.
Поселення в готель. Ночівля.

3 день
Такий різний Стамбул

Сніданок. Сьогодні запрошуємо вас познайомитися з найвідомішими родзинками Стамбула:

- Айя-Софія і Цистерна Базиліка (20 євро для дорослих, 15 євро для дітей +вх. квиток)(Базиліка через пандемію тимчасово не працює). Як думаєте, чи можна православний собор перетворити на мечеть? Ще як можна. Айя Софія яскраве тому підтвердження. У мусульманських храмах заборонені зображення людей і тварин. Мечеті прикрашають красивими орнаментами і плитками. Саме завдяки цьому факту, збереглися багато фресок. Зовні розміри храму відчути неможливо. Тільки всередині собору можна зрозуміти істинні масштаби Айя Софії. Цистерна Базиліка - одне з найбільших , які збереглися, древніх підземних водосховищ Константинополя, що має деяку подібність з палацовим комплексом. Якщо Ви не були в цих місцях то можна рахувати, що і в Стамбулі Ви не були.
- Палац Топкапи (20 євро для дорослих, 15 євро для дітей +вх. квиток)головний палац Османської імперії до середини XIX століття. Розташований в історичному центрі Стамбула, на мисі Сарайбурну, в місці впадання Босфору і Золотого Рогу в Мармурове море. Топкапи - це цілий палацовий комплекс площею в сімсот тисяч квадратних метрів, що складається з чотирьох окремих дворів, що простягаються на п'ять кілометрів. Тут розташовувалися притулок, казначейство, диван (щось на зразок турецького уряду), склад зброї (розташований в будівлі церкви Св. Ірини, головного собору константинопольських князів), пекарні, стайні султана, розкішний сад і квіткові тераси з фонтанами, в деякій віддаленості перебував кахельний палац, де жили наложниці.
Повернення в готель. Ночівля.

4 день
Турецька столиця

Сніданок. Виселення з готелю. Переїзд в Анкару. Запрошуємо всіх на екскурсію «Турецька столиця – Анкара» (15 євро для дорослих/10 євро для дітей). В Анкарі збереглися багато стародавніх пам'яток ще з римських часів: римські лазні, колона Юліана і римський храм, з візантійської епохи особливо цікава цитадель Хісар і цвинтар, а в османський період в Анкарі було побудовано дуже багато старовинних будівель, які прекрасно збереглися до наших днів.

Ми побачимо Мавзолей Ататюрка - мавзолей, усипальня засновника і першого президента Турецької республіки Мустафи Кемаля Ататюрка. А також фортецю Анкари, стіни фортеці самі по собі є музеєм, вони являють собою щось схоже на листковий багатовіковий пиріг.
Переїзд в Каппадокію. Поселення в готель. Ночівля.

5 день
Серце Туреччини

Сніданок. Сьогодні у вас буде унікальна можливість здійснити політ на повітряній кулі в Каппадокії (80 євро* замовлення і оплата до початку туру). Спочатку тобі здається, що ти немов опинився на іншій планеті - що це небо, ці скелі, чудові квіти і виноградники хтось просто нафотошопив, додав чіткості і збільшив яскравість. Дивишся по сторонам і в сотий раз думаєш "ну як, як може бути так красиво".

Вільний день.
Далі запрошуємо вас познайомитись з красотами Каппадокії (25 євро для дорослих/20 євро для дітей) ви побачите:
- Музей під відкритим небом Гереме - це знаменитий об'єкт Світової спадщини «ЮНЕСКО», під час подорожі по безлічі висічених в скелях печерних церков, прикрашених картинами з Нового Завіту, Ваш гід розповість історію церков із вражаючою іконографіює на фресках.
- Місто Аванос, розташоване уздовж найдовшої річки в Туреччині, це древнє місто було центром хетських гончарних майстрів, і сьогодні та ж червоно-біла глина з навколишніх пагорбів використовується для створення знаменитої кераміки. Мистецтву більше 4000 років. Майстер клас з ліплення з червоної глини. Незабутні фото на пам'ять ;
- Церква Іоана Хрестителя в Чавушині;
- Долина Пашабаг вона ж Долина Монахів - має багату і цікаву історію і пропонує безліч можливостей для фото і прогулянки на свіжому повітрі серед різних скельних утворень;
- Долина Деврент (також відома як Долина уяви). Гори тут природним чином зруйнувалися і утворили цікаві форми ... включаючи добре відому верблюжу скелю, яка стоїть на краю долини.
Повернення в готель. Ночівля.

6 день
Підземелля Каппадокії

Сніданок. Виселення з готелю.

Бажаючих запрошуємо на екскурсійний день (25 євро для дорослих/20 євро для дітей) ви відправитесь в:
- Місто Мустафапаша, яке до 1923 р. було грецьким селом Сінассос, головною пам’яткою якого є церква святих Констянтина та Елени, а також ви відвідаєте монастир Св.Миколая;
- Підземне місто Каймакли - це підземне місто - диво древніх інженерних технологій. Вирубані в скелі стайні, виноробні, каплиці і житлові будинки - результат винахідливості різьбярів для створення повністю функціонального підземного міста, в якому на протязі тисячоліть дозволяло сільським жителям рятуватися від мародерів.
Переїзд в Стамбул. Поселення в готель. Ночівля.

7 день
Символи османської імперії

Сніданок. Виселення з готелю. Вільний день. Факультативно пропонуємо відправитися з нами на наступні екскурсії:

- мечеть Сулеймана і усипальня Роксолани (20 євро для дорослих, 15 євро для дітей). Цей величезний комплекс, побудований в 1557 році без яких-небудь кранів, бульдозерів, комп'ютерного моделювання і сучасних будівельних матеріалів, вражає не лише архітектурними формами і елементами, але і застосуванням технологій, які дозволили пережити за 450 років 89 (!!!) серйозних землетрусів силою більше 7 балів за шкалою Ріхтер. Найголовнішими похованнями на цьому кладовищі є два мавзолеї - самого Сулеймана і його улюбленої дружини, знаменитої Роксолани, яка була родом з України, і стала матір'ю подальшого падишаха Селіма 2. Мавзолей (тюрбе) Сулеймана знаходиться в самому центрі кладовища і він набагато пишніший, ніж мавзолей дружини.
- палац Стамбулу - Долмабахче (20 євро для дорослих, 15 євро для дітей +вх. квиток). Палац Долмабахче в Стамбулі - це символ розквіту і одночасного занепаду Османської імперії. Нічого величнішого і грандіозного немає в усьому світі. Величезні площі, багаті матеріали, розкішне оздоблення - все свідчить про колишню міць і велич Туреччини XIX століття. Розкішний палац Долмабахче, найбільш «нетурецьких» з монарших резиденцій в Стамбулі, був створений для того, щоб позмагатися в помпезності з кращими палацами європейських правителів. Треба сказати, султану Абдул-Меджидов цей зухвалий задум вдався з великим успіхом - блискучий стиль бароко знайшов на берегах Босфору особливий шарм, в чому може переконатися кожен відвідувач палацу Долмабахче.
- прогулянка на кораблику по Босфору (25 євро для дорослих, 20 євро для дітей). Перебування в Стамбулі буде неповним без прогулянки по протоці Босфор, природною водною межею між Європою і Азією. Вам відкриються прекрасні види на Стамбул, величні палаци і фортеці, Дівочу Вежу, що самотньо розмістилася посеред водної гладіні Босфору.
Нічний переїзд в Україну.

8 день
Повернення в Україну

Орієнтовний час прибуття в Чернівці 15:30.

Переїзд в Київ. Прибуття в Київ орієнтовно в 23:30.

Тривалість: 8

Маршрут: Київ* - Житомир* - Хмельницький* - Кам'янець-Подільський* - Чернівці - Стамбул - Анкара - Каппадокія - Стамбул - Чернівці - Київ*

Мінімальна вартість: 8855 грн

Транспорт: Автобус

23.07.2022
21.08.2022
18.09.2022
08.10.2022
22.10.2022
18.12.2022
Вартість туру
SPO №1
8 855 грн

При бронюванні за 8 тижнів до початку туру

Замовити
SPO №2
9 433 грн

При купівлі факультативних екскурсій до початку туру на суму 50 євро дор./40 євро діти

Замовити
Базова вартість
10 010 грн

Без попередньої покупки факультативних екскурсій

Замовити

Доплата за одномісне розміщення - 100 євро

Входить у вартість
 • Проїзд за маршрутом автобусом єврокласу;
 • Проживання у готелях рівня 3* в номерах з усіма зручностями;
 • Харчування – сніданки;
 • Супровід керівником групи.
Не входить у вартість
 • Аудіо-комплект (радіопередавач + навушники) (обов'язкова оплата) - 6 євро з людини;
 • Медичне страхування - 5 євро, для осіб старше 60 років - 10 євро;
 • Страхування від невиїзду (до 60 років) - від 31 євро (по бажанню)(оформлюється не пізніше ніж за 14 днів до виїзду);
 • Політ на повітряній кулі;
 • Факультативні екскурсії;
 • Вхідні квитки в екскурсійні об’єкти (церкви, собори, музеї тощо);
 • Проїзд громадським транспортом;
 • Особисті витрати;
 • Туристам із Києва Туроператор «САКУМС» може надати послуги щодо придбання залізничних квитків Київ-Чернівці-Київ -1750 грн (купе). Квитки можна купити самостійно, обов'язково завчасно уточніть у менеджера номер поїзда. Увага! Вартість квитків може бути змінена Туроператором після придбання, внаслідок підняття тарифів, чи підтвердження УЗ дорожчого поїзда;
 • Доплата за автобус Київ-Чернівці-Київ - 40 євро.
Залишити відгук
У туру поки ще немає відгуків
Просимо звернути увагу

Менеджери по роботі з туристами
Тетяна Крвавич

Тел.: +38 044 338 77 37

MTC 
+38 099 102 40 10

Київстар 
+38 067 124 55 88

Lifecell
+38 093 700 90 40

skype: sakums_bustour

e-mail: office@sakums.com.ua

Вікторія Кульбачна

Тел.: +38 044 338 77 38

MTC 
+38 050 167 00 41

Київстар 
+38 097 099 99 94

Lifecell
+38 093 700 90 70

skype: sakums_travel

e-mail: travel@sakums.com.ua

Анастасія Гороховська

Тел.: +38 044 338 77 38

MTC 
+38 050 167 00 41

Київстар 
+38 097 099 99 94

Lifecell
+38 093 700 90 70

skype: live:tour_360

e-mail: trip@sakums.com.ua

Менеджери напрямку
Дарина Павлович

Тел.: +38 044 338 77 38

MTC 
+38 050 167 00 41

Київстар 
+38 097 099 99 94

Lifecell
+38 093 700 90 70

skype: sakums_exotic

e-mail: info@sakums.com.ua

Схожі тури